Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) kisbancsa válasza demmer123 (#2042) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Akkor lehet marad az r9 390... :/

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#2052) .LnB válasza he7edik. (#2045) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

R9 380-nal ultrán is kiválóan játszható. High-on pedig 80-60fps között. Mi kell még? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2053) xEon1337


xEon1337
őstag

Most toltam egy fél órát soloban, nem estem hasra tőle.

Egy kolléga pár hozzászólással korábban írta, hogy GTX 760-assal alapból a játék High beállítást javasolt, nekem is ilyen kártyám van.. akadás mentesen fut valóban, de azért a 144Hz-hez szokott szememnek ez az érzésre 25-30 FPS kevés, mindent levéve minimumra sincs meg a szükséges 144 FPS. Szóval akit a multi izgat és nem a látványra veri, oda egy erősebb kártya elkél, minimum GTX 970. :)

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#2054) Titanone


Titanone
tag

Egy kis vélemény. Maga a játék nem rossz. De , ha ez a map a full game, akkor ez kúrva kicsi. (még akkor is ,ha egyenlőre tényleg nincs benne tartalom)
Nekem 40+ fps-el fut maxon: intel i5 3450s, 8 gb ram, gtx 980. 100%-on eszi mind a CPU-t, mind a VGA-t.
A DZ egyenlőre tényleg teljesen értelmetlen így , mindenki lő mindenkit.
Az inventory szerintem bődületesen agyatlan fos. (én nagyon szeretek rpg gamekkel játszani, de ebben semmi hasonló nincs)
A játék végtelenül egyszerűnek tűnik. Kicsit az az érzésem "gyökereknek" készült.(bocs aki ezt magára veszi)
Ettől függetlenül valószínűleg megveszem. Bár engem még mindig taszít ,hogy ebben a játékban marha kevés tartalom lesz véleményem szerint.(ha nem bővítik nagy mértékben a térképet folyamatosan)

[ Szerkesztve ]

(#2055) velizare válasza Titanone (#2054) üzenetére


velizare
nagyúr

a bétában elérhető terület nem a kiadáskori teljes tartalom. eleve szintkorlát is van benne, 8. szintig fejlődhetsz, meg 20. dz szintig.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2056) killer095


killer095
őstag

Sikeresen megcsináltam amit anno a DZ trailerben mutattak egyik nagyba solozok valahol a DZ zona közepén lelő egy AI odajön 3 gyerek felhuznak megyunk tovább lootolgatunk öljük az AI-t majd mior hivom a helicoptert mivel mind 3-an elég low hpsok voltak na meg láttam hogy igen csak bénán céloznak szépen kilőttem mind3at :DDD :DDD :DDD

Nagy feeling ez a bizonytalanság odabent :DDD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#2057) sagem válasza killer095 (#2056) üzenetére


sagem
addikt

szerintem ez csak ideig mókás, aztán eléggé játékromboló lesz..legalábbis nekem ez a része nem tetszik. Az ok, hogy már eleve ellenségesen állnak hozzád, van ilyen, de ez a csapatba belépek/kilépek lelövök mindenkit egy baromság, és hiába próbálják páran megideologizálni, hogy az életben is lehet ilyen..ez egy játék:)
(pláne, hogy a történet szerint mindenki agent..eléggé hihetetlen, hogy minden harmadik ügynök hátba lövi a társait:D)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2058) sagem válasza .LnB (#2052) üzenetére


sagem
addikt

hát az elég jó, az ubi beépített FPS mérőjével nézed?

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2059) gyomorHD


gyomorHD
tag

DZ-ben mit kéne csinálni? Nem látom értlemét nagyon. Jön a heli, lotolja 30 ember, majd mindenki elmegy onnét. :F

(#2060) warcat válasza gyomorHD (#2059) üzenetére


warcat
veterán

Nem lootolod....hanem amit kiszedtél lootokat a Zónában,azokat pakolod fel rá kis tatyóban és elviszi a heli.

Amíg ezt nem teszed meg,minden,a dark zoneban talált cucc csak egy token amit nem tudsz használni,és halálodkor ki tudják lootolni mások belőled.

