Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Ditoo0225 válasza .LnB (#3750) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Szerintem igen :D Mármint a bilibe való kézlógatás :DD

[ Szerkesztve ]

(#3752) kinghaxor válasza velizare (#3740) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

A sapka az zárt béta részvételért jár vagy adnak a nyílthoz is?

(#3753) velizare válasza kinghaxor (#3752) üzenetére


velizare
nagyúr

azt írták, hogy csak a zárthoz. nem veszítesz vele semmit, nem túl szép darab.

@.LnB: szerintem a rioters túl anarchista frakció ahhoz, hogy rendes szerepük legyen. kisebb (5-10 fős) bandák + miniboss, ami belefér ebbe a szerepbe.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3754) Ditoo0225 válasza kinghaxor (#3752) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Elvileg külön ajándék lesz a nyílthoz. Nem ugyan az, mint a zárthoz volt.

(#3755) Bad Pritt válasza oriic (#3749) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A trailerből a két csávó meg a csaj melyik bandához tartozott? Ők menők voltak. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3756) Csabee86 válasza mrgregoryan (#3730) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ennyire konzolellenes vagy? (Kíváncsi vagyok az ilyenek okára)

(#3757) wjbhbdux válasza Csabee86 (#3756) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Soha semmi nem lett jobb a konzolok miatt, leszámítva azt a pár játékot ami tényleg jó és csak azokra jelent meg. Ezzel szemben viszont az az igazság, hogy minden rosszabb lett a konzolok miatt.

/s

(#3758) Bad Pritt válasza wjbhbdux (#3757) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azért az hogy soha, az erős túlzás. A mostani generáció hibái miatt nem kéne azt gondolni, hogy egy NES, SNES, PS1, vagy akár az előző generáció ne lett volna majdnem minden téren előremutató.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3759) Csabee86 válasza wjbhbdux (#3757) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nagyon sok játék meg sem valósult volna ha nincsenek konzolok. A PS2, Xbox 360 vagy a PS3 megjelenésekor köröket vert az akkori csúcs pc-kre. Úgyhogy ez a megállapítás nem helytálló. Meg kell nézni az eladásokat. A konzolok nélkül nem biztos, hogy itt tartana a játékipar. Az rendben van, hogy vannak akiknek van csúcskategóriás PC-je. Viszont a többségnek nincs. Abból meg nem lehet megélni, hogy Titan X-re fejlesztek. (személyes vélemény)

(#3760) VTom válasza Csabee86 (#3759) üzenetére


VTom
veterán

Egyet értek, itt szerintem inkább arról van szó, hogy ezt a konzol generációt elb*szták, már a kiadás pillanatában is el volt maradva az akkori PC-khez képest.
Ez most egy ilyen mostohagyerek, gondolom ha kijön a következő generáció, majd orvosolják ezt a problémát.
Valahol azt olvastam, hogy ezzel a generációval sem a Sony, sem a MS nem tervez olyan hosszú periódusra, mint az előzővel. Gondolom nem véletlenül.

Aztán a következő generációval talán visszatér minden a régi kerékvágásba.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3761) scyllafren


scyllafren
senior tag

Szinten Ph! csapattag, PvE only, viszont en keplekenyebb vagyok az atlagnal, barmelyik "class"-t tudom vinni, amire epp szukseg van. :)

(#3762) Beri78 válasza wjbhbdux (#3757) üzenetére


Beri78
őstag

Ha nem lenne konzol, akkor nem lenne már játék sem (kis túlzás)
Ha eladási számokat nézünk, akkor a PC felvásárlóerő szinte sehol sincs....A konzolos bevételen keresnek csak.
Nézz körbe itt...érdekes számok vannak.
Sajnos PC-re nagyon kevesen veszik meg a játékokat eredetibe....

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#3763) duvi válasza Beri78 (#3762) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem meg hagyjuk abba a Konzol vs. PC vitát, mivel mindkét oldal számtalan érvet tud felsorolni az igaza mellett. Cserébe ezt a topikot és szétoffolja ez a téma ;)

(#3764) Sebestyen01 válasza Beri78 (#3762) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Meg annyit hozza hogy kenytelen lesz sok warezhuszar nem sokara eredetit venni ha gemelni akar, ugyan is, egyre tobb hecker csapat mondja azt hogy ennyi volt! :K
Mert a pc eladasokat a warez vagta szarra! :(

[ Szerkesztve ]

(#3765) Hocsika válasza .LnB (#3748) üzenetére


Hocsika
tag

Nem szeretek annyira leader-eskedni, de megoldjuk ;) Itt valószínűleg az elején abban fog ez kimerülni, hogy én adom a waypoint-okat :D

(#3766) djculture válasza Beri78 (#3762) üzenetére


djculture
félisten

Konzolon ha nem lenne visszavásárlás nem lennének olyan szép eladási számok ebbe biztos lehetsz. Csak ezt elfelejtik a kiadók beszámolni. Minden haver ezt csinálja megvesz egy játékot 18-ért végignyomja vissza viszi beszámolják 3 ezerrel kevesebbért hozza a következőt, gyakorlatilag egy játék bérlésre épül az egész konzolipar nem teljes áru eladásra. Külföldön a multik is ezen élnek pl a tesco, de itthon is az 576 meg jópár másféle kereskedelmi cég ebből él.

