Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Sebestyen01 válasza .LnB (#3600) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Majd szolnak ha bajuk van, ha innen nem akkor ott a konzolok szervize, cd galaxys etc, ugyan ez volt a diablo 3 collectorsal is, azt is berendelgettem 8 helyrol :DDD

(#3602) .LnB válasza Sebestyen01 (#3601) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

576 mellett szól a sok előrendelői cucc. Most beszéltem a Gurusokkal. Hivatalosan ők nem kapnak előrendelői extrákat. Nem hivatalosan, azt írták, hogy ilyen esetekben is szoktak apróságokat. :)
Az a rendőr rucis DLC nagyon tetszik, arra fáj a fogam. De abszolút nem fogok ezen fennakadni, örülök ha kapok egy példányt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3603) velizare válasza Egonyolc (#3595) üzenetére


velizare
nagyúr

a contaimed területen van egy láda, amiben néha (!) volt loot is a bétában.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3604) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Just listening to the IGN UK Podcast and at 16.20 they say that an open beta is coming later this month. Could just be more rumors but you never know"

Na, csak jön az az open beta. :D

Live-Die-Respawn

(#3605) athee76


athee76
csendes tag

Ha valaki (van itt olyan? :) ) lemaradt volna a 2(3) napos bétáról az itt képbe kerülhet (ha akar):

[The Division bétázás/bénázás]

(#3606) Kicsimix válasza athee76 (#3605) üzenetére


Kicsimix
őstag

Dicséretes, hogy angolul is tud a srác csak 1 videóban 2 nyelv elég frusztráló ha felváltva kell hallgatni :DDD Azért köszi. :R Én kihagyom..

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3608) wjbhbdux válasza Sebestyen01 (#3607) üzenetére


wjbhbdux
veterán

"Már a kezdetektől teljesen külön platformként tekintettünk a PC-re"

> egér 1-es gombja helyett helyett az Xbox controller A gomb játékbeli funkciójának megfelelő szóközt kell nyomni a billentyűzeten a menükben :))

/s

(#3609) Bibgr0 válasza Sebestyen01 (#3607) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Könyörgöm szálljunk le erről a PC grafikát visszafogja a konzol témáról. Volt béta, láttuk élőben a saját PC-nken. Tele van az internet videókkal. Van sweetfx, stb.
Én gyakran megálltam csak nézelődni, mert szerintem nagyon szép. Nem arról beszélünk, hogy Quake 1 lett belőle a konzolok miatt...
Szóval grafika nálam pipa, a többit meg márciusban meglátjuk.

(#3610) bulikavagyok válasza Bibgr0 (#3609) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

+1. Tényleg nagyon unalmas már ez a téma. :K

[ Szerkesztve ]

(#3611) Kicsimix válasza Sebestyen01 (#3607) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ezek a gamestarosok is olyanok, hogy odab...nak egy cikket utána járás nélkül valamit írjunk alapon..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3612) vegitossj7 válasza Kicsimix (#3611) üzenetére


vegitossj7
addikt

Akik leadják, hogy egy 4chan-os hülyegyerek Ubisoft fejlesztőnek kiadva magát mindenféle hülyeséget összehord az új AC-ról és lehozzák hírnek, alapból megkopott a szavahihetősége...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3613) underdark válasza Ditoo0225 (#3555) üzenetére


underdark
aktív tag

ÉS a napszakok, hogy változnak? Mennyi idő kb az éjszaka, nappal stb. Vagy van valami óra ami mutatja?
Sajnos nekem majd csak tavasszal lesz hozzá gépem, addig csak a videók után folyik a nyálam :D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#3614) VTom válasza underdark (#3613) üzenetére


VTom
veterán

Elég gyorsan változnak, ha megállsz, és figyeled az árnyékokat, akkor szemmel láthatóan mozognak. Nem tudom pontosan, hogy mennyi idő alatt telik el egy nap a játékban, de úgy emlékszem olyan 3 órákat toltam a játékkal, abban biztos volt legalább egy nappal és egy éjszaka.

