Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10901) Nyugdíjas válasza yakuza.tora (#10882) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jógyerek!
Dehá megbeszéltük, hogy van HK, már útony is van. Volt egy érzésem, hogy ez a legutóbbi beszélgetésünk alkalmával sem volt benned 100%-osan tiszta,de asztem csak én értem félre...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10902) Nyugdíjas válasza P00By (#10886) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Na ez nem kispályás vazzeh!:D
Amúgy még nincsen elkésve egy gravirozás. Most ötletet adtál ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10903) H_Zozo válasza shteer (#10894) üzenetére


H_Zozo
tag

Igen méretarányos, már meg photoshopoltam, és akkora, amekkora kell, csak bosszankodtam, hogy miért pont pdf, miért nem dxf?

___________________________________________________________________________

(#10904) H_Zozo válasza hossszú (#10895) üzenetére


H_Zozo
tag

Nekem is asztalon volt még a Giga lap, le is rajzoltam gyorsan cad-be, hogy ha készülnek rá a blokkok egyszerűbb legyen méretezni. Megnéztem az NSB-1 et is kb 33x33 meg 48 a furattáv. Jól láttam hogy belülről van csavarozva ez a blokk?

___________________________________________________________________________

(#10905) shteer válasza H_Zozo (#10904) üzenetére


shteer
titán

jól láttad, HK csinált egy multifunkciós kupakot és így könnyedén van szinte minden lapra megfelelő blokkjuk

..szerintem jónak tűnik

(#10906) hossszú válasza H_Zozo (#10904) üzenetére


hossszú
őstag

Igen, belülröl

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#10907) #72042496 válasza ^Sunrise^ (#10713) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én azért nem szeretnék áprilisig várni. :D

Látom, ismét érvényt szerzett Fuzik korábbi hozzászólása. Nem baj, a változatosság gyönyörködtet. :)

Játékos: Szép lett a rendszer, a fekete slag is jól mutat a gépben! ;)

[ Szerkesztve ]

(#10908) Játékos válasza Nyugdíjas (#10901) üzenetére


Játékos
addikt

Megoldódni látszik a problémánk, 1:1 csere lesz egy másik Gainwardra, ami refNYÁK-os.
Jó, hogy észrevetted! :K
:R

Balika911
:R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10909) shteer válasza Játékos (#10908) üzenetére


shteer
titán

amúgy a TV-tuner mit keres a gép aljában? :)

..szerintem jónak tűnik

(#10910) Nyugdíjas válasza Játékos (#10908) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én bizonytalan voltam az ügyben de shteer kolléga megvilágositotta elmémet. Neki köszönd:D ( nyalás off ;] )

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10911) Játékos válasza shteer (#10909) üzenetére


Játékos
addikt

Azt a szemet, öcsém! :DD Azon nem tünik fel valami hiba? Kicserélem azt is... :DDD Lehet, hogy arra sem tudom rátenni a G92 blokkot? :U :DDD
De az utolsó képen nincs már ott! :C Egyébként azért van ott, mert a GT-nek 2 slotos a hűtése, és inkább azt vettem ki, mint az Audigy-t, vagy a 2. hálókártyát!
Nyugdíjas siethet a blokkal, (bár nem igazán rajta múlik...)mert így egy referencia GT hűtés fog nekem visítani a gépben... :O
Ja, tényleg! Egyébként köszi szépen! :K :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10912) shteer válasza Játékos (#10911) üzenetére


shteer
titán

jah, 2. hálókártyákat nem szoktam figyelni :)

..szerintem jónak tűnik

(#10913) mrdan206


mrdan206
tag

Szevasztok. Szerenék épiteni 1 tartályt a raidmax sagitta házamba a hdd-k helyére. Ebben szeretnék infókat tőletek kérni hogy pl mivel ragasszam össze mien vastag plexi kell, stb. :)

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#10914) yakuza.tora válasza hossszú (#10895) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Én a Heatkiller NSB-1-es blokkjának méreteit nagy nagyon megköszönném! :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#10915) Nyugdíjas válasza yakuza.tora (#10914) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

De neked lesz olyanod. Ember!

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10916) yakuza.tora válasza Nyugdíjas (#10915) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Azt is rendeltem tőled?! :U

Alléz Olympique de Marseille!

(#10917) Nyugdíjas válasza yakuza.tora (#10916) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Az haggyán,de ki is fizetted:DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10918) yakuza.tora válasza Nyugdíjas (#10917) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Remek! Azért ez nem gyenge! És még csak nem is tudom a piára fogni! :DDD
De ugye FET blokkot nem rendeltem?!

Alléz Olympique de Marseille!

(#10919) Nyugdíjas válasza yakuza.tora (#10918) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

azt nem,szerencsére...

