Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) demmer123 válasza Ditoo0225 (#3498) üzenetére


demmer123
őstag

Értem én.De nekem nem éri meg a gold edition season passért kiadni +7ezret hogy jobb ruhám fegyverem legyen.Általában ezek szoktak a dlc lenni.Szerintem megveszem a sima alapot és majd ha valamelyik dlc megtetszik azt külön megveszem.

[ Szerkesztve ]

(#3502) westlake válasza weky (#3500) üzenetére


westlake
félisten

Az, hogy legyaluljuk az egész DZ-t! Magyarul ez egy team, aminek a tagjai a rouge mode-ot helyezik előtérbe. Tehát gondolunk egyet, és (ha megoldható) több csapattal egyszerre legyilkolunk és hullarablunk mindenkit a DZ-ben. Nincs is ennél gyönyörűségesebb dolog. :D
Kell még az ember, mivel még csak hatan vagyunk.

#3503: Nem kell ehhez egy weboldal. Ha a játékon belül nem lesz lehetőség klánok létrehozására, akkor teljesen mindegy is.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#3503) weky válasza westlake (#3502) üzenetére


weky
tag

Köszi a választ!

Ha már csapatok, akkor erről a félhivatalos népi kezdeményezésről hallott már valaki?

[Klikk]

[ Szerkesztve ]

Resonance multi gaming baráti közösség

(#3504) oriic válasza Bibgr0 (#3499) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:Y Big thx, én pont most kezdtem összeszedni. :D

__________

Ebben a pillanatban landolt a postaládámban a hivatalos közlemény:

"2016. 01. 18. Budapest, a PlayON Magyarország Kft nagy örömmel

jelenti be, hogy a Tom Clancy’s The Division, magyar felirattal fog a

hazai boltok polcaira kerülni. A játék tervezett megjelenése

2016.03.08. PC, Playstation 4 és Xbox One platformokra."

Ez az amit már rég tudtunk. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3505) RazoR válasza westlake (#3502) üzenetére


RazoR
veterán

Hozzám is beírhatod, hogy heten legyünk mint a gonoszok! ;]

(#3506) pohár válasza Bibgr0 (#3493) üzenetére


pohár
félisten

a Google Docs-ban én is javítottam, mert mindenhol poló volt póló helyett :N

oneal1... én a Goldot rendeltem tőlük, bár azt nem tudom, hogy ők hogy szoktak szállítani, remélem, hogy 8-án itt lesz már nálam a cucc, nem akkor adják majd fel :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3507) oneal1


oneal1
senior tag

576nál rendelt valaki goldot?

már 1 hete megrendeltem, de kicsit bizonytalan vagyok a dolog felől.

Nem rendeltem még tőlük soha, mik a tapasztalatok?

(#3508) weky válasza oriic (#3504) üzenetére


weky
tag

Akik Uplay Shopból rendelték elő, azoknak is lesz magyar felirat vagy ez csak a dobozos, Magyarországon értékesített verziókra érvényes?

Resonance multi gaming baráti közösség

(#3509) Bibgr0 válasza oneal1 (#3507) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Szintén 576-ból rendeltem gold-ot. Mivel a collectornál szóltak azoknak akik már nem kaptak és ki is írják az oldalukra, hogy előrendelésben elfogyott, gondolom nekünk is szóltak volna, ha nem lenne.

(#3506) pohár: köszi

[ Szerkesztve ]

(#3510) oneal1 válasza Bibgr0 (#3509) üzenetére


oneal1
senior tag

szuper :) köszi:)

(#3511) djculture


djculture
félisten

Végére csak benyögték hogy konzolos port lesz...

(#3512) ada19 válasza djculture (#3511) üzenetére


ada19
senior tag

Ugyanarról a játékról beszélünk?

Mégsenem

(#3513) djculture válasza ada19 (#3512) üzenetére


djculture
félisten

Igen mai hír hogy az egészet konzolhoz igazitották úgy készült el.

játék egyik fejlesztője a Team Epiphany csatornával beszélgetett a játékról, és az alábbiakat mondta: „ Azért a konzolokhoz kell igazítanunk; nem volna igazságos, ha nagyon elhúznánk. Ennek ellenére azért jó, hogy volt egy dedikált PC-s build.”

Magyarán eleinte pc-s build külön készült de utána le butítottak a konzolokhoz..

[ Szerkesztve ]

(#3514) westlake válasza djculture (#3513) üzenetére


westlake
félisten

Hol az eredeti hír?
Az hogy valamit valami máshoz igazítanak, az miért egyenlő azzal, hogy egy dolog valami másból származik? :U
Tudod, hogy mit jelent az a fogalom, hogy konzolport? Azt én is megmondtam volna bárinek (talán írtam is), hogy a PC-s verzió nem fog úgy kinézni, ahogy kinézhetne. Pontosan azért, mert a konzolok túlságosan gyengék ahhoz a szinthez, és akkor csak a sírás lenne konzolos részről. Ebben mi a meglepő?

