Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) Ditoo0225 válasza Frod (#3450) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Igen ott is lehet. De érdemesebb játék közben a beállításokon belül, mert akkor rögtön tudod nézni az élő képet ingame, hogy tetszik e neked az adott beállítás vagy sem.

(#3452) Frod válasza Ditoo0225 (#3451) üzenetére


Frod
addikt

Köszi, akkor ezt majd megpróbálom :R

Do you see the white shadow?

(#3453) Ditoo0225


Ditoo0225
aktív tag

A "véletlen" kikerült Division Open Beta kép

Azért így 1 héttel előtte már illene megerősíteni, hogy igaz e vagy sem. :P

(#3454) westlake válasza Ditoo0225 (#3453) üzenetére


westlake
félisten

Olyan sokat számít, hogy lesz-e vagy sem?
Csak egy hónapot kell kibírnia mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#3455) pohár válasza Ditoo0225 (#3453) üzenetére


pohár
félisten

ez már lassan egy hetes kép, de nem baj :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3456) Ditoo0225 válasza westlake (#3454) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Én azért még pár dolgok ki szeretnék próbálni teszt céljából amivel nem indulás után akarom elb....ni az időt, mert Closed Beta alatt sok volt a melóm és nem volt mindenre időm. :)

(#3455) pohár : Nyilván sokan látták már és tudják, hogy nem tegnap készült. De nyilván sokan nem, ezért raktam ki képpel együtt.

(#3457) k-adi válasza westlake (#3454) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát igen, akit igazán érdekelt ez a cím, az kipróbálta a closed-beta alkalmával..... úgyhogy Ditoo0225 ha 10 dologból csak 8 at sikerült kipróbálnod, örülj annak is, hiszen egy closed-béta alapból egy kiváltság valamilyen szinten (eltekintve attól most, hogy ebben az esetben nem igazán volt "closed" :D )

Amúgy szerintem megjelenés előtt 1 hónappal már nem lesz több bétázás, főleg nem open, bár mostanság sosem tudni mit gondolnak ubiéknál :B

[ Szerkesztve ]

(#3458) wjbhbdux válasza k-adi (#3457) üzenetére


wjbhbdux
veterán

s6 siege open """beta""" 5 nappal a megjelenés előtt volt :U

/s

(#3459) Kicsimix válasza bundásss (#3448) üzenetére


Kicsimix
őstag

A grafika az ilyen most is... Most az, hogy ki hogyan játszik a beállításokkal az más kérdés..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3460) D.Orion


D.Orion
veterán

The Division beta

összefoglaló előzetes, Nekem sajna meghalt a vga-m a héten és mobilról nagyon macerás összefoglalót írni... :O. Az utóbbi 300hsz-t már el se olvastam, mert mobilról rémálom nekem netezni.

A játék alaptörténete:
Videó + gameplay a hangulat kedvéért:
KLIKK.

2001: Az USA kormánya ráébred, hogy egy teljes összeomlás és zűrzavar esetén nem tudna úrrálenni a helyzeten.
2007: Megszületik az 51-es Direktíva és létrejön a The Division. Az itt szolgáló ügynökök beépülnek a társadalomba. Az élet különböző területein dolgoznak, élik mindennapjaikat és várják, hogy aktiválják őket.
Eljön a nap, az igazi Black Friday. Manhattan déli részén, a belvárosában felüti fejét egy vírus, mely rohamléptekkel terjed és nem lehet megállítani. New York-ot lezárják, Manhattan teljes karantén alá kerül és elszigetelődik. A vírus fertözött pénz útján terjed így szinte megállíthatatlan. A Division ügynökeit aktiválják és bevetik őket.

