Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) .LnB válasza D.Orion (#2750) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja az a térkép sem butaság. De azért evidens lenne minden DLC-t adniuk hozzá. Most rékérdeztem erre az 576-nál. Ők az előrendelőknek kettőt ajánlanak ugye. Remélem azt azért adják a Sleeper Edition-hoz is. És rákérdeztem az aqua-nál hogy ők nem akarnak előrendelői bónuszt adni? :)

Még nem jöttek válaszok.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2752) mrgregoryan válasza D.Orion (#2750) üzenetére


mrgregoryan
tag

ahogy én olvasom, belső más tartalom nem jár a Hazmat-on kivül.

(#2753) k-adi válasza velizare (#2749) üzenetére


k-adi
nagyúr

oric itt egy timelapse videó amit kértél

5820K, 980ti and 3440x1440 monitor. Game is on Ultra/High, no AA.

(#2754) D.Orion válasza mrgregoryan (#2752) üzenetére


D.Orion
veterán

Sajnos én is csak ennyit találtam. Valahol belefutottam egy olyan összeállításba ahol tűzoltó köpeny(tűzálló), bag, fejsze meg vadászpuska járt, de már nem emlékszem hol s mi volt a neve. Az se rossz.

(#2755) mrgregoryan válasza D.Orion (#2754) üzenetére


mrgregoryan
tag

nekem szerencsére "ELVILEG" sikerült a hazmatos béta mellett azt a USA pakkot beaktiválnom, amiben az összes DLC cucc benne van (tűzoltó, rendőr, vadász, minden egyéb..).. remélem tényleg jön majd, mert igy e mellé már csak az alapjátékot vettem meg értelem szerűen. engem spec nem hoz lázba a kamuóra meg a térkép meg a gumicipőtalp amiket lehetne hozzá kapni.. de izlések.....

(#2756) weky válasza D.Orion (#2754) üzenetére


weky
tag

Sziasztok!

A játék világával kapcsolatban lenne pár kérdésem: az odáig rendben van hogy elszabadult egy vírus, NY blokád alatt, stb, de mi a helyzet USA többi részével vagy akár a többi országgal?

Globálisan elterjedt a vírus vagy csak és kizárólag New Yorkra koncentrálódik és a világ többi részén semmi probléma nem jelentkezett?

Próbáltam a neten keresni pár háttérinfót de semmi. A bétában pár utalást találhattunk (telefonbeszélgetések, echo), de egyelőre -számomra biztosan- nem akar összeállni a történet egy egésszé.

Resonance multi gaming baráti közösség

(#2757) pohár válasza prokxy (#2748) üzenetére


pohár
félisten

nekem kék volt, specialized verzió, de küllemre ez a sárga, high-tech verzió nagyon hasonlít a SCAR-okra

én is rákérdeztem már az előrendelői cuccokra, és meglepő választ kaptam:

Az összes verzióhoz járnak az előrendelői ajándékok a készlet erejéig.

szóval úgy néz ki, hogy kapnak a Sleeper Agentesek is majd :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2758) EXA


EXA
aktív tag

Nem bírtam ki. Előrendeltem az 576-tól. :DD

(#2759) marilllyo válasza weky (#2756) üzenetére


marilllyo
veterán

A vírus ny-n belül tör ki amit karanténnel izolálnak. A város többi része rendben van. Ezen a karanténen belül játszódik minden.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2760) weky válasza marilllyo (#2759) üzenetére


weky
tag

Hmm... a Division wiki oldalán ezért írják:

"A smallpox pandemic spreads on Black Friday (transmitted by a virus planted onto banknotes), and sweeps through cities across the U.S. The United States Government collapses in five days; basic services fail and without access to food or water, the country quickly descends into chaos"

Forrás: https://en.wikipedia.org/wiki/Tom_Clancy%27s_The_Division

De akkor lehet, hogy ez még egy régebbi cikk és azóta változtattak a történeten.

Resonance multi gaming baráti közösség

(#2761) EXA


EXA
aktív tag

Van arra esély,hogy a nyílt bétai kliens valamennyivel több tartalommal érkezik?

(#2762) mettek válasza EXA (#2761) üzenetére


mettek
addikt

szerintem igen hogy a zárt bétásoknak is legyen motivációja visszatérni :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2763) Ditoo0225 válasza EXA (#2758) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Én is pont így voltam vele pár perccel ezelőtt :D

(#2764) djculture


djculture
félisten

Megy a hülyítés rendesen, csak nehogy ez is a battlefront féle pofára esés legyen amibe már csalás nélkül esélyed nulla.

