Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) csongi


csongi
veterán

Ezek a ruge ok csak ott tudnak ervenyesulni ahol nincs egybe rendesen a csapat. Leszoknak rola, de ehhez a csapat kell. Van ellenszere, csak idoigenyes, viszont hosszabb tavon megerheti.

(#2852) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Másik kérdés. Én ezt nem néztem a beta alatt. Van lehetőség guildek alapítására? Alakul a Prohardver Nation!? :D A táblázat megvan, ki is töltöttem. De lesz ingame guild? Én szívesen csatlakoznék. És ha lehet guildet csinálni akkor max hány fő? (lehet nem guild a neve, én wow-ból így hívom).

Érdekes a táblázat, hogy aki írt role-t az kb mindenki medic. :D Én is medic akarok lenni, csak a support karik. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2853) Ditoo0225 válasza .LnB (#2852) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Sehol nem láttam bétán belül, pedig kerestem. Valami biztos lesz benne még ha kezdetleges is, mint mondjuk Black Ops 3ban eléírsz 3 betűt a neved elé és ennyi.

(#2854) mrgregoryan válasza weky (#2760) üzenetére


mrgregoryan
tag

A smallpox pandemic spreads on Black Friday (transmitted by a virus planted onto banknotes), and sweeps through cities across the U.S. The United States Government collapses in five days; basic services fail and without access to food or water, the country quickly descends into chaos"

nem , igazad van, és az egész USA-t érinti. Van róla egy klassz kis videó is, amin látszik ez a folymat.. nagyon hatásos.. (ha érti ugye az ember amit mondanak)

Nesze nektek Operation DARK WINTER :))

https://www.youtube.com/watch?v=kOHYS2BBKY8

(#2855) Csabee86


Csabee86
senior tag

Olyan kérdésem lenne, hogy van itt valaki 1440p felbontáson tolta? Sok különbség van az 1080p-s felbontáshoz képest? Milyen géppel játszott? Milyen értékeket kapott?

(#2856) mrgregoryan válasza Ditoo0225 (#2767) üzenetére


mrgregoryan
tag

csatlakoznék

jobban bejön mint a belső voiceos...sz...

(#2857) mettek válasza Ditoo0225 (#2853) üzenetére


mettek
addikt

Erről kérdezte jackfrag a livestreamban az ubist és azt mondták nem lesz klán lehetőség benne.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2858) Ditoo0225 válasza Csabee86 (#2855) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

1440p

1080p

(#2857) KnockOut87 : Elég nagy baj, hogy egy Open World Online játékban nem tud az ember különböző frakciókat csinálni, holott ez már a 90es évek RPG és MMO-iban is alap volt :((

[ Szerkesztve ]

(#2859) mettek válasza Csabee86 (#2855) üzenetére


mettek
addikt

Én próbálhattam. 1440p medium árnyékok, msa off, és a többi is medium, high, extra látótávolság nulla, így kaptam 50-70 fps-t. 50 az utca közepén, 70 mondjuk folyosón. I7 4770, 16gb ram, gtx980. És igen jelentős a különbség. Sokkal részletesebb, jobbak a színek 1440p-ben. De nekem ha 60 fps alatt volt a játék kicsit szaggatósnak éreztem ezért FHD-ban játszottam.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2860) mrgregoryan válasza Csabee86 (#2855) üzenetére


mrgregoryan
tag

hali.

én i7 3820-assal 4GHZ-n, 8gig ram, és 980 TI vel toltam 35-45 FPS sel fullosan 1440P ben,
sajnos a 2160P már sok volt neki, 22-25FPS. de ez még némileg változhat a fullos game-ben esetleg 1-2 patch után, lásd Witcher 3. Ott is megy már a full 4K hála istennek.
Én szinte mindent 4K ban játszom, csak ami nem fut el, azt 1440 ben. Nem hiszem hogy placebó, de én vélek abszolute felfedezni NAGY különbséget. gyönyörű a nagyobb felbontás, de mikor vissza teszed 1080 ba akkor üt igazán, hogy te jesszus ez mennyire pixeles vagy legalábbis élesen szögletes már ha lehet igy fogalmazni...
Ok, helyiértéken kezelve, mert azért egy 1080 mindig is full HD marad ami jónak számít, de kb úgy lehet jellemezni mint a 720 és a 1080 közti kül-t. mióta megvan ez a kártyám, spt pont ezért vettem, hogy menjen nagyobb felbontásban minden.
Még a 21:9 es monitoron gondolkozom baromira, mert mindienhol azt olvasom, látom, hogy mekkora király avval játszani.. hiszen lényegesen nagyobb a FOV.

