Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#525) emitter válasza Dare2Live (#523) üzenetére


emitter
őstag

ki mondta h a csontok nem leletek :F én sehol nem állítottam ilyesmit. Annyit teszek, hogy kétségbevonom a millió éveket mérő mérések helytállóságát, mint pl szénizotópos mérés. Érvelni többet egyelőre nem tudok állításom mellett, mint mondtam, utánajárok az ''illetékeseknél'' :) (Azért nem hiszek a méréseknek, mert azt hallottam, hogy sok esetben kimutathatóan pontatlanok. S még ha pontosak is lennének, nem veszik figyelembe az özönvízkor megváltozott körülményeket. TF. h volt egész Földet elborító ár. Ez elképzelhető, hogy mekkora nyomással nehezedett a földre, milyen óriási kaliberű fölmozgások zajlottak le.. ezek alapjaiban megváltoztathatták a Földkéreg kőzetrétegeit, azok elrendeződését, sbt. Legalábbis hívő magyarázóktól ilyesmit hallottam, de mivel ez így elég pontatlan, utánajárok a dolognak. Na szóval, ha ezeket a változásokat belevennék a mérési számításokba, akkor állítólag kiderülne, hogy közel sem millió években kell itt gondolkodni ;) )

muzulmán csávó meg no comment. azért nem kéne még így fű alatt sem párhuzamot vonni egy muzulmán fanatizmusa és ''hite'' között, meg a mi keresztyéni hitünk között. Attól még hogy a mi református püspökeink esetleg evolúciót hirdetnének, én nem változtatnám meg a nézeteimet :U Igazából egyáltalán nem érdekel, mit mondanak odafenn az egházi vezetőink, nekem ez nem lényeg. Ha jól értesülök, úgyis nagyon messze vannak manapság az evangélium méltó képviseletétől...

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.