Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) VTom válasza Csabee86 (#3098) üzenetére


VTom
veterán

Szerintem az i5+GTX970 kombóval nem lősz mellé, jelenleg a legjobb ár/érték kombó a piacon.

Persze ifj. Vér Istvánnak nem jó, mert "nem visz mindent maxon", de jelenleg full HD-re ennél drágábbat szerintem nem érdemes venni, ha számít a pénz.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3102) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Segítsetek nekem pls tanáccsal!

Most már 99% hogy a Sleeper Agent Edition-t fogom megvenni (ha csak valami durva anyagi krach nem üt be). Most előrendeltem már pár napja az 576-nál, ők adják a legtöbb előrendelői bónuszt.
A tapasztalatotokra vagyok kíváncsi, hogy 100%, hogy kapok is tőlük? Volt már valaki hasonló helyzetben? Ezek a gyűjtői változatok meg is érkeznek ha megrendelitek? Vagy van, hogy azt mondják, sorry még sincs?!

Kaptam már tanácsot, hogy rendeljem meg több helyről a biztonság kedvéért. Kiket ajánlotok még? Cdgalaxis? Sok lehetőség annyira nincs mondjuk, 5-6 webshop szerintem.

Szóval ezekről informáljatok már pls, hogy mindenképp megkapjam a Sleeper Agent csomagot.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3103) mettek válasza Csabee86 (#3096) üzenetére


mettek
addikt

és a másik gameplay high-on...nagyon sokat számít épp milyen az időjárás a játékban.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3104) PhilBrick válasza .LnB (#3102) üzenetére


PhilBrick
őstag

Elméletileg megkapod, gyakorlatilag mindig lehet vismajor.
Cdgalaxisban nyugodtan feliratkozhatsz a második körre. Az még nem megrendelés, csak értesítenek ha marad náluk készleten az előrendelések után.

(#3105)
Akkor biztos úgygondolták, hogy már elég sok feliratkozójuk van. :)

[ Szerkesztve ]

(#3105) .LnB válasza PhilBrick (#3104) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Cdgalaxisban már nincs is se gold, se SAEdition. Vagyis én hiába keresek rá.

Most néztem az 576 oldalán és már oda van írva, hogy Előrendelésben Elfogyott!. Akkor kicsit megnyugodtam, gondolom tudták előre mennyi darabot kapnak. Így csak lesz belőle valami. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3106) pohár válasza .LnB (#3105) üzenetére


pohár
félisten

GE nem is volt tudtommal

de ahogy nowan mondta, ezek az előrendelések leginkább csak lefoglalások, a megjelenés előtt kb egy héttel szólnak, hogy akkor kell-e a cucc, vagy nem, itt a link, amivel törölheted a foglalást, ha nem teszed, akkor küldjük nemsoká

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3107) .LnB válasza pohár (#3106) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor jó. Eddig ami CE játékom van azt mind boltba vettem. És most nagyon rá vagyok izgulva a dologra, ezért kérdezősködtem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3108) pohár válasza .LnB (#3107) üzenetére


pohár
félisten

nézd meg konzolokszervizénél, esetleg platinumshop

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3109) Gordon32 válasza .LnB (#3105) üzenetére


Gordon32
tag

Szia!
Én ma délután rendeltem meg az 576-nál a Gold -ot nekem nem volt semmi gond nem szoltak hogy elfogyott volna

Üdv! Gordon

(#3110) .LnB válasza Gordon32 (#3109) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem az előrendeléssel van gondom. Én is előrendeltem kedden már. Jött email is meg minden. Csak azt nem tudtam, hogy biztos kapok e, ha előrendeltem. Arra gondoltam, hogy esetleg nem kapnak annyit, hogy mindenkinek jusson vagy ilyesmi. Rendeltem goldot is ha esetleg baj lenne a Sleeper Agent edition-nal. Viszont ma láttam, hogy kiírták "elfogyott". Ebből arra következtetek, hogy akkor tuti kapok. Gondolom megvan nekik mennyi példányt kapnak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3111) vitya81 válasza Csabee86 (#3092) üzenetére


vitya81
tag

Hi!

