Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) marilllyo válasza sagem (#2699) üzenetére


marilllyo
veterán

Bf4 volt az utolsó. Csalókból nem kérek. Ebből is inkább Ps4 lesz. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2702) Loha válasza Ditoo0225 (#2695) üzenetére


Loha
veterán

Watch_Dogs nagy siker volt pénzügyileg és nem le, hanem felhúzta a negyedéves statisztikákat.

"Watch Dogs broke the record for biggest first day sales in Ubisoft history."
"A week after its release, Ubisoft announced that the game had sold 4 million units worldwide."
"As of December 31, 2014, Watch Dogs has shipped 10 million copies."

Egészen biztos, hogy lesz második rész is, én a Watch_Dogs 2 -őt 2016 Q4-re jósolnám.

Ja a The Division Beta meg marha jó volt, nagy pozitív csalódás az egész játék (grafikailag is). :)

(#2703) Ditoo0225 válasza Loha (#2702) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Valóban igazad van, félreolvastam akkor anno mikor néztem. Visszavonok mindent, bocs :)

Valóban hatalmas játék lesz, miután megoldódott a grafikai bugom tegnap így már én is azt tudom rá mondani, hogy valóban szép :) A gond azzal volt, hogy bebugolt a karakter amit csináltam és hiába állítottam a grafon lowon mutatta mindig. Csináltam próbából egy másik karaktert és rögtön ultra volt az az ultra :)

[ Szerkesztve ]

(#2704) pohár válasza kinghaxor (#2672) üzenetére


pohár
félisten

mondták, hogy jönni fognak ingyenes tartalmak is, hát remélem, hogy BF4-szintűek lesznek, ahol megkapjuk a "kifelejtett" városrészeket...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2705) Kicsimix válasza mrgregoryan (#2678) üzenetére


Kicsimix
őstag

Na hát akkor mondom én mit látok. Sikerült kikönyörögnöm ismerősömnél egy crossfire 390x+390 kombót 4K monitoron béta lejárta végére. Hajtott a kíváncsiság őt nem érdekelte a játék. Fényerő rendben, chromatic off ambient occlusion hbao+ helyett ultrára állítva. Állunkat fel kellett szedni a földről már ő is játszani akar. Közel áll az e3 gameplayben látottakhoz és szerintem azt is 4k-ban demózták így utólag. Videózásra nem volt idő. Megjelenítési hibák nem voltak.Amit korábban linkeltem ultra gameplay-t nem fake ezt láttuk mi is.Ugyan ezt tudnám mutatni. Brutálisan gyönyörű. Aki azt mondja nem olyan az benéz valamit / ferdít. / hiba lehet nála. OLYAN.

Szerk;
[link]

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2706) Ditoo0225 válasza Kicsimix (#2705) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Valóban hiba. (#2703) Ditoo0225. Itt írtam le nálam pl mi okozta, szerintem sokaknál ugyan ez lehetett a hiba. És ezt biztos, hogy meg fogják oldani a startra :)

(#2707) velizare válasza Kicsimix (#2705) üzenetére


velizare
nagyúr

hogy csináltátok meg a crossfire-t? nekem nem jött össze, bárhogy próbálkoztam vele.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2708) RazoR


RazoR
veterán

Ha DZ-ben van nálam valami jó cucc, de tele a stash-em akkor mi van? Hogy tudom kivinni?

(#2709) prokxy


prokxy
veterán

576-ból előrendelve a Gold Edition! Most megkérdeztem tőlük mailben (válasz még nincs), h ehhez is jár-e a póló, sapi, poszter, remélem, h igen! :D

A nyilvántartásba beírtam magam, lehet felvenni barilistára, aki hasonló időszakban játszik: este 8-tól naponta, hétvégén délután is. :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2710) Kicsimix válasza velizare (#2707) üzenetére


Kicsimix
őstag

Miért mi a gondod?

Működött rendesen a játék meg végülis folyékony volt de tippre olyan 30-40 fps lehetett. Ezt nem tudom csak, hogy normális-e.. Kb 1 óránk volt az egészre abból fél óra mehetett a játékra install miatt stb..

Amd crimson legfrissebb. Most így hirtelen ezeket tudom mondani.

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2711) velizare válasza Kicsimix (#2710) üzenetére


velizare
nagyúr

hm. nekem nem akart beindulni a második kártya. bármit csináltam, a gpu és a memória órajele a 2d-s értéken maradt.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2712) aizen92 válasza prokxy (#2709) üzenetére


aizen92
addikt

valaki nem csinálna egy első hsz page-et? vagy szólni egy modinak hogy ezt a "nyilvántartást" jobb oldalt a kép alá szúrja már be, mert én nem találom ezt a doksit.

illetve ne kelljen már keresgélni mindig.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2713) pohár válasza prokxy (#2709) üzenetére


pohár
félisten

a Gold nem csak online érhető el? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2714) Kicsimix válasza velizare (#2711) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nekem nincs viszonyítási alapom 4k-ban, hogy mennyinek kellene lennie az FPS-nek de 60-ra azélt tippeltem volna mikor átvittem a saját karim..Aztán betudtuk a látványnak, hogy ez lehet így jó.. De konkrétan nem mértünk idő híján.. Ahogy írtam saccra 30-40 fps lehetett.. Lehet nálunk sem ment akkor?.. hmm

Lehet majd open bétában újra megpróbáljuk..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2715) Titanone válasza pohár (#2713) üzenetére


Titanone
tag

Úgy tűnik már nem :D Én már megvettem ,de most plus 3 ezer forintot leszarok. Bár így 576-ban vettem volna én is.

