Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15351) H_Zozo


H_Zozo
tag

Tudja valaki, hogy hol lehet kapni fekete kábelharisnyát? A legjobb lenne szettbe.

___________________________________________________________________________

(#15352) HUNteere válasza H_Zozo (#15351) üzenetére


HUNteere
csendes tag

computermode.hu

holnap érettségizek szorítsatok h ne bukjak semmiből :F

(#15353) TESCO-Zsömle válasza HUNteere (#15352) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mode-nál nincsen fekete, viszotn itt van.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15354) Destloler


Destloler
tag

Hali

Megint egy kis segítséget szeretnék kérni, Koolance CPU 330 ról mia a véleményetek? 3.4 GHz egymagos procira lenne

(#15355) jenei92 válasza Destloler (#15354) üzenetére


jenei92
senior tag

Egy nagyon szép blokk! :C :C Inkább több magosokhoz ajánlják,picit drága talán..
Egymagoshoz egy ilyen Bőven elég szerintem..

(#15356) jenei92 válasza jenei92 (#15355) üzenetére


jenei92
senior tag

Helyesbitek,amit ajánlottam az is többmagoshoz van csak "jobb az ár érték"aránya. :B

(#15357) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Újdonság.
Van belőle dual,meg single is természetesen.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#15358) Shkiz0 válasza Nyugdíjas (#15357) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Háów meni dollarz?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#15359) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Bocsánat, hogy megjegyzem,lehet csak engem zavar,de nem lehetne, hogy a zepter vákuum izé, és kinek mit vett a kije újságtartónak dolgokat legalább off-ba tegyük,ha már mindenképpen ilyen marhaságokkal tömjük a topicot...:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#15360) Shkiz0 válasza Nyugdíjas (#15359) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

bocsánat én kérek elnézést

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#15361) sK0t válasza Shkiz0 (#15358) üzenetére


sK0t
tag

Inkább ajróz.
Itten megvannak-e !

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#15362) Shkiz0 válasza sK0t (#15361) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

az egy dolog hogy mi van odaírva olvasni én is tudok, de én a végfelhasználói árára gondoltam amennyiért a tata adja :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#15363) Lucif-R válasza Nyugdíjas (#15359) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Nem hogy OFF-ba kéne tenni hanem ide se irni aztokat a sz@rokat... :((( ott van rá a vizes off ha nagyon ilyen téma van fent.... :U

Ez miben mást mint az eddigi SilentBOX ami volt fent? Nagyon nem látok benne külömbséget... legalábbis belsőleg ugyan az a megoldással van megcsinálva ha jóllátom. Jóllátom? :U

Destloler: Hááát kinézetre egy XSPC delta v2 :D belseje kicsit vastagab tüskéket mutat olyan kúpos alakban... sztem XSPC-nek nagyobb a felülete a tüskék mérete miatt... mennyiért akarod ezt beszerezni?

(#15364) shteer válasza Lucif-R (#15363) üzenetére


shteer
titán

belsőség eléggé más :)

írjál privit nekem felé ;)

..szerintem jónak tűnik

(#15365) Lucif-R válasza shteer (#15364) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Hát nem negyon láttam de deltában van az a terelő rendszer amit beraktak a V2be... ebben nem láttam monnyuk... :U :B esetleg van képed a beléről? ;) IrROCK PÜ ( de minek? :B e? amugy irtam szombaton :U )

(#15366) shteer válasza Lucif-R (#15365) üzenetére


shteer
titán

[link]

a fekete nemtom milyen anyag de a rezet kispórolták belőle :) és kérdéses a hátsó összekötőcső belső átmérője is... ránézésre nem mondanám, h HF
szép. me kell hagyni.. és SATA egységeket fogad 'csak'

..szerintem jónak tűnik

(#15367) Lucif-R


Lucif-R
senior tag

Na tegnap észrevettem hogy valami nem 100as a vizes rendszerrel... a radi ki és be T-knél mintha barnás lenne a csövek belsején valami... de csak ott... sehol másutt... sztem az egyik vagy több köz darab rozsdálja be a vizet és az ül le vagy mi... szal szerdán asapban mérek és maratok alu elosztót oda. Nem tom hogy rozsda egy vagy élet... de sztem nem élet mert csak ott az ívben van és ez uv löty nem élet alapú ;)

(#15368) shteer válasza Lucif-R (#15367) üzenetére


shteer
titán

rozsdás?? :Y kend le hammerite-tal :P

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#15369) Lucif-R válasza shteer (#15368) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Ja én is gondolkodtam hogy homokfuvatás és eloxálást vagy valami réteget neki... csak elvileg ez anti corros lötty is de láttam hogy az egyik 1/4es közdarabról lejött egy kicsit a króm és az kezdett el rohadni mert nem rézből van halem valami egyéb sz@rból... szal az lesz hogy szép alu közdarab amiben 1/4es highflow csatik mennek és akkor béke lesz... sztem az ott a gond de majd sztem csüt vagy hétvégén leeresztem a vizet és megnézem mi az a barnulás... vagy majd akkor ha odajutok hogy meglesz az alublokk.