Kezdjük:
Indítástól az első 45perc magyarul, mindenkinek ajánlom a megtekintését.
KLIKK

Ettől függetlenül a szöveges kivonat:
A játék indításakor a beállítások végeztével egy rövid "oktató" küldetésben veszünk részt melyben elsajátíthatjuk:
-az irányítást
-fegyvereink mibenlétét
-kisebb áttekintést kapunk a skill és abilities menüről

Ezután alkothatunk egy karaktert és máris egy helikopteren találjuk magunkat. Természetesen valami nem sikerült jól korábban, mindenki sérült körülöttünk.
Fontos megjegyezni, hogy 4. szintről indulunk, no ez a teljes játékban nem így lesz. Természetesen kb. nulláról fogunk kezdeni.
Az első ellenségek leküzdése után mehetünk is az újdonsült Safe House-ba, a bázisra. A végleges játékban lesz több elérhető Safe House is.

Bázisunk rövid bemutatása:
A bázis fejlesztése összefügg a karakterünk fejlődésével, főbb részek:
-Medical
-Technical
-Security
-Crafting <-Lentebb bővebben.

A három fő részhez külön küldetések tartoznak, ezeket teljesítve tudjuk őket fejleszteni. Karakterünk fejlődésével egyre magasabb szintű fegyvereket érhetünk el, de ehhez kell a bázis fejlesztése is.

(P:C)Dark Zone:(/P)
A DZ egy belső karanténzóna ahol a vírus legelőször felbukkant és a legnagyobb pusztítást okozta. Ez egy sötét hely ahol lehetőség nyílik a PvP küzdelemre. Ez nem szükségszerű, de az emberi természetből adódik.
A DZ-ben külön level xp és pénz van, melyet csak itt lehet fejleszteni. XP-vel szintet épünk mellyel jobb fegyvert érhetünk el, pénzből pedig DZ shop-ban fegyvert vehetünk. Alapvetően itt is küldetéseket kell véghezvinnünk melyek végén hívnunk kell egy helikoptert, felpakolni rá a megszerzett cuccokat és utána kigyalogolni a DZ-ből.
Egyszerre 6 cuccot szedhetünk össze, ezeket utána el kell küldeni a helikopterrel és gyűjthetünk újabb 6ot ha akarunk.
Igen ám, de itt jön képbe a Rogue Agent. Ők adják a PvP alapját. Olyan játékosok akik a többiekre vadásznak, hogy őket lelőve elszedjék a loot-ot.
Jellemzően a helikopter lehívásakor alakulnak ki a PvP küzdelmek, mert ilyenkor biztos, hogy mindenki tele van cuccokkal. Azonban semmi akadálya annak sem, hogy a nyílt utcán csak úgy elkezdődjön a PvP.

Rogue Agent KLIKK: Bárki lőhet rá büntetlenül, sőt levadászásukért jutalom jár. A jutalom akkor is busás, ha valaki túléli ezt a státuszt. 5 szintet lehet elérni, a legmagasabb szinten 5 percet kell túlélnie a Rogue Agent-nek, illetve ennyi idő alatt kell levadászni.

Crafting:
Safe House-ban található jóság. Itt lehetőségünk van különböző tárgyakból és fegyverekből alkatrészeket kinyerni és így még jobb eszközöket alkotni.
Ismertető ITT. Mellékelt fordítás ITT, köszönet Bibgr0-nak.

Hasznos youtube csatorna melyről bővíthetőek az ismeretek és a leírás.
MarcoStyle | The Division Videos
Arekkz Gaming Akad pár Division videója melyekben új infók vannak.

Fegyver fejlesztés, vásárlás, skill, abilities. Ezeket valaki kiírhatná akár videóból. Vagy csináljunk screenshot-ot és nyomjuk be ide, aztán akit érdekel az úgy is jobban jár egy videós magyarázóval, mint szöveggel?
Legvégére talán mehet majd a gépigény és a 2 time lapse videó:
1
2

(#3461) duvi válasza D.Orion (#3460) üzenetére


duvi
nagyúr

Hálás köszi az összefoglalóért! :R A skill és perk rendszerekről mehetne még pár infó, amik eddig kiderültek. Pl. skill bemutató + egy rövid leírás

[ Szerkesztve ]

(#3462) ScomComputer válasza D.Orion (#3460) üzenetére


ScomComputer
veterán

Mondhatnám, hogy jó lett de nem mondom,mert ez a leírás amit te itt most "csináltál" kiváló lett! :DDD :R