Egyébként ha sikerült ráakasztani a kötélre,már biztonságban van és sikeres volt az akció,nem lehet ellopni.

Más által lehívott helikoptert is tudod használni (hiszen mindenki egy ügynökségnél van amíg nem kezdesz árulósdit játszani) szóval ha a te lootod már biztonságban rajta van, nem kell szitává lőni azt aki odasomfordálna hogy felrakja a maga kis szirszarját,hacsak direkt nem akarsz genyó lenni

Magában a Dark Zoneban meg ugyanúgy vannak npc ellenfelek,általában nagyobb csoportok egy nevesített főemberrel ládákat védenek amiben lóvé meg lootok vannak. Egy kis szintezés meg DZ pénzgyűjtés után vehetsz legendary puskát: [The Division Beta | Easy High-End & Legendary Weapons Tutorial]

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#2061) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Véleményem:

Én is követtem a játékot attól a bizonyos E3-as bemutatótól kezdve.

A grafika szép, de annyira nem, mint amekkora gépigénye van a játéknak. Megérdemli ugyan úgy a savazást, mint anno a Watch Dogs, mert itt is ugyan ezt kaptuk.

A játékmenet nekem nem tűnik túl olajozottnak, olyan ghost recon phatnom utánérzésem van, ami azért nem pozitívum.
Ami itt igazából majd eldönti, hogy milyen játék is lesz az a tartalom. Most még igencsak szegényes, túl sok az "üres" utca, ha lesznek folyamatos küldik, eventek, új területek, normális drop és loot akkor kerekedhet azért belőle valami egészen jó kis game.

Megvásárlást egyenlőre nem tervezem. Egyszerűen nincs az a must have érzésem...ár/érték arány nálam még messze állnak egymástól.

(#2062) .LnB válasza sagem (#2058) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, afterburnerrel. Most megint van egy kis időm megnézem jobban, pontosabban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2063) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Biztos velem van a baj vagy valamit nem veszek észre, de amit csak lehetett feltoltam maximumra és Full HD-ban egy röccenés nélkül vajsimán megy egy 960-nal egy FX-8320 társaságában 32GB RAM mellett.

Igen érdekesnek tűnik, február végéig még meggondolom hogy érdemes-e megvenni, de eddig tetszik.
Mondjuk csak szerintem furcsa, hogy fejlövésnél is kell majdnem mindenkibe egy fél tár? :D

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#2064) Xorith válasza Neil Watts (#2063) üzenetére


Xorith
tag

Annak furcsa csak aki nincs tisztába, hogy milyen kategóriába tartozik a játék: RPG. :))

(#2065) warcat válasza basaharc502 (#2061) üzenetére


warcat
veterán

Ó, a hosszútávú szórakoztatással kapcsolatban nekem eddig is erős kétségeim voltak, és a beharangozott season pass tartalom sem lett túl impozáns.

Szerintem annak érdemes megvennie,aki 20-30 óra coop szórakozásra vágyik pár jó haverral és ennyi elég a pénzéért,bármi több ennél a levegőben lóg teljesen (milyen lesz a Dark Zone jövője amikor már mindenki berendezkedett max szinten,jó fegyókkal pl)

Üres utcáknál viszont vegyük figyelembe,hogy ez nem egy megszállt város utcai harcokkal,hanem katasztrófasújtott terület, nameg az eleje az egésznek, "newbie zóna".
Elvileg több féle banda van és ezeknek a járőrei pl ki vannak itt kapcsolva teljesen.

Megvásárlásra én meg jobbféle kulcsboltot ajánlanám ahol be lehet menni 10k alá is picivel akár.

EA: It's in the crate!

(#2066) Dragovich


Dragovich
csendes tag

valaki nem tud dobni egy béta kulcsot?

(#2067) Titanone válasza velizare (#2055) üzenetére


Titanone
tag

A szint korlát oké meg a lezárás ,de nekem ez így kevésnek tűnik. Kb. az össz. pálya negyede bejárható.
A teljes nem valami nagy. (persze ha azok vonalak igazak.)
Kár hogy ezt lelőtték a bétában-alphában. Mondom ez a játék szerintem a tartalmon bukhat és azon ,hogy bővül-e a térkép nagy mértékben.

