Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) kinghaxor válasza Xorith (#3038) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

A teljes játékban sem hiszem, hogy sokkal több gépi játékos lenne majd a városban. Ott úgyis a történet lesz a lényeg. A kiválasztott küldetés meg biztosan tele lesz ellenséges npc-kel. Közben meg szerintem csak elvétve lesznek majd erre arra ahogy a bétában is volt. Így biztosan lehet majd nézelődni is. Azt viszont remélem, hogy dz tele lesz velük. És jó nehéz lesz majd őket legyőzni. Ott sokkal több ellenséges npc is elférne mint amit eddig láthattunk.

Kicsit más. Előrendelést lehet módosíttatni? Nekem egy sima változat van előrendelve 576-ból de később úgyis megvenném a season pass-t. A gold meg úgy néz ki olcsóbb lenne mint ha külön külön venném meg őket. Törölni nem szeretném, nem tudom mennyire számít az hogy mikor rendeltem elő. Mármint sorrendileg. Ha írok nekik ők át tudják állítani? Vagy simán rendeljem elő azt is aztán mondjam le majd azt amelyik nem kell?

[ Szerkesztve ]

(#3052) torma1981 válasza marilllyo (#3043) üzenetére


torma1981
veterán

El kellene menned regény írónak. :-):-P

(#3053) mettek válasza mrgregoryan (#3050) üzenetére


mettek
addikt

Jaja. És a fene ae gondolta volna hogy egy rpg ennyire érdekelni fog...sose szerettem a tipikus fantasy rpg-ket de még a Destiny se az ami beszippantana. Ez viszont nagyon el van találva. Remelem egy hangyányit több tartalomba is bele lehet kukkantani a nyílt bétában. De ha nem az se baj, megyünk DZ-zni meg városnézni :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3054) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Egy kis infó ArekkzG-ről:

Minimum 8 emberes Raidek

Az endgame frakció

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3055) mrgregoryan


mrgregoryan
tag

KnockOut..

bocsánat, hogy más játékról linkelek videót, de erről beszéltem tegnap, hogy azért a 21:9 szerintem számít, mert jóval többet látsz.. ami talán egy Division-nél is sokat számít, mert az élmény jobb.. " elvileg"...

Mivel Division-ös videót ilyet nem találtam, ez egy Tomb Raider..

https://www.youtube.com/watch?v=57lQr_AM7vo

Sorry

Szerk1: Jó 4K-s nativ monitort minimum 32 colban még nem találtam :)

[ Szerkesztve ]

(#3056) mettek válasza mrgregoryan (#3055) üzenetére


mettek
addikt

Tessék: 21:9-es gameplay csak neked itt alul felül lesz fekete sáv de látszik a látómező...nekem a Divisionben nem annyira dob rajta mint egy fps-ben de szép...viszont mivel nem minden játék támogatja illetve nekem nem lett vna pénzem 1440p-s ilyen monitorra így maradt a 16:9. Lebeszélni nem akarlak, biztos tetszeni fog ha megveszed csak fifázni ne akarj rajta :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3057) mrgregoryan válasza mettek (#3056) üzenetére


mrgregoryan
tag

igen igy én is megtaláltam, csak összehasonlítva nem mint ABOVE... :))

nem, fifából már " kinőttem".. sosem nőttem bele igazán :) meg sztem az ujabb cím,ek már mind támogatni fogják.. legalábbis ez volna a normális..
egyetlen bajom, hogy olyan ormótlan, hogy baromi széles mikor épp nem játszol, és windows használatra meg munkára nem tudom mennyire jó..
gondolkozom Amazonos berendelésen, illetve ha nem cool, vissza küldeni, de kicsit nagy tétel ahhoz, hogy Amazon ne hümmögjön talán érte :))
de ha te is azt mondod, hogy élvezni lehet.. mert ugye a másik opció egy nativ 4k monitor.. de az nem tudom mennyit dobna az élményen..

(#3058) mrgregoryan válasza mettek (#3056) üzenetére


mrgregoryan
tag

De vá vá vá....

Miért van vagy lenne fekete sav ?
Hisz ha a game megy 3440x1440 ben akkor elvileg fullos képernyőn megy. Ez a lényeg.

(#3059) RazoR


RazoR
veterán

Egy DZ lesz csak ami több részből áll vagy lesz vajon több különálló is?

