Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) Frod válasza Ditoo0225 (#3550) üzenetére


Frod
addikt

Januárban amikor elindultak az előrendelések, még eléggé képlékeny volt, hogy hol és mi lesz éppen a fizikai példány mellé. Szinte volt, hogy egy héten belül is változtak az előrendelői extrák.
Nagy valószínűséggel amúgy 576 Gold lesz a befutó (ez meg csak itt van, tehát nem mondhatja senki, hogy "ugyanaz kétszer" :D ) + van még egy olyan hely ami ugyanaz mint fentebb, hogy most már nem írja hogy bármi is lenne mellé, de állításotok szerint ha leadáskor ha még írta, akkor jár minden.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#3552) Ditoo0225


Ditoo0225
aktív tag

Index Teszt

A videó hatalmas a közepe felé :D :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#3553) pohár válasza Ditoo0225 (#3552) üzenetére


pohár
félisten

hahaha :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3554) underdark válasza Ditoo0225 (#3552) üzenetére


underdark
aktív tag

Nagyon kemények azok a képek

Lesznek évszakok vagy csak tél? Mert sok helyen olvad a hó a képeken vagy nincs is

Még sose hallottam olyan játékról, hogy végig menne az évszakokon, úgyhogy eléggé odabaszna ha ezt is megcsinálták volna :D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#3555) Ditoo0225 válasza underdark (#3554) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Nem sajnos, az olvadás / újabb hó leesés effektet is kivették a downgrade miatt. Annyi, hogy köztes állapotra hagyták. Van hó is de az utcák vizesek.

Azért nem nagyon van olyan játék amiben váltakoznak az évszakok, mert a 4 évszak 4 külön grafikai csomagot jelent. Mások a fények, az effektek, a textúra színe és vastagsága, stbstb. Szerintem pár évig még senki nem mer belevágni (ami említésre méltó is lenne) egy 4 évszakos open world játékba. Sok helyen írják, hogy na majd a GTA 6 abban tuti benne lesz. Én erre annyit mondok, hogy anno ezt mondták az 5re is :D
De az biztos, hogyha egyszer valaki megcsinálja az piszok látványos lesz :D

(#3556) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Azért az összes nextgen konzol elmehet a francba, elég szomorú hogy miattuk kell féken tartani a grafikát! :W

[ Szerkesztve ]

(#3557) .LnB válasza Ditoo0225 (#3552) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyik kedvenc sorozatomból van ha arra gondolsz. :) The Office.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3558) marilllyo válasza Sebestyen01 (#3556) üzenetére


marilllyo
veterán

A konzolnak semmi köze az évszakok hiányához. A grafikai downgradehez sem feltétlenül. Egyrészt 3 platform van amiből a pc-nél még ott a csilliárdnyi variáció. A büdzsé/idő eloszlik. Szerintem egy 20%-nyi minőséget ki tudtak volna hozni ha nur PS4 lett volna. De ha nur PC sem hiszem, hogy arra mentek volna rá, hogy riva tnt2 -vel is lehessen játszani. Az meg, hogy olyan legyen mint a promó vidikben de csak a fél milliós gépeken fusson...az sem megoldás.

Minőség vagy optimalizáció?! Kinek ez kinek az számít.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#3559) Sebestyen01 válasza marilllyo (#3558) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Elismerték hogy a konzolok miatt lett butitva a grafika... Nincs több kérdésem. :o
Nem azt mondtam hogy ne lehessen alacsonyabb részletességgel játszani, azt nehezményeztem hogy bár nem konzolport a game meg is a controlleres vackot hoz kell idomulni mert ne hogy már annyival szebb legyen, meg Jósika a box előtt elsirja magát ami így is alig 30 fps el meg mobilfelbontason futtatja a jatekot.

[ Szerkesztve ]

(#3560) k-adi válasza Sebestyen01 (#3556) üzenetére


k-adi
nagyúr

Az a next már current de sebaj :U

(#3561) Sebestyen01 válasza k-adi (#3560) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Jah értem, mikor next volt se hozta azt amivel promóciók most hogy current már nem is kell jó ott a 720 p vagy még annyi se...

[ Szerkesztve ]

(#3562) .LnB válasza marilllyo (#3558) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Semmi köze.. :((

[link]

A mostani generációs konzolok miatt csak folyamatosan szopnak a pc-sek. Pedig előzetesen nem erről volt szó, alacsony szintű programozás, könnyű portolás stb stb. Hát nem jött be.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3563) k-adi válasza Sebestyen01 (#3561) üzenetére


k-adi
nagyúr

jólvan küldöm a beutalót az elmegyógyra

viszlát :B

(#3564) Sebestyen01 válasza .LnB (#3562) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Végre valaki aki képes dekodolni azt amit mondok! :K
Konkrétan jellemezted a szituációt. Meg alig jelentek meg a next gén konzolok már is szűk keresztmetszetet jelentenek!