(#3463) velizare


velizare
nagyúr

azt olvastam redditen, hogy a megifgyelések szerint a fixen cuccot dobó ládák a játékos szintjével együtt skálázódnak. emiatt lehet, hogy érdemes ezeket csak lvl30on kinyitni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3464) D.Orion válasza ScomComputer (#3462) üzenetére


D.Orion
veterán

Bőven lehetne sokkal jobb és átláthatóbb is, de mobilról jelenleg abban se vagyok biztos, hogy pc-n web-en hogy néz ki. Tartalma elég hiányos és hézagos. Szerdán jön meg a kártyám egy R9 280X személyében, azzal már nem csak a leírást tudom megírni hanem az open beta is futni fog. Sajna nekem a legnagyobb hiányosság az, hogy closed beta-val nem tudtam játszani így csak a topiklakók tapasztalataira és az internetre támaszkodom.

(#3465) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egy nagyon pre alpha összefoglaló van már, nagyon sok mindent kell még beleírni, de most egy órára el kell mennem.

Hogy ne legyen tetű hosszú az összefoglaló a legtöbb dolog linkelve lesz majd. Skill részhez kérném valakinek a segítségét, le tudná ezek fordítani valaki, és akkor belinkelném azt is az összefoglalóban.
(Az se gond ha senki nem vállalja be, megcsinálom ha hazaérek)

Skillek

D.Orionnak meg big thx, visszaérek akkor folytatom a leírásod bemásolását. :R

Ha valaki ráér, ezeket is fordítgathatjuk majd:

Talentek

Perkek

:R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3466) mettek válasza oriic (#3465) üzenetére


mettek
addikt

Eddig a legigényesebb összefoglaló ami eddig láttam kinézetre, formára és majd gondolom tartalomra is. Grat!! :R

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3467) westlake válasza velizare (#3463) üzenetére


westlake
félisten

Apropó ládák. Nem keveset játszottam a bétával de egy(!) ládát sem tudtam kinyitni. :U
Talán még az elején láttam egy kulcsos ládát, ami aktív volt, akkor viszont kulcsom nem volt. Onnantól soha többet nem találkoztam aktív ládával.

Play nice!

(#3468) oriic válasza westlake (#3467) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert full bugosak voltak. Én sem tudtam nyitni, de egy két embernek sikerült.

(#3466) KnockOut87

Köszi, de ez igazából semmi, meg amúgy is, közösen csináljuk. :)

(#3469) Kicsimix

Ahogy látod az alfa/béta infókat nem teszem be az összefoglalóba, csak azt amit eddig is tudunk és már fixek. Ezeken túl megjelenéskor bővíthető az összefoglaló természetesen.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3469) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Én megvárnám a végleges magyar verziót az összefoglalóval.. Másrészt meg ,hogy mi, hogy volt bétában és ha lesz is még open béta, 2 hét múlva teljesen lényegtelenné válik... A rendes játék az elejétől kezdődik.. Senkit nem fog érdekelni mi volt a bétában és mi nem volt..

Szerk;
A skillek fordításáról annyit , hogy a magyar verzióban magyarul pontosan olvasható lesz mi, hogyan működik. Csak 1 hónap..

Szerk1;
Ja igen Orionnak írtam bocsi..

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3470) velizare


velizare
nagyúr

a sebzésnél felvillanó számok színeiről egy videó.

tl; dr:

closed beta résztvevők rewardja:

xone closed alpha résztvevők fegyver skint kapnak.

a küldik nemcsak normal és hard, hanem challenge (aka "super super hardcore") módban is végigjátszhatóak lesznek.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3471) tollhegy válasza westlake (#3467) üzenetére


tollhegy
tag

Nekem sikerült egyet kinyitni. Volt benne sok DZ pénz és átlagos felszerelések. Lehet, hogy bugosak voltak de azt vettem észre, hogy akkor lehetett kinyitni amikor előtte harc volt ott. Volt egy térképem bejelölve rajta hol vannak a ládák. Folyamatosan mentem rajtuk körbe körbe. Ha egyszer belefutottam ott NPC-kbe végzetem velük és akkor ki lehetett nyitna viszont ha üres volt a hely akkor nem.