(#3060) VTom válasza mettek (#3053) üzenetére


VTom
veterán

Ebből is látszik, hogy zseniálisan működik a Ubi marketing gépezete, ezzel a bétával sok mindenkit maguk mellé állítottak.

Nagyon remélem, hogy az elmúlt néhány fiaskó után tényleg nagyot akarnak dobni, és beleadtak apait-anyait ebbe a játékba. Nálam az év legjobban várt játéka volt, és nem is okozott csalódást a béta. Ha okosan adagolják a (jól megírt) sztorit, és a multiban is lesz bőven tartalom, akkor elég meghatározó játék lehetne belőle.

És nagyon remélem a fejlesztéssel sem fognak leállni, jó lenne legalább pár havonta egy-egy küldetés pakk DLC, szerintem simán lenne rá igény.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3061) mettek válasza mrgregoryan (#3058) üzenetére


mettek
addikt

Ugy értettem hogy ha most nézed egy 16:9-esen akkor van fekete sáv. Nekem pedig windows alatt is jobban bejött mint a hagyományos, munkára is jobb mert több ablak elfér. Nem bánod meg szerintem. Csak akkor mindenképpen a nagyobb felbontásút válaszd.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3062) mrgregoryan válasza mettek (#3061) üzenetére


mrgregoryan
tag

köszönöm, lehet bevállalom amint az Asus rendelhető, mert az Acer nem győzött meg

DZ sztem egy nagy lesz kb a pálya közepén.
már ha azt gondoljuk, hogy a Bétaban megtekinthető MAP lesz a végleges.. ami ugye nem túl nagy.. kissé karcsú lenne.. még igy elsőre is..
Videókon kb Benne van Bronx, queens stb.. de ahogy olvasom, kb West-Manhattan lesz benne csak... max később easter & upper side..

(#3063) Viper26 válasza mrgregoryan (#3062) üzenetére


Viper26
nagyúr

Valami kell a déelcékbe is tudod. ;]

iPhone 14 | FR955

(#3064) SkyS1gn válasza Csabee86 (#3023) üzenetére


SkyS1gn
félisten

AngryJoe 10 legrosszabb játékának dobogósa :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3065) SkyS1gn válasza .LnB (#3027) üzenetére


SkyS1gn
félisten

BF3-ba is volt, csak a szineket babrálja, color grading, kontrasztot meg fényerőt.

sorry 2hsz

(#3042) scomcomputer

Na na... az azért nem úgy van! ;]

http://hardverapro.hu/apro/gamer_konfig_49

Nem azt mondtam hogy nincs értelme, BF3-al is csodát tett levette a kék szűrőt.

Itt amugy nemtetszik videók alapján.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3066) .LnB válasza SkyS1gn (#3065) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írtam korábban, hogy én is használom a Battlefront-ban. És ott valóban van értelme. Kezdetben a Division-hoz csak kettő volt. Abból egyet megnéztem, és nem tetszett. Most már vannak jobbbak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3067) marilllyo válasza SkyS1gn (#3064) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem is igaz! 8. lett. Ne fikázd!!! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#3068) mettek válasza SkyS1gn (#3065) üzenetére


mettek
addikt

napokban kipróbáltam egyet a R6 Siegehez de ott nagyon sok fps-t húzott le, kb 15-20 fps minusz....most betettem egyet Bf4-ba, itt nekem 6 fps minusz ezzel az FX-szel...Divisionbe is kipróbáltam de nem tudom h ott húzott e le belőle.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3069) ssanyesz


ssanyesz
csendes tag

Arról van valami információ, hogy mennyire lesznek üresek az utcák a véglegesben? Hogy működnek a frakciók pontosan? Területhez kötöttek lesznek mint pl a Saints Rowban? Erről valaki tudna részetesebben írni?

Jól néz ki ez a játék, el tudnék képzelni egy új Saints Row játékot ezzel a motorral, ami hasonlítana a SR1-2-höz :D

[ Szerkesztve ]

(#3070) VTom válasza mettek (#3068) üzenetére


VTom
veterán

Attól függ mit pakolnak bele a presetbe, az SMAA, film grain, HDR, lumasharpen, ezek mind erőforrás igényes cuccok.

