Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) torma1981 válasza Csabee86 (#2339) üzenetére


torma1981
veterán

Hidd el amikor a teljes játék lesz nem lesznek ennyire kedvesek az emberek. Tele lesz trollal. Akkor majd mást fogsz mondani. Na hogy azt mond esélyed van egyedül 3-4 ember ellen akik csapatban mennek? Mivel a legjobb felszerelések a DZ-ben lesznek kénytelen lesz az ember oda is bemenni. De látom itt mindenki időmilliomos,és egész nap a gép előtt ül. :( Igen lesz SP-is arra mondtam,hogy az érdekel. De ha csak a csapatjátékot erőltetik tuti sokan lesznek akik nem veszik meg. Ott volt pl a Battlefield sorozat. Ott lehet egyedül is sikereket elérni.Pedig az is csapatjátékos nem?? Nem kell hülye lootot kimenekíteni és várni ki lő le. :( Nem értem a koncepciót. Mondjatok még ilyen játékot ahol így van??

[ Szerkesztve ]

(#2352) .LnB válasza torma1981 (#2351) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te még mindig fogalomzavarban szenvedsz, a Battlefield sorozat nem MMO! Ez pedig az.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2353) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdv. Nem szeretek kunyeralni de nincs valakinek felesleges béta kulcsa? :B

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#2354) vegitossj7 válasza torma1981 (#2351) üzenetére


vegitossj7
addikt

"Hidd el amikor a teljes játék lesz nem lesznek ennyire kedvesek az emberek. Tele lesz trollal. Akkor majd mást fogsz mondani. Na hogy azt mond esélyed van egyedül 3-4 ember ellen akik csapatban mennek?"
Mivel RPG, erre kell számítani. A csapatjáték hátrány ebben az esetben? :U Nem inkább ad a játékhoz?
Nem mellesleg biztos több "troll" lesz akkor, mikor 14 ezer forint lesz a játék, nem 200. :D
Aki egyedül megy, vessen magára. :U

"Mivel a legjobb felszerelések a DZ-ben lesznek kénytelen lesz az ember oda is bemenni."
Miért mész akkor a DZ-ba? Kék, sárga lootot a "single" részből is kapsz, a DZ egy PVP&PVE hely.

"Nem kell hülye lootot kimenekíteni és várni ki lő le."
Milyen lootot szoktál szerezni a BF-be? :D Vagy megkérdeznéd előtte, hogy lelő-e. Persze ha olyan hülye az ember, hogy besétál 4 ember közé egyedül, a hátán a nagy felkiáltójellel, hogy "LŐJETEK LE!", ne lepődjön meg.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2355) ada19 válasza torma1981 (#2351) üzenetére


ada19
senior tag

Haters gonna hate. Szerintem az elmúlt 1-2 hétben a negatív spekulációk túlnyomó része eloszlott mert mindenki rájött hogy nem úgy van, valószínűleg ez is pont ilyen lesz.

Nem kötelező DZ-be menni, ha nem tetszik, illetve nincs csapatod. Ha nem így oldották volna meg, tuti hogy sok embernek pedig az nem tetszene (pl. nekem se), mindenkinek úgyse lehet megfelelni.

Mégsenem

(#2356) #75376384 válasza ada19 (#2355) üzenetére


#75376384
törölt tag

el lett mondva már párszor, hogy nem rossz a játékosállomány és elenyészően kevés a gyökér. a rogue ügynököket általában közös erővel intézik el és mivel sokan vannak egyedül játszók, így sokszor muszáj összedolgozniuk. én is ezeket tapasztaltam 7-8 óra dz játék után. ha pedig mindenáron csapatban akarsz, mert szerinted máshogy nem lehet, elnézve az itteni közösséget biztos fogsz találni magad mellé valakit amikor játszol.

