Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Beta után lesz valami amiben részt lehet venni a megjelenésig?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#3252) pohár válasza Xorith (#3224) üzenetére


pohár
félisten

lehet jobban jársz, ha inkább 576-tól veszed meg ugyanezt 19k-ért :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3253) Xorith válasza pohár (#3252) üzenetére


Xorith
tag

Digitálisba jobban bízok. Kitudja mennyi a készlet a Gold-ból. Meg az is csak Uplay nem?

(#3254) oriic válasza K1nG HuNp (#3251) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Állítólag jön open béta, de erről nem tudunk semmit. Zárt alfa, zárt béta az megy a tesztelőknek továbbra is. (nekem már nem: :( )

(#3255) Xorith

Tudok róla, pár napja én is írtam róla. Viszont nem tudni hogy valós-e vagy sem, mert nem nagyon jön infó a dologról. Minap frissült béta kliens mindegyik platformon, állítólag ez is jel lehet.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3255) Xorith válasza oriic (#3254) üzenetére


Xorith
tag

Open beta.

(#3254) orichalcos
Nem tudtam bocsi. Nem tudom mindig követni a fórumot. :)
Kíváncsi lennék, hogy mennyit változtatnak meg az open beta-ba. Igazából hibajavításra lehet max számítani szerintem. Ha nem futkároznak a végtelen lőszerrel rendelkező agent-ek akkor én már örülök. :D

[ Szerkesztve ]

(#3256) K1nG HuNp válasza Xorith (#3255) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

:C :R

Szerintetek Watch Dogs 2 a dolog?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#3257) pohár válasza Xorith (#3253) üzenetére


pohár
félisten

attól még előrendelheted (ami igazából csak egy előleges lefoglalás), és ha kapsz, akkor refundolod Steamen, máris nyertél ~10k-t :K

igaz, hogy nem Steames, de sok hátrányát nem látom, gondolom te sem vagy tele olyan ismerősökkel/játszópajtással, akik Steamre fogják megvenni drágábban, mintsem a lemezes verziót :D (ami ugyanúgy csak Uplayes)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3258) Xorith válasza pohár (#3257) üzenetére


Xorith
tag

Szeretek fényképezni Steam-be :DDD :DDD Itt még csak gtx 650 volt. :) Még itt is.

[ Szerkesztve ]

(#3259) .LnB válasza Xorith (#3253) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

576-nál 120 vagy 220 db a készlet, ma hívtak akkor mondták. Elő volt rendelve a SAEdition. Mondták, hogy arról lecsúsztam. Látták, hogy van gold előrendelésem is. Kérdeztem, hogy és azzal mi van? Azt mondták talán és mondta a darabszámot, de nem emlékszem pontosan, a kettő közül az egyik amit írtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3260) ada19 válasza .LnB (#3259) üzenetére


ada19
senior tag

Az elég szomorú ugyanis én ma rendeltem 2 goldot (de még nem mondtam le a 2 simát) a Season Pass miatt, de akkor várok még amíg nem mondják tutira.

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

(#3261) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Division Beauty in the small things Érdekes apróságok, de van köztük egy két jó dolog.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3262) pohár válasza .LnB (#3259) üzenetére


pohár
félisten

én még elég korán lecsaptam rá, így remélhetőleg jutni fog GE, merem remélni legalábbis...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3263) kinghaxor válasza oriic (#3261) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Pedig mennyien sírtak azért, hogy az üveg szarul törik meg, hogy le lett butítva a fizika és nincs rombolhatóság. Ehhez képest elég komplex dolgok vannak benne ahhoz képest, hogy open world a játék. Jó ez a videó. Sok ilyen apró dolog fel sem tűnt nekem. Nem próbáltam ki.

(#3264) Sebestyen01 válasza oriic (#3261) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Aki ezek után kritizálja a motor képességeit az nem normális! Ez brutális! :Y

(#3265) K1nG HuNp válasza Sebestyen01 (#3264) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

A watch dogs is szépnek és jónak indult :U

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#3266) Sebestyen01 válasza K1nG HuNp (#3265) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Itt azért masszív ez amit a motor tud, és a béta is köröket vért a dogsra :K de nem muszáj berendezés több marad olyannak aki már várja nem kételkedik! A béta az 1%content sem volt még is alig lehetett letenni.
Mellesleg a dogsra se volt csúnya game csak vasat kelletett rakni alá...