Én a Witcher 3-hoz használtam, de mindig kiszedtem belőle egy csomó mindent, aminet nem láttam hatását, csak az fps-t rontotta. Azon pl. az SMAA rengeteget segített 1080p-ben.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3071) RazoR


RazoR
veterán

Azért ez elég komoly!

(#3072) velizare


velizare
nagyúr

watch the division fan art

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3073) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ezért nem éri meg előrendelni, 1-2 nonsense ajándékért nem éri meg, de már késő is, a kiadók már megjelenés elött megszedik magukat.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3074) Kicsimix


Kicsimix
őstag

GTX 970 vs 390

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3075) prokxy válasza SkyS1gn (#3073) üzenetére


prokxy
veterán

Melóban nem tudom megnézni, mi van benne? :U

Egyébként meg előrendeltem, de bármikor vissza lehet mondani, rosszul nem járhatok vele! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3076) ada19 válasza prokxy (#3075) üzenetére


ada19
senior tag

Általánosságban szól arról hogy miért nem éri meg (és miért rossz) előrendelni az AAA játékokat, mesterséges Hype, stb. Szóval nem a Divisionről derült ki valami. :)

Mégsenem

(#3077) kinghaxor válasza Kicsimix (#3074) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Érdekes, hogy a húzott 970 meg már sokkal jobb teljesítményt nyújt mint a 390. Holott itt a PH. tesztben a 390 nagyjából a 980-al van egy szinten. Sőt van ahol felette volt. Ezek után érdekelne mennyit gyorsul a játék 980 alatt ha húzva van a kártya. Kár, hogy nem próbáltam ki.

[ Szerkesztve ]

(#3078) Kicsimix válasza kinghaxor (#3077) üzenetére


Kicsimix
őstag

390 nem volt húzva azt ne felejtsük : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3079) kinghaxor válasza Kicsimix (#3078) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Az igaz. Bár nekem egyik AMD karim se gyorsult ennyit egy játékban sem. Pedig a 980 előtt szinte csak az volt. A 290 oc még most is itt van mellettem a dobozában. Sőt a legtöbbet alig tudtam húzni mert nem voltak stabilak és nem is érte meg mert csak pár fps-t gyorsultak a játékok. Itt pedig azért jelentős volt a gyorsulás a 970 esetében. Ezek után tényleg érdekelne mennyit gyorsul a 390 ha húzva van. És mondjuk ehhez képest mit tud egy húzott 980. Jó lenne egy erre irányuló teszt Division esetében.

(#3080) szallasi007 válasza Kicsimix (#3074) üzenetére


szallasi007
őstag

Érdekes ez a videó, de én nem emlékszem hogy ennyire kevés fps-em lett volna. Majd az open bétában vagy a full-ban elindítom megint a riva tunert és csinálok printscreen-t. Nekem 4790k 4.5-ön 50 fps volt a legkisebb (végig monitoroztam kb 4 órát) és átlagban 98%-on ment maga a VGA 68-69 fok környékén gyári auto venti szabályozással (ezt jó 3-4 fokkal lejjebb lehet tolni manual-lal), viszont én a procira nem emlékszem már hogy 30-40% fölött kihajtotta-e. Igazából a másik nagy gond hogy én hagytam auto-n a grafikai beállításokat.

(#3081) prokxy válasza ada19 (#3076) üzenetére


prokxy
veterán

Ok köszi! :R
Én vissza nem mondom - remélhetőleg a nyílt béta ezt megerősíti -,engem megvettek kilóra! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3082) Edem05 válasza prokxy (#3081) üzenetére


Edem05
őstag

mailben kaptam kérdőívet hogy tetszett a béta... te nem kaptál ilyet az ubitól?

(#3083) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt figyeltétek egyébként, hogy a csaj karaktereknek milyen nyomi arcuk volt a beta-ban?! Remélem azért lesz több választási lehetőség a véglegesben. Lehet csajszi karit indítok. Szőke bombázót! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3084) duvi válasza szallasi007 (#3080) üzenetére


duvi
nagyúr

Pedig egy 980-nál is beesik néha 50 alá. Ettől függetlenül elég szépen futott max graffal :K Egyedül DZ-ban tapasztaltam mikrolagokat.
The Division Beta Pc Maxed Out GTX 980 TI FPS Performance Test 6700k
Persze itt a felvétel is elvesz egy kevés FPS-t...

