Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14351) nygma válasza Tibord (#14347) üzenetére


nygma
addikt

Halgass Nyugdíjasra... ;)

Kérd meg priviben,hogy dobjon össze neked egy rendszert xxxxx Ft-ért és az biztosan jó lesz... :K

És tőle meg is vehetsz mindent,mindenben segít... :C

(#14352) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Udv
Black ice pro radikrol velemeny?

Az adataimnal elvo prockora tennek vizecsket,nagyon melegszik szegeny.Egy blokkot,egy pumpat csovet,csatit,kiegyenlitotartalyt ajanljatok mar a radi(k) melle pls!

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#14353) Nyugdíjas válasza DeadMeat (#14352) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Akarod később bőviteni? Szivattyú végett' kérdem,mert ha nem akkor lehet elég lenen egy XSPC tartályos szivattyú. Egy blokkra untig megfelel. Tartályod is lenne. MEgy már belőle egy pár, és nem szokásuk meghalni. ÉS ami fontos, hogy ebben az árkategóriban max. DDC-t kapsz ami jobb,de az meg azért picit hangoska szerintem. Ezeknek meg nuku hangjuk;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#14354) Lucif-R válasza Tibord (#14347) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Stheer kollég má leírta a véleményt, én csak megerősítani tudom...

Szivatyú : DDC
Radi : sztem akár egy tripla is belefér ráadásul ez extrém kategória tehát ha bővítesz akkor is jó lesz. 11k talán tuc 1k-t alkudni --> [link], illetve itt egy dupla amit te néztél [link]
CPU Blokk: MAG -ot felecsed eee ott ahol van... gynege/nem jó/plexi, az XSPC azt tökéletes lesz.
Venti: Nyugdijastol lehet szerválni AC ventiket 12V-n kb 0 hangja van... 1k kb, nekem ( 9db van per pill :D NOVA radi rulzz :DDD )
Csövek&Csatik: Tody gyárt 300HUFért jó highflow csatikat, Nyugdíjason keresztül meg tucc szerezni jófajta highflow csöveket ajánlom a ClearFlex csöveket anno ~700 huf/m volt
Víz&stb: gyógyszertári desztvíz ( ocsó és jó ) + gyógyszertári alcohol vagy valami fagyálló ( de erre keress itt rá a fórumban sok témázgatás megy róla ) Arány az olyan 10/9:1 hez a víz javára.

Tartályt azért valamit iktassbe, egyrészt a légtelenítéshez másrészt a feltöltéshez elengedhetetlen :)

T-CAT
: Elektornikusi multam mondatja velem hogy:
- kondit nem lehet hűteni
- ha egy kodi hűtésén gondolkozol akkor az az elektronika alul van tervezve ( anno strobi elektronikával szívtam igy meg... elősször jól villogott meg minden 10-20perc után konstans fényt adott majd átment füstgépbe a kondi ( kukorica illatúba ráadásul :DDD ))

(#14355) sK0t


sK0t
tag

Üdv.!
Nem merem feltenni a kérdést, mert nagy láma kérdés, de nem találok rá választ...
HA van mondjuk egy blokkom, és azon 1/4"os csatlkaozó van akkor ki lehet cserélni 1/2-es csatlakozóra?
A menet a blokkban, amibe beletekerem a csatlakozót az összesnek szabvány ?
És gyorscsatlakozós csövek megbízhatók, vagy ázott el már valaki miatta?
Csövet honna, és milyet érdemes beszerezni ? (anyaga mérete)
Ha egy LAing D5 a pumpa, és az egész rendszert 1/2"-os csatlakozókkal akarom megcsinálni.
Mondjuk ha van otthon valakinek eladó ezekhez hasonló cucca, akkor írhatna pm-et :-)

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#14356) szacsee válasza sK0t (#14355) üzenetére


szacsee
nagyúr

Fölös, a highflow csati belseje 10mm átmérő, a menet 11, akármennyi, így leszűkülne.
10-es és 13-as csövet is használtam és semmi előnye a nagyobb csőnek, olyan blokk meg nincs, ami 1/2 colra lenne felkészítve.
Szal 1/4-es csati...highflow, hogy minél nagyobb legyen a belső átmérő (10mm) ezt a gyorscsati meg sem közelíti...hozzá jó minőségű cső 10-es belsővel és max késsel vágod le róla..nálam még bilincs sincs rajta és nem csöpög..mivel a külső átmérője a csatinak vastagabb mint 10mm, ezért áll rajta, mint Katiban a gyerek.. :D
Keresd Nyugdíjast mond meg mi kell, vagy mit szeretnél, majd segít, mivel Ő be tudja szerezni és szeret akár postázgatni is.