[ Szerkesztve ]

(#3767) pohár válasza oriic (#3749) üzenetére


pohár
félisten

hogyhogy miért? elmondta a Massive-os emberke, hogy visszább vettek a PC-s verziónál 2013-hoz képest, hogy ne legyen annyira nagy látványbeli különbség a konzolokhoz képest, ennek nem sok köze van ahhoz, hogy port-e, vagy sem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3768) mettek válasza pohár (#3767) üzenetére


mettek
addikt

egyébként legyünk őszinték :) ha úgy nézne ki ahogy akkor, milyen gépen menne el és hány embernek? Sajnos az a helyzet hogy a játékokat a középmezőnyre kell belőjék nem a high end-re.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3769) pohár válasza mettek (#3768) üzenetére


pohár
félisten

szerintem ez nem következik belőle egyenesen (mármint a még nagyobb gépigény, mint most), de valószínűleg sose tudjuk már meg :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3770) Ditoo0225 válasza mettek (#3768) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Ez igaz, de pont ezért kell a játékot megfelelően optimalizálni. Hogy aki megvett magának egy 4-5százezres gépet, mert számára elsődleges a grafika akkor az had tudjon már olyan grafikával játszani amivel szeretne. Akinek meg gyengébb gépe van az is tudjon vele de nyilván nem max grafon. És szerintem igenis legyen szebb egy fél milliós gépen, mint egy 100ezer Ftos konzolon.

[ Szerkesztve ]

(#3771) Drenadar válasza .LnB (#3741) üzenetére


Drenadar
veterán

Ha benevezek majd a játékra akkor én is csatlakozom majd :)

(#3772) mettek válasza Ditoo0225 (#3770) üzenetére


mettek
addikt

ez mondjuk így van és nekem is komolyabb gépem van pont emiatt. Sajnos akkora különbség sosincs a konzol pc között mint amennyivel többet költünk a pc-nkre :(((

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3773) velizare válasza pohár (#3767) üzenetére


velizare
nagyúr

ezzel szemben a helyzet az, hogy eléggé kontextus nélkül hangzik el ez a kiragadott rész a videóban. szóval vonatkozhat bármire. jelenleg a játék nem úgy néz ki, mint amit annyira visszafogtak volna bármelyik konzol kedvéért is látványban.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3774) pohár válasza velizare (#3773) üzenetére


pohár
félisten

én GameSpoton olvastam a hírt/interjút, ahol csak és kizárólag a grafikáról volt szó, mást nem is nagyon lehet visszafogni bármi más kedvéért :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3775) SkyS1gn válasza Csabee86 (#3756) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Épp ott az oka, én is utálom őket amúgy!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3776) wjbhbdux válasza velizare (#3773) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Képzeld el hogy nézhetne ki ha a 3 évvel ezelőtti bemutatóhoz képest a 3 éven át még fejlesztik a grafikát.. most azon megy a vita hogy a 3 évvel ezelőtti színvonalat hozza-e..

/s

(#3777) velizare válasza wjbhbdux (#3776) üzenetére


velizare
nagyúr

az egy bemutató volt. egy rövid interaktív demó, ami alapján a döntéshozók eldönthették, érdemes-e ebbe pénzt tenni, vagy sem. a motorháztető alatti részek jellegzetesen kidolgozatlanok, az alrendszerek fix bedrótoztak és szimuláltak, nem számoltak, stb.
utána elkezdenek dolgozni a teljes játékon, és kiderülhet, hogy ami működik kicsiben, az nem működik nagyban. illetve működhet, csak az összes npc olyan szintű ai-val való felvértezése vállalhatatlan hardverkövetelményeket támaszt.

nézz meg egy dragon's dogmát. grafikailag nem nagy eresztés, de mára tudtak pc-re olyan követelményeket előírni, amire vissza tudták butítani a konzolos ai-t és fizikát, anélkül, hogy kinyírnák vele a játékélményt. konzolra 3+ éve megjelent már, prevgenre is.