Egyébként mit számít, hogy ki mit nyilatkozik? Aki nem próbálta a bétát, annak ott a YT. Mindent lehet tudni már a PC-s grafikáról. A konzolos témához meg csak annyit fűznék hozzá, hogy nézz meg egy 4K-s (ultra) gameplay-t PC-n. Majd utána beszélgessünk erről.

#3515: Már ez sem hír.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#3515) djculture válasza westlake (#3514) üzenetére


djculture
félisten

Itt a videoban mondja el az egyik programozó angolul 13 perc körül..[link]
Amúgy azt is mondja hogy konzolon is lehet majd állitani a grafikát:)

[ Szerkesztve ]

(#3516) Kicsimix válasza djculture (#3513) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ezt meg a Red Storm studiójuk nyilatkozta bumm [link]

Ennyi.

/Ja igen.. 3 hete..

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3517) Ditoo0225 válasza djculture (#3515) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

„Az egyik jó dolog a The Divisionben, hogy mindig is egy különálló verzióként tekintettünk a PC-s kiadásra. Korábban dolgoztam olyan játékokon, amelyeket konzolról portoltak, és hozták magukkal a limitációkat, de itt ilyen nem igazán volt. Azért a konzolokhoz kell igazítanunk; nem volna igazságos, ha nagyon elhúznánk. Ennek ellenére azért jó, hogy volt egy dedikált PC-s build.”

Tehát nem konzol port, teljesen különálló. Csak annyit mondtak el, hogy nem akartak nagyon eltérni a konzoloktól mert nem lenne igazságos (amivel am nem értek egyet).

(#3518) velizare válasza djculture (#3513) üzenetére


velizare
nagyúr

ez egy hetes történet. két mondattal előtte elmondta, hogy a pc verzió mindig is külön build volt, ezért nem hoztak át korlátozásokat a konzolból.

nem tudom, ki volt ez, de ez alapján eléggé össze-vissza beszélt ebben a részben. mindenki azt hisz el belőle, amit akar.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3519) oriic válasza djculture (#3511) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanabban az interjúban elmondják hogy külön port a PC-s, szóval ennek így semmi értelme. :D Főleg hogy a béta is már sokkal jobban nézett ki PC-n mint konzolon. (mondom ezt konzolosként)

Live-Die-Respawn

(#3520) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Aki szerint konzolport, az nem tolta a bétával.

Mechanikus billentyűzetekre is programoztak funkciókat, teljesen játszható billentyűzettel, egyedül az Emote gombot felejtették ki. Sokkal testreszabhatóbb, mint konzol esetében és most nem csak a grafikáról van szó.

Meg nem mondja az ember, hogy ez egy konzolport, ha meg az, hát legyen ez az alap...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3521) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#3522) #81556480


#81556480
törölt tag

Lehet valamit tudni ki csinálja a magyar fleiratot, és hogyan készül? Teljes mértékben részt vesznek magyarok a fejlesztésben, vagy csak pár ember fordít, és ennyi ?

(#3523) oriic válasza #81556480 (#3522) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Passz, gondolom hivatalos fordítók csinálják.

Live-Die-Respawn

(#3524) VTom válasza Ditoo0225 (#3517) üzenetére


VTom
veterán

Ami remélem annyit jelent, hogy megjelenés után pár hónappal jön a patch, ami tovább fokozza a látványt. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3525) Ditoo0225 válasza #81556480 (#3522) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Ha a játékban hivatalosan benne lesz a nyelv akkor azt hivatalosan is kell kezelni. Tehát nyilván nem lesz benne fordítási hiba és olyan részek, amik ne lennének lefordítva.

(#3524) Vtomi80: Isten szóljon belőled :) :DD

[ Szerkesztve ]

(#3526) #81556480 válasza Ditoo0225 (#3525) üzenetére


#81556480
törölt tag

nem pont ezért kérdeztem, gondolom jól meg lesz csinálva.

A magyarosított Assasins Creed játékokban a végén a stáblistában vannak magyar nevek, nem emlékszem már pontosan milyen címszó alatt, de konkrétan lehet látni hogy valamilyen kis létszámú csapat részt vesz a készítésben.

Csak erre lettem volna kíváncsi, esetleg tud e valaki erről konkrétabbat.

(#3527) Ditoo0225 válasza #81556480 (#3526) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Jah értelek. Ez ügyben nem tudok nyilatkozni, de szerintem így van ahogy mondod, hogy rész vesz egy kisebb-nagyibb társaság a fordításban :)

(#3528) oriic válasza #81556480 (#3526) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakinek megvan valamelyik utóbbi AC játék magyarul, ránézhetne stáblistára. :D

Live-Die-Respawn

(#3529) westlake


westlake
félisten

Ha már a tárgyak színei fixek, akkor miért nem találunk mindegyiknek egy magyar megfelelőt? A leírásban már szerepel kétféle angol, és egy magyar, ami második angol kifejezés fordítása. A tárgyaknak és az alapanyagoknak miért nem ugyanaz a "szintjük"? Common/Worn, Uncommon/Standard, Rare/Specialized, Epic/Superior, Legendary/High End. Vagy én nem vagyok elég körültekintő, és van jelentősége annak, hogy miért nem ugyanaz a nevük. Van, vagy csak valaki úgy gondolta, hogy hasznos(?) lenne különböző elnevezéseket adni?