Mi is csak tavasszal tolhatjuk ;)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3615) Kicsimix válasza vegitossj7 (#3612) üzenetére


Kicsimix
őstag

Arra gondoltam, hogy az ilyen negatív hangvételű cikkekkel folyamatosan teret nyitnak egy qvaszép játék fikázására alaptalanul. De a birkáknak ez nem számít mert ők nem fognak utánajárni csak terjesztik tovább a bullshitet. Odatolnám ezeknek is a 4k videót, hogy nézzétek már meg miről beszéltek.. Szal igen.. Így kell szétbarmolni egy jó gamet is...

Szerk;
Nézd meg a kommenteket..... :W

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3616) pohár válasza Bibgr0 (#3609) üzenetére


pohár
félisten

szépnek szép, de csak belegondolni is rossz, hogy mi lett volna, ha folytatják a 2013-as "utat", és dinamikusan változik a környezet is (mint az olvadó hó, ami nemrég lett felhozva), meg még olyan dolgok, amiket valószínűleg nem láttunk a trailerekből, de lehet, hogy már nem is fogunk ennek a downgrade-nek köszönhetően

volt a trailerben még anno a god ray-es rész, mikor a rendőrőrsöt vették vissza, és annak a tetején volt egy fából tákolt felület, amin átlőtt az embererünk, a háttérben lenyugvó nap pedig gyönyörű szépen átvilágított rajta

wow, most vettem észre, hogy megállítottam a videót, 9:50-nél, mikor szembe néz a refletorokkal, van egy kis tükröződés a fejünk felett, nekem ilyesmi nem rémlik a bétából

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3617) Ditoo0225 válasza Sebestyen01 (#3599) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Biztos, hogy van még Gold verzió, mert akkor kiírták volna már alá ezt, amit a Sleeperhez írtak: Előrendelésben Elfogyott!

Egyik nap kiírta ide valaki, hogy hívták, hogy már nincs Sleeper és másnap már ki volt írva 576ra, hogy elfogyott. Szóval ha Gold se lenne még már az is ki lenne írva. Úgyhogy szerintem 100%, hogy megkapod :)

(#3604) orichalcos: Mint mondja is, "lehet, hogy csak pletyka". Szóval ugyan ott vagyunk és ugyan ennyit tudunk, mint eddig :D

[ Szerkesztve ]

(#3618) .LnB válasza Ditoo0225 (#3617) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is azt mondták, hogy talán. És én írtam korábban: [link]

(#3619) Ditoo0225 február 2.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3619) Ditoo0225 válasza .LnB (#3618) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Hanyadikán rendelted elő a Goldot ?

(#3618) .LnB Hogy tista vizet öntsünk a pohárba írtam az 576-nak, hogy aki február 5 előtt rendelte elő a Gldot az 100%, hogy megkapja-e . Amint jön a válasz írom :)

[ Szerkesztve ]

(#3620) Kicsimix válasza pohár (#3616) üzenetére


Kicsimix
őstag

Most is át süt a nap az átlukasztott dolgokon..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3621) Ditoo0225 válasza .LnB (#3618) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Hamar jött a válasz:

Jelenleg a kiadótól azt az információt kaptuk hogy 200 Db érkezik ebből a példányból, így ennyi rendelést vettünk fel.
Aki le tudta adni a rendelését az szinte biztosan megkapja a rendelt terméket.

Üdv,
576

Szerk.: A Gold Editionról van szó konkrétan.

[ Szerkesztve ]

(#3622) pohár válasza Ditoo0225 (#3621) üzenetére


pohár
félisten

jóóó hír, nagyon jó :K

már csak egy fasza kis SteelBookot kéne szerezni, ami sajnos csak Ázsiában elérhető :O

Kicsimix... na, hát erre nem emlékeztem a bétából, akkor jó (bár lehet nekem a 760-nal olyan részletességbe lőtte be magát, ahol ez ki van kapcsolva :D)

de sajnos akkor is élettelenebb lett első ránézésre az egész (béta alapján ofc), majd kiderül a véglegesnél, hogy ez csak ilyen terület volt, vagy ennyire ki lett pucolva az egész játék (szemét, stb)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3623) pohár válasza pohár (#3622) üzenetére


pohár
félisten

jaaa nem, van Ausztráliában is, meg a németeknél is

az auszik mondjuk jobban járnak, mert azoknak van steelbookos GE is

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3624) Kicsimix válasza pohár (#3622) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ennél sokkal több apró dolog van a játékban amivel nem dicsekszik senki.. Nemrég láthattuk abban youtube vidiben..

