Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52651) beef válasza dethroner (#52647) üzenetére


beef
őstag

"Egy autónak 4 ajtaja van."

Öt ;]

(#52652) dethroner válasza tboldi (#52649) üzenetére


dethroner
veterán

Na, én itt csak egy csillogó piros hondát látok. Mi az extra ebben?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#52653) dethroner válasza beef (#52651) üzenetére


dethroner
veterán

Az ajtó azért ajtó, mert az ember átmegy rajta, bemegy a házba, egyik helyiségből a másikba, ki és beszáll rajta az autóba.
Ennyi erővel lehetne a 6. ajtó a géptető, 7. ajtó az üzemanyagbetöltő fedele. Amiről a paraszttal elhitették hogy az 5. ajtó, az valójában a csomagtér. Vagy láttál már valakit oda beszállni? Én eddig csak fadobozban utazó halottat láttam azon az ajtón berakni.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#52654) tboldi válasza dethroner (#52652) üzenetére


tboldi
nagyúr

JDM LED-es hátsó lámpák, OZ Superturismo GT felnik, H&R ültetőrugók, EBC Yellowstuff fékek, gyári spoiler, stb.
Illetve belül is van néhány ritka gyári kiegészítő, mint pl. küszöbdíszléc, könyöklő, fém váltógomb, bőrkormány.

szerk.: Még van egy szintén gyári CD váltóm is, ami beszerelésre vár, csak nem tudom, hova tegyem. Eredetileg a kesztyűtartóba rakták, de nem akarom feláldozni a tárolóhelyet. :D

[ Szerkesztve ]

(#52655) dethroner válasza tboldi (#52654) üzenetére


dethroner
veterán

Hát én ebből semmit nem veszek észre. Piros fémdoboz, alatta 4 kerék :D

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#52656) 2ozzmexy válasza dethroner (#52653) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Van az az élethelyzet amikor az ember az ötödik ajtón közlekedik... ;]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#52657) AMD Power válasza 2ozzmexy (#52656) üzenetére


AMD Power
titán

Ma a gyerek nálunk is bemászott a csomagtartóba. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#52658) SyMbioTe válasza dethroner (#52655) üzenetére

Neked az autó egy közlekedőedény (semmi rossz szándék, ez jött le az írásodból), másnak meg hobbi is. :))

Én is szeretem, azért vagyok képes ilyen hülyeségekkel foglalkozni, hogy fóliázgatom a zongoralakkot. :DDD

#52618 2ozzmexy
Nem, nekem ők kimaradtak. :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#52659) beef válasza dethroner (#52653) üzenetére


beef
őstag

Látod, ezt írd meg az összes gyártónak, mert akkor mindenki rosszul tudja :)

(#52660) AMD Power válasza SyMbioTe (#52658) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam vegyes a kép. Közlekedő eszköz, de olyan ami 100%-ban üzembiztosanak kell lennie mindig, minden körülmény között! Szóval semmin nem sporolunk, mindig 100%-nak kell lennie az autónak 0-24 órában.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#52661) 2ozzmexy válasza AMD Power (#52657) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Annó egy 159-esbe sikerült bezarnom a kulcsot és ugye azon no more zárbetét... Úgyhogy tartalék távirányítóval kinyit és hátulról támadtam. :DDD
De fater is egyszer bezárta a Trabantba az egyetlen kulcsot, úgyhogy csomagtartón keresztül villáskulccsal kiszerelve a hátsó ülést jutottam be...

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#52662) dethroner válasza SyMbioTe (#52658) üzenetére


dethroner
veterán

Azaz, egy tárgy, ami elvisz az utamon. De a sötétítőfólia jó dolog, megvettem a felszereltségbe :K

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#52663) Gyöször válasza 2ozzmexy (#52643) üzenetére


Gyöször
senior tag

Nincs gond, hogy a turbós eskrossznak nem jön be az eleje, úgyis csak a hátulját látod azt se sokáig ;]
Bocs nem hagyhattam ki :N

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#52664) pjen válasza dethroner (#52647) üzenetére


pjen
félisten

Haverom bömösének is csak 3 ajtaja van, nagy fordok is készültek 3 ajtóval.Azokhoz képest a suzi nem autó. :)Sőt, a Swift ben is van 3 ajtós.

[ Szerkesztve ]

(#52665) dethroner válasza pjen (#52664) üzenetére


dethroner
veterán

Az én gyerekkori fordom is két ajtós volt, pont azért nem kéne többé ilyen. Bmw mint autó? Hm, inkább mint státuszszimbólum, hülyegyerek rozsdafészek, cigójárgány, így tekintek rá, pont mint az ódira ;)

Attól hogy a suzuki is gyártott 2 ajtóst, még számomra semmit nem jelent. Nem vagyoj suzuki fan. A mostani swiftemen négy ajtó van, azokon lehet beszállni. A csomagtérajtón meg a csomagot rakom be.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#52666) pjen válasza dethroner (#52665) üzenetére


pjen
félisten

Haverom bömöse 26 éves kupé, és nem tűnik rozsda fészeknek.A kupép 99% 3ajtós.