(#2357) ada19 válasza #75376384 (#2356) üzenetére


ada19
senior tag

Lehet csak én értem félre a mondanivalód, de nekem semmi bajom a DZ-vel, sőt. :)

Mégsenem

(#2358) Kicsimix válasza torma1981 (#2351) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem trollkodásból támadnak az emberre DZ-ben hanem azért mert komolyabb DZ valutát össze lehet szedni ezekből amit a vendornál be lehet váltani.. És mivel elég jó cuccokat árul ezért elég sokba kerül. Így ha bevállal az ember neccesebb szituációkat akkor erősebb lehet mint mások keményebb munkával.. Előbb utóbb rá fognak jönni az emberek, hogy a DZ nem békére teremtődött hanem kemény ész és taktikai játék mindenkinek..

Szerk;
Szerintem ez sokaknak nem volt tiszta..
De akik megtámadnak elég nagy kockázatot vállalnak azzal, hogy árulók lesznek.Óriásit is bukhatnak rajta.

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2359) #75376384 válasza ada19 (#2357) üzenetére


#75376384
törölt tag

ne haragudj, de összekevertelek valakivel, mivel egyforma az avatarotok. :D mea culpa, eltosztam.

(#2360) szallasi007


szallasi007
őstag

Találtunk rendkívül vicces bugot, van DZ-ben a kettes zóna északi részén boss fight-os npc horda egy házban amibe úgy tudsz bemenni hogy bemászól az emeletről. Abban a házban rengeteg reflektor van. Kilövöd a lámpát és 2 sec múlva újra fénylik :)
Printscreenre van vmi gomb mert nekem a billentyűzeten lévő nem ment képet:(

(#2361) ada19 válasza szallasi007 (#2360) üzenetére


ada19
senior tag

F12 a Uplay screenshot, a lámpás meg nagyon sok helyen jelen van még. :) A side mission során amiben a csajszit kell megkeresni, a végén van a szobájában pár lámpa, ugyanez van vele.. Gondolom szándékos.

Mégsenem

(#2362) oriic válasza szallasi007 (#2360) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az összes lámpa ilyen kb.

Live-Die-Respawn

(#2363) ada19 válasza oriic (#2362) üzenetére


ada19
senior tag

Amik tuti hogy nem ilyenek, azok az autók bármilyen világításai.

Mégsenem

(#2364) ScomComputer válasza Ditoo0225 (#2349) üzenetére


ScomComputer
veterán

Egy ilyen megjelenítést maximum a Frostbyte tudna....de a Division soha!

:R

(#2365) oriic válasza ada19 (#2363) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Láttam már mentős kocsit, aminek kilőttem a fényszóróját, de fél perc múlva újra világított. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2366) Ditoo0225 válasza ScomComputer (#2364) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Az oké. Ezt értem. De nézd már meg milyen nekem ultrán (több ember írt már nekem privátot, hogy nekik is lownak tűnik elég combos gépen, úgy, hogy másoknak gyengébb géppel szebb) és másoknak videókban.

Egy havernak küldtem képeket, hogy milyen a grafika Ultra beállítások mellett és kb kinevetett, hogy neki a medium szebb. Holott a 2őnk gépét nem lehet azért összehasonlítani teljesítményben. Ezt a részét nem értem, nem azt, hogy nem olyan mint amit vártunk.

(#2346) Ditoo0225

Ha így nézne ki tetszene, de nekem valamiért olyan, mintha nem állítaná át ultrára hanem lowon lenne mindig. Hiába kilépek, meg gépresi állítás után stb a grafika sose változik bármire is állítom. Ha low ha Medium ha egyéb más ugyan úgy néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#2367) szallasi007


szallasi007
őstag

Köszi az infót

(#2368) ada19 válasza ScomComputer (#2364) üzenetére


ada19
senior tag

Nekem pont így néznek ki a mediumos screenek ekkora méretben.

Mégsenem

(#2369) ada19 válasza Ditoo0225 (#2366) üzenetére


ada19
senior tag

Nincs véletlen neked valami grafikus beállítás nagyon levéve a VGA drivernél?

Mégsenem

(#2370) ada19 válasza oriic (#2365) üzenetére


ada19
senior tag

Ööö az lehet ennyire nem néztem. :D

Mégsenem

(#2371) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Hogy lehet elhagyni a Dz-t? A helikopter elviszi a loot-ot ez addig ok, de én hogyan tudom elhagyni a területet?