GTX970-nel a grafikai beállításoknál ultra, ilyen eredmények születtek: (1080p)

2016-01-31 10:10:43 - TheDivision
Frames: 47574 - Time: 900000ms - Avg: 52.860 - Min: 35 - Max: 62

2016-01-31 11:03:52 - TheDivision
Frames: 46493 - Time: 900000ms - Avg: 51.659 - Min: 27 - Max: 62

2016-01-31 11:53:33 - TheDivision
Frames: 46048 - Time: 900000ms - Avg: 51.164 - Min: 24 - Max: 62

gameplay, ha érdekel:
[link]

teljesen elégedett voltam a látvánnyal, fps számmal. néha volt drop, de egy újraindítás megoldotta. a proci i7 4770k, 8 giga RAM

Viktor

(#3112) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném leírni a gondolataimat a bétával kapcsolatban és kíváncsi lennék a Ti véleményetekre is ezekkel kapcsolatban.

A játék alapötlete kiváló. Az első trailer után mindenkinek leesett az álla a grafikától majd ahogy teltek a hónapok és jöttek az újabb képek, videók, információk majd a béta a grafika egyre gyengébb lett az 1. bemutatóhoz képest. Gyengébb, de még mindig szépnek mondható egy nyiltvilágú lövöldéhez képest.
A bétában való barangolásaim során ahogy telt az idő, egyre inkább bele tudtam élni magam a körülöttem lévő világba. Itt megjegyezném, hogy amikor elsőnek beléptem a játékba, minden csutkára húzva 1080p-ben kicsit szomorú voltam amiatt amit látok. Aztán 4-5 óra játék után már sokkal szebbnek láttam a játékot.
GTX970 es kártyával futtattam a programot és végül egy a maxhoz közeli beállítást találtam ami 45-60 FPS-t produkált, teljesen játszható módon. A fix60 fps nem csak ennél de sok más játéknál is csak egy álom, még a csúcskártyák esetében is, lásd 980TI pl. A grafika tehát szerintem szép, de semmi extra, ilyet már láttunk, sőt szebbet is de nem ebben a műfajban. Ide majd a végén még visszatérek.

Ami inkább fejtörést okoz az a koncepció és a tartalom. Rengeteg fórum hozzászólást olvasni a neten azzal kapcsolatban hogy a béta után sokan lemondták előrendelésüket a játékkal kapcsolatban. Sokan és köztük én is, óriási lehetőséget látunk a játékban, de a béta alapján nem tudjuk elképzelni és nem kaptunk egy egyértelmű képet azzal kapcsolatban hogy mit is kínál majd a játék. Nem tiszta a koncepció, az hogy most mi is ez a vírusos dolog, hogy apokalipszis van, de ez mit jelent majd pontosan, mit keresnek emberek az utcákon sétálgatva ide oda, nem is tudom megfogalmazni pontosan, egyszóval zavaros az egész felépítése a játéknak. Dark Zone: Nem értem a lényegét. Azért van a Dark Zone hogy jobb cuccokat szerezz és harcolhass játékosok ellen? Ennyi? Kevésnek tartom.
A béta alapján nem tudjuk, és félve gondolok bele hogy mennyi lesz a tartalom, 5-10-20-30 óra? Mivel kötik majd le a játékosokat? Ha egy hosszú és jól felépített történetet kapunk majd akkor azt mondom rendben. De ha az ilyen menj és szabadítsd ki ezt meg azt küldikből lesz 100, és hasonlók akkor hamar megunjuk majd a dolgot.