Most vettem észre, hogy a játékban vannak elnevezve másképp az azonos színű tárgyak és alapanyagok. Magyarul csak figyelmetlen voltam. :B

Nem csodálkozom, hogy a Crafting-ot nem akarták bemutatni a bétában. Valóban elég jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#3530) velizare válasza #81556480 (#3526) üzenetére


velizare
nagyúr

valószínűleg az ubi bukaresti stúdiója miatt, esetleg a renderelt átvezetőt/intrót készítő cég miatt.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3531) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Hehe :-D
Éjfélre állítottam.

(#3532) duvi válasza Bibgr0 (#3531) üzenetére


duvi
nagyúr

A Playon-nál is fut a visszaszámláló :D
Mindenki be van sózva. Tisztára mint katonaságnál a centivágás (volt) :DDD

(#3533) djculture válasza duvi (#3532) üzenetére


djculture
félisten

Csak nehogy ez is szopás legyen, siege játékkal is amit csinálnak felháborító.

(#3534) pohár


pohár
félisten

jut eszembe erről a visszaszámlálásról: akik már rendeltek 576-tól bármit elő, azok mikor szokták megkapni a dolgaikat? reménykedem/gondolom, hogy a megjelenés napján legkésőbb

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3535) HwAdokVeszek válasza pohár (#3534) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Nekem eddig az összes gyűjtőim és sima játékom is megjött megjelenés napján mindig.
(576,konzolokszervize,cdgalaxis)

(#3534) pohár
Just Cause 3-al volt eddig annyi gondom hogy felhívtak előtte egy nappal hogy valami könyv nem érkezett meg megjelenés napjára.
Mondtam hogy az ráér majd a következő rendeléskor, de a játékot nélküle küldték magjelenéskor.

[ Szerkesztve ]

(#3536) pohár válasza HwAdokVeszek (#3535) üzenetére


pohár
félisten

én eddig eléggé össze-vissza rendelgettem a boltokat illetően, azért is érdekel, hogy amivel még nincs tapasztalatom, azok hogy is szokták rendezni a dolgaikat :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3537) djculture


djculture
félisten

Aki pesti annak aznap aki vidéki annak a megjelenés másnapján.

(#3538) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

RAID pletykák

Live-Die-Respawn

(#3539) Ditoo0225 válasza pohár (#3536) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

576-ra hallottam eddig a legtöbb panaszt kiszállítás terén különböző játékok Facebook csoportjában. Nekem személy szerint semmi panaszom nincs rájuk. De legtöbbször nyilván nem csak az ő hibája ha valami késik. Elég, ha ők nem kapják meg időben, nem tudják összekészíteni vagy csak a Postán vagy futárszolgálatnál hibázik valaki és máris csúszik 1 napot.

(#3540) RazoR


RazoR
veterán

576-ban megjelenés napján nyitáskor átvehető vajon a játék?

(#3541) pzstm válasza oriic (#3538) üzenetére


pzstm
titán

reméljük beválik ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3542) pohár válasza RazoR (#3540) üzenetére


pohár
félisten

átvehetőnek biztos átvehető lesz (pár nappal megkapják már előre), de mivel kedden fog megjelenni, a postázás gondolom hétfőn lesz, aztán vagy odaér az emberhez másnap, vagy nem :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3543) westlake válasza RazoR (#3540) üzenetére


westlake
félisten

Mindenhol átvehető lesz. A kereskedők nem a megjelenés napján kapják meg az árut. Persze ehhez az kell, hogy beslattyogjon a kedves vevő a boltba.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#3544) k-adi válasza djculture (#3533) üzenetére


k-adi
nagyúr

JA ne is mondd.... Szegény R6 Patriots.. :U

(#3545) Frod


Frod
addikt

A Konzolvilágban sapka eddig se volt, de már póló sem?? :Y
Repült is a visszamondás, sajnos.

Do you see the white shadow?

(#3546) pohár válasza Frod (#3545) üzenetére


pohár
félisten

ha akkor még volt, mikor megrendelted, akkor meg fogod kapni nagy valószínűséggel, nekik is véges a készlet gondolom

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3547) Ditoo0225 válasza Frod (#3545) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Attól, hogy most már nincs amikor megrendelted még lehet volt. Szóval ha visszamondtad és most megint megrendeled már tuti nem fogsz kapni :)

(#3548) Frod válasza Ditoo0225 (#3547) üzenetére


Frod
addikt

na nem mintha nem lenne még 2 helyen leadva :D

Do you see the white shadow?

(#3549) mettek válasza Frod (#3548) üzenetére


mettek
addikt

Én digitálisan vettem meg a goldot de lehet hogy egy polot nyomattatok magamnak saját szerkesztésű division logóval :D

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3550) Ditoo0225 válasza Frod (#3548) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Sose értettem minek több helyen leadni :D Kinézel egy boltot, van készleten és jár hozzá minden. Akkor minek ebből még 2 ? :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.