Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) oriic válasza SkyS1gn (#2150) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem demó. A demó a végső játéknak egy kis szelete (ami jöhet megjelenés előtt is, de mostanában ez már nem annyira népszerű), a béta pedig a fejlesztés alatt lévőé.

szerk:

Megy valakinek a játék Ultrán 4K-ban 60 FPS-sel? :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2152) mettek válasza duvi (#2149) üzenetére


mettek
addikt

1440p-ben más világ ám. Én inkább levettem medium körülre a grafot, párat high-on hagytam és igy 60 fps-em van. A felbontás rengeteget dob rajta.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2153) Raysen623


Raysen623
addikt

Másnak sem lép be a játék? Mert engem ledob indításnál egy próbáljam meg később üzivel...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2154) duvi válasza mettek (#2152) üzenetére


duvi
nagyúr

Kérhetnék pár képet? Nálam sajna csak FHD monitor van :( . VGA is csak tegnap lett lecserélve 760-ról 980-ra.

(#2155) Ditoo0225 válasza duvi (#2149) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Kb elsőre a gta 3 jutott eszembe mikor kicsibe néztem a képeket :D Sajnos nagyítva se tetszettek jobban :/ Engem elvesztettek a vásárlók közül a grafika miatt ez már sajnos biztos. Pedig 3 éve meg vagyok huzatva érte :/

(#2156) mettek válasza duvi (#2154) üzenetére


mettek
addikt

tegnap vettem fel videót, felteszem youtubera de menhetek ki belőle képet is.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2157) duvi válasza Raysen623 (#2153) üzenetére


duvi
nagyúr

Nálam se tud kapcsolódni a szerverhez :(

(#2155) Ditoo0225
Alapvetően engem se a látvány fogott meg, hanem a játék hangulata. Persze annyira nem, hogy előrendeljem :D Kivárom a végleges tartalmakat... Mindemellett javaslom, hogy (ha még nem tetted) próbáld ki, mert mozgásban tényleg jobban átjön a látványvilága is :K

(#2156) KnockOut87
Thx! :R

[ Szerkesztve ]

(#2158) oriic válasza Ditoo0225 (#2155) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Soha nem értettem azt, aki képek alapján dönt egy játék vásárlásáról. :D Próbáltad bétát?

Live-Die-Respawn

(#2159) #75376384


#75376384
törölt tag

ahol a fősztori küldetése játszódik épületben, van egy elzárt zóna és azt írja ki, hogy 2. szintű(?) filter kell. oda hogy lehet bejutni? mivel egyből meghaltam, amint beléptem a területre.

(#2160) Ditoo0225 válasza duvi (#2154) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Itt van például egy 1440p-s

(#2161) Kicsimix válasza Ditoo0225 (#2160) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ez sincs kimaxolva : )

(#2157)

Írták, hogy szünet következik... Ha jól láttam elég hosszú de nem figyeltem eléggé..

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2162) Raysen623 válasza Ditoo0225 (#2155) üzenetére


Raysen623
addikt

Ez a GTA3 ami szerinted olyan mint a Division. Szerintem meg össze sem lehet őket hasonlítani.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2163) lofagi


lofagi
addikt

Ma is csak 1-től lehet vele játszani majd? Mert most próbáltam belépni és azt írja,hogy ebben az időben nem elérhető a játék. Ez most mi?

(#2162) Raysen623: Haverom bejött este miközben játszottam és azt mondja : "Hát ez olyan, mint a GTA!"

Bár megmondom őszintén azon kívül, hogy az utcán játszódik és vannak kocsik az úton (minő meglepő :D) semmiben nem hasonlít, bár lőni is lehet. ÁÁÁ ez egy GTA klón! :D

(#2165) scomcomputer: Mike azt mondja,hogy b***** meg mára és ennyi. :D Amúgy nekem is ez a gondom :(

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2164) Ditoo0225 válasza oriic (#2158) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Igen próbáltam tegnap. Nem a képek és videók alapján döntök a vásárlásról hanem mindig is a béta alapján. De ha több videó is kijön róla ahol gyönyörű és azok után meglátsz egy ilyen grafikát..hát lényeges a különbség. Örültem volna ennek a grafikának ha most 2012.01.30 lenne. De nem az van..

Sokan sírtak mint Watch Dogsnál, hogy ha úgy fog kinézni senkinek se futna el. Ezért a bevételkieséstől félve inkább a downgradet választották pont mint a Watch Dogsnál.Erről cikk is volt valahol valamelyik külföldi fórumon. Azt is emiatt nem vettem meg és ezt is emiatt nem fogom szerintem.

