Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) VTom válasza demmer123 (#3699) üzenetére


VTom
veterán

Szerintem árban kb. ugyanott leszel, ha külön veszed meg majd, csak akkor nem egyben kell kicsengetned most.
Én is így tervezem, ha pl. tele lesz csalóval a PvP, akkor legalább a DLC árait nem bukom :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3702) underdark


underdark
aktív tag

csak, hogy alvás előtt még "kötekedjek" :DDD
Összefoglalóból:
XP-vel szintet épünk mellyel jobb fegyvert érhetünk el

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#3703) Frod válasza VTom (#3701) üzenetére


Frod
addikt

A sima és a Gold között 6 ezer ft különbség van 576ban. Ha csak a három nagyobb dlc csomagot veszem, akkor 2 ezerért kell megvenned, hogy "ugyanott legyél".
Ez mai euró átváltással számolva ~6,3€. Na mármost te ennyiért soha nem fogod megkapni ezeket, csak majd jóóóval később valami sale alatt. A mai AAA-játékok árazási rendszerét figyelembe véve, egyben lesz vagy 30-40 € külön a pass, és darabonként sem lesz 10€-nál olcsóbb az egyes dlc-k.
Aki kb nem tegnap kezdett el játszani, és úgy képben van az elmúlt évekkel annak ez egyértelmű.

A csalós résszel viszont egyetértek, de talán már a mostani nyílt béta alatt meglátjuk, hogy figyelt-e az Ubi a véleményekre, és lesznek e ismét a játékunkat megkeserítő egyének.
Ha ilyen értelemben eseménymentes lesz a nyílt béta, akkor részemről 100% a vásárlás.

Do you see the white shadow?

(#3704) pohár válasza Frod (#3703) üzenetére


pohár
félisten

plusz még ott vannak az előrendelői ajándékok mellé, amit eladhat, ha nem kell neki, abból is jön vissza egy kis zseton :D (valószínűleg az enyémnek is ez lesz a sorsa, a póló & sapi megy eladásra)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3705) kola99


kola99
tag

Season pass árak konzolra
[link]

(#3706) warcat válasza Frod (#3703) üzenetére


warcat
veterán

Ez szép-szép meg logikus(-nak tűnik),de te megelőlegezel olyasmit a játéknak,amiben én nem vagyok ilyen alap szinten biztos:hogy hónapokkal később is még le fog kötni,lesz tartalom,ami elég lesz és ott tart a kiegészítők megjelenéséig,majd e feltétel teljesülése után a season pass keretében hónapokkal később megjelenő dlc-k is minőségiek lesznek (értsd: max 2-3 óránál több tartalom).És persze,hogy a csalók nem barmolják szét az egészet.

A +6000 forint meg nem korrekt.A legolcsóbb elérhető gold verziót a legolcsóbb elérhető alapverzióval kell összehasonlítani.Brazil haver hiányában nincs 33 dolláros :((( Gold nuuvemről, így marad vagy a digitális 18750 forint környékén vidékieknek,vagy a 18999-es személyes átvétellel (ha van ilyen) 576-nál,egyébként 19989.

A legolcsóbb alapverzió kulcsboltban(normális) perpill 33.69€,de ha nem akarsz ebben bízni,ott a Greenmangaminges -30% kuponnal 27.99 font 11.337 Ft.

Ezen a ponton igen közel járunk a 9000 forintos,30 eurós határhoz,márpedig ennél viszonteladóknál biztos nem lesz drágább a SP(még a fenti 29.99 fontos konzol árat egyben átrakva pc-re sem,mert a 25%off kuponok vagy sima kedvezmény formájában kb mindig elérhető)
2 játék árát odaadod nekik fél évre előre, visszatérítési lehetőség nélkül,bízva benne,hogy majd egyszer megfelelő ellenértéket megkapod érte,szerintem ez nem olyan egyértelmű választás.

Például kíváncsi vagyok,hogy a 90€+ környékén vett Battlefront Ultimate tulajok mennyire boldogok most a vételükkel :))

Konzolosokat viszont totál megértem,az argentin kapcsolat volt itt azt hiszem emlegetve,annyiért miért ne,és ott a csalás sem fenyeget ilyen szinten.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#3707) velizare válasza Frod (#3703) üzenetére


velizare
nagyúr

ps4 changelog:





Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3708) warcat válasza velizare (#3707) üzenetére


warcat
veterán

Ezek nagyon ígéretesnek tűnnek viszont,pont a kifogásolt dolgok terén változtatnak,na majd meglátjuk mennyire válnak be.

EA: It's in the crate!

(#3709) wjbhbdux válasza velizare (#3707) üzenetére


wjbhbdux
veterán

jól hangzik, ha megjelenés után is ennyi idő alatt válaszolnak a problémákra akkor jó dolgunk lesz.