a grafika skálázódik, azt lehet cserélni, az ai-t és fizikát meg nem lehet, az már egy másik játék lenne.

egy e3on alá tudok rakni bármilyen hardvert, és a fejlesztői környezetben/driverekben ki tudom kapcsolni bármilyen alrendszerét, hogy ne fusson. mit lát a közönség a hardverből? egy dobozt, jobb esetben. futhat az ai felhőben egy clusteren, senki sem veszi észre. az egész ott lesz bonyolult, amikor mindennek el kell futnia egy lowend pc-n/konzolon is.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3778) Frod válasza wjbhbdux (#3716) üzenetére


Frod
addikt

De ne felejtsük el azt sem, hogy a Siege SP jószerivel semmit sem nyújt csak skineket. Mivel a pályák ingyen jönnek, az operátorok pedig játékbeli valutával is feloldhatóak. Igazából egy vicc az SP-je, már amikor reklámozták se tudtam mire vélni. :)

Do you see the white shadow?

(#3779) oriic válasza pohár (#3767) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja, aztán másnap meg mindezt már közleményben tagadják. :D

Live-Die-Respawn

(#3780) Balazs_ válasza djculture (#3766) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Konzolon nem csak az első eladást számolják? Tudtommal a kiadó nem kap semmit a használtjáték eladásból.
Van arról infó, hogy a szerverek (DZ) hol lesznek?

(#3781) mettek válasza Balazs_ (#3780) üzenetére


mettek
addikt

gondolom németország...általában ott vannak

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3782) pohár válasza oriic (#3779) üzenetére


pohár
félisten

hát most akkor vagy kamu, vagy igen kínosnak érezték, hogy ilyeneket szóvá mer tenni egy fejlesztő a csapatból :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3783) velizare válasza pohár (#3774) üzenetére


velizare
nagyúr

miért nem nézed meg az eredeti interjút?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3784) kiezTe90 válasza mettek (#3781) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Énis csatlakoznék valamelyik ph-s csapathoz.
Eléggé aktív leszek, már amennyire a 3 műszak engendi. (Délutánosba pl. egyáltalán nemtudok játszani)
Van mikrofonom, tudok is beszélni bármikor, mert a páromat nem érdekli hála. (Konkrétan még éjszaka is elbeszélgethetünk, játszhatunk :) )
Most a nyílt béta alatt délutános leszek, szóval csak hétvégén fogok ráérni. (Ez kb. szombat délután 6tól egész éjszaka meg vasárnap rákockulok :D )
Pve, és dz is érdekel nagyon szóval mehet bármi vevő vagyok rá.
Nevem: kiezTe90

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#3785) djculture válasza Balazs_ (#3780) üzenetére


djculture
félisten

Első eladás az is ha visszaviszel egy csomó megunt játékot és az árán egy fillér hozzá tétele nélkül elhozod pl majd a divisiont. Ezek megszűnnének konzolon se lenne ekkora eladási számlista. Sőt tovább megyek ha pc-n is lenne ilyen lehetőség a pc-s játék eladási lista is a csúcsokat döntögetné.

[ Szerkesztve ]

(#3786) Ditoo0225


Ditoo0225
aktív tag

Nos voltam bent az 576ban és hoztam egy katalógust. Benne van leírva minden ami jár a Gold változathoz:

- Játék
- Season Pass
- Nemzetőr felszerelés (Digit álca, hátizsák, P416 gépkarabély
Előrendelői + tartalom:
- Sapka
- Póló
- Poszter
- Police DLC (ez csak 576-nál van)
- Survival Pack DLC

Azért írtam le, mert sok helyen láttam találgatást és ez legalább tisztázza. Aki mindezt már tudta ne koptassa a billentyűzetét feleslegesen mint eddig sok hozzászólásnál mikor kikerült valami :) Ez azoknak szól, akik nem tudták még ezt :)

[ Szerkesztve ]

(#3787) Sebestyen01 válasza Ditoo0225 (#3786) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Te hat ez mind jar annak aki elorendelte mondjuk a gold editiont? Sapka, polo, poszter? WOW jobb a pack mint a collectors :DDD :C Mar megerte leadni a rendelest egy hete :D

(#3788) pohár válasza Ditoo0225 (#3786) üzenetére


pohár
félisten

csak tudnám, hogy honnan szerzik a Goldot, amikor a többi boltnak esélye sincs rá :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3789) Ditoo0225 válasza pohár (#3788) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

A PlayON-tól vannak a példányaik. :) És gondolom berendeltek mint az állat, ezért nem jutott más boltoknak és ezért van még mindig az 576-nál készleten :)

[ Szerkesztve ]

(#3790) ada19 válasza Ditoo0225 (#3786) üzenetére


ada19
senior tag

Mindenkinek jut póló sapka aki le tudta adni a rendelését? Méretek miatt szólni kell vagy ami lesz lesz? Miért rendelhető még mindig a Gold, ha csak 200-at kapnak belőle? Ilyen kevesen rendelték volna azt a verziót?