(#2165) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ez mi?

:F
Ki az a Mike? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2166) Ditoo0225 válasza Raysen623 (#2162) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

"Kb elsőre a gta 3 jutott eszembe mikor kicsibe néztem a képeket"

Értelmezd még egyszer légyszi :)

(#2167) Raysen623 válasza Ditoo0225 (#2166) üzenetére


Raysen623
addikt

Akkor is furcsán asszociálsz.... :U

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2168) oriic válasza ScomComputer (#2165) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem mennek a szerverek. Pre-alfa teszt alatt 10 percenként szálltak el az az egy szerver amit kaptunk, szóval "Mike"-ot megutáltuk nagyon. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2169) mettek


mettek
addikt

de itt is van minőségromlás mert felvett videóból mentettem ki. Illetve medium, high a graf :) Bár FHD moitoron lehet nem látod a különbséget annyira.

Bocs most nézem, hogy csak FHD-ban vette fel a shadow play a dolgot, majd ma csinálok 1440p-set is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2170) Ditoo0225 válasza Raysen623 (#2167) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Lehet van benne valami..de nekem tényleg annyira elvették a kedvem a downgrade grafikával a játéktól, hogy szörnyű :/ Nem tudok rosszat írni róla, mert valóban jó játék és jó ötlet volt az Ubitól ez a világ, csak a tálalás lett elnézve. És nekem a grafika az elsődleges a játékoknál.

(#2171) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sweet FX-et próbálta már valaki a bétához?

(#2172) lofagi

Írhatnak amit akarnak, nekünk anno az egyik fejlesztő mondta anno, hogy a MIKE hibakódnál a szerverekkel szarakodnak épp. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2172) lofagi válasza oriic (#2168) üzenetére


lofagi
addikt

Ahogy elnézem, ez nem ennyire egyszerű. Ha beírod a Googlbe akkor egy csomó oldal foglalkozik ezzel, mike 20240078 és nem azt írják,hogy ne mennének a szerverek. Aztán lehet nem igaz. Nem tudom, de ahogy beírtam elég sok oldal feljött.

ui.: Kicsimix és orichalcos : Ah oké. Köszi. Szomorú, mert kb most érek rá :(

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2173) duvi válasza mettek (#2169) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi szépen! Tényleg nem sok a különbség, de mivel FHD-ban nézem és a feltöltés is rontott a minőségen, ezért sanszos, hogy nem azt látom amit te játék közben.
Szerk: ja ok, most látom, hogy sima FHD :)

[ Szerkesztve ]

(#2174) Kicsimix válasza lofagi (#2172) üzenetére


Kicsimix
őstag

Írta a játék mikor bent voltam, hogy több órás szünet lesz...

#2174

Beleraktam 10 órát és néha annyira ütős kombinációkat hoz ki az időjárás + az éjszaka nappal a látványból...
Ezt nem lehet egy videóból megállapítani..

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2175) Raysen623 válasza Ditoo0225 (#2170) üzenetére


Raysen623
addikt

Így is rohadt nagy a gépigénye, ettől függetlenül annyira downgrade-nek nem mondanám. Nekem nagyon is tetszik ahogyan él a város, a gőzfelhőkről meg a ködről nem is beszélve. Szerintem teljesen elfogadható szintet hozza. Most mondhatnám, hogy mindez a DX11 port miatt van, de felesleges lenne.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2176) oriic válasza lofagi (#2172) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na megmondtam:

"Division guy on stream said 3 hours maintenance"

3 órás karbantartás van épp.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2177) Ditoo0225 válasza Raysen623 (#2175) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Mert Ubi. És az Ubi nem tud optimalizálni. Legjobb példa az SW BF. Alig volt gépigénye és a legszebb játék a piacon. Az igaz, hogy a játék maga egy 0 de a grafika első osztályú :)

(#2178) kinghaxor válasza Kicsimix (#2144) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Én manuálisan állítottam mindent maximumra és bizony oda a 980 is kevés. DZ-ben többször is volt szaggatásnak tűnő élményem. Egyszercsak megakadt a kép egy pillanatra majd mint ha begyorsult volna a kép majd utolérte magát. Futás közben érdekesen néz ki amikor megakad a karakter és utána meg úgy begyorsul mintha seggbe rúgták volna. Kicsit fura. Főleg mivel csak DZ-ben fordult elő. Még az is lehet, hogy szerver probléma.

Egyébként én azt vettem észre, hogy DZ-ben szebb a grafika. Sötétebb, komorabb. Apropó hogyan lehet DZ-ben a piros vírusos területeken lévő ládákat kinyitni? 10-es szinten se tudok egyet se.