(#2372) vegitossj7 válasza basaharc502 (#2371) üzenetére


vegitossj7
addikt

Kimész, ahogy bejöttél. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2373) Raysen623 válasza Ditoo0225 (#2346) üzenetére


Raysen623
addikt

Én is hasonlóakat vettem észre. Jelenleg Low beállításokkal játszom és grafikailag szinte nincs is különbség. FPS-ben viszont több van :D Szerintem még nincs jól kialakítva a settingsben a beállítások mögötti tartalom. Ezt mutatja az is, hogy minden alkalommal amikor belépek ellenőrzöm a grafikus beállításokat és több alkalommal más van mint amit beállítottam. Szóval hiába raksz mindent Ultra-ra az nem fogja tükrözni a beállításokat teljesen. Ubisoft rulez! ;]

(#2374) D.Orion: saját véleményem szerint a 4 mag kevés neki. Remélem ír majd valaki, akinek 6 vagy 8 magos FX-e van és Intelesek is írnak majd valamit. De amint látom szinte mindenki szenved a grafikával (beállításokkal) és kicsit tanácstalan. :D VGA területén nem tudok mit mondani, mert 6950-em van. Csere előtt állok én is.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2374) D.Orion


D.Orion
veterán

Elkezdtem számolgatni a gépfejlesztést.
Érdeklődnék, hogy ki milyen cpu-val nyomja?
Milyen szinten használja ki a magokat? Van értelme a 6 v. 8 magos processzornak?
Érdekelne Intel és AMD oldal is.

Ha kevés neki az X4 955BE@4GHz-en járatva, akkor alaplap csere miatt már mindegy, hogy Intel vagy AMD vonalon fejlesztek.

(#2375) faber24


faber24
őstag

Én végigbétáztam a hétvégét.

Szerintem egy szolid kis játék ez.
Nem tökéletes - de mi az manapság?

Bizos lesznek benne frusztráló részek - a kimenekítés szerintem egy nagyon frankó és eredeti ötlet, de biztos lesz aki campeli majd a kimenekítőket...mindig vannak gyökerek....az életben mindenhol - de ez benne van a pakliban. Szerintem kár ezen nyafogni...
Ha a történetet jól csavarják, szerintem le fog kötni egy jó darabig....
Külsőre meg: már nem mai a 770esem, ezért annyira nem tesyteltem, de majdnem-ultrán is stabilan megvan a 20 - 25 fps (persze, nem sok, a 980asok világában...talán majd nyáron újítok :D ). Szép, nem sok buggal találkoztam (mondjuk nem is kerestem)...nekem tetszik eddig.

Igazából a legnagyobb panaszom az, hogy kicsit alábecsülték a bétásokat...már péntek este elfogytak a missionok DZ-n kívül, a korházosdit meg már 5x letolni nem volt fun, hogy meglegyen a 8. szint...

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#2376) Ditoo0225 válasza ada19 (#2369) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Nem. Minden játék maxos amivel játszom kivéve ez. De már kezdem feladni a dolgot, legalább spóroltak nekem 13ezer Ft-ot

(#2377) torma1981 válasza .LnB (#2352) üzenetére


torma1981
veterán

A csapat játékot mondom nem hogy milyen stílusú a játék. Látom te sem olvasol. Na de hadjuk a témát. Felesleges. Látom itt mindenkinek millió ideje lesz játszani vele. Nem értettétek amit mondani akartam.