[ Szerkesztve ]

(#3085) szallasi007 válasza duvi (#3084) üzenetére


szallasi007
őstag

Akkor biztos hogy nem ultrán és minden maxra húzva ment így máris tárgytalan amit írtam :R

(#3086) VTom válasza duvi (#3084) üzenetére


VTom
veterán

Én 970-nel nagyon jól be tudtam lőni, ultráról indultam, visszavettem a tükröződések és az árnyékok minőségén, ezek elég sokat elvesznek az fps-ből, illetve levettem az élsimítást, mert nem sok különbséget láttam a low-medium-high között (és egyébként sem nagyon figyeltem az éleket, amikor lőtték a s*ggemet :) )
Plusz rátoltam a sharpeninget maxra, HBAO+ (ez nagyon sokat javít szerintem)
Asszem nagyjából ennyi, kb. 85-90%-ban stabil 60fps-em volt, akkor ment le 45-50 körülire, amikor sok volt a tükröződés egyszerre a képen.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3087) Kicsimix válasza szallasi007 (#3080) üzenetére


Kicsimix
őstag

Itt az egész analizáló cikk amúgy.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3088) duvi válasza VTom (#3086) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem is jól skálázható a grafikus beállítás :K Induláskor egy 760-as kártyával kezdtem és High beállításokkal elég szépen futott.

(#3089) prokxy válasza Edem05 (#3082) üzenetére


prokxy
veterán

Ilyet kaptam még tegnap: Pr0kxY, Thank You! Bla-bla...de ebben hol a kérdőív, nemtom! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3090) VTom válasza duvi (#3088) üzenetére


VTom
veterán

Ja, és hozzá teszem, hogy az fps javulás mellett szinte semmi romlást sem lehetett észrevenni a látványon.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3091) Edem05 válasza prokxy (#3089) üzenetére


Edem05
őstag

Neem az nem az, olyat kaptam én is korábban. Amiről szó van az ez [link]

[ Szerkesztve ]

(#3092) Csabee86


Csabee86
senior tag

Aki PC-n játszott a játékkal. Egy i5 4670K és egy GTX 970 kombó mire lehet elég 1080p-ben? Sajnos melóhelyen le van tiltva youtube, így nem tudok nézni. Viszont kíváncsi lennék. Esetleg egy i5-4670K és GTX 980 kombó vihetné élvezhető sebességgel ultra beállításon 1080p-n?

(#3093) mettek válasza Csabee86 (#3092) üzenetére


mettek
addikt

980 simán elviszi ultrán. Egyébként épp eladó lett a 980-asom :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3094) Csabee86 válasza mettek (#3093) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nem tudnál esetleg privátban küldeni valami screenshotot?

(#3095) mettek válasza Csabee86 (#3094) üzenetére


mettek
addikt

van gameplayem de nem ultrán játszottam.
meg mindjárt feltöltök még egyet ami high-on megy...

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3096) Csabee86 válasza mettek (#3095) üzenetére


Csabee86
senior tag

Köszi, otthon megnézem.

Arra lennék kíváncsi, hogy egy i5-ös proci mennyire boldogul a játékkal?

(#3097) VTom válasza Csabee86 (#3092) üzenetére


VTom
veterán

pont pár hsz-szel feljebb írtam az én beállításaimat, 4460+970-nel.

Pár dolgot levettem, pár dolgot rátettem az ultrára, az eredmény látványban minimális különbség (én nem vettem észre semmit) és 60fps az idő 85-90%-ban.
Nekem baromira élvezhető volt, mondjuk nekem 45fps-sel is folyamatos volt a játék.

És ugye reméljük, hogy a végleges verzió még jobb lesz, pláne egy-két patch után.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3098) Csabee86


Csabee86
senior tag

Na majd otthon megnézzük ezt az i5 970 kombót a bétában. Lehet PS4-ről átpártolok PC-re, ezért érdekelne a dolog. Nem akarok trilliós gépet csak olyat ami szebb látvánnyal mint PS4-en elviszi a játékot élvezhető sebességgel.

(#3099) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

I5 6600k 4.6ghz 980 ti 1450mhz minden fülön 40 120 fps szitufuggoen!

(#3100) Ditoo0225 válasza Csabee86 (#3092) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Menj fel proxy szerverről, azt még ki sem tudják deríteni :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.