Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14544) __vizipók__


__vizipók__
csendes tag

Szasztok! :DD

Egy olyan kérdésem lenne, hogy mennyibe fájna egy komplett vízhűtéses rendszer, ha csak a blokkokat számoljuk. A következőket szeretném hűteni vele elsősorban(prioritás szerint):

-CPU( valami Intel, még nem döntöttem, 7200től - q6600ig bezárólag )

-VGA ( 8800 GTX )

-RAM( ddr2 1066 4 GB )

-esetleg majd később a lap

Egy olyan rendszer kéne, amelyik egy nagyobb CPU-t és VGA-t is le tud hűteni. A lehető legjobb kéne, bár még eléggé tájékozatlan vagyok, úgyhogy ha van valami, ami nagyon jó árban és teljesítményben is, az is érdekel. Egyelőre csak blokkok érdekelnek, van egy ismerősöm, aki a többit meg tudja oldani hozzá. Bár mondjuk valaki adhatnak valami felvilágostást, egy linket, vagy valami írást, valami sematikus ábrát, mert érdeklne, hogy hogyan néz ki konkrétan egy ilyen rendszer. Nagyon nem szeretnék ventit a gépbe, hogy halk legyen, max a táp szóljon, a többi nem. Esetleg egy nagy lassú, nem golyós csapágyas 140, vagy még annál is nagyobb venti mehetne a radira, bár ezt sem tudom még, hogy hogyan lesz. Azt szerintetek meg lehet valahogy oldani, hogy egy ilyen régebbi szerverházat beszerzek valami bontóban, kicsit kipofozom, kivágom az oldalát stb... és abba beleteszem a radit egy batár ventivel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.