[ Szerkesztve ]

(#3267) duvi válasza oriic (#3261) üzenetére


duvi
nagyúr

Nagyon állat :C Felizzik az AK csöve a túlmelegedéstől, célzáskor becsukja az egyik szemét a karakter... :D Ebben a videóban nem láttam, de kipróbáltam játékban. Gumiabroncsok kilövése is hasonlóan látványos és szintén kapott "fizikát".

(#3268) duvi


duvi
nagyúr

Braziloknál nem egészen 12.000 Ft a Gold Edition, amiben szintén van magyar nyelvi támogatás. Persze a mi régiónkból nem lehet megvenni :O

(#3269) Sebestyen01 válasza duvi (#3268) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Mi a fasza burzsuj régióba tartozunk mert ugye itt is 3000 euró a fizu, ja nem csak hungarisztan fekvése megteveszto hisz minden körülöttünk lévő országban jobb a kereset na így érted!

(#3270) SkyS1gn válasza duvi (#3268) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem nuveem-ről van GTA5 8-ért launchkor, csak meglehet hola-val vagy proxyval.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3271) duvi válasza SkyS1gn (#3270) üzenetére


duvi
nagyúr

Nekem is van pár játékom a nuveem-ről, de az utóbbi időben nagyon megszigorították a vásárlást :( Nem tudom, hogy menne-e VPN-el :F

(#3272) K1nG HuNp válasza SkyS1gn (#3270) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Mit takar ez a nuvee?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#3273) Bibgr0 válasza duvi (#3271) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Próbáltam pár napja és szigorítottak. Európai gépekről VPN-el sem sikerült már semmit sem vennem. De mondja akinek még működik.

(#3274) duvi válasza K1nG HuNp (#3272) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez egy legális Brazil online webáruház.

(#3273) Bibgr0
Ettől tartottam :(

[ Szerkesztve ]

(#3275) birorichard válasza oriic (#3261) üzenetére


birorichard
őstag

nagyon jópofa! =)

(#3276) duvi válasza Bibgr0 (#3273) üzenetére


duvi
nagyúr

törölve

[ Szerkesztve ]

(#3277) Ditoo0225 válasza .LnB (#3175) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Kicsit cáfolom a lemaradunk dolgot. Azért, mert valakinek nincs sok játékideje még lehet jó ha mmo vonalról karunk közeledni. Az is lehet, hogy 500 óra alatt se esik ki a fegyver ami kell nekünk , de lehet elsőre kiesik. Pont ugyan annyi az esélye mind2 variációnak :) Az igaz, hogy nagyon számít a gear, de nem hiszem, hogy aki rengeteget tud játszani az másokkal szemben halhatatlan lesz. Nekem pl 4 műszak mellett, állandó túlóra + család. Gondolhatod mennyi időm lesz :) De eddig 1 játékban se éreztem erősen hátrányba magam emiatt, max később lett meg minden mint másnak. De meglett. És onnantól a képességek számítanak :)

(#3278) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#3279) birorichard válasza Ditoo0225 (#3277) üzenetére


birorichard
őstag

Szerintem ennyire nem lesz "diablós", ahhoz nagyon sokat kéne foglalkozniuk vele, azt meg sajnos nem nézem ki belőlük. :/ De jó kis shooter lesz, az biztos. :)

(#3280) Ditoo0225 válasza birorichard (#3279) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Ez így van :) Ha nagyon MMO-s lenne nem is venném meg, mert esélyem sem lenne annyi időt előtte tölteni mint egy valamire való MMO előtt kell, hogy töltsön az ember :)