/s

(#3710) RazoR


RazoR
veterán

TS belépési adatokkal tudna szolgálni valaki?

(#3711) velizare


velizare
nagyúr

closed beta fun facts:

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3712) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, a nyílt bétában már én is bemerészkedek majd a DZ-be :P (Igen eddig nem nagyon mentem még be. :D)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3713) VTom válasza Frod (#3703) üzenetére


VTom
veterán

Ez is egy szempont. De a legolcsóbb alap verzió amit találtam 10990 Ft.
A season pass már a megjelenés után egy hónappal le lesz akciózva, ebben biztos vagyok.

Nekem nem kell sapka, meg póló.

Van ilyen is.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3714) .LnB válasza VTom (#3713) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne legyél te annyira biztos abban. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3715) Sebestyen01 válasza .LnB (#3714) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ezt mondták sokan a diablo 3 kiegjere is... :DDD valahogy évekig nem esett az ára mert vették! Majd rajonnek sokan. :R

[ Szerkesztve ]

(#3716) wjbhbdux válasza .LnB (#3714) üzenetére


wjbhbdux
veterán

r6 siege season pass is van 17 euroért már 2 hónappal a megjelenés után

/s

(#3717) torma1981 válasza .LnB (#3714) üzenetére


torma1981
veterán

Hidd el lesz NV promóban kupon hozzá. Ide a rozsdás bökőt.

(#3718) Bibgr0 válasza wjbhbdux (#3716) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Igen. Viszont ez azt jelenti, hogy úgysem kell megvenni, mert nem sikerült az alapjáték. Úgyhogy remélem, hogy sokáig teljes áron megy majd a division season pass :K

(#3719) .LnB válasza wjbhbdux (#3716) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó igaz, sikeresebb játékokra gondoltam. Azoknál nem szokott esni, remélem a The Division is siker lesz.

(#3717) torma1981 Tudtommal ilyen kuponok csak alap játékok szoktak lenni. Vagyis amiket én eddig vettem mind az volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3720) Sebestyen01 válasza wjbhbdux (#3716) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nyilván ugyan az a kategória a 2 game igen... Ja nem. Ez top AA cím a siege meg szerintem középszerű.

(#3721) wjbhbdux válasza Sebestyen01 (#3720) üzenetére


wjbhbdux
veterán

D3 rossz példa mert az Activision az egyetlen kiadó ami nem akciózza a játékait, mert szerintük az ár minősíti a terméket. Ubi cuccok mindig is voltak olcsón és nem erőltetik a régió korlátokat sem annyira.

/s

(#3722) Sebestyen01 válasza wjbhbdux (#3721) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ha nem erőltetik a régió korlátokat miért veszi mindenki idehaza? :U
Ezenkívül jól gondolja az Activision Blizzard ha valami jó arra áldozza a user ne várjon a 3 eurós galambra. :K

(#3723) .LnB válasza wjbhbdux (#3721) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem nem nem... Azért mert a Blizzard minőséget gyárt. Amit annyiért adnak amennyit ér, se nem többért, se nem kevesebbért. A Blizz nem akciókkal szerzi a játékosokat, hanem azzal, hogy a termékeik minőségiek.
Egyébként szoktak akciózni ők is, ritkán.

<fizetett hirdetésünket olvasták>

:)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3724) PhilBrick válasza velizare (#3711) üzenetére


PhilBrick
őstag

Becsülöm azt a 13%-ot, aki nem lett rouge. ;]

(#3725) VTom válasza .LnB (#3714) üzenetére


VTom
veterán

Hát figyi, ha most megveszem az alap játékot 10990Ft-ért, és esetleg nem lesz akciós a season pass az első DLC megjelenéséig, hanem lesz mondjuk 30EUR, kb. ugyanott leszek.

Csak akkor legalább mondhatjátok majd, hogy "látod, én megmondtam!" :) Úgyhogy én igazából Nektek akarok ezzel jót tenni :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3726) .LnB válasza VTom (#3725) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végülis, igen. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3727) nagymadve


nagymadve
csendes tag

Új videó a játékból!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3728) mettek válasza VTom (#3725) üzenetére


mettek
addikt

40 euro lesz a season pass! Amikor megvettem a goldot akciósan uplayen akkor lebontotta az árat alapjátékra és SP-re, ott írta hogy alapjáték 60, SP 40 euro teljes áron. Magyarán 10-12 ezer ft lesz itthon. És amig nem jelenik meg legalább az első addig nem lesz olcsóbb, utána is csak darabonként megy majd le az ára.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3729) kola99


kola99
tag

Skill kalkulátor /még csak alfa verzió/

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3730) mrgregoryan


mrgregoryan
tag

THE DIVISION: A KONZOLOS VÁLTOZATOK FOGJÁK VISSZA A PC-S VERZIÓT

http://hu.ign.com/tom-clancys-the-division/10452/news/frissitve-the-division-a-konzolos-valtozatok-fogja

KÖSZI+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#3731) ada19


ada19
senior tag

Javasolnék egy külön topikot, én már (lehet egyedül vagyok :DDD) kezdem unni a sok puffogást.