(#14357) Silex válasza szacsee (#14356) üzenetére


Silex
aktív tag

Üdv itt a klubban mindenkinek! Hosszú kitérő után visszatértem a vízhez. Lenne egy kérdésem. 8800 gts 640-hez keresek blokkot, lehetőleg olcsón... OC-nál 18e :Y Nyugdíjas még boltol? Valakinek használt, egyéb (de jó) ? Nem bírom látni, hogy 80 fokos, meg kéne egy kis oc is.

(#14358) #72042496 válasza Silex (#14357) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha két hete szólsz, akkor eladom 16-ért a HK full réz blokkomat... most már viszont inkább megtartom, jó lesz az a 640-es vizes GTS, mégsem váltok G92-re... :)

Hitrelen nem tudok használt példányról, de Nyugdíjastól vagy OC-től vehetsz újat. Remélem, találsz egyet jó áron! :)

(#14359) Joshi válasza Silex (#14357) üzenetére


Joshi
titán

Mivel a most vásárolt 8800GT-re nincs elfogadható blokk mert nem referencia kártya, így kénytelen voltam törölni a hírdetésemet(Zalmi ZM-GWB8800 GTS). :U Egyébként ezt a Zalmi blokkot kb fél éve Nyugdíjastól vettem 14,5k-ért(új) most nem tudom mennyibe kerül. Kérdezz rá Nyugdíjastól. :K

ui.: ahogy Balika911, úgy én is inkább megtartottam a 8800GTS 320-as kártyámat mivel még minden játék gond nélkül megy rajta. ;)

[ Szerkesztve ]

(#14360) Laraxior válasza Silex (#14357) üzenetére


Laraxior
titán

10-ért 9ért lehet kapni,csak érdeklődj körbe.... találni fogsz ne aggódj. :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14361) #72042496


#72042496
törölt tag

Tudom, hogy nem az aprón vagyok, de valaki tud nekem adni jó áron kettő db G1/4 10/8-as csatit? Kedden este, vagy szerdán délelőtt tudom átvenni... nagy szükségem lenne rá!

Aki tud segíteni, írna egy privátot? Előre is köszönöm! :R

(#14362) stevee251 válasza sK0t (#14355) üzenetére


stevee251
tag

Én bevállalnám a full 1/2"-es rendszert. Mármint a blokkokat, mondjuk erősen függ hogy miket szeretnél hűteni. Viszont nem hinném hogy megéri, teljesitményben nem tudom mennyit hozna, illetve jelentős mennyiségű pénz és idő is lenne. Viszont ha komolyan érdekelne a dolog (az egyediség miatt) akkor nyugodtan keress meg.

Üdv

(#14363) Nyugdíjas válasza #72042496 (#14361) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Elég 1db is;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#14364) #72042496 válasza Nyugdíjas (#14363) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jó, igaz! :R :R

De szeretném, ha lehetőség szerint egyformák lennének, mégiscsak eladásra megy, a szivattyú mellé!

De ha nem viszi el az egy db DDC a rendszert, akkor nagyon-nagyon ideges leszek, arra már most készüljön fel mindenki! ;] :B

(#14365) Tibord


Tibord
senior tag

Köszi mindenkinek a segítséget.

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#14366) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Összeraktam egy vízhűtést, ami a következő konfigomat hűti majd! Szóval amibe belerakom mindezt, az egy Cooler Master Stacker 830 Evolessz. Radiátor[/U]: három darab Nexxxos Pro I és még egy passzív Cape Cora.
Cpu foglalat: XSPC Delta V2 Universal-t választottam, mert jó a 4 magos AMD 9850-hez.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#14367) stevee251 válasza Nyugdíjas (#14363) üzenetére


stevee251
tag

Mi hir a Phantomról? Azóta is minden ok? Volt már huzamosabb teszt? Vagy azóta megy? :DD