Bocs hogy rád zúdítom de talán megkérdezted ezeket is. :)

Mégsenem

(#3791) mettek válasza pohár (#3788) üzenetére


mettek
addikt

Mert az ilyen csomagokat csak a hivatalos viszonteladók kapják meg. Magyarországon ilyen az 576 és a Cdgalaxis. A többi nem az...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3792) Ditoo0225 válasza ada19 (#3790) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

A póló / sapka nem biztos, hogy mindenkinek jut. A készlet erejéig adják hozzá. Itt szerintem előnyben vannak azok, akik kiszállítással kérték, mert nekik valószínű 1 nappal hamarabb fel fogják adni, hogy a start napján háznál legyen a futár. Szerintem nekik tuti belecsomagolják. A maradékot meg szétgórják a helyben átvevősök között :)

(#3793) marilllyo


marilllyo
veterán

Még mindig nem tudni, hogy az SP-vel megkapjuk-e az erőlendelői dlc-t? :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#3794) Frod válasza Ditoo0225 (#3792) üzenetére


Frod
addikt

Nekem nem volt még szerencsém sose ilyen 0-dayes premier játékhoz (mármint sose futotta rá :D)
Szóval a "készlet erejéig" az többnyire mit szokott takarni?
Ha aznap megyek pl munka után délután 5-kor, akkor lesz még sapka/póló, vagy ennyire azért nem kell komolyan venni a dolgot?

más:
mindenki itt stresszbe esik az előrendelői csomagok alapján, hogy kinek kell a rendőr meg kinek a tűzoltó.
na most erre annyit tudok mondani, hogy ezek a kezdő szettek más játékok esetében is kb így a játék első pár órájában hasznosak, utána úgyis cseréled valami jobbra....

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#3795) pohár válasza mettek (#3791) üzenetére


pohár
félisten

pedig de, a KonzolVilág, KonzolokSzervize, PlatinumShop is hivatalos PlayON partnerek (meg még 1-2)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3796) Ditoo0225 válasza Frod (#3794) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Ritka, hogy pár órával nyitás után még van belőle :) Ez attól függ mennyire kelendő és várt játék. Engem pl egyáltalán nem zavarna ha semmit se kapnák belőlük, nekem csak a season pass és a poszter (rengeteg van már belőlük, fanatikusan gyűjtöm bár nem tudom minek :D ) kell és azért ott rendeltem meg, mert ott volt a legjobb áron :D

(#3797) kiezTe90 válasza Ditoo0225 (#3786) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Én nemtudtam pedig az 576-tól rendeltem, köszi az utánajárást!!

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#3798) pohár válasza Frod (#3794) üzenetére


pohár
félisten

bebaszna, hogy előrendelés után nem kapod meg a dolgokat, amiket ígértek hozzá, és még készleten belül is voltál... max akkor nem kapsz már valamit, ha csak úgy bemész, és megveszed a játékot, mert ugye ezek előrendelői cuccok

szép is volna, hogy odaadják a dolgaidat fűnek-fának, mert azok hamarabb mentek átvenni a példányukat

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3799) westlake válasza .LnB (#3734) üzenetére


westlake
félisten

Milyen kis törékeny lelkületűek vagytok. ;]
Javasolnám a "Lepkék" klánnevet, vagy az "MLNT" rövidítést (Make Love Not War). :D
Én ugyan nem akarok senkit meggyőzni semmiről (dehogynem!), de a bétázásból a legemlékezetesebb pillanataim azok voltak, amikor bajkeverőként menekültünk a csapattagokkal. :DD
Nyilván a végleges verzióban lesz sok-sok tartalom, de nekem valahogy unalmas volt, hogy lagymatag harcokat vívtam az NPC-k ellen.

#3799: Jól van, ezek szerint vetted a célzást. :DDD

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#3800) Sebestyen01 válasza westlake (#3799) üzenetére


Sebestyen01
őstag

"Lepkek" kicsit buzis :DDD :DDD :DDD
Amugy muszaj lesz bejonniuk a DZ-be ha szaftos jo cuccokat akarnak majd, ezzel szemben en nem itelem el , en sem a pvp-re megyek, csak en vallom azt a dolgot hogy elobb lovok aztan kerdezek mikor mar kimeredten fekszik az illeto, jobb ez igy, a dayZ, es az arma korszakbol ez beidegzodott :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.