(#2378) Xorith


Xorith
tag

Amd fx 6300, gtx 950, 8 gb ram, high-on megy stabilan. És nincs semmi baj nálam legalábbis a grafikával. Havernál sem volt. Mai színvonalnak teljesen megfelel. Persze egy olyan Magyar társadalomban ahol valaki a Witcher 3-at az Oblivion grafikájához hasonlítja, hogy kb.olyan a grafja nincs mit mondanom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2379) pohár válasza torma1981 (#2377) üzenetére


pohár
félisten

hadjuk :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2380) SkyS1gn válasza pohár (#2379) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Haddel fiam :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2381) PhilBrick válasza pohár (#2379) üzenetére


PhilBrick
őstag

3 sor helyesirási szabály az aláírásod és hadjuk!? :C

(#2382) VGNGR válasza Ditoo0225 (#2346) üzenetére


VGNGR
senior tag

Eszerint a videó szerint egy i5-gtx960 kombó elég az üdvösséghez fhd-ban. Ez azért jó hír.

(#2383) k-adi válasza PhilBrick (#2381) üzenetére


k-adi
nagyúr

:DD :DD :DD :DD :DD :DD

(#2384) pohár válasza PhilBrick (#2381) üzenetére


pohár
félisten

Ctrl+F >> hadjuk :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2385) velizare válasza D.Orion (#2374) üzenetére


velizare
nagyúr

16 szálig skálázódik az engine a ruszkik szerint.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2386) pzstm válasza PhilBrick (#2381) üzenetére


pzstm
titán

ami kommentre válaszolt, abban írta így az illető, ezért akadt ki, amit jelez is smileyval a végén ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2387) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Sajnos a betarol lemaradtam, mert bamba voltam..haha
Néztem tegnap rengeteg friss videot, valamint élő közvetítést is. Tuti megveszem a játékot, nagyon bejön.
Remélem lesz akivel majd lehetlesz nyomnom és befogadtok egy lelkes kezdőt! :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#2388) ada19 válasza VGNGR (#2382) üzenetére


ada19
senior tag

A videóban 35 FPS körül van a srácnak szinte végig, ami nem épp élvezhető. Kipróbáltam én is 30-ra limitálni, és ultrán simán viszi az i3 + 960 is, de szaggatós hangulata van az egésznek, sokkal rosszabb mint más játékokban a 30 (pl. Witcher 3-ba teljesen élvezhető az is). Legalábbis PC-n..

1080p high 60fps-hez i5 970 illik, ultrához 980 (néhol még az is kevés, streamet néztem és srác mondta hogy húzós részeken érezhetően beesik 60 alá, pedig Haswell i7 és 32 GB RAM-ja volt még).

Nekem i3 + 960 medium 45-50 FPS-t tud 1080p-be.

Az persze már más tészta hogy játék közben alig észrevehető medium és ultra között különbsög. :)

Mégsenem

(#2389) mettek válasza ada19 (#2388) üzenetére


mettek
addikt

én ezt nem értem, nekem i7 4770 meg egy gigabite 980 van a gépemben de ultrán sohogy nem viszi fix 60 fps-sel....inkább 40-50. Le kell vegyem high-ra plusz nullára az extra látótávolságot és akkor megvan a 60. Most vagy a játék fos vagy gyengébb a gigabite 980 mint más 980-asok..

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2390) Titanone válasza mettek (#2389) üzenetére


Titanone
tag

Ez érdekes , mert nekem is 980-am van, a CPU-m sokkal gyengébb. (i5 3450s)
40-50 fps alá nekem se megy MAX-on.

(#2391) ada19

Nekem pl. nem esik be 10-15 fps-re, néha van mikro lag, de 10 percben max egyszer. Nekem is V-sync van.

Mostanra több bugot is találtam. Volt olyan rész, ahova beestem és nem lehetett kimenni. Lépcsőn mentem fel haver után és láthatatlan falba ütköztem. Felvettem tárgyat DZ-ben meghaltam szinte azonnal. Kilőttek fedezékből pedig azt végképp nem értem ,hogy.
DZ-ben ha haverom benn volt nem tudtam csatlakozni. Pedig a térképen jelölte, hogy ott van mellettem :D

[ Szerkesztve ]

(#2391) ada19 válasza mettek (#2389) üzenetére


ada19
senior tag

V-syncelsz? Volt róla hivatalos álláspont hogy romlik a teljesítmény még a bétában vele.