(#14368) Silex


Silex
aktív tag

Balika911, Joshi Pontosan így vagyok én is. Megvárom még egy kicsit lefut majd a g200 láz aztán talán gondolkozom új kártyán, de igazából ezzel is szépen fut minden.
Laraxiol
9-10-ért? Erre gondoltam ez érné most meg fölteszem apróba is a kérdést.
Nyugdíjas! privi ment!
Sorry, hogy offolok, dehát itt a célközönség. :B

(#14369) Laraxior válasza Silex (#14368) üzenetére


Laraxior
titán

RRRRRRRRRRRRRRR a végén R :(((
Igen,én is 10ért vettem,de utánam pár napra valaki megkapta 9ért :) :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14370) Tothgera30 válasza Tothgera30 (#14366) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Összeraktam egy vízhűtést, ami a következő konfigomat hűti majd! Szóval amibe belerakom mindezt, az egy Cooler Master Stacker 830 lessz.
Radiátor: 1 darab Nexxxos Extreme II, 2 darab Nexxxos Extreme I, és még 1 passzív Cape Cora.
Cpu foglalat: XSPC Delta V2 Universal-t választottam, mert jó a 4 magos AMD 9850-hez.
Szivattyú: Laing DDC-t néztem ki, mert olcsó és erős.
Tartály: Noise Isolator AGB lessz a kiválasztott, mert passzív.
Ventillátorok: Arctic Cooling AF-12025 coolereket építek be (a radiátor alá és a ventillátor közzé rezgéselnyelő gumikat rakok, a ventillátorra vetillátor rácsokat csavarozok fel).
Szenzor: Thermoszenzor kijelzővel, mert így figyelemmel tudom kísérni a víz hőmérsékletét.
Csatlakozók: 12 darab 10/8"-as és 1 darab "T" alakú 10/8"-as elágazás a hőszenzor számára.
Csövek: 10 méter 10/8"-as PVC cső.
Azt hiszem ennyi, véleményeket, ajánlatokat várok!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#14371) #72042496 válasza Tothgera30 (#14370) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem értek hozzá annyira, de szerény javaslatom, hogy vagy 11/8-as csövezést használj, vagy - ami még jobb - 10-es belsejű high-flow rendszert építs... a költségeket nem hiszem, hogy megnövelné, viszont a rendszer sokat profitálhat belőle...

Radiátorból én inkább választanék egy erős duplát, de méginkább triplát, ami bőven elég mindenre, nem bonyolítanám három félével a rendszert. A Cora is teljesen felesleges. Egy db esetén szerintem az általa képzett plusz ellenállás jobban érvényesül, mint az így megnövekedett hőleadó felület...

A Noise Isolator hőleadó képessége kamu, viszont tény, hogy cserébe jól néz ki. :) Ahogy pl. ez is. :D

Thermoszenzort és társait én inkább érdekesnek tartom, mint hasznosnak. :B

Laikusként ennyit tennék hozzá, remélem, nem írtam olyat, ami nem igaz. :)

(#14372) Tothgera30 válasza #72042496 (#14371) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Köszönöm válaszodat, a tanácsaidat megfogadom, de szerintem a 10/8-as csővezetést használom, mert akkor túl sok átalakító kell! Thermo szenzort inkább meghagynám, mert jól is néz ki! Nem tudom befér-e egy duplaradi a Stacker 830-as hátuljába vagy a tetejábe, esetleg hova rakjam?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#14373) jenei92 válasza Tothgera30 (#14366) üzenetére


jenei92
senior tag

Viszont az XSPC blokk jó választás,az a sok radi télleg felesleges,a ddc renben van...

(#14374) jenei92 válasza Tothgera30 (#14372) üzenetére


jenei92
senior tag

Hát ez a ház elég drága mulatság,szerintem egy CM Elite ház jobb ár-érték aránnyal rendelkezik...