(#3281) Kicsimix válasza Ditoo0225 (#3277) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ne álltasd magad itt nem csak egy fegyverről van szó.. : ) Az egész gear mire összeáll az nem pár 10 óra.. Nyilván halhatatlan nem lesz tőle de a sok kis dologból adódhat, hogy több ezerrel több pl a hp-ja mint neked mert ő már megteheti, hogy annyival többet tart magán mivel 5x annyi itemet lootolt ami között több jó volt...
És lehet, hogy a hpja mellett több a chc, chd + sebzés is mert azt is megteheti.. Ez elég lehet, hogy alulmaradj helyzetekben és akkor jön ,hogy nem értem ,hogyan sebez ekkorát és miért nem lehet leszedni valakit..
Az, hogy elsőre kiessen valami háttt... Csak addig álljunk féllábon míg 1 max közeli dolog kiesik a többit nem számolom inkább....
Nyilván nem lesz olyan összetett mint a Diablo de pl ott is a nephalem rifteknél az "igazi erőpróbán" kijön szimplán a gear miatt, hogy 20-30 szintel magasabb riftben játszanak a jobb statok miatt néhányan akik törődtek a karaktereikkel..
Ezek a játékok így működnek.. A rajtad lévő cuccok határozzák meg a karaktered erejét.
Az ügyesség az más kérdés.. De aki sokat játszik az ügyes lesz.. Sokan ügyesek lesznek és akkor lehet a gear dönt.. : )

Persze még kérdés ,hogy mekkora a szórás maximális szinten a tárgyak min és max tulajdonságai között és, hogy milyen tulajdonságokkal eshetnek cuccok..
Ha nagyon változatos a paletta akkor bele lehet rakni szép időt a játékba..
:R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3282) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Arra azért kíváncsi leszek az hogy lesz megoldva hogy szintek szerint hogy találkoznak a gamerek... Csak mert vannak a semmieletuek akik elemek a magot hamar és vannak a dolgozó családok akik haladnak5de nem olyan gyorsan... Na most ez hogy lesz?

(#3283) Kicsimix válasza Sebestyen01 (#3282) üzenetére


Kicsimix
őstag

Maximális szinten nincsenek szétválasztva egymástól (ott a gear dönt) addig pedig DZ-ben szétosztja a játék az embereket szintek szerint.

Szerk;
Azt még nem tudjuk meddig mennek a DZ szintek...

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3284) mettek válasza Kicsimix (#3281) üzenetére


mettek
addikt

Mivel ez egy alapvetően fedezékrendszer alapú tps így nem hiszem hogy a karakter ereje számottevő lenne. Bár a beta szintkorlátos volt de mikor kezdtem egy új karaktert akkor se éreztem magam elveszve mivel DZ-ben is az npc-kre mentem. Ha meg valaki/valakik rouge-olnak akkor a csapat dönt szerintem...ha van csapatunk meg pár idegen normális játékos akkor lenyomjuk azt a 2-3 rouge-ot de ha egy 4 fős tapasztalt csapat rougeol akik tudják melyik háztetőre lehet befészkelni akkor ott nem lehet mit csinálni akárhányas szintűek vagyunk. :) jól ki van találva szerntem.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3285) Kicsimix válasza mettek (#3284) üzenetére


Kicsimix
őstag

Hát ez nem hit kérdése : ) Annyi az ereje amennyit adsz neki... Mivel mindenki más cuccban rohangálhat ezért eltérő erősségű karakterek lehetnek.. Egyszerű.. Persze lehetsz ügyes egy erősebb karakter ellen is..
De nem azért raktak bele egy komoly loot rendszert, hogy a semmiért gyűjtögess meg, hogy ugyan olyanok legyetek hidd el: ) Felesleges lenne így az egész..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3286) mettek válasza Kicsimix (#3285) üzenetére


mettek
addikt

Én csupán arra akartam utalni hogy ritkán lesz 1v1 harc. Ha valaki le is lő minket akkor 10-en fognak ráugrani...és akkor lehet lehet lv50-es is, lenyomják. A karakterünk erőssége első sorban szerintem npc-k ellen fog kelleni és fog érződni mert leszenk iszonyat erős ellenfelek.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3287) vegitossj7 válasza Kicsimix (#3283) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ha jól tudom 30 a max szint sima levelre meg DZ levelre is.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3288) velizare válasza mettek (#3284) üzenetére