Nem követtem olyan sokat a streamet hogy lássam hol volt neki 60 de beszélt róla, lehet csak kis utcákon zártabb területeken.

Kíváncsiságképp, húzós jeleneteknél neked is beesik akár 10-15-el is? Proci ilyenkor mennyire van terhelve?

Mégsenem

(#2392) mettek válasza ada19 (#2391) üzenetére


mettek
addikt

Vsync auton van... Megnézem majd kikapcsolva is.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2393) Altair77 válasza Raysen623 (#2373) üzenetére


Altair77
tag

Sapphire trioc 290 + i5 4690k@4.2 kombóval tökéletes high beállítások mellett néha volt random fps drop de kiderült hogy a fullscreen windowed mód miatt fullscreen módban vajsima :) Nem hiszem hogy 8 magos fx-en jobban futna mint i5/i7-en mert a 8350 még egy 7950 mellett is képes cpu limitet produkálni :(

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#2394) #45997568


#45997568
törölt tag

Zsakoltam egy The Divisiont, amennyiben valakinek lesz majd kedve estenkent megjelenestol jatszani rupsz. -kent megtalal.

(#2395) Raysen623 válasza Altair77 (#2393) üzenetére


Raysen623
addikt

Nekem az FX4170+6950 40-50 fps-t hozott PVE területen, DZ-ben leesett 30-ra, mindezt Low grafikán, de Medium esetén sem éreztem a különbséget. Lapot meg nem fogok cserélni a prociváltás miatt. A 8320 és 8350-ről hallottam jó véleményeket, ezért cserélnék majd valamelyikre. VGA csere távolabbi jövőben...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2396) demmer123


demmer123
őstag

GTX 970 képes vinni ultran,legkisebb élsimítással 60fps-vel futtatni? Vagy ezt is ugyan úgy viszi mint a Tomb Raidert?

(#2397) Altair77 válasza Raysen623 (#2395) üzenetére


Altair77
tag

8350-ről váltottam i5-re mert az fx képtelen volt kihajtani a 290-et és láss csodát intellel kifutja magát a vga pedig az amd 4500-on pörgött.

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#2398) Csabee86 válasza faber24 (#2375) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ha valaki rogue státuszban van az nem igazán tud campelni mivel mutatja ha a közelében vagy. Ki van ez találva.

(#2399) Csabee86 válasza torma1981 (#2351) üzenetére


Csabee86
senior tag

Előttem is írták. Most sokkal több a troll, mivel szinte ingyen bétázhatott bárki. De a teljes játékot kétlem, hogy trollkodásból megvenné bárki is. Én azt mondtam neked, hogy egyedül is érvényesülhetsz DZ-ben. 5290 DZ pénzt szedtem össze és lényegében egyedül mentem. Ha van egy 3-4 játékosból álló társaság aki trollkodik akkor ott lesz 20 másik játékos aki elkapja a szájukat. Ezt tapasztaltam. Mai történet. Mentem kimenekítőpontra, már ott volt 3 másik játékos. Nem tudom, hogy csapatban voltak vagy nem. De egymást fedeztük, majd miután mindenki kimenekítette a cuccot, mentünk a saját dolgunkra. Volt olyan is, hogy láttam jön 4 rogue ügynök a sarkon. Gyors az ellenkező irányba futottam. Nem vettek észre. Ez meg a játék másik nagy pozitívuma, hogy nem mutatja a nem csapatban lévő játékosokat a térképen. A másik, hogy én sem vagyok időmilliomos, de szakítok időt a játékra. Ennyi.

(#2400) sagem válasza Kicsimix (#2358) üzenetére


sagem
addikt

"hogy a DZ nem békére teremtődött hanem kemény ész és taktikai játék mindenkinek"

Ööö..hát nekem pont az nem tetszik benne, hogy semmi ész vagy taktika nem kell hozzá csak egy csapat (megfelelő szintű emberekkel)..:)
Ezért írták már többen is, hogy egy-két ember nem igazán lesz ott sikeres a végleges verzióban, de a fentiek csak az én véleményem:)

A béta az teljesen más kávéház.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.