(#52667) Gyöször


Gyöször
senior tag

Ezektől az autodocéktól szabad rendelni? Valami 4700ért adják a gyertyát. Összekészítettem egy kis rendelést, tök jó árakon, bár elgondolkoztam rajta, hogy vajon be merem-e építeni a kocsiba.
Aztán szembesültem vele, hogy előre kéne utalni. Aha...

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#52668) pjen válasza Gyöször (#52667) üzenetére


pjen
félisten

Nekem most cseréltek gyertyát.Szerelő szerint ezek a 4K s gyertyák nagyon jó koppintások, az eredeti 6-7 K között van.

(#52669) Gyöször válasza pjen (#52668) üzenetére


Gyöször
senior tag

Én is valahogy így vagyok vele... Lada hátsó fékdobot nézegettem, hogy ezeknél 8600 trw, máshol akármi legalja 12500nál kezdődik. Annak mindegy is volna, de a szuzkómba gyertyát... :F

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#52670) 2ozzmexy válasza Gyöször (#52667) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

NGK ILZKR7D8
Ha 30k alatt megáll a 4db, akkor az kamu. Denso párja van, a többi koppincs. Ezek iridiumos gyertyák, az pedig nem occsó anyag. Sima nikkelre ne cseréld, mert többet árt mint használ.
A cég korrekt, van náluk gyári gyertya: [link]

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#52671) pjen válasza Gyöször (#52669) üzenetére


pjen
félisten

140000 volt a mostaniban.Szerintem megéri a gyári.

(#52672) 2ozzmexy válasza pjen (#52671) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Nem tudja megoldani, a közvetlen befecskendezés miatt neki 40ezrenként cserélgetni kell. :( Brave new world... :O

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#52673) 2ozzmexy válasza Gyöször (#52663) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Nem azért zavarna, hanem azért mert én többnyire tolatva parkolok (hipermarket, otthon), így a legtöbbet az autóim orrát látom, nagyon ritka az ahely, ahova orral állok be és nem látom az elejét... (igen, visszanézek rá mindig, mert amikor nyomom a zárást a távirányítón, akkor nézem villan e az index ;) )
Amúgy tükörben idegesítene hogy valami baltával faragott bazári króm csicsa követ és még izmozik is. :P
A 600SEL-t mindig megpróbálták tologatni, akkoris ha a józan ész határain túl mentünk, országúton nem egyszer rámelőztek hogy utána beálljanak elém 80-al, az okát nem értem, de biztosan valami mentális probléma okozhatta ezt a skodások és kotlák dízelesek agyában. Volt amikor megtapsoltam látványosan a parasztot, hogy az 1,6 octavia tour-ból sikerült kicsiholni egy 400LE-s merci megelőzését... (na ez nálam már túl van a józan ész határán)

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#52674) Gyöször válasza 2ozzmexy (#52670) üzenetére


Gyöször
senior tag

Na pont ezt az ngk-t adja 4693ért az app ban 38% kedvezménnyel. Nem valami isolator special zm14-260at nézegettem :-)
Mann olajszitát 2280 helyett odaadná ezernyócé.
Rendeltél már tőlük? Ha rákeresel vam csomó rossz vélemény róluk, 4 féktárcsából csak 3at kapott meg ilyenek.
Sumonál a gyertya 6800. Szalonban megkérdeztem 12ezer. De az biztosan még jobb ;]

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#52675) DIEGO15 válasza Gyöször (#52674) üzenetére


DIEGO15
őstag

Én a zsu.hu-ról szoktam rendelni általában. Amit árulnak (mert mindent nem), az általában náluk a legolcsóbb itthon. Még soha nem csalódtam. kb 3 hete 5300 ft volt a gyertya darabja náluk, most már picit több.

[ Szerkesztve ]

(#52676) pjen válasza Gyöször (#52669) üzenetére


pjen
félisten

Nekem 140000Km volt a gyári gyertyákban,hibátlanul üzemeltek.A könyvben 105K a csere peródus.

(#52677) Gyöször válasza pjen (#52676) üzenetére


Gyöször
senior tag

Nemtom hányszor kell leírni, hogy 40 ezer vagy 4 év a csere. Az enyiméjébe, ami egy turbinával megturbósított egynégy té búszterdzset.
De nem fogom most kicserélni csak 5 évesen, 24 kilo kilométer van benne. Jigulira kéne fékdob, műszakira megy. Ezekkel a sökrossz motyókkal eljönne tán ingyen.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#52678) DIEGO15 válasza Gyöször (#52677) üzenetére


DIEGO15
őstag

Nem kötekedésből, de a kezelésiben nem 60ekm/72hónap van írva? Az enyémben az van.

(#52679) tboldi válasza dethroner (#52665) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az 1 ajtós az igazi. :K

BMW Isetta:

(#52680) Szilágyi84 válasza 2ozzmexy (#52670) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Én kb 2 hete cseréltettem előttem vette ki és olvasta be telefonon megrendelve igen csak meglepődtem amikor 6-7 ezerre gondoltam, mire 12 ezret mondott a boltos darabjára, de megkérdezte vannak elég jó utángyártottak is amúgy csak azok fele annyit bírnak km -re ezért inkább maradtam ami eddig is volt típus jó sokáig. Amúgy megnéztem máshol is 12 /db szóval ami minőségi az drága mindig.