Piece...

(#2861) prokxy válasza lofagi (#2833) üzenetére


prokxy
veterán

Üdv Mester, barilistára felveszlek majd! :R Összejön a BF-es brigád itt is! :D

#2860) mrgregoryan: priviben kérhetnék egy monitor típust + véleményt róla. Nekem egyelőre a 21:9 a lényeg, bár ahogy néztem őket, eléggé alacsonyak és optikailag zavaró. Az a baj, h 4K-ra még a 980Ti is kevés, nemhogy a 970-em! :D Bár jön a Pascal és ott a 980Ti-nek megfelelő lesz a 970-em utódja, így monitor csere is lesz, csak még kérdés, h 21:9 vagy csak 1440p...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2862) vegitossj7 válasza Ditoo0225 (#2858) üzenetére


vegitossj7
addikt

4 emberes csapatoknak minek klán? :U

Inkább egy Trade-et kellene belerakni, az ráférne... Ahogy olvastam, az várható, de hogy mikor, azt nem tudni. :((

(#2864) Ditoo0225: Mit változtatna a klán? :D Mármint úgy értem, mivel lenne több? A Uplay ID-be lehet tenni sima klán előtagot, ezzel meg van oldva. :K

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2863) mrgregoryan válasza mettek (#2778) üzenetére


mrgregoryan
tag

azt hittem eldobtál egy ÉRMÉT nekik amiért megőrülnek :))

vagy éppen dobod a s..gük aláa gránátot, ahogy jó magyar katonához illik? :)

(#2864) Ditoo0225 válasza vegitossj7 (#2862) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Amiért minden más jétékban is benne van :) Ez pedig innentől egyéni vélemény, hogy kinek miért tetszik vagy kell a klán :)

(#2865) HwAdokVeszek válasza mrgregoryan (#2860) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Azért azt ne felejtsd el hogy ha 4k natív felbontású monitorod van, és ha nem a natívon használod hanem mondjuk 1080p-ben akor csúnyább lesz a képe mint egy nativ 1080p felbontású monitornak.

[ Szerkesztve ]

(#2866) mrgregoryan válasza D.Orion (#2796) üzenetére


mrgregoryan
tag

gyönyörű ez a videó..
de no offense, de csak nekem " karcsú" ez az éjszaka egy kicsit? kb minden látszik mint nappal, csak sötétebb. de itt akkor nem lesz nagy sötétben rejtőzködés, pedig pont azon gondolkoztam milyen jó lesz 1-2x egy EMP gránát kb watchdog jellegűen mikor kilövi a lámpákat, és pl egy nightvisionnal támadni.

(#2867) .LnB válasza vegitossj7 (#2862) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

klán.. hagyjuk már a beírom prefixbe "veszett gyilkosok" és klántag vagyok, meg klánt alakítok. Mint az ovisok.
Egy normálisan működő guild rendszer, az kellene ide. Annak köze sincs a dedós klánosdihoz. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2868) Ditoo0225 válasza mrgregoryan (#2866) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Én pl 10 %os fényerőn játszottam. Volt, ahol olyan sötét volt, hogy felvettem mert még a karaktert is alig láttam :D Ezt DZ-ben visszaállítottam 30 - 40 körülire, mert esélyem se lett volna az 50-60 %os fényerőn játszókkal szemben.

(#2867) .LnB Ez lenne a legjobb, de ennyire MMo irányba nem is akartak elmenni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2869) weky válasza mrgregoryan (#2854) üzenetére


weky
tag

A bétában volt egy telefonos üzenet, amiben a jóember azt mondta, hogy Kaliforniába akar eljutni, mert ott állítólag viszonylagos nyugi van, tehát ezek szerint maradtak még békésebb részek! :)

Resonance multi gaming baráti közösség

(#2870) mrgregoryan válasza lofagi (#2803) üzenetére


mrgregoryan
tag

hali,

értem én.