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10920) yakuza.tora válasza Nyugdíjas (#10919) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Na remek! Akkor csak FET blokkot kell gyártatnom! :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#10921) hossszú válasza yakuza.tora (#10914) üzenetére


hossszú
őstag

Ha jól látom akkor mégsem kellenek a méretek :)
Nyugdijas ez a HK FET blokk egy katasztrófa, szétszereltem de majdnem sirva fakadtam, a középső osszefogató csavarnál olyan szinten le van szűkitve, hogy hihetetlen, a csavart két irányban kerüli meg a viz 2mmx5,5mm-es csatornán

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#10922) Fecóóóó


Fecóóóó
tag

hello all.
Lenne pár kérdésem afelé hogy szerintetek jobb egy vizhütés CPU ra mint egy sima 2 ventis Zalman hütö? . én most nem rég kaptam egyett.de ott porosodik a szobába mert nem tudom hogy meg e lehet bizni rendesen egy ilyen kis hütöbe..viz? hütés? áá jobban megbizok én abba ami most benne van.. + hallotam egy olyat hogy kiai tudosok kifejlesztettek valami olyan áttetszö olajat ammi teljesen ugymond erös ( Sürü) és iszonyat hideg.. nagyon nehéz átmelegiteni és egy akváriumbabelekeült ez az olaj és abba az olajba raktak össze egy gépet.. és télleg hütött mindent. ramot.lapot.procit.vga-t és nem történt nagy baj nem ment át váltakozo áram ez azér elég érdekes majd másolok be ide a topicba rola informáciot de azér várom a véleményeket hogy msot akkor egy vizhütés jobb mint egy sima hütö?

ε(●̮̮̃•̃)з ̿̿̿ ̿̿̿̿'̿'\̵͇̿̿\=((•̪●))=/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿ ̿ ε(●̮̮̃•̃)з =)))

(#10923) Nyugdíjas válasza hossszú (#10921) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem halunk bele abba a 2mm-hosszú szűkülésbe. Annyit mondhatok, hogy nekem semmit nem változott az áramlásom mióta HK-t hazsnálok...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10924) Fecóóóó


Fecóóóó
tag

na elözö irásomban emlitettem hogy vajon melyik a jobb. hát most nekem ez a kis hütö van a CPU-n --->
de vajon egy Vizhütés jobban el tudja hüteni mint ez? és menyire megbizhatoak? ha esetleg vizköves lesz.. vagy valami ilyesmi.. elreped a csö eláztatja a gépet? akkor abbol csak gáz va nem? valaki akinek van messéljen már egy kis infot rola köszönöm

ε(●̮̮̃•̃)з ̿̿̿ ̿̿̿̿'̿'\̵͇̿̿\=((•̪●))=/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿ ̿ ε(●̮̮̃•̃)з =)))

(#10925) yakuza.tora válasza hossszú (#10921) üzenetére


yakuza.tora
addikt

:B igen. de azért köszi! :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#10926) hossszú válasza Nyugdíjas (#10923) üzenetére


hossszú
őstag

Szóval akkor nem gond a szűkület, ennek örülök :) de legalább a gyártási sorjákat kitakaritom a blokkokból.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#10927) yakuza.tora válasza Fecóóóó (#10924) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ez meg milyen helikopter?
Persze, hogy jobb a vízhűtés! Nem lehet - és nem is érdemes - összehasonlítani a kettőt...
/A VGA-t ezzel tudnád hűteni? (mondjuk a kevésbé melegedő oldalát igen :DDD )/

Alléz Olympique de Marseille!

(#10928) Nyugdíjas válasza hossszú (#10926) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

NEm aszondom, hogy nem gond, csak te ezt mondjuk hőfokban nem fogod érzékelni. Inkább ugy értem, hogy nem kell nagyon rágörcsölni erre a dologra. Azon a pár mm-en leszűkül,az nem fogja "halálát okozni" az egész koncepciónak...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10929) sihu


sihu
tag

naon köszönöm mindnekinek az eddigi helpket(és sry ha hülyeségeket kérdeztem néha)

má 90%-osan lehatároztam magam a vízhűtés vásárlásról, de naon erős a maradék 10%

egy vitát szeretnék elindítani arról, h a vízhűtésnek mien előnyei és hátrányai vannak???
miben jobb a léghűtéssel szemben és miben rosszabb(ha van ilyen)????

(#10930) shteer válasza sihu (#10929) üzenetére


shteer
titán

[link]
olvass! :D
had ne írjuk le még 1x - nem mai, de sok igazságot tartalmaz

..szerintem jónak tűnik

(#10931) RockHaRD válasza Fecóóóó (#10924) üzenetére


RockHaRD
addikt

röviden és tömören... ez egy FOS ;]

vizhütés az az igazi. Amugy pedig a kifolyt viz nem vezeti az áramot, igy semmi bajod nem lesz... Többször kifolyt nekem ;]