(#14375) Tothgera30 válasza jenei92 (#14374) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az igaz hogy a CM Elite jobb ár-érték aránnyal rendelkezik, de a Stackert nem lehet összehasonlítani egy "mezei házzal" mert ha ránéz egy laikus, azt mondja hogy durva, akkor a benne lévő konfigra is ezt fogja mondani. Amúgy meg azért választom ezt a házat, mert erős és tiszteletet parancsoló, és én szeretem ha masszív az a vas ami összetartja a teremtményem, és jól néz ki. Az ára az sem kevés, de ebbe nagyon sok konfig fog még éldegélni nekem, mert a mostani Codegen, hát... elég... gyenge...! A radiátoroknál nem tudom mennyi és mekkorák férnek le, szóval Help me!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#14376) Nyugdíjas válasza stevee251 (#14367) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Este filmet tömöritett a gép(mivel mással nem tudom "terhelni", amint azt beszéltük is), meg ment egész nap,de semmi baja van;) Táp hőmérsékleti tényezői ugyanazok amiről eddig is beszámoltam. Ergo: Nem adom vissza!:D

Viszont ott hagytam hétfő reggelig. Reméljük nem lyukad ki;] Ha meg igen, akkor nem vót igazad az elektrokémiai korrózióval kapcsolatban;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#14377) #72042496 válasza Tothgera30 (#14372) üzenetére


#72042496
törölt tag

Milyen átalakítóra gondolsz a csövezéssel kapcsolatban? 11/8-as csatikat veszel, s kész... azért ajánlottam inkább ezt, mert hiába a mindössze fél mm plusz falvastagság, sokkal jobb tartása van a 11/8-as csőnek, könnyebb szerelni, kisebb íveket lehet hajlítani.
Csövezésnél ajánlom Tygont... drága, drága, mert majdnem 1000 forint métere, de egyszer vesz olyat az ember... utána mást sem akar, egy élmény vele dolgozni! Nekem a fekete R3400 van, a 3606-ról nem tudok és merek nyilatkozni.

Ház... előrebocsátom, hogy elfogult vagyok, de ha már ennyit szánsz rá, akkor az eredeti Stackert ajánlom. Az STC T01-nél vízre jobbat még nem találtam - egyszerű a felépítése, tágas belül, könnyen hozzá lehet férni bármihez, s baromi masszív. Ha kivágod a tetejét, egy triplaradit is simán belerakhatsz, a felülre radiátor ráccsal. Kompakt és brutális - kinézetre és teljesítményre egyaránt! A kivágásnál észnél kell lenni, elég vastag, s szívós lemezből van a teteje.

Ha viszont a 830-as tetszik, akkor gondolom nincs mese, úgyis azt veszed. :) Külsőre nagyon nem az én világom, s a szerelése is macerásabb. Ha emellett döntesz, akkor nem javaslom, hogy szétvágd. A teteje hajlított, nem hiszem, hogy egyszerűen és szépen meg lehetne oldani. 10/8-as hátlapi átvezetőkkel úgyis ki tudod hozni belőle a csövet, a tetejére pedig gumírozott talpakkal simán rátehetsz egy triplaradit, három halk ventilátorral.

A házakkal kapcsolatban én is így látom a dolgot. Ha van rá keret, bártan vedd meg a Stackert, nem véletlenül kérnek el érte annyit, amennyit. :R

[ Szerkesztve ]

(#14378) #72042496 válasza Tothgera30 (#14375) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ja, igen, még valami. Ha veszel egy ilyen Stackert, amibe még vizet is raksz, készülj fel, hogy a környezeted hülyének fog tartani. :)
Gondoltam szólok, nehogy váratlan meglepetésként érjen a dolog! ;]

(#14379) Olekgsxr válasza Tothgera30 (#14375) üzenetére


Olekgsxr
tag

Egyetértek Balika911el, a 11/8 cső sokkal jobban tartja magát, nem fárad el egy idő után és esik össze, mint a 10/8-as.
Bár nekem most nem fussa drága csövekre, így marad a Praktikeres cső.
Bár nem hajlik úgy, mint egy Tygon, de a célnak tökéletesen megfelel.

(#14380) Tothgera30 válasza #72042496 (#14378) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Minek néznének hülyének? Azért mert van egy jól szellőző drága házam, és abba raktam vízhűtést! Amúgy azért veszek erős, masszív házat, mert most egy Codegen van, ami... Szerintem a környezetem nem nagyon ért a gépekhez (az eggyik fele Gamer, a másik meg csak netezik és a Word-ot használja, a harmadik fele, megállta a nagyszerű Pentium 2-nél), de az biztos hogy szerelni nem tudják (kivéve apám, miután mindent elmagyaráztam neki). Tygoon R3603-es csövet találtam, és 1.680 Ft méterenként (nem olcsó). Én a házikót nem akarom szétvágni (hogy gondoltál ilyenre, hogy egy Stackert szétvágni...), szóval felülre (ha elfér) akkor egy Nexxxos Extreme II kerül, hátra pedig egy Nexxxos Extreme I lessz felszerelve. Nekem így megfelene, és árban sem lenne annyira megterhelő, és lehűtené a processzorom. :))