Szerk;
A bétában is benne volt az egyik hely ami az e3 videóban volt és pont ugyan olyan durván nézett ki. Én is felvettem és linkeltem.

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3625) VTom válasza pohár (#3622) üzenetére


VTom
veterán

Azért így is elég élethű a játék, megmarad a lábnyomod a hóban, ki lehet lőni az autó gumiját, a visszapillantót, a szélvédőt, a kirakatot, lelövöldözheted egyenként a csempéket a palról, ha pl. a közlekedési táblába lősz bele, a másik oldalán látszanak a dudorok, ha rálépsz egy szemetes zsákra, besüpped a lábad alatt, stb.

Volt korábban linkelve egy video erről.

Ha abba az irányba haladtak volna tovább a fejlesztők, amennyire részletes volt az E3 trailer, akkor most azért szidnánk itt a Ubisoftot, mert TitanX 4 way SLI-vel lenne meg az áhított 60fps full HD-n.

Egyébként rengeteg a beállítási lehetőség a játékban, és ezek közül soknak nem veszed észre a hiányát, csak a teljesítmény növekedést. Én pl. ultráról visszavettem az élsimítást low-ra (semmi különbséget nem tapasztaltam a high-hoz képest) ill. visszavettem a tükröződések minőségét mediumra, és kb. meg is volt a 60fps, azonos látvány mellett. Ennél a játéknál megéri rászánni az időt arra, hogy elpepecselj a beállításokkal, szerintem nagyon jól be lehet lőni.

Szerintem tisztességes iparosmunkát tett most le az asztalra a Ubi, feltéve persze, hogy lesz elég tartalom, és nem lesz egysíkú a játék.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3626) Ditoo0225 válasza VTom (#3625) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

:C

(#3627) mettek válasza VTom (#3625) üzenetére


mettek
addikt

én kb egész nap a beállításokkal szöszöltem hogy jó legyen és 60fps-em legyen. De mivel 1440p a monitorom és úgy azért odavasz a látvány viszont nem olt 60fps-em 980-al így most úgy néz ki cserélem 980 ti-ra.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3628) .LnB válasza Ditoo0225 (#3621) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nagyon jó hír. Akkor félhivatalosan van egy SA Edition-om a Gurutól, vagy egy Goldom az 576-tól. Már csak azt kell eldöntenem, hogy megér e 35-öt a SA Edition. Mert ma már kezdtek páran itt (nem ebben a toikban) eltántorítani tőle. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3629) pohár válasza VTom (#3625) üzenetére


pohár
félisten

nem hiszem, hogy annyira nagy lenne a gépigény (lásd Battlefront, iszonyat szép grafika, ott is látszik a lábnyomod a hóban, de ott például nincs szemeteszsák értelemszerűen, majd BF5-nél kiderül, hogy mit tud az új Frostbite kicsit összetettebb környezetben), de mindegy is, ez már a múlt, de azért bekaphatná az ubi a sorozatos beetetéseik miatt

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3630) Edem05 válasza pohár (#3629) üzenetére


Edem05
őstag

de azért bekaphatná az ubi a sorozatos beetetéseik miatt

+1 :K

(#3631) SkyS1gn válasza pohár (#3629) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3632) mettek válasza pohár (#3629) üzenetére


mettek
addikt

a Battlefrontot kár idekeverni. Teljesen más tészta. Az egy multi játék kisebb mapokon és kb nulla tereptárgy interaktivitással, semmi napszakváltás vagy időjárás változás. A grafika mögött van egy sebzésmodell és ennyi a játék. A division egy nyílt világú tps, rpg aho loot rendszer van, némi rombolhatóság, dinamikus fények, időjárás, karaktergenerálás, fejlesztés.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3633) Kicsimix válasza mettek (#3632) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nagy +1