velizare
nagyúr

1 szó: gránátok.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3289) birorichard válasza Kicsimix (#3281) üzenetére


birorichard
őstag

Jó, csak azt azért ne felejtsd el, hogy a D3-ban nem pusztán egy PVP és PVE hibrid területből áll az endgame content, és bár lecsupaszítva ott is annyi a lényeg, hogy egy-egy itemet megpróbálsz kifarmolni, de ott a csúcsra járatták e mellé a körítést a riftekkel, gr-ekkel, azoknak a szintjeivel, a (leg) gemekkel, setekkel, stb., stb., van már kanai cube, set dungeon, stb., szóval van tartalom rendesen, a season-ök bevezetése is hatalmas ötlet volt, ügyesen variálnak a patchekkel, mindig van valami újdonság, amivel visszacsalják a régi játékosokat, és négy éve óta még mindig megy a játék... Nyilván lesz olyan, aki ebbe is bele fog rakni 2-300 órát, vagy még többet, de az átlag 50-60, DLC-kkel együtt 90-100 órát beletol és megy vissza a "főjátékához" kockulni. Nem is szeretném, ha nagyon túl akarnák bonyolítani, mert biztosan nem fog felérni a diablohoz, csak a hype megy ezerrel, aztán meg jön a pofára esés... Arról nem beszélve, hogy ott max az frusztrál a legjobban, ha kadala nem dobja ki ezredjére sem azt, amit szeretnék, itt meg hamar felb*szhat, ha valami nagy lootomat lenyúlják a kivonási pontnál. Szerintem legyen egy jó nehéz single, rengeteg mellékküldivel, egy jó survival mód és ennyi. 40-50 órát biztos elleszek ezzel, a deadzone-ban is el lehet tötyörészni, pláne jó csapattal, ha meg még lesznek jó kis dungeon-ok, insták, az már csak hab a tortán, ott is a 100 óra, és arra azt mondom már, hogy megérte.

[ Szerkesztve ]

(#3290) Kicsimix válasza birorichard (#3289) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ennek a játéknak ugyan úgy az a lényege, hogy csinosítgasd a karaktered csinálj durva buildeket legyél egyre jobb és jobb.. Aki ezt a játékot nem "fő" játéknak veszi meg az sok mindent nem fog elérni... Alig fog valamit összeszedni..Azaz a lényegét majd kihagyja.

A tartalomról nem tudok mit mondani meg ,hogy hogyan fognak patchelni de itt is törődnek majd vele állítólag a dlc-ken kívül is.
Azt ,hogy mi lesz mi nem lesz, egyelőre ne kiabáljuk el szerintem..
A D3 sem úgy indult ahogy most látod..

#3286
Ez a dolog mindenhol érződik nincs ilyen ,hogy npc vagy nem npc meg ,hogy hányan vagytok hány ellen egy szituációban...Ha jobb vagy jobbak az esélyeid mindenütt..

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3291) birorichard válasza Kicsimix (#3290) üzenetére


birorichard
őstag

Szerintem ne nekem kelljen már "főjátéknak" megvennem, aztán játszani vele, ha már unom, akkor is. Kössön le annyira, hogy ne akarjam letenni, de tegyük szívünkre a kezünket, hogy az Ubi fog olyan játékot csinálni, amit majd ingyenes frissítésekkel évekig gondoz majd? :U Én is előrendeltem, mert nagyon tetszik, biztos, hogy jól elleszek vele, mert hangulatos, de ne üljünk már fel ennyire a hype-vonatra...

Nyilván a Diablo sem annak készült, ami mára lett belőle, de a Blizzardot nem igazán lehet összehasonlítani az Ubisofttal...