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#14381) jenei92


jenei92
senior tag

Lenne egy kérdésem.Eyg pumpa vásárlásán gondolkodok,és arra lennék kiváncsi,
hogy a Laing DDC és a Laing DDC P12 között csak annyi a különbség hogy a P12es verióba
lehet csatit csavarni,vagy valami különlegeset kapok +3ezerért :U ?(subcoolingról az árhasonlítás.)

(#14382) #72042496 válasza Tothgera30 (#14380) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azt tapasztaltam, hogy alapból furcsán néznek, ha az ember egy ilyen házat visz haza, ha pedig még vízhűtést is épít bele... mindenesere félig viccesen írtam azt a hozzászólást, ne vedd túl komolyan. :)

Én találtam másutt is, a részletekről Nyugdíjas kolléga ad tájékoztatást.

Én inkább az egy db, de jó nagy, tripla radiátor mellett vagyok. Hatékonyabbnak nem tudom, hatékonyabb-e, de egyszerűbb kezelni, s brutálisabban is néz ki. :) Arról nem is beszélve, hogy lényegesen olcsóbb. A ház tetején pedig bőven elfér...

Ami még eszembe jutott, hogy a CPU blokk alá tegyél egy backplat-et, lényegesen kedvezőbb hőmérsékleteket lehet így elérni. Rendelhető is, de pl. én is tudok adni egy ezresért, csak még lusta voltam meghirdetni. :D

jenei92: Jelenleg kétfajta Laing DDC van gyártásban, az 1T és az 1T-plus. Ezeket szerelik fel különböző tatővel, így igen, az általad kérdezett modellek esetében csak a tetőben van eltérés.

[ Szerkesztve ]

(#14383) BearGOD


BearGOD
tag

A dupla+stipl radinak nemtudom énsem a szerepét! Sztem is sokkal jobban jár egy triplával, hacsaknem valami modding célból akarj az előző verziót!
A tripla radi valszeg elbír egy komplett vízhűtést amiben alaplap proc vga szerepel, de ha esetleg nem elég később akkor ráér venni pluszba valamit! Ha annyira modder addigra megis tervezheti hogy mit!

(#14384) kiborg válasza BearGOD (#14383) üzenetére


kiborg
aktív tag

Valsz csak annyi a problémája, hogy nem akarja darabolni, fúrkálni a háza tetejét, inkább az előre elkészített gyári szellőzőnyílásokat használná.

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#14385) #72042496 válasza kiborg (#14384) üzenetére


#72042496
törölt tag

A Single radiátort még csak beteszi valahogyan hátra, de ha a duplát belülre szeretné, akkor már fúrni kell. Felülre meg mindenféle hókuszpókusz nélkül elfér a tripla is.

Egy ilyen dög ráadásul - ha emlékeim nem csalnak - 5-600 wattnyi hőt is képes leadni, azaz bőven elvisz bármilyen konfigot! :)

(#14386) Játékos válasza Laraxior (#14369) üzenetére


Játékos
addikt

Pulsarnak volt 2 is. Eladta már? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#14387) Tibord


Tibord
senior tag

helló

Ismét pár kérdés

1.: Létezik olyan vízhűtő modul ami jó az öszzes (szinte) VGA-ra?
(mondjuk csak a gpu-t hűti a ramokra meg zalmisüni. Vagy mit tudom én)
2.: Egy rendszert hogyan lehet úgy összerakni hogy cpu aztán vga. Nem melegíti egymást a kettő?
3.: Egy dupla radi (2x12cm ventivel) mekkora rendszert visz el? (csak ekkorának van hely)
4.: A ventiket hogyan kell elhelyezni? Levegőt befele tolja vagy kifele nyomja? Szerintem mondjuk a kifele a nyerő de gondoltam megkérdezem.