[ Szerkesztve ]

(#3565) Kicsimix válasza Ditoo0225 (#3552) üzenetére


Kicsimix
őstag

Pontatlanságok észrevételek a cikkből;

"Dióhéjban, két probléma van most a most a Sötét Zónában:
nem igazán bünteti azt, aki úgy dönt, hogy született gyilkost játszik"

De igen.. Pont eléggé megbünteti, hogy meggondolja megéri e ekkorákat bukni..
Én 200 pontra voltam a 3100-ba kerülő leg fegyvertől amit megvehettem és utána az összes dz valutát buktam.. Ment a shit..

Így az "örök rablógyilkos" státusz kicsit necces lenne amiről beszélnek..

"A kérdés csak az, hogy ez hosszú távon mennyire lesz élvezetes, és mi lesz a motiváció a folytatásra, ha mindenki kifarmolta magának az epikus fegyvert és a ritka páncélokat."

Nincs ilyen, hogy "az epikus fegyver" Az azonos típusú fegyverek is más statokkal esnek és több féle van.. Kb mindig lesznek jobbak.

A videó tényleg jól tülrözi mi megy DZ-ben :K :DDD

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3566) marilllyo válasza .LnB (#3562) üzenetére


marilllyo
veterán

Biztos nagyon szép lenne nur PC-ként. Kb. Mint az új Batman. :K Az is milyen gyönyörű volt pc-n. Olyan füst /fény effektekkel amiről csóri konzolosok álmodni sem mertek.

Na de hagyjuk. Mielőtt még megindul a master race háború. :R

Szerintem jó munkát végeztek.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#3567) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

(#3568) Sebestyen01 válasza marilllyo (#3566) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem azon van a hangsúly milyen munkát végeztek ha nem hogy milyen lehetett volna. Ha kitűnő hozni 500 lovat egy motorból nem állsz meg 450 nel! Itt ezt fogtak vissza a konzolok!

(#3569) .LnB válasza marilllyo (#3566) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez azoknak válasz akik feltették a kérdést, hogy miért nem úgy néz ki mint a 2013-as E3 bemutató. Hát ezért.

Engem csak az idegesít fel, hogy azt mondják "nem lett volna fair" a konzolosokra nézve... Kit érdekel?! Most komolyan kit?!

Ha megcsinálták volna sokkal szebbre akkor megrohanták volna őket a konzolosok.. Na őket irányíthatták volna hozzám, elmagyaráztam volna nekik a dolgot "szépen, kedvesen".

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3570) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Most komolyan.. Mit sírunk már.. Az egyik legszebb játék a piacon hagyjuk már ezt a downgrade témát.. Közel vagyunk az e3-ban látottakhoz is. Nincs semmi probléma a játék kinézetével. Ha mások akár portban vagy nem portban is tudnák hozni ezt a szintet összetehetnénk a kezünket..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3571) .LnB válasza Kicsimix (#3570) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk teljesen igazad van. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3572) marilllyo válasza Kicsimix (#3570) üzenetére


marilllyo
veterán

Igaz! Bocsánat! Nem akartam vitatkozni. :R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#3573) Sebestyen01 válasza Kicsimix (#3570) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem arrol van szo hogy nem szep, az nem is kicsit, itt arrol van szo hogy szandekosan van visszafolytva egy platform azert mert a tobbi gyenge mint a harmat! :K

(#3574) oneal1 válasza Kicsimix (#3570) üzenetére


oneal1
senior tag

ugye?

kabaré amit az emberek tudnak ezen sírni!!!

Kibb.....tt jól néz ki!!!

(#3575) k-adi válasza Sebestyen01 (#3573) üzenetére


k-adi
nagyúr

Már egy ideje (5 éve minimum) ez van, ezután meg méginkább így lesz :( Ugyan PC-n még mindig szebb minden, pl. ez is, de fokozatosan építik le a pc gaminget, sajna ez van.

