Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#523) Dare2Live válasza Dalai Láma (#516) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

....nekik a csontok nem leletek és ezáltal nem bizonyítékok az evolúcióra.

hapedig a bibliában bentlenne, hogy a kocsit a szentlélek hajtja akkor hiába mutatnád be nekik egy motor működését azt a szentlélek hajtja és kész. A motor működése hit kérdése onnantól.
ennyi.



Egyszer volt egy nagyon durva találkozásom egy ilyen esettel. Egy muzulmán ismerősöm 2hónap alatt mert a főmufti aztmondta megváltoztatott egy dolgot a politikai nézeteiben amiről én korábban 2h-n keresztűl nemtudtam meggyőzni. A főmufti meg mondott vmit mint kiderítettem és hupsz megváltozott azonnal. A durva azvolt, hogy ő még magát a tényt is letagadta, hogy korábban ő arról úgynyilatkozott és aztis, hogy én őt megakartam győzni. Ráadásul ezt annyira meggyőzően tette, hogy ha nemlett volna róla tárgyi bizonyítékom még lehet el is hiszem neki, hogy ő mindig is úgygondolta ahogy én. :)

Ezen eset elmúltával egy hónapra rákérdeztem, hogyha a főmufti aztmondja aztmondja vezessen repülőt egy felhőkarcolónak akkor ő azt megteszi errea kérdésre nem az volt a válasza, hogy nem hanem, hogy ilyet a főmufti nemmond. Deha mondana? De nemmond.
....ésha mond? erre nemválaszolt.
durva story és gondolj bele a koránban vannak olyan részek amik elött ez áll: ezt a részt szószerint kell érteni. és ezen szószerint lévő részek közt ottvan, hogy a vallást akár fegyverrel is de terjeszteni kell. tovább inkább nem is mondom.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.