A bétától úgy köszöntem el, hogy jójó, igéretes, még a látvány is szép a maga módján de mi fog lekötni hosszú órákon keresztül? Kétségekkel várom tehát a megjelenést és az első értékeléseket, véleményeket, mert addig nem veszem meg amíg nem tudom mire számíthatok. A hype vonat sajnos sok igéretes játékot elkaszált már, talán éppen azért mert felültek rá és bár a játék jó volt, az előzetes várakozások annyira magasak voltak, hogy ez lett a vesztük.

Köszi aki elolvasta és megosztja a véleményét.

(#3113) LÁZ válasza Csabee86 (#3092) üzenetére


LÁZ
addikt

nekem most pont ilyen konfigom van, ha jól emlékszem minden maxon volt, 27"@1080p, és nem volt semmilyen problémám vele, volt 1-2 fps drop, de csak a frapson vettem észre, látható jele nem volt. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#3114) McW1 válasza xyzikeee (#3112) üzenetére


McW1
tag

A béta alapján valóban ígéretes, és engem is elkapott a hype, de félő, hogy az ubis gamekra jellemző rendkívül repetitív játékmenet (lásd AC/FC sorozat) itt is visszaköszön majd. Bár remélem nem így lesz :)

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#3115) .LnB válasza LÁZ (#3113) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a 27fps kevésnek tűnik, ott valami baj lehet.

(#3116) pohár & (#3117) LÁZ : Ohh! benéztem, köszi a javítást, segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3116) pohár válasza .LnB (#3115) üzenetére


pohár
félisten

27" ≠ 27FPS

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3117) LÁZ válasza .LnB (#3115) üzenetére


LÁZ
addikt

naja, ment vagy 50-60al, a monitorom 27es :))

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#3118) .LnB válasza xyzikeee (#3112) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lemondtad a beta alapján az előrendelésed? Szerintem butaságot csináltál.

Gondolj bele. Ez csak egy beta, amiben valóban nem volt sok tartalom. De ez nem egyenesen arányos azzal, hogy a kész játékban sem lesz. Ez csak arra szolgált, hogy a mi részünkről betekintést nyerhettünk az alapokba. A fejlesztők pedig technikai oldalról tesztelhették a dolgokat. Például a cheaterek azonnali megjelenése. Vélhetően most kiemelten fognak erre figyelni. Szerintem a sztorival és a level cap elérésével minimum 70 órát el lehet majd lenni (átlagosan). Aztán jön a nagy kérdés, az endcontent. Én valamiért nagyon bízok ebben a játékban. Pedig általában egy károgó fsz vagyok, akinek semmi sem jó. De ebben láttam valami összeszedettséget, átgondoltságot ami biztató volt számomra. Ne várjunk szerintem WoW szintű mélységet. És ne azért mert nem lehetne megoldani, hanem mert ma már az a szintű komplexitás, mélység, nagyság, nem divat. Változott annyit a játékoskultúra már, hogy annyi energiát kevesen fektetnek játékokba mint amennyit anno a WoW megkívánt. Ezt bizonyítja az is, hogy a Blizzard is folyamatosan buta szintre nerfeli a WoW-ot is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3119) k-adi válasza .LnB (#3118) üzenetére


k-adi
nagyúr

Aztán jön a nagy kérdés, az endcontent. Én valamiért nagyon bízok ebben a játékban.
...
láttam valami összeszedettséget, átgondoltságot ami biztató volt számomra.

Ööö, megosztanád velem mit is láttál? Mert én csak DZ-TDM-et néha 1-1 heti event ami kb. ugyanaz a DZ dungeon lesz gondolom. :U

(#3121) .LnB válasza k-adi (#3119) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arra értettem, hogy láttam a játékban azt, hogy rendesen átgondolt. És figyeltek az apró dolgokra. A skillek, talent fa, az élő világ, a város kidolgozottsága. Azt nem tudom, hogy a dungeon-ok, raidek, hogy lesznek megoldva. De gondolom lesz egy pár. Aztán lehet, hogy ezeket megcsinálták jól aztán üres lesz, benne van a pakliban nem mondom. Remélem nem szívjuk be.