(#3576) VGNGR válasza wjbhbdux (#3567) üzenetére


VGNGR
senior tag

Epic! 👍 :-)

(#3577) mettek válasza k-adi (#3575) üzenetére


mettek
addikt

E két konzolyártó cég nem szeretetszolgálat vagy non profit társaság akiket a játékok fejlődése érdekel. Kemény profitra törekszenek ami csak így megy. A baj az hogy egyáltalán elkezdtek konzolt gyártani és nem maradt a pc-é a gaming...én azt vallom hogy a konzoloknak is van helye de kb olyan szegmensben mint a nintendo. Egyszerűbb, 2d-s vagy nagyon arcade 3d játékok terén mint pl: Plants vs zombies, Unravel, This war of mine, Little big planet, Trine, játéktermes olds cool vonal stb. A komolyabb AAA címek pedig pc-t követelnek. A baj hogy a konzol akar lenne a gaming de az csak egy játékszer a pc mellett...nincs modding, nincs fejlesztési lehetőség, nincsenek beállítási lehetőségek, nincsenek választható perifériák, nincs felhasználói szabadság.

Most a ps4-be beletettek egy 2013-ban is csak középkategóriás gpu-t ami anno a bf3-at is csak 40 fps-sel vitte...mire számítottak? 2 gb vram-ja van és asszem hozzáfér a 8gb rendszer ramhoz de már most 8-16gb ram van egy pc-ben és 4-6-8 gb ramos vga-k vannak, 2-3 év és 10 gb ramos vga-val nyomjuk majd. A konzolok egyszerűen visszafojtják a fejlődést de nem kicsit, évtizedekkel! Akár belátja vki akár nem. Ráadásul ha betör a piacra a VR akkor meg aztán megint meglódul a pc fejlesztés és olyan szakadék lesz a pc konzol között hogy öröm lesz nézni.
Persze azt is tudomás kell venni hogy aki minimálbéren él vagy csak szimplán a gyereknek akar venni valami videójátékot vmilyen ünnepre az ritkán fog pc-t építeni, megveszi a konzolt, beteszi a lemezt aztán örül. De majd 5-10 év múlva ha elkezd pc-n játszani ő is szidni fogja a konzolokat. :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3578) velizare


velizare
nagyúr

lassan be lehetne zárni ezt a topicot is 2-3 hétre, mert 100 hszből 80 garantáltan vagy off, vagy flame. tegnap este óta egyetlen releváns infó lett beküldve, orinak a raid pletykája, és azt is törölték a redditről ma reggelre. jellemzően egyetlen hsz érkezett rá. :W

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3579) wjbhbdux válasza velizare (#3578) üzenetére


wjbhbdux
veterán

jajj megtelelik a prohardver szervere a 30 kilobytenyi hozzászólással zárjukbe :DDD

/s

(#3580) Sebestyen01 válasza velizare (#3578) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Beszelgetni lehet nem ? :U

(#3581) Zolix64 válasza velizare (#3578) üzenetére


Zolix64
tag

Sajnos én is lecsúsztam már róla, esetleg valaki összetudná foglalni a lényeget. Én is nagyon szemezek a játékkal, már ki is néztem magamnak egy GOLD változatot :).

UplayID: Z0lix

(#3582) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Ti mit gondoltok a Perkekről?

Hogy lesz szerintetek, aki felfejleszti a bázisát, az automatikusan megkapja a perket? Mert erre nem emlékszem a béta során, hogy kaptam volna akármilyen perket is...

Vagy szerintetek mindenkinek meg kell lennie mindnek, vagy elég csak 1 a csapatból? Mert ha mindenkinek meg kell lennie a cuccosnak, az eléggé kitolja a játékidőt. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3583) velizare válasza Sebestyen01 (#3580) üzenetére


velizare
nagyúr

értelmes és releváns témáról bármikor. de ez a flame azóta tart, hogy lejárt az nda, és kikerült az első videó a netre. kurv@ idegesítő, hogy mindig jön valaki, és újrakezdi. hogy, hogy nem, mostanában főleg olyam akinek nem látom a nevét a játékoslistában.
itt volt 5 napnyi béta, a net tele van videókkal, képekkel, mindenki el tudja dönteni, hogy megfelel-e neki a színvonal.

@Zolix64: itt egy hardcopy, elvileg működik.

@vegitossj7: mindenki egyénileg unlockolja a perkeket. a bétában csak a 3 medkites cucc volt elérhető afaik, de azt lehet, hogy skillből kaptad.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3584) ada19 válasza velizare (#3583) üzenetére


ada19
senior tag

Skillmod volt, Perk-ek egyáltalán nem voltak elérhetők bétában.