A grafika odabasz, még ha butították is. Szerintem a gépigény nem nagy. (elég jól skálázódik)

(#2068) djculture


djculture
félisten

Nekem tetszik de az annak idején bemutatott világvége hangulata elveszett, szétvan butítva.

(#2069) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Hát ilyet még nem pipáltam. Belogolok UPlaybe, bedob a Madison Hospital elé (ugye itt lenne küldetés), és nem tudok lőni. :F

Üdv. core2

(#2070) Kicsimix válasza Neil Watts (#2069) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nekem sem csinál semmit az egér.. A megoldást még mindig nem láttam..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2071) kisbancsa válasza Kicsimix (#2070) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Gép restart?

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#2072) velizare válasza Kicsimix (#2070) üzenetére


velizare
nagyúr

én láttam rá pár tippet ubi béta fórumán.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2073) Kicsimix válasza velizare (#2072) üzenetére


Kicsimix
őstag

Közben Tab-al kiléptem meg vissza és megoldotta.. :R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2074) velizare válasza Kicsimix (#2073) üzenetére


velizare
nagyúr

lol

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2075) sulu1701 válasza warcat (#2060) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Éppen szerettem volna kérni egy kis felzárkóztatást DZ-ból. :R
Tehát:
1. Bent vannak NPC ellenfelek amik az első számú célpontok ők dobnak tokent és a kimenekítési zónában pedig lesz belőle loot. ( mondjuk én alig találkoztam velük azért is volt egy kicsit furcsa)
2. "szemét" leszek és le orgyilkolok mindenkit ha tudok.

DZ-ben a pirossal jelölt ügynökök a már kiugrottak ha jól sejtem.
Az egyik esetben elég sokan voltunk a kimenekítési zónában és többen is kiugrottak, kérdés: a többiek honnét tudják ,hogy én kit lövök mert engem kb lemészároltak holott nem is őket lőttem.

Találkoztam már olyannal ,hogy jeleztek nekem az ügynökök hogyan tudok visszajelezni hogy BÉKE?

(#2076) killer095 válasza sulu1701 (#2075) üzenetére


killer095
őstag

Vannak emotok a játékban szóval tudod jelezni,igaz nem tudom mivel kell előhívni :DDDDDD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#2077) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Jelzés boxon:

d-pad le és ott kiválasztod.

Xr

(#2078) TTomax


TTomax
nagyúr

A játékkal komoly gondok vannak 4K ban... 1440pben hibátlan...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2079) grHawk


grHawk
aktív tag

Mit jósoltok i3 2120 és gtx550ti-vel, 8giga rammal? Gép felújítás előtt vagyok, de jelenleg ezen fogom tesztelni, ha hazamentem, esetleg valami előzetes hozzáértő vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#2080) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na konkrétabb fps eredmények a gépemmel.

FHD High képek:

[link]

[link]

FHD Ultra képek:

[link]

[link]

Az látható, hogy az Ultra azért nem az én gépemre való. Ez nem is meglepő. Ultrára high end gépek valóak, nekem nem az van. Ennyi.

Néhány kép, hogy mennyire állatul néz ki:

[link]

[link]

[link]

Nos, szerintem 2016-ban egy AAA cím esetén ez a gépigény szerintem vállalható. Meg sem kellett néznem High beállítás alatt a játékot. Ráadásul én jelenleg 1440x900-ban játszom, mert még nincs nagy monitorom, és abban a felbontásban Ultrán is hasít szerencsére. :) . És akkor ugye ott van az a kérdés is, amit Abu korábban már boncolgatott, hogy a beta valószínűleg a konzolos leképzőket használja még csak. Erről én nem tudok konkrétumot, de ha ez igaz akkor megjelenésre bőven kaphatunk még több fps-t, az optimalizált driverekről nem is beszélve.

Gépem az adatlapomon, remélem tudtam segíteni pár fórumtársnak a gépigényt illetően.