(#2716) duvi válasza aizen92 (#2712) üzenetére


duvi
nagyúr

Amíg elkészül a Téma összefoglaló, addig is ITT a Ph játékoslista linkje.

[ Szerkesztve ]

(#2717) velizare válasza Kicsimix (#2714) üzenetére


velizare
nagyúr

nekem meg nincs 4k monitorom, vsr-rel pedig nem néztem meg, azért kérdeztem, hogy csináltátok.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2718) duvi


duvi
nagyúr

Ééés ennyi volt a zárt béta. Percre pontosan lelőtték a szervereket :O

(#2719) birorichard válasza duvi (#2718) üzenetére


birorichard
őstag

Épp játszottam... :/
Amúgy tényleg érdemes csapatban menni, van jópár féreg, aki pl. kivonási pont mellett lévő tetőről lövöldöz minket sniperrel, stb. Egyedül nagyon lutri, úgy tényleg elég az adott lobbyba 2-3 f*sz és annyi az egésznek.

(#2720) Kicsimix válasza velizare (#2717) üzenetére


Kicsimix
őstag

Update..igazad lehet.. Találtam youtubon crossfire 390x vidit ami szerint az fps inkább 30 körüli és a másik gpu tényleg nem megy.. Cpu nálunk is 4790k volt. Tehát hasonló konfig..
Lehet akkor így felesleges kör volt a cf egyelöre. A látvány stimmel.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2721) vegitossj7 válasza birorichard (#2719) üzenetére


vegitossj7
addikt

Mész egy megszokott csapattal, akár Rogue vadászatra, vagy a chatbe jöttök össze 1 ponton és szeditek ki őket. :K

Mi toltuk így haverokkal vagy fél napig, tizen összejöttünk és szedtük a rugókat... Esélyük nem volt kifutni a pályáról, addigra 6x meghaltak. A végén már hagytuk őket szenvedni a piros zónában, a safehouse-ba respawnolt az összes, de kifingottak, mert kaptunk értük DZ cash-t. :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2722) pohár válasza Titanone (#2715) üzenetére


pohár
félisten

wow, és tényleg :D
mondjuk az a +6k megéri a Season Pass-ért, amennyivel többe kerül a dobozos verziónál, de szerintem ehhez már nem fog járni semmilyen előrendelői ajándék, de prokxy hátha kap választ hamarosan

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2723) Edem05


Edem05
őstag

na itt a High End fegyó... nem rossz az a 5000 feletti dps :D

(#2724) birorichard válasza vegitossj7 (#2721) üzenetére


birorichard
őstag

Na egy ilyen békebíró dologban benne lennék. :D

(#2722) pohár: Nem hiszem, hogy csak a simához adnak előrendelőit ajándékot, a drágább gold-hoz nem...

(#2725) prokxy: úgy látom, fogunk páran toporogni márc. 8-án a boltok előtt. :D

[ Szerkesztve ]

(#2725) prokxy válasza pohár (#2722) üzenetére


prokxy
veterán

Igen jár az összes előrendeléshez a készlet erejéig." :C :C :C Ez a válasz.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2726) mrgregoryan válasza prokxy (#2709) üzenetére


mrgregoryan
tag

megy az invite este.

én is általában 8 után leszek ahogy gyerekek engedik.
bár főképp cooperative play DZ kissebb mértékben

(#2727) mettek


mettek
addikt

fu most hiányozni fog a megjelenésig :D iszonyat beszippantott...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2728) prokxy válasza mrgregoryan (#2726) üzenetére


prokxy
veterán

Dettó, akkorra már alszanak! :) Legalábbis ez a terv! :D
Tőlem mehet bármi, DZ, Misson, városnézés :D.

#2727) KnockOut87: jaja, már bizsereg itt is, csak jelenne már meg! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2729) aizen92 válasza duvi (#2716) üzenetére


aizen92
addikt

akkor már készül, szuper, köszönöm a linket!
:R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2730) velizare válasza Edem05 (#2723) üzenetére


velizare
nagyúr

jó ez a cucc. ráadásul besorolták sniper kategóriába :O, ami miatt fejlövéseknél duplán sebez.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2731) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Én kértem refundot steamen.. 29k helyett 19k 576-ban.. Azért az már nem mindegy.. Kíváncsi leszek 39h béta után visszatérítik-e vajon..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2732) Edem05 válasza velizare (#2730) üzenetére


Edem05
őstag

Ja a SCAR-H-ra gondolsz, az tényleg az. A videón valami más van, mert full auto. Talán ACW-R ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

(#2733) oriic válasza Kicsimix (#2731) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel meg nem jelent meg, biztosan.