Mégsenem

(#3585) K1nG HuNp válasza vegitossj7 (#3582) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Értelmetlenek, tul casual szerintem

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#3586) .LnB válasza velizare (#3583) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Raid témához. A raid sztorija nekem spoiler volt, nem szeretem a spoilereket. Ezen felül sok új infót nem tartalmaz számomra. Kivéve, hogy 27-en is játszható már a normal.
Két raid elég lesz vajon?! Nem sok, kérdéses mennyi idő egy raid kipucolása. Kell két jó tank, és EZ lesz. :D Csak tartani kell az aggrót, healt én (és még egy valaki) megoldom, a többiek meg majd el püttyögnek DPS-ként :D Kész, én fejben már raidet is végigtoltam (látatlanban). ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3587) Zolix64 válasza velizare (#3583) üzenetére


Zolix64
tag

Köszönöm és .LnB kollégának a figyelmeztetést a spolier miatt, így azt a részt átugrottam :).

UplayID: Z0lix

(#3588) duvi


duvi
nagyúr

Rajongói összehasonlítás: The Division Beta versus real Manhattan

(#3589) Akra_hu


Akra_hu
tag

[link]

Ez a video xbox alpha verzió elvileg. Kérdésem a sok szakértőtől,hogy ezt a minőséget a véglegesben látni fogom? Vagy ez is csak egy kreált videó volt... Én örülnék ha ez vissza köszönne nekem a képernyőmön. :)

(#3590) velizare válasza .LnB (#3586) üzenetére


velizare
nagyúr

sry, csak átfutottam a postot, nem olvastam a végét.
ez igazából egy raid, két nehézségi fokozaton (+hp, + sebzés, +támadási mód (aoe?), ezen kívül nagyobb varianciát nem tételezek fel). a küldikről már elmondták, hogy 3 fokozaton lesznek játszhatóak, ezt be tudják tenni a raidekhez is, végülis túl nagy fantázia nem kell hozzá, és gyorsan megvan.
szerintem lesz majd több raid is. az olyan instancolt területekből, mint amilyen a sportcsarnok volt a bétában, könnyen tudnak raidzónákat csinálni.
failure kritériumokat is könnyen bele lehet tenni, pl.dps check, hp check, minijátékok (valaki(k)nek meg kell csinálniuk valamit időre), illetve ezek lineárkombinációját alkalmazva könnyen lehet kihívást jelentő feladatokat adni, úgy, hogy az szórakoztató is legyen.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3591) kinghaxor válasza Akra_hu (#3589) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Ezek összevágott részek olyan helyekkel amik nagyon jól néznek ki a játékban. Ráadásul alfa. A grafika meg nagyban függ az aktuális időjárástól, napszaktól és a nap irányától. Minden hely máshogy néz ki különböző időpontokban. Mások a tükröződések. A fényviszonyok. Inkább keress egy vágatlan xbox béta gameplay-t. Az jobban fedi a valóságot. Amit abban látsz azt fogod látni a teljesben is.

(#3592) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Örömtánc!
Most kaptam email-t a PC Guru-tól amiben a következőt írták arra a kérdésemre, hogy mennyi Sleeper Agent Edition-t kapnak, és belefértem a még.

"A mostani állás szerint mi megkapjuk a rendelésünket.
Az öné benne van abban , amit kapunk."

Örömbódottá' ! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3593) Bibgr0 válasza .LnB (#3592) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Huhh :K Legalább nem kell stresszelni rajta :-D Gratula

[ Szerkesztve ]

(#3594) .LnB válasza Bibgr0 (#3593) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jah! ;) De olyan depis lettem mikor hívtak az 675-tól, hogy nekem nem jut, hogy már bele is törődtem, hogy csak gondom lesz. Már kezdtem rábeszélni magamat, hogy nem is kell a SAEdition.. De most már megveszem szerintem (ha csak valami közbe nem jön) születésnapomra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3595) Egonyolc válasza velizare (#3590) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

A stadionban az éttermes rész előtt volt egy elzárt fertőzött terület. Az vajon, hogy fog működni az élesben?
Al küldetés lesz, vagy csak dísznek volt ott?

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#3596) Sebestyen01 válasza .LnB (#3594) üzenetére


Sebestyen01
őstag

En is depis lennek ha a 675tol hivnanak kozben meg az 576-tol rendeltem cuccot ;] :DDD :R :R

(#3597) .LnB válasza Sebestyen01 (#3596) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mikor rendelted? Én febriuár 2.-án. Aki az után rendelt az szerintem tuti nem kap SA-et.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3598) wjbhbdux válasza Egonyolc (#3595) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha fejleszted a karaktered a bázison be tudsz majd menni a magasabb szinten fertőzőtt helyekre is, de a betaban lévő 2-es részbe pont be lehetett futni egy halál ellenében a kék tárgyért ha gyorsan csináltad.

/s

(#3599) Sebestyen01 válasza .LnB (#3597) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nekem jo a gold is, azt beta utan rendeltem meg, jutott mert eddig nem szoltak hogy nincs!

(#3600) .LnB válasza Sebestyen01 (#3599) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.