"Tom Clancy's: The Division - A DÜHÖNGŐ!!!4444"

Mégsenem

(#3732) oriic válasza mrgregoryan (#3730) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell kiabálni hozzá, köszike!

Már volt róla szó, nem teljesen igaz amit leírnak, lévén a PC-s verzió nem portolás, hanem saját build.

Live-Die-Respawn

(#3733) bulikavagyok válasza oriic (#3732) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egy félkövér kiemelést még elbírt volna..:D ..egyébként ezt az infót már az általa linkelt cikkben is cáfolják, így nem értem a felháborodását. Ahogyan a többiekét sem, akik ezen rugóznak napok óta.. :F

ada19: Nem vagy egyedül. :N

[ Szerkesztve ]

(#3734) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Felhívás!

társkereső hírdetés

Mivel lassan alakul a fórum "sith-jeinek" T2 csapata. ;] Úgy gondolom ideje lenne a jedik rendjének megalakítása is vagyis akik nem akarnak rosszalkodni. Szóval kellene alakítani egy csapatot, vagyis szeretnék magam köré gyűjteni pár játékost. De semmi féle kép nem leszek vezető vagy ilyesmi. Páran már felvettek Uplay-en, gondolom azért, hogy együtt játszunk. Nem tudom pontosan, hogy név szerint kik, ráadásul rég el sem indítottam a kliens-t. Leírom a mostani tudásom alapján, hogy tervezek játszani, és mikor. Akinek megfelel az kérem jelezze, és összepacsizunk. Azért most tettem meg ezt a lépést, mert a nyílt beta alatt tehetnénk is egy próbát.

-életkor nem számít, a táblázat alapján mindenki bőven betöltötte a 18-at.
-Én általában este 8 után érek rá, 11 max éjfélig. (de az éjfél nem napokon át mert kikészülök a korai kelés miatt pár napon belül)
-mikrofonom van, de mivel nagyon áthallatszik a másik szobába, és a menyasszonyom valószínűleg mellettem fog aludni, ezért nagy traccsparty-t nem tudok tartani. De hallani hallok, és TS-re is tudok jönni.
-A legfontosabb! PVE beállítottságú vagyok. Szóval előbb a sztorit szeretném kimaxolni. Egyrészt mert érdekel, másrész, úgy gondolom, hogy mire szép lassan végzünk vagy haladunk a pve tartalommal, addigra a DZ-ben is elül majd a kezdeti őrjöngés. Szerintem az első napokban ott olyan adok-kapok lesz, hogy megmoccanni sem lehet majd.
-Persze DZ-re is kíváncsi vagyok, de rouge nem szeretnék lenni. Teljesen barátságos üzemmódba fogok kapcsolni. (Amíg lehet.)
-PVE-re nagyon kellene valaki aki tankol, vagy két ember. Nem ismerem még a játék mechanikáját sajnos e szempontból, de tapasztalat nem ártana. Bármit vállalok, de a tankolást nem.
-Elsősorban healer szeretnék lenni, van support tapasztalatom pár játékból, WoW-ból pedig DPS, bár ez utóbbi szerintem itt semmit nem számít.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3735) mrgregoryan válasza oriic (#3732) üzenetére


mrgregoryan
tag

köszike.
copy-paste volt

a végén van igazság, az valóban dühből ment :)

(#3736) vegitossj7 válasza oriic (#3732) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ezt már jó 1.5 éve lehetett tudni, akkor senki nem háborodott fel, fura...

De mint írtam, ha ilyen egy ubi port, akkor legyen minden játék ilyen port...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3737) RolEnD_ válasza .LnB (#3734) üzenetére


RolEnD_
tag

Hasonló érdeklődési kör és esti körülmények (gyerek, feleség), csönd miatt felveszlek friend listára. Aztán talán egymásra találunk. :)

(#3738) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintetek lehet majd megjelenés után Paramedic, Firefighter, és Police kódokat venni? :F Nagyon örülnék ha az 576-tól megkapnám a rendőröset, de nekem mind kellene. :D
Nevetséges komolyan, hogy a ruszkik mind a négy dlc-t megkapják az Exclusive Edition-jukban. :S Remélem pakolják majd fel g2a-ra.