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3634) k-adi válasza mettek (#3577) üzenetére


k-adi
nagyúr

Pontosan ezért virágzik a konzol, leírtad: "Persze azt is tudomás kell venni hogy aki minimálbéren él vagy csak szimplán a gyereknek akar venni valami videójátékot vmilyen ünnepre az ritkán fog pc-t építeni, megveszi a konzolt, beteszi a lemezt aztán örül. "

Legtöbben lusták jó gépet építeni vagy nincs rá pénzük. Míg konzolra igaz hogy drágább a játék, de ott nem kell szarakodni a beállításokkal, megfelel-e a gépem neki stb.. A kényelem miatt fog kihalni a pc gaming. A VR meg nagyon kétes dolog, lehet bejön, lehet marhára nem... még nem tudni

((( Meg az is felemelő érzés (mostanában ugye egyre többször) mikor a drágán vett felső-kategóriás gpu-ddal szívsz mert hiába van meg ha szar a port. Aztán marad az imádkozás hátha jön valami patch ami félig meddig gatyába rázza cuccot. Végülis akkor tökre megérte epic gaming pc-t építeni, nem?)))

[ Szerkesztve ]

(#3635) mettek válasza k-adi (#3634) üzenetére


mettek
addikt

már a 60fps miatt is megéri, akinek számít a gaming vagy ez a hobbija...aztán ott van a felbontás, nem felkskálázott 720p-t kapunk hanem tényleges FHD, 1440p, vagy 4k. Ez eleve annyit dob hogy hihetetlen és azért általában szebb is kicsit mint konzolon. A PC nem fog kihalni!! Nézd meg mennyien tolják nap mint nap steamen vagy World of Tankon...Az esport is kb csak PC-n megy. Kb meghalna a pc, számítástechnika fejlődése ha nem tartaná életben a játékos bázis a folyamatos hardvervásárlásokkal. Netezni nem kell gtx 980, 970 :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3636) velizare válasza mettek (#3635) üzenetére


velizare
nagyúr

mindezt egy olyan játék topicjában, amit úgy kellett kikönyörögni pc-re.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3637) mettek válasza velizare (#3636) üzenetére


mettek
addikt

a marketing része volt (szerintem). Nehogy már egy petíció miatt fejlesszenek pc-re is. Az Ubisoft nem gyárt konzolexclusive címeket, vagy igen? Én nem tudok róla.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3638) pohár válasza mettek (#3632) üzenetére


pohár
félisten

persze, azért is írtam, hogy majd meglátjuk, hogy mit hoz a BF5, mert ott kicsit mozgalmasabbak a dolgot, több/nagyobb robbanás, rombolhatóság

igazából csak azért hoztam fel, hogy ott simán megvan a 60FPS-em szinte mindig (persze ott nincs semmi particle effect, mint itt a hóesés például), és ha BF5-ben sem lesz sokkal kevesebb FPS-em, akkor most vagy a Frostbite nagyon jó, vagy a SnowDrop nagyon rossz gépigény/optimalizáltság szempontjából közel azonos látvány mellett (értve ezalatt a 2013-as látványt)

bár igazából összehasonlítani nem lehet majd a kettőt teljesen, mert más a játék felépítése (open world vs natúr FPS), majd ha lesz SnowDrop alapú FPS-e az Ubinak, majd akkor

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3639) mettek válasza pohár (#3638) üzenetére


mettek
addikt

te már láttad a BF5-öt?? vagy honnan van róla infód, még úgy tudom be se jelentették..gameplay meg egyáltalán nincs belőle.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3640) SkyS1gn válasza mettek (#3639) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Semmi... csak tippelget.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3641) pohár válasza mettek (#3639) üzenetére


pohár
félisten

a motor minőségét már láthattuk a Battlefrontban, annál 100%, hogy rosszabb már nem lesz, szerintem nem túl elrugaszkodott feltételezés azt állítani, hogy ugyanolyan, ha nem szebb lesz

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3642) scyllafren válasza .LnB (#3628) üzenetére


scyllafren
senior tag

Az ora csak annyit tud, amit egy sima mai kvarcora (ido, datum, stopper, world clock) + sargan vilagit + fem oraszij. A karpant sima ketzsebes karra/labra csatolhato cucc, poszter, picture book meg a game a dombornyomott dobozban.