de tudod mire jöttem rá?? Vannak országok amik a magyar viszonylatoknál kb 10x jobban élnek!
Értsd alatta, hogy ha van egy 600€-s VGA, vagy legyen 700$ tök mindegy, az baromira nem nagy szám megvenni, ha pl 2-300-ért eladsz egy "régebbi" kártyát, és pl USA-ban élsz és keresel mondjuk 4-5-6.000$ nettót.
Vagy élj csak európában és keressél BAROMI átlagosan és nagyon alul számolva 1800-2000€-t
mekkora erőfeszítés HAAA gép őrült vagy és szánni akarsz rá kifizetni 1 havi bérednek a negyedét/harmadát?
mintha MO-n vennél egy 60.000ft os VGA-t ha átlag 2 kilót viszel haza. márpedig manapság olyan emberek visznek simán ennyit haza akik pl titkárnő meg " adatfeldolgozó". ezeket mind mind személyes tapasztalatokból mondom..
És akkor is az marad a business hogy piszkálni az oroszlán bajszát, és ösztönözni a népet, hogy vegyen csak Titánt sőt egyből 3 at, hisz nem menne a szekér előre. 950 meg alsó meg közép kategóriás VGA-kat nem hiszem hogy akkora haszopnnal adnának el mint a felsőbbeket. aki meg nem veszi meg, az csak vegye le meiumra a game-t.
Van akinek ez baromira nem számit, nekem igen.. hogy HA már le ülök játszani, mert család mellett sok hobbi pici gyerekekkel nem nagyon fér bele, akkor már az jó és fullos közeli legyen.
ez az én szubjektiv véleményem, de igen.. hüye f*** vagyok, hogy ilyen baromságokra költök, mint PC fejlesztés ezt elismerem.... dehát ha nem jó egyszerűen felnőni.... :))

(#2871) mettek válasza mrgregoryan (#2860) üzenetére


mettek
addikt

és téged nem zavart ilyen fps mellett hogy nem folyamatos a kép? nekem még 40 fps-en is darabosnak tűnt..

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2872) vegitossj7 válasza .LnB (#2867) üzenetére


vegitossj7
addikt

Én megértem a problémát, de hogy kivitelezné ki az ember ezt? 4 embernél alapból se tudtok többen lenni, a barátokat kijelzni a térkép, mondod a társaknak, hogy ne lőjétek seggbe és ennyi. Összejönni meg max. a DZ-ban tudtok, de ott is labilis a dolog, mert bármikor átrakhat másik instába.

Szerintem totál fölösleges ezen rágódni. A guild és a klán amúgy egy és ugyanaz.

Vagy miért érné meg csatlakozni klánokhoz, mikor kb. sose látod őket sehol? :U

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2873) .LnB válasza vegitossj7 (#2872) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"A guild és a klán amúgy egy és ugyanaz." [link] :DDD

Majd ha lesz fogalmad a guild-ről akkor beszéljük ezt meg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2874) Ditoo0225 válasza mrgregoryan (#2870) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

USA-ban élsz és keresel mondjuk 4-5-6.000$ nettót.
Vagy élj csak európában és keressél BAROMI átlagosan és nagyon alul számolva 1800-2000€-t

Azért remélem azt tudod, hogy 10ből nem 9 ember keres ennyit az USA-ban. Az Európairól meg ennyi :

Mindenki azt hiszi, hogy külföldön mindenki milliomos meg milliókat keres havonta. Nyilván könyebb, mint nálunk és nyilván magasabb az életszínvonal és könyebb megvenni az ilyeneket, de ott nem is kap az ember 40-50 Nm-es házakat 10 - 12 millióért meg albérletet 100-120 ezerért. . Luxemburgban például egy garzon 50-60 millió Ft körül mozog ha meg akarod venni. Mi Németben 180 ezer + rezsiért voltunk egy garzonba. Szóval hiába keresel fél milliót, ha a lakhatás meg melóba járás és kaja elviszi a 3/4edét. Úgyhogy az a nagyon alul számolva azért annyira nem alul számolt, hanem átlag feletti :)

(#2875) mrgregoryan válasza prokxy (#2815) üzenetére


mrgregoryan
tag

Te hallod, ok, hogy 1 évvel vagy csak fiatalabb nálam, de mintha magamat olvasnám ezekről a Game-kről, meg a kombókról a régi szép időkből...:))