(#2179) gyomorHD válasza oriic (#2176) üzenetére


gyomorHD
tag

mettől meddig, lehet tudni?

(#2180) oneal1 válasza Ditoo0225 (#2177) üzenetére


oneal1
senior tag

milyen gépel játszol hogy azt írod hogy rossz az optimalizáció?

szerintem ez a downgrade grafika kurvajól néz ki! bár én ultrán játszom, fhd-ben, mégsincs ufó gépem...

(#2181) duvi válasza Ditoo0225 (#2177) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem nem vészes a Division gépigénye. Egy közepes configon is simán elfut (i5+760+8GB) Médium/High beállításokkal.

(#2182) .LnB válasza Kicsimix (#2144) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, én mikor mértem az fps-t külön figyeltem rá, hogy minden maxon legyen mert az Ultra se állít mindent maximumra.

(#2147) Ditoo0225 Nem tudom próbáltad e. Ha igen akkor sem értem a véleményedet. Jelenleg kapható pc-s játékok közül szerintem csak a Battlefront veri. Nem azt mondom, hogy a The Division engine-je mindent tud amit egy graf motor tudhat, de a kapott látvány amit produkál, az kimagasló jelenleg. Lehet más játékokban szebb ez vagy az az effekt, de összességében nem tudok belekötni a The Division-ba. Remekül kihasználták ezt a motort az atmoszféra megteremtéséhez.

(#2151) orichalcos Neked megy FHD 60fps-sel? ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2183) oriic válasza gyomorHD (#2179) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Délután 1-ig elvileg.

(#2182) .LnB

Neeem, csak érdekelt volna, hogy kinél megy maxon. Plusz mellé egy sweetfx. Kíváncs vagyok mit lehet a bétából kihozni PC-n.

Btw nekem elég a fullHD 30FPS.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2184) oneal1 válasza duvi (#2181) üzenetére


oneal1
senior tag

szerintem sem!

simán jó!

(#2185) Ditoo0225 válasza oneal1 (#2180) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Nekem tökéletesen fut, csak a "magas" gépigény nem tükrözi a grafikát. Így értettem az optimalizációs hozzászólásom :)

De am: i5 4690K Over + 16 Gb Cruc. Ballistix 1600 Mhz + Gtx 970 Windforce Over.

[ Szerkesztve ]

(#2186) oneal1 válasza Ditoo0225 (#2185) üzenetére


oneal1
senior tag

hát nem tudom hogy valaki ért e veled egyet :)

(#2187) Ditoo0225 válasza oneal1 (#2186) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Mindenkinek más a véleménye, emberek vagyunk. De sokaktól olvastam már itt is hasonló véleményeket csak olvass vissza pár oldalt. :)

(#2188) Kicsimix válasza Ditoo0225 (#2185) üzenetére


Kicsimix
őstag

Szerintem tükrözi.. Elég összetett mindenhol a város amire az effekteket még ki kell számolni.. 980, 390 reális ide FHD-ban minden maxon.

SW-ban kevés a tükröződés is ha jól emlékszem és egyéb finomságok is hiányoznak..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2189) Ditoo0225 válasza Kicsimix (#2188) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Nem is az ajánlott gépigénnyel van a baj hanem a minimummal :)

(#2190) mettek válasza Kicsimix (#2188) üzenetére


mettek
addikt

kezdjük ott hogy az SW nem open world, aztán nincs benne dinamikus időjárás, napszakváltás, egyáltalán nincs benne ennyi tereptárgy, pláne amire hatással is lehetsz, nem csak úgy oda van rajzolva.. Az SW azért nézhet ki úgy ahogy mert a grafika mögött nem sok minden van.
Ja és kifelejtettem, hogy szerencsére benne hagyták a divisionben a dinamikus megvilágítást, azaz ha fénybe lépsz, árnyékot vet a karakter, elképesztő szép. Le a kalappal a fejlesztők előtt. Downgrade ide vagy oda, ez üt.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2191) EczkE


EczkE
addikt

Sziasztok!

Csak egy gyors kerdesig ugrottam be. :D

Lootolasnal sokszor elofordul hogyha talalok valamit azt nem teszi el a karakter hanem csak kiesik a foldre. Egy szurke kor van a padlon de felvenni nem lehet. Inventory nem szokott tele lenni tehat hely elvileg van. Erre tud valaki okosat mondani?

Asszem mindenféleképpen!

(#2192) lofagi


lofagi
addikt

Azért volt 1-2 jó dolog a grafikában amit a butítás ellenére is megcsodáltam. :] Ilyen volt pl amikor eldobnak egy füstöt és a mögötte lévő fény megvilágítja egy részét. Az nagyon durván meg van csinálva szerintem.