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#14388) jenei92 válasza Tibord (#14387) üzenetére


jenei92
senior tag

1.Létezik(Nyudíjas talál neked egyet)
2.Melegíti de nem vészes
3.Hát egy VGA CPU párost szerintem 2db ventivel elvisz..
4.Inkább szívja a meleglevegőt a radiról aszem ugy jobb

(#14389) #72042496 válasza Tibord (#14387) üzenetére


#72042496
törölt tag

Megpróbálok helyesen válaszolni:

1.) Ilyen sajnos nincsen, az újabb VGA-k esetén főleg nincs.
2.) Egy idő után egyensúlyi vízhőmérséklet fog beállni a rendszerben. Néhány tized fok eltérés lesz a beérkező és a kimenő ágak között, így nyugodtan sorba lehet kötni ezeket az alkatrészeket. Gondolj bele, mlyen sok időbe telik felmelegíteni akár tűzhelyen is a vizet. Itt ráadásul jóval kisebb hőt kell felvennie, ráadásul áramlik is...
3.) Függ attól, hogy milyen az a duplaradi, s milyen ventit teszel rá. Ha ügyesen megoldod, "értelmes" keretek között szinte bármilyen gépet elvisz.
Főbb fogyasztókat tekintve egy széthúzott négymagost több VGA-val nem bíznék rá, de egy megrántott Wolfdale-t egy komoly VGA mellett (+ egyéb blokkok) már simán.
4.) Úgy hallottam, a szívóüzem a hatékonyabb.

jenei92: Ebben a VGA dologban biztos vagy? Én úgy tudom, max. régebbi kártyák esetén lehet ilyet találni, ott is inkább csak egy-egy szérián belüli átjárhatóságról van szó.

players111: Gyakorlatilag bármi mást vehetsz, de Innovateket inkább ne! Erősen középkategóriás cuccok, méregdrágán!
Fejtsd ki, mit szeretnél hűteni, mennyit szánsz rá, aztán ajánlanak / ajánlunk valamit, amivel biztosan jól jársz! :K

[ Szerkesztve ]

(#14390) Tibord válasza jenei92 (#14388) üzenetére


Tibord
senior tag

:R

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#14391) #35434496


#35434496
törölt tag

Én Innovatek cuccon gondokodom érdemes venni vagy valami más márka :F

(#14392) jenei92 válasza #72042496 (#14389) üzenetére


jenei92
senior tag

Hát a kisseb kártyákon csak a chipset-et kell hűteni,azok ra van olyan ami mindegyikre kompatibilis,nagyobb kártyáknál olyat kell venniami mindent hűt,(azok már súlyos ezrek)
players111:Innovatek jó,nekm is olyan a cpu blokkom,de szerintem dárgák egybe inkább építs magadnak egyet...

[ Szerkesztve ]

(#14393) #35434496 válasza jenei92 (#14392) üzenetére


#35434496
törölt tag

ok köszi a tippet :)

(#14394) Nyugdíjas válasza #72042496 (#14389) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ahogy a kolléga is irta, neki elég lenne egy GPU-only blokk is. Abból meg van univerzális:K
Más kérdés, hogy akkor szükségeltetik oda egy ventilátor, hogy legyen azokon a süniken valami légmozgás...
De olcsóbb, és univerzális az biztos...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#14395) Játékos válasza Nyugdíjas (#14394) üzenetére


Játékos
addikt

De olcsóbb, és univerzális az biztos...

Ez olyan olcsó húsnak víz a fele... :(, vagy zsír a fele? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#14396) Nyugdíjas válasza Játékos (#14395) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát igen. De ha egyszer az kell... :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#14397) varga911 válasza Játékos (#14395) üzenetére


varga911
senior tag

Mi a gond az univerzális GPU blokkokkal? :U Swiftech MCW60R, 11k píz.

Volt már 3850-en, 9600GT-n, 8800GT-n, és most egy 3870-en van, 34-35 °C körül tartja teljes terhelés alatt. ;)

(#14398) Játékos válasza varga911 (#14397) üzenetére


Játékos
addikt

És a VGA többi része? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#14399) varga911 válasza Játékos (#14398) üzenetére


varga911
senior tag

1
2

P4 stock cooler volt egykoron... :DDD 4cm magas, jófajta, és gyakorlatilag ingyen van.

(#14400) jenei92 válasza varga911 (#14399) üzenetére


jenei92
senior tag

:DDD :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.