(#2876) prokxy válasza vegitossj7 (#2862) üzenetére


prokxy
veterán

Nem értem a kérdést...gondold el, van 3 haverod, egyik nem ér rá, akkor bedobsz a (pl.PH-s) klánba egy kérdést, h jönne-e vki negyediknek pl.DZ12-re farmolni? Mennyivel jobb lenne egy klántárssal, aki magyar és vélhetően az értelmesebb fajta, mint aki egy vadidegen, nem beszélve arról, h még TS-re is felmenne.
D3-ban, BF-ben, multiban ezek a klán dolgok nagy előnnyel bírnak, hidd el. Sőt, lehetne ezt fokozni, mihelyt segíted a klántársad, assist, heal, bármi, akkor kicsivel több XP-t, zsetont kapsz.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2877) mettek válasza prokxy (#2876) üzenetére


mettek
addikt

minden steaam/uplay ismerőst kijelez a DZ-ben a térképen aki online, így bárkire rá tudsz csatlakozni és már meg is van a csapat. Ha meg nem online havert akarsz behívni, telszámot kell cserélni.... :D

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2878) Ditoo0225


Ditoo0225
aktív tag

Arról esetleg tud valaki valamit, hogy szervert lehet e váltani majd ? Gondolok itt most arra például, ha látom, hogy tele van DZ csalókkal akkor át tudok menni pár kattintással másik szerverre ? Hasonlóra gondolok, mint GTA 5ben. Tud erről valaki valamit ?

(#2879) prokxy válasza mettek (#2877) üzenetére


prokxy
veterán

Végül is ja! :)

#2875) mrgregoryan: hát igen, régi szép idők... :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2880) vegitossj7 válasza prokxy (#2876) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ugyanezt sima barátlistáról is el lehet érni szerintem. :D

Én MMO-ztam nem keveset, ott láttam a klánok előnyét, de szerintem ez sem rendelkezik nagyobb prioritással, mint egy CS, COD, vagy Siege. Kb. annyi haszna van, mint ott. :K

(#2873) .LnB: Kek, mert szerinted hogy van angolul a klán? [link]

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2881) HwAdokVeszek válasza vegitossj7 (#2880) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Szerintem más a klán meg a guild.
A guild sokkal több embert tömörít össze egy közösségbe, akár több száz főt is.

A klán meg inkább kisebb csoportokat.
Például CS 1.6.

A guild az céh-t jelent.
A klán meg angolul clan :)

[ Szerkesztve ]

(#2882) vegitossj7 válasza HwAdokVeszek (#2881) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nabaszki, ezt benéztem. :D

Valamiért a klán=guildre asszociáltam, pedig itt van kint a Guild 2 az asztalon, amiről tudom hogy Céh 2. :D
Az MMO-s gyökereket nehéz kivájni. :U Csak akkor azt nem értem miért hivják klánnak a guildeket idehaza...

Köszi amúgy, reggel van még nekem. :)

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2883) mrgregoryan válasza HwAdokVeszek (#2865) üzenetére


mrgregoryan
tag

szia!

nem, egyenlőre nézegetem a következő monitoromat, 1080-as monitorom van, és DSR rel játszom mindent mert egyszerűen én baromira látom a kül-t. GTA V ben nem 1x ott ácsorogtam és néztem milyen k.. szép az autó meg a táj full maxon.

(#2884) mrgregoryan válasza weky (#2869) üzenetére


mrgregoryan
tag

Jó, hát Californiába KI NEM akar eljutni :D:D:D még ha nem annyira nyugodt.... akkor is :) Silicon Valley... Hollywood... Mondjam még??

(#2885) mrgregoryan válasza mettek (#2871) üzenetére


mrgregoryan
tag

biztos én vagyok a vaksi, de nekem 40fps folyamatosnak tűnt. Witcher 3 ban 780TI-vel éreztem amit mondasz 35-40 FPS -sel, ott valóban érezhető volt a lagolás.. ez progi függő sajnos. tapasztalatom szerint ilyenkor van 1 olyan kapcsoló amit ki kell venni, mert az húzza le valamiért.. mármint okozza a microlag-ot.. nem az FPS-t.