(#15370) shteer válasza Lucif-R (#15369) üzenetére


shteer
titán

alunak elox :K réznek, acélnak nikkel :) vagy arany ;]

..szerintem jónak tűnik

(#15371) TESCO-Zsömle válasza shteer (#15370) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Króm??? :F :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15372) shteer válasza TESCO-Zsömle (#15371) üzenetére


shteer
titán

az rá a nikkelre :D

..szerintem jónak tűnik

(#15373) Lucif-R válasza shteer (#15370) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Akkor lehet a nikkel gyüttle... mert a nikkel bleack... ja nem hanem ott alatta láttam kis rozsda foltot... :O nekem mind1 mi lesz rajta csak ne gyüjjön le és véden ápoljon meg eltakarjon :)

(#15374) TESCO-Zsömle válasza shteer (#15372) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

MO-n miért nem csinálnak fekete nikkelzést!! :O :O :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15375) Lucif-R válasza TESCO-Zsömle (#15374) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Mert a fekete nikkel nem magyar... ennyi... :O

[ Szerkesztve ]

(#15376) shteer válasza Lucif-R (#15373) üzenetére


shteer
titán

előfordulhat, fizikai behatás vagy anyaghiba esetén simán

TESCO-Zsömle: ha ez kérdés volt, főleg nekem... izéé... mert önmagad nem képviselsz akkora vásárlóerőt, hogy megtérülő beruházást és gyártást lehessen indítani :P
megfelel a válasz? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#15377) TESCO-Zsömle válasza Lucif-R (#15375) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem fekete nikkel kellene nem nikkelhát... :DDD

Shteer: Gazdaságilag helytálló válasz, a kérdés költői volt... :P :R

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15378) Lucif-R válasza shteer (#15376) üzenetére


Lucif-R
senior tag

hát anyaghibára gyanaxom mert nem a meneteknél gyütt le a nikkel hanem a köz darab közepénél kb... és másik 3nál nem láttam ilyet... legalábbis eddig nem... :( ahh szerdán este méricskélésre fel!

(#15379) Destloler válasza Lucif-R (#15363) üzenetére


Destloler
tag

Hali Lucif-R

Megfogadtam a tanácsodat és olyan dolgokat kezdtem el nézni ami nem plexis. Azért választottam ezt a Koolance t mert ebből van hasonló NB blokk és a 3850 re is lenne hasonlo megoldás. Thermalright Cpu blokkját néztem még de sajni nem kompatibilis 478 as foglalattal ezért azt el is felejtettem, pedig nagyon tetszik. De ha nem lenne nagy kérés akkor utána tudnál nézni melyik a legjobb Cpu blokk 1 magos procikhoz, mert a fusion V2 az többmagoshoz ajánlják. De meg vagyok elégedve a mostanival is csak kellene valami hasonló formájú NB blokkot találnom hozzá DangerDan néztem tetszik is csak kicsi a felfogatása 68 a lyuktávolságom a lapon. ha tudnál ajánlani valami jó NB CPU es VGA blokkokat akkor megnézem é ha tetszik akkor meg is veszem Németben. Nagyon köszi a sok segítséget

(#15380) Lucif-R válasza Destloler (#15379) üzenetére


Lucif-R
senior tag

478ból még nagyon sok a plexitetős csilli villi blokk és kevés más van ami normális. Árban sztem nem nagyon találsz jobbat XSPCnél amit érdemes is megvenni... amúgy meg ha lecseréled a procidat akkor lesz rá jó blokkod. :U

Ami meg az NB / SB -t illeti arra van XSPC megoldás. Ime: XSPC NB / SB

Ami innen neked fontos : "Der Lochabstand geht von 53-75mm."
Tehát a juktávolság 53mm-tól 75mm-ig állítható.

( most nézem neked max ragasztani lehetne az SB blokkot :)) )

VGA-ra nézzél pontos juktávolságokat légyszives, amúgy VGA blokkokban nagyon nem vagyok járatos de pontos méretekkel már lehet valamit kezdeni. Esetleg ha nincs fullcover amit eltok képzelni akkor GPU és MEMÓ hütik pluszba.

Monnyuk nem tom mennyire nagy hőgyáros a procid megkéne nézni a höleadását ill a W-jét hogy mennyi és ha nem túl nagy akkor lehet a Coolance is elviszi és akkor ban hozzá NB is... de ugyan az van az XSPC-vel hogy van CPU ami nagyon jó, meg NB SB ami tipusra ua.