Maga a játékról átgondoltabban. A kezdeti sokk után kicsit átgondoltam. Ez a beta marha jó, csak nem sok minden van benne. a végleges játéknál ez lesz a legfontosabb ezek után, a tartalom. Én azt mondom ezt csak azzal tudják elrontani. Engem megvettek kilóra. Nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog. A fedezékrendszer jól működik, semmi bugba nem futottam bele. Az Ui kicsit fura, ez a "space nyomkodós" style elég gagyi, remélem ezt megváltoztatják. Van e olyan szép mint a 2013-as EA traileren? Talán nincs. De ennél szebb játék nem is kell.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2081) #75376384


#75376384
törölt tag

Eljutottam oda, hogy csak a dz küldetést(?) jelöli a térkép, minden más kész. Tekintve, hogy nem sok kedvem van gyökerekkel játszani, ahol értelmetlenül halomra lőnek (kinek nem inge), van más célja is annak a modnak? Ad még utána bármilyen küldetést is?
Maga a játék viszont nagyon tetszik. Személy szerint kellemeset csalódtam. Egyetlen dologtól félek és tart vissza egy vételtől, az pedig a játék későbbi tartalma, bár ez ugye úgy is kiderül idővel. Remélhetőleg nem szúrják el ubiéknál, mert hangulatban sikerült visszahozni azt a régi tom clancy játékérzést és a felépített világ is elég jó lett szvsz.

(#2082) oriic válasza .LnB (#2080) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha lesz lehetőséged ezt a pályarészt nézd meg este is. Gyönyörű a kidiszített utcarész. :)

(#2081) vzarmo

Azzal még nincs kész a küldetés. Van egy nő akit ki kell szabadítani még. Plusz ott vannak a rajtaütéses mini missziók a térképen. Emellett gyűjtögetni lehet egy drónt, meg hangüzeneteket, stb.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2083) HwAdokVeszek


HwAdokVeszek
aktív tag

Egészen jóra sikerült a beta.
Nem bántam meg ez előrendelésem, lehet inkább elgondolkoztam a gyűjtőin.

1440p-ben ultran 50-60 fps.
Lehet lentebb fogom venni, mert 144hz-es monitoron már kicsit fura.

(#2084) .LnB válasza oriic (#2082) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Milyen pályarészt? :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2085) oriic válasza .LnB (#2084) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahol a kepeket csinaltad.

Live-Die-Respawn

(#2086) .LnB válasza oriic (#2085) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem voltam már mindenhol este is. Mar a Madison Square Garden-es küldi is kész.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2087) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Érdemes megvenni a gamet? :D (tudom hülye kérdés :D)

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#2088) .LnB válasza kisbancsa (#2087) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem hülye kérdés, de korai. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2089) warcat válasza sulu1701 (#2075) üzenetére


warcat
veterán

PC-n az emoteok alapból nincsenek semmilyen billentyűre berakva,érdemes lehet az integetést illetve az ugrabugrát beállítani valamire,mikrofon hiányában max ezzel tudsz időben jelezni,hogy nem okvetlenül akarsz balhézni.

DZben minden loot alapvetően npckből,ládákból esik,egymást hiába lövik az emberek,csak akkor "dobnak" valamit,ha előtte valahol,valaki kilootolta "rendesen". Lehetséges,hogy még ezt se tudják sokan jelenleg.

A nem ellenséges ügynök nincs pirossal jelezve illetve ha ráviszed a célkeresztet, ki is írja,hogy non-hostile agent.
Loot miatt nem érdemes balhézni,nem ebből fogsz meggazdagodni,sőt inkább bukós,rogue agentként meghalva sokkal komolyabb mennyiségű xpt,pénzt,kulcsot von le tőled.
De szeritem ebből nem lesz semmi a béta alatt, nulla tartalom odakint, aki még akar valamit az DZben fog ácsorogni és mivel nincs elég npc, nyilván halomra lesz lőve ami él és mozog (szerintem)

Én odakint is eluntam a mászkálást,sehol semmi,ezeket 4-5 fős bandákat ásítva lenyírja az ember.

PROTIP: ha más is lenyomkodta az elején a tippeket,azt érdemes tudni,hogy miután célzómódba váltottál a jobb egérgombbal, a TABot lenyomva lehet használni a távcsövet,ha raktál/van a fegyveren....