Szerintem a goldhoz kepest csak annak ad pluszt, aki direkt gyujti az ilyen dobozokat/kutyuket.

En per-pillanat meg mindig gondolkozom, hogy megvegyem-e. Nincs semmi konkret info, hogy PvE content van-e anny benne, ami miatt megerne megvennem. Ami plusz, hogy nem kell PvP-zni a top cuccokert, habar a drop rate valszeg joval kisebb PvE-ben.

(#3643) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha már grafika. Szerintem UT-t semmi nem übereli. Mármint az engine-t. [link]

Most töltöm, hát kíváncsi leszek rá.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3644) mettek válasza pohár (#3641) üzenetére


mettek
addikt

azért ez kicsit árnyaltabb dolog. Én már a bf4-ben számítottam dinamikus időjárásra, napszakváltásra de nem jött. Majd talán az 5-ben de egy battlefieldtől elvárt azért egy komoly rombolhatóság is ami valljuk be jelenleg nincs a toppon se az épületek minősége...csak kocka épületek vannak...a felhőkarcolók érinthetetlenek stb...sztem elég fapados a battlefield is és az 5-től se kell sokat várni. Majd ha egy családi házakkal telepakolt várpsnegyedben fogunk harcolni ahol minden ház porig rombolható, nem scriptelve akkor mondom hogy rendben vagyunk, addig nem :)
illetve ha a járművek sebzése a Star Citizenéhez lesz hasonló, ergó ha találatot kap a tank akkor kilyukad, leesik a páncélzat, lánctalp, elgörbül az ágyucső, defektes lesz a dzsip....de sajnos a BF is iszonyat arcade..csak pár apróság lenne benne realisztkusabb és máris top játék lenne.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3645) pohár válasza .LnB (#3643) üzenetére


pohár
félisten

ezmiez, a hópelyhek köztudottan különböznek a többitől, itt meg mindegy ugyanúgy néz ki, kamu ;]

szépnek szép, csak ki tudja mikor jön ki rá bármi is... meg a végleges játék az elején nem igazán szokott így kinézni, hiába tudna többet az engine, a végső produktumba nem nagyon szokták beletenni 1:1-be

KnockOut87... hát arra még várhatunk valószínűleg jó sokáig, szerintem az engine se tud még ennyit

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3646) .LnB válasza pohár (#3645) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez csak egy techdemo. Van pár ilyen. Meg szoktam őket nézni. [link] [link]

cris99 három perc pedig sok idő. :U
;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3647) SkyS1gn válasza .LnB (#3643) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez csak techdemo...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3648) Kicsimix válasza pohár (#3638) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nincs kedvem belemenni újra de a snowdrop 5x annyi dolgot számol egy aktuális pillanatban mint a frostbite ha nem többet.. Ebbe olyan dolgokat is beleértve, hogy pl a ruhádat is fújja a szél folyamatossan még ha nem is figyelted..

Szeretem a frostbite-ot de azért az SW közel sem ilyen összetett.. A gépigény az apró részletekben rejlik.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3649) mettek válasza Kicsimix (#3648) üzenetére


mettek
addikt

Ez abszolút igy van. A frostbite csak látvány egyenlőre. A snowdrop megpróbál kicsit élethűbb, élettelibb lenni. Sok kis apróság. Pl ha esik a hó havas lesz a vállad, sapkád, táskád is :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3650) pohár válasza Kicsimix (#3648) üzenetére


pohár
félisten

ezért is mondtam, hogy akkor lehet majd összehasonlítani 1:1-ben, ha építenek rá FPS-t is, nem csak ilyen típusú játékot, mint ez is (és egy szóval sem említettem, hogy a SW ilyen összetett lenne, írtam is, hogy nem az)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.