(#15381) hossszú


hossszú
őstag

A hétvégén átszereltem a prociblokkot, a Heatkiller lecseréltem D-TEK-re de a várt javulás sajnos elmaradt sőt a maghőfokok 3-4 fokkal magasabbak mint a régi blokkal ugyanazon beállitás mellett, ez nagyon elszomorit.Valószinű visszarakom a régi blokkot ezt meg piacra dobom.A gépemről készitettem néhány képet az átszerelés után [link] [link]

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#15382) Oibacsi


Oibacsi
őstag

Az normális hogy single radival meg 1 blokkal és egy nagyon pici tartállyal kb 2,5 decit nyelt el a rendszer?
Ja és akinek hangos a ddc: javaslom az oclabs tetőt, rohadt jó, moddolva ezzel a tetővel teljesen kussban van, alapból meg eléggé zúgott...

(#15383) shteer válasza Oibacsi (#15382) üzenetére


shteer
titán

ha nem fér bele több akkor normális :) single radi nem nyel sokat...

ha olyanra vágysz van egy ~1,5l-t kajoló radim ;]

..szerintem jónak tűnik

(#15384) Oibacsi válasza shteer (#15383) üzenetére


Oibacsi
őstag

köszi, várom nyugdíjastól a black ice gts 240-et...amúgy ez is elég, egy 2140@3ghz-el 5 foknál kisebb deltát produkál, 900 rpm körül forgó ac ventivel....
végülis csak 18 fokkal jobb mint az intel stock cooler:D

(#15385) P00By


P00By
nagyúr

EVGA GTX 260/280 blokk:
[link]

[link]

(#15386) shteer válasza P00By (#15385) üzenetére


shteer
titán

brutális a vizes tri-SLI :Y van benne anyag :)

..szerintem jónak tűnik

(#15387) P00By válasza shteer (#15386) üzenetére


P00By
nagyúr

A tápra lennék kíváncsi, ugyanis az egyik tesztben sli-t akartak nézni, de behasalt az 1 kw-os táp :DDD

Oibacsi: Passz, nem térnek ki rá. De ilyen problémát még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

(#15388) Oibacsi válasza P00By (#15385) üzenetére


Oibacsi
őstag

ezek nem törik ki a pci-e foglalatot?:DDD milyen súlyú egy ilyen blokk?

(#15389) shteer válasza P00By (#15387) üzenetére


shteer
titán

ilyen dukál hozzá :)

Oibacsi: csak az alsót kell alátámasztani :)

..szerintem jónak tűnik

(#15390) P00By válasza shteer (#15389) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem csak a W számít :U :D

[ Szerkesztve ]

(#15391) sNiP3rFun válasza Destloler (#15379) üzenetére


sNiP3rFun
tag

Mért is baj ha valami plexis az adalék kikezdi?

(#15392) Destloler válasza Lucif-R (#15380) üzenetére


Destloler
tag

Hali

Megneztem Az EE proci 103 W es ez nem bíztos de 70 fok körül van de most fogom kicserélni a procit egy P4 Mobile 3466 ra. Ezen tudok szorzot állitani es ez 14* 250 fog menni a gyári a 26*133 helyett. A mobile proci pedig 88w es 60 fok körül mozog a wattban bíztos vagyok a fokokra nem melékszem. Remélem segít valami

(#15393) Laraxior


Laraxior
titán

kilencnyóc gétéikszhez van már csini vízhűtő blokk? :U
hmm..látom van... akkor úgy kérdezem :C 15k körül van-é :B

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15394) shteer válasza Laraxior (#15393) üzenetére


shteer
titán

akad - szerencsére már van igazi piaci verseny

szerk: 4-et még hozzátehetsz kb ;)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#15395) TESCO-Zsömle válasza P00By (#15385) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Blokk közepén a kis E-betűk nagyon nagyok! :R

Laraxior: Van, csak neked kell befejezni... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15396) shteer válasza P00By (#15390) üzenetére


shteer
titán

nem hát, a hűtés is :)

..szerintem jónak tűnik

(#15397) yakuza.tora válasza Oibacsi (#15388) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ebben a méretben már befelé tép, kifelé szakít! :DDD

Tri SLI-ben megnézném, hogy melyik az a jelenleg kereskedelmi forgalomban kapható hegesztő, amelyik képes kiszolgálni! Főleg egy meghúzott Quaddal... :W

Alléz Olympique de Marseille!

(#15398) TESCO-Zsömle válasza shteer (#15389) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

,,Completely flooded in a special non-conductive cooling liquid"

Ezek szerint jól láttam, hogy hőcserélő van a hátulján... :DDD Olyan ismerős volt a formája... Ilyeneket padlófűtéshez szereltünk tavaj nyáron... :K Ugyanilyen, csak nagyobb és nem csillog ennyire. :C

sz: Nincs egy kép a hátuljáról a csatik végett??

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15399) Laraxior válasza shteer (#15394) üzenetére


Laraxior
titán

van érzékelhető teljesítménybeli különbség a blokkoknál? Mert ha akad akkor inkább veszek 22ért pl. az a 3k már úgyis mindegy. Zalman lenne a legjobb szerintem,ha van.Ez a mostani elég szuper :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15400) shteer válasza Laraxior (#15399) üzenetére


shteer
titán

1-2 fok biztosan :) zalmant csak én nem látok a linken? :P

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.