(#2886) HwAdokVeszek válasza mrgregoryan (#2883) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Oké, ezt nem tudtam :)
Pont tegnap volt bent nálunk az üzletben egy srác és 4k-s monitort akart venni, megbeszéltük milyen gépe van, de inkább 1440p 144hz-es lett belőle.
Sokkal élvezetesebb szerintem egy 1440p 144hz mint egy 4k 60hz.
Plusz a 4k kicsit zsebbenyúlósabb :)
Nekem 1440p és húzott 980ti-vel ultran 50-60 fpsem volt ami kevés már mert hozzászoktam a többi játéknál a minimum 100hoz, szóval vissza kellett inkább venni csakhogy meglegyen a 100fps.
Ezért is örülök hogy nem vettem 4k-s monitort amikor gondolkoztam a kettő között.
Most akkor vehettem volna mellé még egy 980ti-t, de lehe még keveset is mondok, mert már most is néha szűkös 1440p-ben :D

(#2887) mrgregoryan válasza Ditoo0225 (#2874) üzenetére


mrgregoryan
tag

Nekem a fél családom USA ban él, tesók.. értsd alatta.. 3-5.000 nettó gimis tanárként.. kezdőtől a jobban keresett tanárig.
Ausztriában maga a kaja valóban drágább mint MO-n de azért annyival nem, hogy ez legyen a vízválasztó. bár valamiért nem látom Ausztriát a listában
És nem 1 haverom vagy rokonom él Irországban, Németországban, stb stb.. mind 2000-2500 körül vagy felett keres. én csak ebből indultam ki Bíróúr :)

(#2888) westlake válasza csongi (#2851) üzenetére


westlake
félisten

Ez fordítva is igaz, sőt. Szerinted mit fog tenni a DZ-vel mondjuk egy jól koordinált háromszor négy fős csapat, akik rámennek a gyors loot-ra és a nagy kreditre? Bedarálják az egész térképet. :U
Megy itt a nagy rogue ellenesség, közen meg majd mindenki meg akarja venni a legendary fegyvert kreditért. Ha senki nem lenne rogue, honnan lenne kredit? Lehet, hogy én nem voltam elég figyelmes, de szerintem csak a rogue "létből" és a rogue gyilkolásból.

Egyébként tényleg nem értem, mit vagytok úgy oda a PVP-től. Mintha valami nyugdíjas klub szimulátorral akarnátok játszani... Jaa, hogy az NPC-k nem olyan okosak és jóval egyszerűbb őket megölni?

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#2889) mrgregoryan válasza HwAdokVeszek (#2886) üzenetére


mrgregoryan
tag

óóó ha szakértővel van dolgunk, akkor personal preferencia kérdés:

Mit gondolsz a 1440P-s 21:9 es moinitorokról? G-sync-el? gondolok itt a 34 colos Asus-ra ami most jön ki majd.
Ez-itten .. :Asus ROG 34 pg348q
gameplay-eken az összes ilyen 21:9 es gsync elég jónak tűnik.
THX..

(#2890) pzstm válasza westlake (#2888) üzenetére


pzstm
titán

NPC gyilkolásért is megy a kredit, csak sokkal kevesebb, bár kevesebbet is bukhatsz. XP és DZ credit tekintetében is.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2891) HwAdokVeszek válasza westlake (#2888) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Ha jól emlékszem és npcket öltél akkor is kaptál 25-30 körüli dz kreditet :D

(#2892) westlake válasza HwAdokVeszek (#2891) üzenetére


westlake
félisten

Akkor meg pontosan az lesz, mint annó a WoW-ban, amikor a magyarok elkezdtek játszani az EU szerverekent. Nem volt mob a pályákon, mert mindenki azokat ölte és jóval több játékos volt, mint mob. Mert egyébként ugye miért járnának az emberek a DZ-be, ha nem a loot, meg a kredit miatt?

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#2893) .LnB válasza vegitossj7 (#2882) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azok hívják klánoknak a guildeket akik nem tudják mi micsoda.

Jó lenne egy guild rendszer a The Divisionba, napi guild feladatokkal, guild levellel, guild bankal, stb stb. Mint WoW-ban. Például egy raidben, hierarchia van. A Leaderek és az officerek irányítják a guildet. Ők határozzák meg a raid teamet. Ami a Division-ban 8fő/raid. Így itt (is) lehetne több raid team. Nem tudom mennyire lesz kopmlex a raid mechanizmus, mekkora fegyelmet követel majd meg, de a raid leaderek feladata a raid alatti fegyelem betartatása. Én nem vagyok leader típus, de mindig is kellett nekem egy guild leader aki irányít. Sokkal többet ki tudtam ezáltal hozni magamból.