És a Hazamat cuccot akkor mindenki megkapja mi? Elég volt játszani a zárt betával és ennyi?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3739) VTom válasza .LnB (#3734) üzenetére


VTom
veterán

Szolgálatra jelentkezem.
Tech vonalon.
:R

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3740) velizare válasza .LnB (#3738) üzenetére


velizare
nagyúr

passz, lehet, hogy elérhetővé teszi majd az ubisoft külön is. a hazmat (sic!) gear preorderért jár. béta részvételért elvileg sapka, tegnap linkeltem. a redeem vendornál lehet majd megvenni 0 pénzért ingame. alfáért meg weapon skin, asszem ori linkelte korábban.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3741) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vtomi80 és RolEnD_

Írjunk majd valamit a táblázatban a nevünk mögé, hogy könnyebb legyen azonosítani egymást.
Egyenlőre legyen Ph! aztán ha valaki nagyon kreatív találhat ki mást is, de én a csapatnévhez sem ragaszkodom. :)

(#3740) cain69 Az a sapi megvan, hát nem estem hanyatt tőle mikor linkelted. :)

Ez zavart most meg kicsit engem akkor: "Hazmat Gear Set DLC - csak a bétateszt résztvevőinek, a teljes játék aktiválása után!" 576 shop-ban ez van írva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3742) RazoR válasza .LnB (#3734) üzenetére


RazoR
veterán

Csatlakoznék a békés brigádhoz! Szerkeszthető még a táblázat vagy csak a jogosultak tudják módosítani? Jó lenne szerintem ha felvennénk egymást páran uplayen már előre hogy meglegyen az open bétáig a csapat!

(#3743) .LnB válasza RazoR (#3742) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerkeszthető, persze vegyetek fel. Vagyis vegyük fel egymást.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3744) RolEnD_ válasza .LnB (#3741) üzenetére


RolEnD_
tag

Okéjó, beírtam a Ph!-t.

Este hozzáadok mindenkit a barilistához.

(#3745) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Sebestyen01 Neven engem is felvehet aki szeretne! :R

(#3746) Hocsika válasza .LnB (#3734) üzenetére


Hocsika
tag

Szintén zenész!
Bár tőlem messzebb alszanak a gyerekek, így én tudok majd ts-en is kommunikálni.
Mindenképpen szeretném végigvinni a játékot.
Azt, hogy milyen vonalat szeretném maxolni, azt majd akkor, mikor kialakítottuk a közös játékot. Igazodok mindenkihez majd :)

(#3747) pohár válasza oriic (#3732) üzenetére


pohár
félisten

de attól még sajnos attól a cím helytálló

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3748) .LnB válasza Hocsika (#3746) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor te fogsz irányítani én pedig csendben követem a parancsokat. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3749) oriic válasza pohár (#3747) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért? Meg tudod indokolni? Ha külön build készül PC-re meg konzolokra, akkor a konzolos kiadásnak mi köze a PC-s verzióhoz?

_____________

Más:

[link]

RIOTERS

Profile: Low-life thugs who took advantage of the situation to steal and kill.
Favorite weapon: Handgun, baseball bat

Beware of the thugs who roam in packs through the city. These enemies are low-life criminals, who took advantage of the fall of society to take control of parts of the city. Until you intervene.

CLEANERS

Profile: Firefighters who now believe the only way to eradicate the virus is to burn everything.
Favorite weapon: Flamethrower, submachinegun

Fight against the Cleaners, who wear hazmat suits and wield flamethrowers, set on cleaning New York from the virus by burning everything and everyone. Most of them are former firefighters who turned crazy when the virus hit, and now believe it is their duty to cleanse the world.

RIKERS

Profile: Prisoners who escaped from Riker’s Island prison who take their revenge on authority.
Favorite weapon: Shotgun, submachinegun

Engage with the Rikers, a gang of convicts that escaped Riker’s Island prison and who are now ravaging the city and vying for its control. All these criminals have a strong history of violence, and they now compose on of the most feared faction of The Division.

LAST MAN BATTALION

Profile: Mercenaries who took advantage of their brute force to take control of the city.
Favorite weapon: Assault rifles, sniper rifles

The Last Man Battalion is a private military company hired by Wall Street companies to protect assets during the outbreak. They consist primarily of veteran soldiers with extensive combat experience overseas. When the crisis worsened, the LMB was stranded on Manhattan. They are now taking advantage of their superior weaponry and training to take control of New York City through military force.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3750) .LnB válasza oriic (#3749) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

(#3751) Ditoo0225 Legbelül én is tudom. Csak a tartalom.... még mindig kérdéses. Egy árva csapat-csapat elleni TDM, vagy CTF (féle) mod se lesz. :S Pedig azok nagyon elférnének. Vagy akkor legyen sok dungeon.. Nagyon félek ettől..

RIOTERS-nek lesz nagyobb szerepe történetileg azon felül, hogy ők kószálnak az utcákon?

Ez a négy frakció jelenthetne rögtön 4x3 dungeont és 4x1 raidet. Bilibe lóg a kezem? :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.