(#2765) Csabee86


Csabee86
senior tag

Szerintetek ha akarok a nyílt bétával is játszani, akkor ne töröljem le a bétát a PS4-ről vagy nyugodtan letörölhetem mert újból le kell töltenem majd?

(#2766) torma1981 válasza djculture (#2764) üzenetére


torma1981
veterán

Miért ennyire sok a csaló bent?

(#2767) Ditoo0225


Ditoo0225
aktív tag

Esetleg lenne igény PH! csoport Tsre ? Egy 30 főst fel tudok ajánlani a célra ha valóban lesznek rajta emberek és használva lesz :)

(#2768) djculture válasza torma1981 (#2766) üzenetére


djculture
félisten

Rengeteg van

(#2769) VTom válasza Ditoo0225 (#2767) üzenetére


VTom
veterán

Ha kijön a játék, akkor biztosan!

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2770) torma1981 válasza djculture (#2768) üzenetére


torma1981
veterán

Na ezek miatt nem játszok már multis játékkal. :( Teljesen elveszik az ember kedvét.

(#2771) pohár válasza torma1981 (#2766) üzenetére


pohár
félisten

nem igazán mondanám, hogy sűrűn látok csalókat...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2772) pzstm


pzstm
titán

csalók tekintetében ugyebár a konzol esetében nincs probléma legalább.. :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2773) mettek válasza torma1981 (#2770) üzenetére


mettek
addikt

én pl a Rainbow six.ben nem találkoztam csalóval, illetve Bf4-ben sem vettem észre kirívó eredményeket, eseteket. Mással meg nem játszom, pl. Cod híresen tele van de a Csgo is szépen termeli őket. Ezekkel nem játszom :) Szerintem amúgy a Divisionben nem igazán an értelme hackelni mert nem első sorban a PVP-re megy meg a killekre, statra, meg ilyen baromságokra....egyszerűen a jó csapatmunkáról szól.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2774) prokxy válasza torma1981 (#2766) üzenetére


prokxy
veterán

1x taliztam csalóval a bétában, pedig toltam időt bele rendesen. Alapja biztosan van, hiszen foglalkozik a gamer média vele, nem hiszem, h ekkora címnél ezt figyelmen kívül hagyják. de lehet, h túl naiv vagyok! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2775) djculture válasza mettek (#2773) üzenetére


djculture
félisten

Még is már a bétában is voltak repülő csalók... Lehet bármilyen extra a játék ha ezt tűrik..

[ Szerkesztve ]

(#2776) mettek válasza prokxy (#2774) üzenetére


mettek
addikt

mutatok valamit :DDD tegnap lőttem.

itt egy arc a felhőkarcoló oldalán mászkált

ezen a képen meg az látszik, ahogy az épületek között, tetején pattogtak ketten és közbe falon át lőttek minket

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2777) velizare válasza mettek (#2776) üzenetére


velizare
nagyúr

ezt a két ruszkit láttam én is, de akkor még nem gurult el a gyógyszerük.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2778) mettek


mettek
addikt

de voltak békés pillanatok is: itt éppen azt láthatjuk ahogy felnőtt katona társaink újra élve gyermekkorukat élvezik a hóesést amit annyira vártak :DDD

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2779) Viper26 válasza mettek (#2776) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szép kilátások mondjuk, így a megjelenés utánra.
Kérdés, hogy mihez kezdenek velük?

iPhone 14 | FR955

(#2780) duvi


duvi
nagyúr

CDgalaxisnál is újra előrendelhető a Sleeper Agent Edition 34.990 Ft-os áron:
Division Sleeper Agent Collector Edition (2. kör)

[ Szerkesztve ]

(#2781) SkyS1gn válasza duvi (#2780) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Még ha elő is rendel az ember, jobb megvárni a megjelenés hetét kb mert akkorra derül ki kik merre mit adnak pontosan honnan érdemesebb.

A hackerek meg csalók miatt én megvárom a megjelenést.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2782) duvi válasza SkyS1gn (#2781) üzenetére


duvi
nagyúr

Visszamondani bármikor lehet. Még több mint egy hónap van a megjelenésig. Ellenben ha valaki szeretne gyűjtőit és időközben elfogy, az nem lesz túl boldog.