(#10932) shteer válasza RockHaRD (#10931) üzenetére


shteer
titán

a kifolyt viz nem vezeti az áramot - ezt ne általánosítsuk! :U

..szerintem jónak tűnik

(#10933) Játékos válasza RockHaRD (#10931) üzenetére


Játékos
addikt

Nem a lóf.... :DDD
Kérdezd csak meg az egykori X1950-emet Tudna neked cifrát mondani a víz áramnemvezető képességéről... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10934) szacsee válasza RockHaRD (#10931) üzenetére


szacsee
nagyúr

A rambordákra is ráfolyt, és olyan hideg volt a víz, hogy a fagy miatt szétnyomta a bordáit és egy chip le is mászott róla nem? :DDD

(#10935) Bulitt


Bulitt
őstag

Shteer használd egésségel :D + kösz a csővet :D

[ Szerkesztve ]

(#10936) nyunyu válasza mrdan206 (#10913) üzenetére


nyunyu
félisten

Szerenék épiteni 1 tartályt a raidmax sagitta házamba a hdd-k helyére. Ebben szeretnék infókat tőletek kérni hogy pl mivel ragasszam össze

Akvariumragaszto szilikon?
Vagy az nem jo plexihez?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10937) sihu


sihu
tag

ha eleinte csak cpu blokk meg az alp dolgok vannak bene, akk mennyi cső és csati kel hozzá???

[ Szerkesztve ]

(#10938) shteer válasza sihu (#10937) üzenetére


shteer
titán

azt csak te tudod kimérni, csati értelemszerűen blokkonként 2 db, további darabszám attól füg h a szivattyúba, radiba, tartályba kell e csati :U

..szerintem jónak tűnik

(#10939) Bulitt válasza nyunyu (#10936) üzenetére


Bulitt
őstag

Nekem is azt javasolták hogy ne ragaszam :) Nem lehet tudni hogy a keverék amit használni fogsz nem fogja e feloldani a ragasztot.

(#10940) sihu válasza shteer (#10938) üzenetére


sihu
tag

laining DDC
Nexxxos extreme III
xspc cpu blokk
Noise isolator AGB

ehez kellenéek

(#10941) RockHaRD


RockHaRD
addikt

na, hogy le lettem oltva :( akkor ha ugy mondom, h a desztilált víz "papiron" nem vezeti az áramot :DD a lényeg, h nálam bejött, mert kb 1 hétig ment a vizzel teli gép ;] a vga azota is tökéletes :C

(#10942) RockHaRD válasza szacsee (#10934) üzenetére


RockHaRD
addikt

ezt sosem fogod elfelejteni? :F

nem vicces :(((

[ Szerkesztve ]

(#10943) sihu


sihu
tag

Nyugdíjas: van vhol vmi árlistád???? és tudsz garit biztosítani az árura???

(#10944) Laraxior


Laraxior
titán

Srácok,nem konkrétan víz,de egy kérést hagy lökjek. Kellene egy olyan progi,ami CPU ill. GPU hőfokot mér,ill.ha elér egy bizonoys hőfokot fogja és azonnyomban lekapcsolja a gépet. Kérdés nélkül :) Olyan mint pl be lehet állítani winrarban hogy tömörítés végén shut down,vagy a torrentben letöltés végén au revoir. Valami ilyesmi kellene csak hőfokos témában. Mert a hőmérőm az riaszt,de ha nem vagyok otthon,akkor úgyis mindegy. (jobb félni mint megijedni alapon,kérdezem,ha valami csoda folytán megállna a szivattyú,vagy tudomisén) :R

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#10945) Játékos válasza Laraxior (#10944) üzenetére


Játékos
addikt

Lelövi magától a CPU is, meg a VGA is, program nélkül is! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10946) shteer válasza sihu (#10943) üzenetére


shteer
titán

ezt szigorúan privátban! :((

..szerintem jónak tűnik

(#10947) Laraxior válasza Játékos (#10945) üzenetére


Laraxior
titán

de 80/110 fokon öregem,nem tojást akarok sütni,főleg nem megvárni amíg leolvad a lapról :DDD hmm...ami abiosban van figyelmeztető az se lövi ki igaz? csak csipog? :F

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#10948) sihu válasza shteer (#10946) üzenetére


sihu
tag

sry

(#10949) B@bL3ve5 válasza Laraxior (#10947) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

a BIOSban lévő riasztási hőfokokat lejebb is veheted. riasztásnál csipog de ha egy bizonyost túllép akkor csumi. kifagy s vagy újraindul vagy manuális reset kell neki :DDD

(#10950) nyunyu válasza Laraxior (#10947) üzenetére


nyunyu
félisten

de 80/110 fokon öregem,nem tojást akarok sütni,főleg nem megvárni amíg leolvad a lapról

CPU alapbol beszur egy rakas nemcsinaloksemmit utasitast, ha tul melege van. Felteve, ha a BIOS nem lovi le elobb.

nV VGA driverekben meg allithato, hany foknal huzza be a kezifeket.

Eleg drasztikus tud lenni, ha behuzza...
Egybol elfogja az embert a nosztalgia, ugyanis 15 evvel ezelotti Trident kartyak nemletezo ablakkezelo kepessegeit idezi, ahogy odebbrak egy ablakot a desktopon :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.