[ Szerkesztve ]

(#3472) velizare válasza tollhegy (#3471) üzenetére


velizare
nagyúr

akkor úgy néz ki, scriptelt a kinyitásuk, eventhez van kötve. ma is tanultam valamit. :R

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3473) oriic válasza velizare (#3472) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez mondjuk érdekes, mert alfában pl én találtam olyan ládákat, amelyek környékén nem volt soha harc, se mob, mégis nyitható lett volna, de nem volt meg hozzá a 30-as szintem.

Live-Die-Respawn

(#3474) Kicsimix válasza velizare (#3472) üzenetére


Kicsimix
őstag

Sajna nem így van.. Mi többször próbáltuk kinyitni ,leöltük akik ott voltak és nekünk sem adott.. Persze lehet bug is..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3475) tollhegy válasza oriic (#3473) üzenetére


tollhegy
tag

Nekem így sikerült :)

(#3476) HwAdokVeszek válasza Kicsimix (#3474) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Én egyet tudtam nyitni, nem volt körülötte se mob, se harc, semmi.
1000dz meg ha jól emlékszem kettő vagy három zöld cucc.

Többet már én se tudtam nyitni, pedig kerestem őket.

[ Szerkesztve ]

(#3477) westlake válasza tollhegy (#3471) üzenetére


westlake
félisten

A sporboltos elleneket körülbelül harmincszor irtottuk ki. Ebből öt alkalommal egyedül voltam csak ott. Soha nem volt aktív a láda. ;)

Play nice!

(#3478) tollhegy válasza westlake (#3477) üzenetére


tollhegy
tag

Nekem pont ott sikerult kinyitnom, és egyszer láttam a construction site on is harc után, hogy nyithatnám de akkor kulcsom nem volt.

(#3479) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nos egyelőre ennyit szántam az összefoglalónak, ha valakit kihagytam a végéről elnézést, jelezze nekem. Megjelenés után bővítve lesznek a leírások külön linkekkel, így egyszerűbb lesz az egész, lévén lesz normális hivatalos fordítás a leírásokhoz. :)
Köszi mindenkinek az eddigieket.

Live-Die-Respawn

(#3480) duvi válasza oriic (#3479) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi oric és az egész csapatnak :R Jelenleg ennél többet úgyse lehet beletenni.

(#3481) oriic válasza duvi (#3480) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SP-t még betettem a leírásba. Most pedig várunk egy hónapot. :D

Live-Die-Respawn

(#3482) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nem tudom, volt már?

Skill Tree, Perks, Talents

Live-Die-Respawn

(#3483) velizare válasza Kicsimix (#3474) üzenetére


velizare
nagyúr

áhh, az ilyen scripteket elég egyszer elrontani, utána egy gm/dev vagy újrarúgja, vagy zóna restarttal javul csak meg. igazából abból lehet csak következtetéseket levonni, ahogy működött, abból nem, hogyan nem (mert nem tudjuk, miért nem működött).

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3484) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Hali, ezt segítsetek feltölteni. Még 1 hónap, addig tele leszünk ezzel kapcsolatos kérdésekkel.

Hol vegyem meg? Melyik verziót vegyem?

Köszi!

(#3485) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Szerintetek az elmult napok kerdesei utan lesz olyan a sherifek kozul aki elolvassa a temaosszefoglalot? :N

(#3486) VTom válasza Bibgr0 (#3484) üzenetére


VTom
veterán

Én úgy vagyok vele, hogy az alap játékot fogom megvenni, mivel a DLC-k szerintem nem fognak annyiba kerülni, mint az alap és a gold közti különbség, főleg, mert a DLC-k szerintem jó áron lesznek G2A-n.

Ha Neked fontos valamelyik skin amit kínálnak, akkor esetleg az alapján dönts..