(#3122) xyzikeee "Sokan és köztük én is" Ezt értettem félre. Fáradok mert másik topikban is félreértettem már pár dolgot ma. bocsi. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3122) xyzikeee válasza .LnB (#3118) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Nem mondtam le, mert elő se rendeltem. A béta után rendeltem volna elő, de nem fogom. Megvárom mi sül ki belőle és utána megveszem ha jó a cucc.
Azt írtam hogy sokan lemondták a béta után.

Remélem jó játék lesz! :)

(#3123) oriic válasza xyzikeee (#3122) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Azt írtam hogy sokan lemondták a béta után."

És ezt honnan veszed? Mert pl, én magyar és külföldi fórumokon is azt olvasom, hogy pár embertől eltekintve, mindenki oda van meg vissza és rendelik elő a játékot egy csomóan.

Live-Die-Respawn

(#3124) velizare válasza oriic (#3123) üzenetére


velizare
nagyúr

amikor kiderült, hogy kliens oldalon bele lehet túrni a statokba, sokan írták, hogy lemondják. sokan írták azt is, hogy lemondják, amikor rájöttek, hogy nem fps.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3125) Sebestyen01 válasza velizare (#3124) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem baj hogy nem fps, ez a tps nezet is kituno, viszont a cfg turkalast, illetve a kliens oldali buheraciot merem remelni hogy orvosoljak, most kiderult, erre hivatott a beta, ha mar a kulso oldali csalasokkal ugylatszik nem leet mit kezdeni legalabb ezzel kezdjenek valamit, vagy kar kiadni, mert kihal a game mielott felviragozna :( Ezzel egyutt berendeltem egy gold editiont, mert maga a game egy olyan egyedi ude szinfolt a palettan amit kar lenne kihagyni! :K

(#3126) oriic válasza velizare (#3124) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglátjuk mi lesz végül a premierkor, szerintem bőven jól fog nyitni a játék.

Live-Die-Respawn

(#3127) vegitossj7 válasza Edem05 (#3120) üzenetére


vegitossj7
addikt

És azt tudtátok, hogy nem kell pajzsnál pisztollyal menni? :U

A kis fos egykezes smg-k is használhatóak pisztoly helyett. :K Így tankoltam a DZ-ban. :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3128) .LnB válasza Sebestyen01 (#3125) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen ez a cheat dolog ez nagyon meredek. De ha ezt nem javítják a megjelenésig, úgy hogy már tudnak is róla. Az szerintem a játék végét jelentené, és az Ubisoftnak is a végső tőrdöfés lenne (némi túlzással). Mert az Ubi így is pengeélen táncol a játékos idegein mostanában. Egyszerűen nem engedhetik meg maguknak. Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy csúsztatnak a pc-s megjelenésen egy hónapot ha valóban nagy a baj.

Itt az lehet még ezzel a gond, hogy valószínűleg nem véletlen tároltatták volna kliensoldalon ezeket az adatokat. Most ezt a rengeteg játékost mind szerveroldalról kiszolgálni lehet rettenetes laggot fog okozni. Vagy az egész adatbázist kisebb méretűre csinálják (adatmennyiséget tekintve). Nem tudom, hogyan tárolódnak ezek az adatok. Egyik megoldás lehet, hogy login screen-nél tölti le a szerverekről a játék, csak mindezt úgy kéne, hogy külsőleg ne lehessen "on fly" módosítani külső cheat programokkal. A legjobb megoldás a realtime adatcsere lenne. Kérdés ez mekkora netkód átalakítással jár.