Live-Die-Respawn

(#2734) birorichard válasza Kicsimix (#2731) üzenetére


birorichard
őstag

Ja, meg plusz az ajándékok is... Szerintem biztos, hogy megadják, hiszen a játék még meg sem jelent.

(#2735) Kicsimix válasza oriic (#2733) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ebben bízom én is jah : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2736) marilllyo


marilllyo
veterán

Van most ez az előrendelői DLC. Paramedic, firefighter stb. Mit gondoltok ezek utólag a Season pass-al is beszerezhető?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2737) .LnB válasza marilllyo (#2736) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez engem is érdekel, és vajon a Sleeper Agent kiadáshoz jár mind? Nem nagyon látok olyat, hogy ahhoz járna, pedig illene...

Heal miatt nekem a mentős jönne jól, de kinézetre a rendőrruci tetszik, kellene mindkettő. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2738) velizare válasza Edem05 (#2732) üzenetére


velizare
nagyúr

lehet benéztem valamit, de úgy emlékszem, hogy ez tegnap nemcsak skinre, hanem játékmechanikailag is egy scar-l/sst volt. :F

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2739) pohár válasza Edem05 (#2732) üzenetére


pohár
félisten

van SCAR-L is, szerintem ez az lesz

na, be is húztam inkább a Gold Editiont, hátha kapok hozzá az előrendelői cuccokból is, aránylag gyorsan lecsaptunk rá

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2740) SkyS1gn válasza birorichard (#2734) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hol irják ezeket az ajándékokat?

Nemtudom ha ennyi csaló lesz véglegesben... most lehet nem rendelem elő... tegnap is senki se láttam az életem meg darálódott lefele és megdöglöttem, ez ment többször is.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2741) pohár válasza SkyS1gn (#2740) üzenetére


pohár
félisten

prokxy-nak írták az 576-tól, hogy bár a webshopban nincs feltüntetve a Gold Editionnél, hogy járnak hozzá az előrendelői ajándékok, a készlet erejéig ahhoz is biztosítanak

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2742) .LnB válasza pohár (#2739) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyenkor te előre utalsz? Vagy, hogy van ez az előrendelés?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2743) duvi válasza .LnB (#2742) üzenetére


duvi
nagyúr

Megrendelésnél beállíthatod, hogy csak átvételkor fizetsz. Amennyiben meggondolod magad, simán elállhatsz a vásárlástól.

(#2744) .LnB válasza duvi (#2743) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megrendeltem egy Sleeper Edition-t. Igazából csak azért, hogy legyen "foglalásom" rá. Mert most nem tudom kifizetni fizuig. Gondolom ha leadom a rendelést és nem írták, hogy nincs akkor kapok. Vagy lehet nem kapnak annyi példányt és akkor majd írnak, hogy sorry nincs?!

szerk.: Ja időközben megtaláltam a választ a kérdésemre:

"Ha a megrendelt terméked időközben elfogyott, arról telefonon értesítünk."

Hát nagyon remélem, hogy jut nekem egy példány. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2745) pohár válasza .LnB (#2742) üzenetére


pohár
félisten

előrendelésnél mindig utánvételes fizetést kérek, egyszerűbb ez így, mint az előreutalás, megkímélem magam és a boltot is a bonyodalmaktól egy esetleges visszamondás esetén

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2746) D.Orion válasza .LnB (#2744) üzenetére


D.Orion
veterán

Aqua Computer-ben 29.390Ft a Sleeper Agent, ez talán a legolcsóbb itthon és megbízható bolt.

Én épp most zsákoltam 576-ból egy Gold-ot, mert ha nem jár a Sleeper-hez az összes plusz ruha és felszerelés, akkor nekem nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#2747) .LnB válasza D.Orion (#2746) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ohh.. De nem lehet, hogy megjelenéskor meg majd írnak, hogy bocsi felment az ára?

Na mindegy megrendeltem ott is. :) Köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2748) prokxy válasza pohár (#2739) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem volt lila SCAR-L (vagy csak kék? nem emlékszem), de az gyengébb volt sokkal, mint az M4. A SCAR-H és M4 votl a befutó a bétában szvsz, utóbbi jobban kedveltem, mert én az a lerohanom és ledarálom voltam! Na meg persze a shoti. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2749) velizare válasza prokxy (#2748) üzenetére


velizare
nagyúr

én a végefelé az m4ről áttértem lmgkre.

timelapse video

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2750) D.Orion válasza .LnB (#2747) üzenetére


D.Orion
veterán

Eddig sajna hiába bújtam külföldi fórumokat vagy tettem ott fel a kérdésem. Még senki nem írta azt, hogy Sleeper-hez járna minden cucc. Pedig örülnék neki. Amit még számomra azonnali must have lenne az egy teljes térképpel ellátott verzió, természetesen a fontos pontok megjelölésével ellátva. Mondjuk úgy A2-es méretben nyomtatva. :DDD

Komolyabb Division-el foglalkozó youtube csatorna, igyekszik bemutatni minden pontját és lehetőségét a játéknak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.