Ott van WoW-ban Sco aki a Method guild leadere. World top wow guild (volt). Ő egy akkora szervezetet tartott a kezében ami világhírű. Igaz most feloszlottak. Na szóva Sco irl hivatásos katona, vasfegyelmet kívánt meg a csapattól. Állítólag borzasztó szigorú. De a nulláról felépített egy világelső pve guildet.

A klán pedig nem más mint bohóckodás. Egy CS:GO csapat onnantól komoly, ha már e-sport team-nek nevezheti magát. Multigaming szervezetek is vannak. Persze a pro szférában az a tuti, de hallottam már magyar nevenincs multigamingekről is, na az is csak bohóckodás. A klán az amikor találkozik 5 publikplayer és összeáll warozni. :) Ezeket a klánokat egy értelmesebb fixmix ragequit-ra tilteli. :D Mindig röhögök mikor különböző játékokban publikon rámírnak, hogy "Van klánod?!" :D Válasz: Nincs, nem is kell.

Hogy lesz a Division-ben, lesznek dungeon-ok és raidek is?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2894) mrgregoryan válasza .LnB (#2893) üzenetére


mrgregoryan
tag

illetve az egyik DLC-nek ha jól láttam az a címe, hogy "underground".. lehet hogy akkor a metrórendszer nem is lesz benne a simában, mármint csak üresen kong mint a beta ban és majd HA megveszed, akkor lehet abban poénkodni? mert az azért eléggé hangulatos volt.. ha le mentetek.
Ok egy dolgot nem teljesen értettem:

apokalipszis, világ összeomlás, szegénység, katasztrófa, de mégis... rengeteg helyen van áram...
Metróban lent is csomó dolog működik, világít a metrókocsi, ami ki tudja hány hete hónapja áll ott.. reklámok itt ott..
Értem én, hogy nem lehet az egész játék full sötét, mert akkor úgy hivnák, FALLOUT.. de azért.. néha pl metróban nekem sok volt...

[ Szerkesztve ]

(#2895) .LnB válasza mrgregoryan (#2894) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert a vírus emberi szervezet támadja, nem a villamos hálózatot. ;] És pont a játékosok feladata az infrastruktúra visszaállítása. Beta-ban is volt egy küldetés ahol a víznyomást kell visszaállítani a föld alatt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2896) velizare válasza csongi (#2851) üzenetére


velizare
nagyúr

nem fognak, és ez jó. dzben ha nem lenne pvp botokkal kempelnék szét a spawn pointokat. pláne amint lesz majd benne trade.
másrészről meg jár érte reward, ki lehet lootolni a hullát, és poén húzni a kerbírek agyát is. aki játszott már evet, tudja miről beszélek. :)

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2897) marilllyo válasza mrgregoryan (#2894) üzenetére


marilllyo
veterán

+ az út szélén hagyott rendőrautónak világít a hátsó lámpája. :D Jó akksi lehet benne. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2898) mettek válasza mrgregoryan (#2889) üzenetére


mettek
addikt

Bár nem 1440p-shez de volt szerencsém 3 21:9-es monitorhoz is az évek során :) ezek 2560x1080-asok voltak. Fps játékoknál sokat dob az élményen de összességében nem annyira jó...lásd most egy Acer xg270hu 144hz-es monitorom van. A 21:9-essel az a baj hogy ha a játék nem támogatja ezt a méretarányt akkor nagyon bénán néz ki levágott szélekkel és kicsinek is érzed a képméretet. Pl: Fifa Továbbá ezekből csak 60hz-es van. A120-144hz sokat dob az élményen ha ki tudja hajtani a vga fps-sel.

Marilllyo: az usaban miden jobb :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2899) mrgregoryan válasza .LnB (#2895) üzenetére


mrgregoryan
tag

nézd meg a videót amit feljebb linkeltem.

azt mondja 5 nap alatt a full rendszer összeomlott.
We are living in a fragile world :))
ergó no power..

a földalatti viznyomásosra emlékszem, pl ott ha egy EMP gránát fullban mindent ki iktatna, nem volna rossz,,és a lángszórósokat nightvisionnal le lőni, azt sem tudják honnan

(#2900) csongi


csongi
veterán

Biztos igazatok van. :) Nem vitatkozom. :).
Az biztos a mi csapatunkba idegen nem lesz, ha megis, csupan egy dobasa van, szoval nem lesz szet cseszve a team. :).
En mar a nyugger klubot gyarapitom jatek fronton. :) ennyi rvoditest nem ertem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.