Másrészről meg bajos ez a téma, mert pc-n mindig is voltak csalók, mindenhol. Itt is lesznek, mindettől függetlenül is. És bajban lesz a fejlesztőbrigád emiatt, ezért fogják őket támadni, mert a beta esetében erre fény derült. De akkor sem szabad elfelejteni, hogy cheater mindenhol van sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3129) Sebestyen01 válasza .LnB (#3128) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Persze hogy van, az ember talalekony ha keres akkor talal kiskaput, de legalabb az ilyen nyilvanvalo kiskapukat csukjak be, igy is igen jol mondod a harmadik feltol szarmazo penzert veheto csalsok ezt a gamet is el fogjak erni, de nincs olyan multy alapu game amit ne ert volna el igy vagy ugy :K Ezzel minden pc-s egyutt kell hogy eljen, de azzal nem hogy Jancsika atirt 2 karaktert a txt fileban es repul :DDD
Abban bizok hogy mivel igen nagy viszhangot kavart ez a beta kapcsan tesznek ellene lepeseket, az hogy ezt mikent eszkozolik mar az o bajuk, de mint ahogy irtad olyan sok variacio nincsen ennek a dolognak az orvosolasara! :N

[ Szerkesztve ]

(#3130) marilllyo válasza oriic (#3123) üzenetére


marilllyo
veterán

Remélem az Ubisoft a pénz talicskázása mellett arra is figyelmet fordít, hogy up to date maradjon a játék....Foglalkoznak vele a későbbiekben is. Foltozgatják...stb.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#3131) Sebestyen01 válasza marilllyo (#3130) üzenetére


Sebestyen01
őstag

1 evig season pass van, azzal csak jon update is valamilyen formaban...

(#3132) szallasi007 válasza Edem05 (#3120) üzenetére


szallasi007
őstag

Ez alapján a video alapján csapatba undorító dolgokat lehet majd művelni csapatba - pozitív értelemben. Mikor lerakja a végén a mobil falat a másik meg rádobja az ágyút. Lesz itt kombináció bőven

(#3133) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ebben lesz magyar felirat,mint némelyik Ubis játékban?

(#3134) Sebestyen01 válasza ScomComputer (#3133) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Elvileg azt olvastam igen!

(#3135) marilllyo válasza Sebestyen01 (#3131) üzenetére


marilllyo
veterán

Az a baj, hogy a The Crew emlékei még nagyon élénken élnek bennem. :DDD Félek, hol van a kutya elásva. Hol spóroltak? :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#3136) Sebestyen01 válasza marilllyo (#3135) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Evek ota fejlesztik, nekem most nincsenek eloiteleteim, persze lehet jo nagyot tevedek, de ne legyen igazad! :B Csak nem olyan h*lyek hogy a tutit elbaltazzak, ha igen megerdemli a kiado hogy mennyen a sullyesztobe! :K

[ Szerkesztve ]

(#3137) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Igazából az érdekelne a leginkább hogy ti mit láttok a játék mögött mint koncepció? Mert a legrizikósabb rész szerintem a tartalom, történet lesz... Pl. ha már apokalipszis meg vírus, akkor beleférhettek volna a zombik is mondjuk a Dark Zone-ba, hogy kicsit több értelme legyen, mert így nem értem mit hivatott megvalósítani a játékban...

(#3138) ScomComputer válasza Sebestyen01 (#3134) üzenetére


ScomComputer
veterán

Van erről valami linked,persze csak ha nem fáradság előkeresni.... :R :R

(#3139) Sebestyen01 válasza ScomComputer (#3138) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Itt pl minden platformhoz oda van irva zarojelben hogy magyar felirattal! :R

xyzikeee:
En egy kicsit besokalltam a zozoktol... Attol mert virus nem kell egyatlan zabagepekke valtozni, szimplan meg lehet halni es kesz! A tortenet noha nagyon sablonos elmegy, a jatekmenet ami egyszerre single multy, es coop elviszi a hatan a gamet, es a bejarhato terulet, a skillrendszer, es az mmo elemek tovabb tarkitjak a valasztekot, ez nem egy egyszer kijatszom es konstatalom hogy vege game, millio a lehetoseg benne, ez hianyzik a legtobb gamebol szerintem! Itt otvozve vannak game stilusok ami nagyon ritka, es ez a game hianypotlo! Szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#3140) Anfänger válasza ScomComputer (#3042) üzenetére


Anfänger
őstag

Ne melegedj/ "melegíts" ;] :P

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#3141) xyzikeee válasza Sebestyen01 (#3139) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Úgy legyen ahogy írtad, tele lehetőséggel, tartalommal és izgalmas küldetésekkel.