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#2090) pzstm válasza .LnB (#2080) üzenetére


pzstm
titán

High és Ultra között kell látnom különbséget? :DDD
Ha igen, akkor ezentúl csókolomot tessék nekem köszönni :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2091) velizare válasza .LnB (#2080) üzenetére


velizare
nagyúr

teljesen jól megy a 380nal. nem is számítottam volna rá.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2092) .LnB válasza pzstm (#2090) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sajnos nem tudtam pontosan ugyan azon a helyen képet készíteni, mert a beállítás újraindítást igényel. Újraindítás után pedig változhat a napszak. High-on is bőven szép. Ultrán talán pár post-process effekt fedezhető fel.

Egyedi állítgatással szerintem lehetne még babrálni, megeresni a feleslegesen, nagy számítási igényű effekteket és kikapcsolgatni. Ennyire nem kerültem még bele.

cain69 Én sem gondoltam volna. Meg is lepődtem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2093) Neil Watts válasza Neil Watts (#2069) üzenetére


Neil Watts
veterán

Na nézzük.

Két észrevétel

1. Még mindig a Hospital-nál. Amikor bemegyek a főbejáraton, ott áll két katona. Na most ezek direkt nem jönnek utánam az elmondottak ellenére sem? :F

Így igen lehetetlennek találom a csaj behackelése utáni ajtó mögötti embertömeg felaprítását. Értem én, hogy azt mondja használjam a fedezékeket, meg lopakodjak, de ez igen érdekes kérésnek tűnik annak fényében hogy szinte bármit csinálok egyből kiszúrnak.

A Shield meg ilyen tűzerő ellen édeskevés.

Nem tartom magam COD-on edződöttnek, de ez kifogott rajtam :D

A másik: Az épület előtt állva nyomam rá matchmakinget, normal fokozaton nem akart jönni senki, hardra tláltam embereket, 4-en végigmentünk azon a szakaszon, meg utána is szépen, de egyszercsak (egy létrán való mászást követően - mindig követtem a térképet) kidobott valami háztetőre, ahol meg valami iszonyat húsdarálóba csöppentünk :DDD

Szóval igen érdekes, valahol tetszik is, bár azért a taktikásabb akcióhoz vagyok szokva. :D

Üdv. core2

(#2094) ada19 válasza .LnB (#2092) üzenetére


ada19
senior tag

Nekem alapból mediumot ajánlotta fel, és szépen fut, felvettem Ultrára (újraindítottam) és túlzás nélkül alig észrevehető a különbség, játék közben meg nem hiszem hogy különösebben meg tudná mondani magában hogy melyik melyik kép.

Hogy a játékról is írjak, eddig nagyon tetszik..

Mégsenem

(#2095) tomas51


tomas51
senior tag

Nemsokára ki rakom a letöltő linket a tömörítetlen videómról első 15perc 4.61GB.
A video 2560x1080-ba készült maximális beállításokon.

[ Szerkesztve ]

(#2096) .LnB válasza Neil Watts (#2093) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne viccelj már! Nevetségesen könnyű az egész. Csak a fedezékeket kell használni. Egyedül nyomtam végig sec perc alatt az egész missiont. Beleértve a helikopter leszállónál lévő "boss"-t is. Akit akkor kell támadni ha tölti a fegyverét. Ki is írta, hogy köszönjük a részvételt ennyi volt a beta.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2097) wjbhbdux válasza .LnB (#2096) üzenetére


wjbhbdux
veterán

át lehet állítani hardra is :)

/s

(#2098) .LnB válasza wjbhbdux (#2097) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hol? :U És akkor neki miért Hard nekem miért nem? Tuti nekem is hard :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2099) kisbancsa válasza tomas51 (#2095) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Azzal a configgal ami az adatlapodon van?

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#2100) pohár válasza .LnB (#2098) üzenetére


pohár
félisten

amikor ott állsz a mission "előtt", ott van bal fent, hogy normal - hard - xxx (a 3. nevét nem tudom, de nem is aktív a bétában)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.