(#3292) Kicsimix válasza birorichard (#3291) üzenetére


Kicsimix
őstag

Hát ez így van.. De ezt a játékot már más szempontból is temették most meg tetszik az embereknek... Azt ,hogy a patchelés is, hogy lesz nem tudhatjuk így felesleges lehúzni már megint, egyrészt mert még meg sem jelent másrészt meg van még idő bőven. És "gondolkoznak" rajta ,hogy milyen irányba vigyék a játékot ha olvasgattál.
A főjáték témát te hoztad fel.. Persze annyit játszik vele mindenki amennyi jólesik.. Aztán annyi lesz amennyit játszott nyilván de ez még nem azt jelenti, hogy mások számára is vége lenne. Szíve joga felőlem meg sem kell vegye...
Ettől függetlenül ez tipikusan az az időrabló játék amivel törődni szoktak a stílusából adódóan.. A fifa vagy a Tomb Raider nem fő játék mert futok vele egy kört és félrerakom minden következmény nélkül aztán folytatom. Itt megvan a veszélye, hogy lemaradok és egy erősebb csapatba inkább mást hívnak egy jó partyba.. Amíg fejlődni tudsz addig sajna nincs vége.. Diablo is így van végtelenítve : )
Ezek ilyen játékok..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3293) birorichard válasza Kicsimix (#3292) üzenetére


birorichard
őstag

Parttalan ez a vita, míg nem jelenik meg, az évekig tartó patch és support témában azért inkább az SP-ig tartó változat a valószínűbb, mint az, hogy évekig, de kívánom, hogy neked legyen igazad, mindenesetre nem akarok irreális elvárásokat ébreszteni sem magamban, sem másokban. Ettől függetlenül így is jó móka lesz, az biztos.

(#3294) Kicsimix válasza birorichard (#3293) üzenetére


Kicsimix
őstag

Őszintén szólva nekem megfelelne az 1 év és akkor már megérte. Ennyi pedig biztos meglesz a támogatást illetően. D3 is egy időrabló játék nekem 2000+ órám van/volt benne az évek alatt. De még egy ilyen 4 éves buli többet nem... Mások beleraktak már 3000+ órát is az állandó versengéssel.. Agyvérzésig nem akarok én sem játszani.
Viszont 500 órával azért számolok itt is a játék stílusából adódóan. /Én.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3295) RazoR


RazoR
veterán

Én nagyon tudnék örülni neki, de ezzel még sokan így vagyunk szerintem, ha idővel a játék sikerességétől függően szépen egyre jobban bővítenék a térképet! Engem személy szerint megvettek kilóra már a bétával, mert azt éreztem végre, hogy ez az a játék amiben megvan mindaz amit eddig más címekből hiányoltam. A hangulat, a világ teljesen beszippant! Az a frusztráló érzés a DZ-ben, hogy bármelyik sarkon befordulva kaphatsz egy fejest és buksz mindent, vagy meglátsz egy rouge csapatot és muszáj bujkálnod, hogy észre ne vegyenek. Nem egyszer csináltam, hogy összefutottam valakivel aki szintén egyedül volt és néztem hogy van e nála valami cucc és vajon mik a szándékai, végül összeálltunk egy csapatba és úgy mentünk tovább, iszonyat jó az egész koncepció szerintem! Ha meg összeverődik 4 ember akik közben TS-en dumálnak... :C
Reménykedem benne, hogy az az egy év support azért több lesz!

(#3296) szallasi007


szallasi007
őstag

Ez a ts-en dumálunk dolog miért jobb mint a beépített? Béta alatt több ph-s csapattal is játszottam és a beépített voice chat rendesen működött.

(#3297) RazoR válasza szallasi007 (#3296) üzenetére


RazoR
veterán

Csak mondtam valamit, nem a használt alkalmazás lett volna a lényege a mondandómnak....

(#3298) vegitossj7 válasza szallasi007 (#3296) üzenetére


vegitossj7
addikt

A beépített voice chatet mások is hallják a játékban(a közeledben).
TS-t nem.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3299) duvi válasza vegitossj7 (#3298) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha menüben letiltod, akkor nem: LINK
Szerk: Ja ez csak a szöveges chatre érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#3300) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

A ts-t erre talatak ki, nem kell hozza sem diploma sem pedig 200-as iq :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.