Minden esetre szuper kis táblázat, látszik, hogy foglalkoztat a téma :) :R

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3487) oriic válasza Bibgr0 (#3484) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg tudnád csinálni kérlek az Xbox-os és PS4-es változatokkal is ezt? Nagyon örülnénk neki. :R

(#3485) Sebestyen01

Alap dolog, hogy soha, senki nem olvas összefoglalókat, ezt már ezer éve megtanultuk. :D

Live-Die-Respawn

(#3488) RazoR


RazoR
veterán

Az nem lehet, hogy bizonyos időközönként nyithatóak a ládák DZ-ben? Csak mert mikor reggel 9 körül játszottam kb. Senki nem volt a DZ-ben rajtam kívül és minden láda aktív volt, miután végigmentem rajtuk és visszamentem az egyikhez ahol már jártam nem lehetett kinyitni újra!

(#3489) oriic válasza Bibgr0 (#3484) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Betettem összefoglalóba, de a gyűjtői kiadásnál bővítettem az iPon linkjével, mert ott 29-ért még kapható a PC-s kiadás.

(#3490) pohár
Köszi, közben én is észre vettem. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3490) pohár válasza oriic (#3479) üzenetére


pohár
félisten

majd polót javítsd az összefoglalóban, 3x is rosszul szerepel benne

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3491) westlake válasza oriic (#3489) üzenetére


westlake
félisten

Az AQUA-ban is annyi, de szerintem aki most akar venni, annak már nem fog jutni.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#3492) velizare válasza RazoR (#3488) üzenetére


velizare
nagyúr

bőven lehet az is, meg a felsoroltak bármilyen lineárkombinációja is.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3493) Bibgr0 válasza VTom (#3486) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

:D Én már pár hete berendeltem. A jövőben érkező kérdéseket megelőzendő csináltam, nektek.

(#3490) pohár: javítottam, de szerintem a köznyelvi magyar a póló verziót használja ;)

(#3489) orichalcos: köszi! PS4 és Xbox változatokat nem vállalom. Nem tudom mit merre érdemes nézni. Illetve ki honnan VPN-ezheti magának. Ebben segíthetnének a nálam hozzáértőbbek.

(#3494) Anfänger válasza szallasi007 (#3401) üzenetére


Anfänger
őstag

Miböl gondolod,hogy az ö gépe gyengébb a te gépedtöl? :F

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#3495) oriic válasza Bibgr0 (#3493) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak a fizikai változatokról lenne szó, mint PC-n, de semmi gond. Összeírom majd akkor én. :) :R

Live-Die-Respawn

(#3496) Ditoo0225 válasza VTom (#3486) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

3 DLC-t terveznek ami biztos. Plusz biztos lesz olyan, amit most még nem közöltek. Kizártnak tartom, hogy a DLC-k darabja 2000 Ft-tól olcsóbb lenne még G2A-n is. Csak így jönne ki olcsóbbra mint a Gold - Alap közti különbség.

[ Szerkesztve ]

(#3497) demmer123 válasza Ditoo0225 (#3496) üzenetére


demmer123
őstag

Gold editiont megéri megvenni?Mert alapjáték 12 ezer.+ a dlc hozzá nem lenne olcsóbb külön-külön?

(#3498) Ditoo0225 válasza demmer123 (#3497) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Eddig soha 1 normális játéknál se érte meg külön külön megvenni. Nem hiszem, hogy pont a Division lenne ez alól kivétel :) Nyilván akkor megéri, ha van olyan DLC ami téged nem érdekel. De annyi infot még nem közöltek a tartalmakról szerintem, hogy ezt el lehessen dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#3499) Bibgr0 válasza oriic (#3495) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Beraktam a fizikai változatokat PS4-re és XBONE-ra.

(#3500) weky


weky
tag

Egy gyors kérdés (bocsánat ha már volt róla szó, visszaolvastam pár oldalt de nem találtam róla infót): a PC-s taglistában a megjegyzés rovatban több embernél fel van tüntetve a "Total Takeover (T2)" kifejezés.

Ez mit jelent?

Resonance multi gaming baráti közösség

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.