(#3142) Sebestyen01 válasza xyzikeee (#3141) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem kellenek kuldetesek fogod magad es mesz a varosban :DDD

(#3143) warcat


warcat
veterán

Ha még nem írta senki,drága billentyűzettel szemezőknek:

Beginning Feb. 8, 2016, the following products will be bundled with a full version of The Division, available at participating retailers, online stores or gaming.logitech.com:
-Logitech® G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard
-Logitech® G810 Orion Spectrum RGB Mechanical Keyboard
-Logitech® G410 Atlas Spectrum TKL Mechanical Keyboard (Europe only)

[link]

EA: It's in the crate!

(#3144) Anfänger válasza .LnB (#3118) üzenetére


Anfänger
őstag

"Például a cheaterek azonnali megjelenése. Vélhetően most kiemelten fognak erre figyelni."
Az meglehet ,hogy figyelni fognak rá,csak éppen mégis sok lesz a csaló. :DDD
Nekem is bejövös egyébként a játék de megint inkább várok ,mint a Star Wars- Battlefront esetében.
Azt sem vettem meg,nem is bánom,söt kifejezetten örülök neki.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#3145) marilllyo válasza Sebestyen01 (#3139) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah. Az utóbbi években a zombik a virágkorukat élték. Egyébként szerintem a Dying Light volt annyira jó, hogy az rpg-s open world zombulást lefedje.

Meg hát Tom Clancy mindig is próbált hihető maradni. Ezért volt olyan jó.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#3146) ScomComputer válasza Sebestyen01 (#3139) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszi.... :R

(#3140) Anfänger. jó van má b+, beszaszós live forgatás van,azé mer te megtaláltad a "tét" még nem kéne... :DDD

(#3147) SkyS1gn válasza Anfänger (#3144) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én is, halom kula lett, ez nem tűnik annak, de a csalókkal kezdjenek valamit aztán akkor megveszem.

(#3148) warcat

Nemigaz egyik degeneráltnak se jutott eszébe hogy ha kliens oldalon tárolják a sebzés meg satöbbi dolgok értékeit azt senki se fogja módosítgatni... istenem hányszor van ez hogy teljesen obvius dolgokat vétenek el fejlesztők, amit a józan paraszt is egyből meglát és orbitális hibának vél felfedezni.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3148) warcat


warcat
veterán

Az a baj ezzel "a csak csalókkal kezdjenek valamit"-dologgal,hogy a reddit topik alapján teljesen amatőr módon lett elkészítve a netkód.
Megfelel konzolra,ahol nem ilyen egyszerű belenyúlni,nade pc-n ilyet kiadni, és egy hónap alatt én megnézem hogy írják újra az alapoktól (=sehogy).
Magyarán csak valami kókányolást tudok elképzelni,azaz feltörik és/vagy lagolós,akadós lesz az egész.

EA: It's in the crate!

(#3149) oriic válasza ScomComputer (#3133) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, mindegyik platformon lesz magyar felirat, megerősítette nekem is a hazai forgalmazó.

Live-Die-Respawn

(#3150) Balazs_ válasza warcat (#3148) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Ebből következtetést levonni szerintem felesleges, ki az a hülye, aki megmutatja a játéka védelmét a megjelenése előtt egy hónappal? Lehet, hogy igazad lesz végül, de ha belegondolsz, így csak a hackereknek adtak volna egy hónap 'headstartot'.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.