[ Szerkesztve ]

(#52681) LK


LK
addikt

Az a baj, hogy sokat raknak rá a kereskedők. Volt egyszer egy különleges alkalom, és valaki hozott nekem 11-ért 20 ezres gyertyát (2006-os Swiftbe 4 db Irídium gyertyát). Számlával. (Vadiúj, nem lopott, nem hamisított, jó minőségű :) ) Mert neki akkora kedvezménye volt. Nagyon lehúzzák a sima vevőt sajnos.

tboldi: nagyon szép :)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#52682) AMD Power


AMD Power
titán

Kőzel 4 hónap után észrevettem ezt a kart a kocsiban amivel tudom állítani a kormány magasságot! :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#52683) tboldi válasza LK (#52681) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mármint az Isetta? :D

Amúgy én imádom ezeket a kis gyöszöket, pedig vagyok közel 2 méter. :D

(#52684) LK válasza tboldi (#52683) üzenetére


LK
addikt

Stílusos kis járgány.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#52685) simonjoe


simonjoe
senior tag

...nem mondjátok, ennyire Q...va drága egy gyertya-szett??!! :W

Joe

(#52686) Gyöször válasza simonjoe (#52685) üzenetére


Gyöször
senior tag

Az nem is lenne baj, hogy drága, ha 20 évente kéne venni.
Na akkor mi legyen ezzel az autodoccal? Mari vagy nem meri? :DD

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#52687) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok,
kb. mennyire lehet lealkudni egy új automata GLX Vitarát a szalonban?

S23

(#52688) tboldi válasza Gyöször (#52686) üzenetére


tboldi
nagyúr

Személyes tapasztalatom nincs az Autodoc-kal, de az általános autós topikban ki lett vesézve nem olyan nagyon régen. Többeknél is előfordult, hogy nem azt küldték, amit megrendeltek. Pontosabban azt az alkatrészt kapták és ahhoz az autóhoz valót, ami kellett, csak valami olcsóbb, gagyibb minőségűt, nem a megrendelt jót.

(#52689) DIEGO15 válasza Gyöször (#52686) üzenetére


DIEGO15
őstag

Újra van 5339 ft/db áron ngk gyertya a boltban, amit linkeltem

(#52690) dReFiX válasza alex devil (#52687) üzenetére


dReFiX
senior tag

Megint ki vezették az automatát, szóval ha valahol van is még olyan azt el kapkodják.

(#52691) Brogyi válasza dReFiX (#52690) üzenetére


Brogyi
senior tag

Biztos jön a "strong" hibrid. :D

(#52692) DIEGO15 válasza Brogyi (#52691) üzenetére


DIEGO15
őstag

Inkább a Sour, mert most Mild van :D

(#52693) 2ozzmexy válasza Gyöször (#52686) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Az nem Feri vagy nem Feri volt!? (Maksa Zoltán) :DD

Amúgy vegyesek a kritikák, én még nem rendeltem tőlük, de ha leszedted a telefonos app-ot akkor kapsz plusz kedvezményeket...
Max nézd át amit kapsz átvétel előtt és küld vissza nekik ami nem jó, én a filtercenter-ben szoktam vásárolni (#nemreklám), mert oda van törzskártyám és ők mindig utána néznek mindennek, ha véletlenül mégsem passzol akkor van raktárkészlet és kicserélik nekem blokk ellenében. :B

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#52694) Chereiose válasza dReFiX (#52690) üzenetére


Chereiose
addikt

Vajon miért vezették ki? :U

(#52695) alex devil válasza dReFiX (#52690) üzenetére


alex devil
senior tag

Ha az igekötő közvetlenül az ige előtt áll, egybeírjuk, pl. kivezették, elkapkodják

S23

(#52696) dReFiX válasza alex devil (#52695) üzenetére


dReFiX
senior tag

Rendben, bocsánat.

(#52697) KubanitoS válasza dReFiX (#52690) üzenetére


KubanitoS
veterán

Lehet tudni miért vezették ki?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#52698) alex devil válasza KubanitoS (#52697) üzenetére


alex devil
senior tag

Full hibrid jön ősszel.
Kíváncsi vagyok mennyi lesz..

Szóval kaptam árajánlatot 7,6M Vitara GLX automata de sokallom. Senki nem alkudott még?

S23

(#52699) simonjoe válasza alex devil (#52698) üzenetére


simonjoe
senior tag

Árból nem nagyon szoktak engedni, inkább "extrákat" adnak. Szőnyeggarnitúra, gumik, ködlámpa ha nincs alapból stb.

Joe

(#52700) SyMbioTe válasza alex devil (#52698) üzenetére

Amikor mi vettük 2019-be szintén az volt, alkudni nem nagyon lehetett, de sokmindent bele lehetett alkudni az árba

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.