Kérdés: Azok akik nehézséget tudtak állítani azt mégis hogy? Tudtommal itt is úgy működik, mint minden mmo rpgben,hogy vannak nehezebb zónák és könnyebbek, nyilván minél nagyobb szintű vagy, annál könnyebb lesz, minden szint. Szóval ez akkor most hogy is van?

Illetve még egy nagyon bugyuta kérdés, de sajna erre már este nem volt erőm kideríteni, de amit a DZ-ban szerzek lootot az mégis hova kerül? Hol keressem azt? A helikopter elvitte már. Szóval elvileg azok már meg vannak valahol.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2193) duvi válasza EczkE (#2191) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha jól tudom, akkor vannak limitált mennyiségű tárgyak, amiből nem lehet többet felvenni (pl.medkit, gránát). Ezek maradnak földön, amikor fullon vagy.

(#2194) oriic válasza lofagi (#2192) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az utcnán lévő mob-ok a te szintedhez igazodnak, a küldetések kiválasztásánál lehet HARD fokozatot választani. (bétában ugye csak a kórházas van). Utóbbinál a te szintedhez igazítja ellenfeleket is, vagy inkább kicsivel fölé teszi be őket. De HARD-on jobb lootot is kapsz. Én pl szinte végig csak kék cuccokat kapok a küldetés végén, sőt tegnap pl már az volt, hogy kéket dobott a főellenfél, meg a reward is kék volt.

Amit a heli elvitt, azt a bázison a nagy ládában találod.

#2191) EczkE

Medkit, gránát csak korlátozottan lehet nálad.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2195) mettek válasza lofagi (#2192) üzenetére


mettek
addikt

amikor a térképen rámész a küldetés ikonjára, pl a stadionosnál, akkor a bal felső sarokban írja hogy hosszan nyomd a G gombot így tudsz nehézséget állítani: medium vagy hard. De egérrel is rákattinthatsz :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2196) .LnB válasza oriic (#2183) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem feltétlenül jár fps vesztéssel a sweetfx, azt hiszem már írtam neked, hogy a Battlefront esetében sincs, pedig nagyon sokat változtat a játék kinézetén.

Megnéztem a Division-hoz elérhető két Sweetfx-et képeken. Sok mindent nem számít. Lehet kipróbálom majd.

(#2188) Kicsimix: Nem tudom milyen tükröződésre gondolsz pontosan. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2197) Kicsimix válasza Ditoo0225 (#2189) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem tudom mit vársz... "Szerintem" a látvány a SW-nál összetettebb de én elmerülök az ilyen dolgok összehasonlításában rendesen..

Szerinted ez a graf 950-re való vagy mi? Nem ugyan azt nézzük talán?

Öcsém 270X-en nyomja lebutítva... Nyilván ő sem várhatja el ,hogy maxon fusson de megy...

(#2196)
Hát ez inkább csak csillogás mint tükröződés : )

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2198) vegitossj7 válasza Kicsimix (#2197) üzenetére


vegitossj7
addikt

Random gameplay, 970 GTX.

[link]

Szinte ugyanaz a gép, amivel én tolom...

Semmi baj a graffal, még optimalizálnak rajta, vannak glitchek néha, Ultrán Titan X-el sem fut 60 fps-el...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2199) Ditoo0225 válasza vegitossj7 (#2198) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Ezért írtam, hogy kinek mi jön be. Ahány ember annyi vélemény. Nekem nem jön be és ennyi :) Ez Kicsimix hszére is válasz.

(#2200) sagem


sagem
addikt

Nekem a grafikájával nincs különösebb bajom, vannak benne hangulatos részek, összességében butább mint ígérték persze, de nincs nagy gáz vele, jó ez. A játékmenet viszont nekem csalódás, így én valszeg nem is fogom megvenni:( A harcot én már most meguntam konkrétan, a játék pedig rettenetesen "csőszerű", s ez nem csak azért van, mert még zárva van a térkép többi része. A teljesben nyilván lesz több misszió/esemény, de akkor is megmarad ez az A pontból B pontba rohanj megoldás, csak úgy barangolni nem nagyon lehet/nem nagyon érdemes. Idegesít (engem) hogy az épületek 90%-a dísz, a tereptárgyak 50%-a meg csak azért van ott, hogy ne tudj valamerre menni, mászni.

A DarkZone meg végképp nem az én műfajom, valahogy nekem nem jött át ez a 10en körbeálljuk a helipontot és várjuk, hogy ki lő először játékmód..:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.