(#2783) D.Orion válasza duvi (#2780) üzenetére


D.Orion
veterán

Aqua Computer-ben 30K alatt van már, kicsit feljebb linkeltem.

(#2776) KnockOut87: nagyon jó, hogy látszik a nick, így ha nem változtatják meg akkor lehet figyelni majd később is őket.

[ Szerkesztve ]

(#2784) .LnB válasza D.Orion (#2783) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aqua-ban nincs semmilyen elrendelői bónusz, válaszoltál. Jó tudni ha valakinek ez számít.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2785) Viper26 válasza SkyS1gn (#2781) üzenetére


Viper26
nagyúr

+1

iPhone 14 | FR955

(#2786) duvi válasza D.Orion (#2783) üzenetére


duvi
nagyúr

- Jogos :K Tartalék lehetőségnek azért jó lesz.
- Ez a béta nagyon felpörgette a játékosokat. Szerintem rengeteg előrendelést adnak le az elkövetkező napokban :) Persze lesz olyan is aki visszamondja vagy kivár, de az elmúlt napok kommentjei alapján (szerintem) inkább pozitív, mintsem negatív a játék megítélése.

(#2787) Gordon32


Gordon32
tag

Hát én nagyon várom a játékot a béta ud tetszet(kösszi a gémet srácok) de még mindig nem tudom megvegyem-e...bár ha uplayen birnam aktivalni a -20%-ot nem lenne rossz

Üdv! Gordon

(#2788) Kicsimix válasza djculture (#2775) üzenetére


Kicsimix
őstag

Dolgoznak rajta ne károgj már annyit...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2789) velizare


velizare
nagyúr

twitchen mondták, hogy mivel ritkák a fegyver skin dropok, lesz majd skin vendor.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2790) oriic válasza velizare (#2789) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alig várom már a legendary skineket. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2791) Motoxxx


Motoxxx
tag

Aktiv FC csoport 48 fővel várunk benneteket, főleg PC-sek vannak. Akit érdekel szeretettel várunk TS szerver is van.

[link]

(#2792) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kérdés:

Ha hozok összefoglalót, lenne valaki aki feltöltené tartalommal? Mert én bevállalom hogy szerkesztem majd folyamatosan, csak az elkövetkező pár hétben nem lesz rá kapacitásom hogy frissítsem majd folyamatosan. Max premier után.

Live-Die-Respawn

(#2793) mettek válasza oriic (#2792) üzenetére


mettek
addikt

érdekelne a dolog...privatban írd meg kérlek miről lenne szó

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2794) oriic válasza mettek (#2793) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ment PM!:

Live-Die-Respawn

(#2795) Xorith válasza oriic (#2792) üzenetére


Xorith
tag

Engem is érdekelne! Eléggé megfogott a játék és lehet vannak benne olyan dolgok amiket "félreértelmeznek" az emberek úgymond a játékkal kapcsolatban!

(#2796) D.Orion válasza oriic (#2792) üzenetére


D.Orion
veterán

Szívesen csatlakozom hozzá én is. Pár külföldi oldalt és fórumot már olvasgatok 3 napja. Még sok fekete folt van, de együtt biztos, hogy korrekt összefoglalót tudunk írni. Hiszen annyian vagyunk már ebben a topikban is akik rákattantak a játékra.

Még egy Time Lapse videó az időjárás és napszak váltásokról.

[ Szerkesztve ]

(#2797) LÁZ válasza .LnB (#2784) üzenetére


LÁZ
addikt

az az előrendelői bónusz, hogy kb 5k-val olcsóbb, mint a játékos boltokban, iponnál is 29.167.- vagy vmi ilyesmi, nekem 35ért van előrendelve máshol, de maradok az iponnál, mert ennél olcsóbb nem lesz a CE, az is biztos... :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2798) oriic válasza D.Orion (#2796) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Állat ez a videó. :Y Jézusom az a napsütés. :Y

Írtam mindkettőtöknek

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2799) HwAdokVeszek


HwAdokVeszek
aktív tag

Ha valaki úgy gondolja hogy csinálna egy magyar weboldalt a játéknak akkor tárhellyel .hu domainnel és ts szerverrel be tudok szállni :)

(#2800) gyomorHD válasza HwAdokVeszek (#2799) üzenetére


gyomorHD
tag

ez lenne a legjobb ötlet szerintem :) Csak akkor rendesen fel is kéne tölteni tartalommal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.