Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#33251) csaba951 válasza r3dsnake (#33242) üzenetére


csaba951
veterán

Teljesen felesleges a meglévő magyar címedet átírni másra, vásárlás után meg vissza. Sokkal egyszerűbb ha rögzítesz egy második (USA) címet, és azt adod meg elsődlegesnek. Ha olyasmit veszel amit fizikailag is ki kell szállítani, akkor kiválasztod a szállítási címhez a másodlagos (magyar) címedet.

A kapott kulcsoknál pontosan ott van a program címe is, nemcsak egy halom kulcsot kapsz. Egész pontosan lehet tudni, hogy melyik programhoz melyik kulcs tartozik.

(#33252) Tomy Yayo válasza r3dsnake (#33242) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Erre válaszoltam is, de akkor leírom még egyszer.

Külön-külön megkapod a három játékot, és meg tudod különböztetni őket, mindegyiknek saját kódja lesz, egyenként tudod őket aktiválni, és tudni fogod, hogy melyik játékhoz melyik kulcs tartozik. Nyugodtan aktiválhatsz kettőt, a Batmant meg eladod/elajándékozod, stb.

A címet bármikor átírhatod, az a lényeg, hogy amikor megveszed, akkor egy amerikai címen legyél (Hawaii javallott). Fizetés után nyugodtan visszaírhatod a magyar címedet. (Egyébként amíg a magyar cím van megadva, addig nem is fogja engedni, hogy megvedd, mert magyar címről nem lehet)

Bízz bennem, nem először vásárolok Amazonról Steamre játékot (sokszor jobb akciók vannak, mint steamen, plusz dollárban számol, nem EUR-ban - még ha nincs is akció általában ugyanannyi egy játék dollárban, mint steamen EUR-ban, hawaii címmel pedig még áfa se jön rá, szóval megéri nézelődni). És igen, megvettem ezt a pakkot is, mert szívem csücske minden LEGO játék. Nem találtam még rosszat a sorozatban. Azon belül is a Batman mindent visz, a kettőről pedig még jobbakat hallottam.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#33253) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sikerült minden, köszi nektek a segítséget!

(#33254) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Huuu Micsoda akciók lehetnek..

Sorry

The Steam Store is experiencing some heavy load right now. Please try again later.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#33255) hjanos1 válasza BigBlue69 (#33254) üzenetére


hjanos1
senior tag

GTA IV és Episodes from Liberty City az egyik Midweek.

The Factory Must Grow

(#33256) tupacamaru válasza hjanos1 (#33255) üzenetére


tupacamaru
veterán

Meg még a Democracy 2.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#33257) #57919488 válasza hjanos1 (#33255) üzenetére


#57919488
törölt tag

Valaki régebben nagyon kereste de már nem ugrik be, hogy ki. Habár erre való a kívánságlista... :))

(#33258) SityiSXT válasza tupacamaru (#33256) üzenetére


SityiSXT
őstag

(#33259) alratar válasza SityiSXT (#33258) üzenetére


alratar
addikt

Sőt, Grand Theft Auto IV: Complete Edition Midweek Madnes is! :DD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#33260) Ilsyde válasza SityiSXT (#33258) üzenetére


Ilsyde
őstag

Szupi. Csak lenne idom mindenre.

Van F1 Race Stars demo is Steamen, ugy volt hogy holnap lesz aktivalva :D

(#33261) csaba951


csaba951
veterán

Gondoltam, hogy a napi akciós Lunar Flight-ot senki nem találja meg! :D -50%; 4,99 EUR

Nemrég kiegészítették Mars-os dolgokkal!

[ Szerkesztve ]

(#33262) alratar válasza csaba951 (#33261) üzenetére


alratar
addikt

Mivel nem az a napi akció, hiszen az 12-ig akciós.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#33263) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

Grand Theft Auto IV (US/AU)

mit jelent pontosan a tag?

(#33264) ollie válasza -=Vacsek=- (#33263) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen tag? A zárójeles rész?

US = United States
AU = Australia

***

(#33265) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

(#33266) -=Vacsek=- válasza ollie (#33264) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

igen az értem de korlátozó tag? most cseréltem egy amcsival aztmondta h nála mükszik

(#33267) #57919488 válasza hackeeeee (#33265) üzenetére


#57919488
törölt tag

Csak azt fogják elérni, hogy mindennel fognak foglalkozni de semmivel sem igazán.
És kiknek lesz majd szívás ha valami nem jó? Hát nekünk.
Nincs munkájuk? Tudok egy jobbat...HL3.

(#33268) alratar válasza hackeeeee (#33265) üzenetére


alratar
addikt

Ez eddig ok.
Én a játékokra leszek kíváncsi! A DireczX-szel mit fognak csinálni

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#33269) hackeeeee válasza alratar (#33268) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jogos a felvetés.

Mármint abból a szempontból, hogy a "csak windows-os" játékot, hogyan akarják linux alatt futtatni.

Véleményem szubjektív...

(#33270) Mardel válasza hackeeeee (#33269) üzenetére


Mardel
őstag

[link]

Wine AppDB [link] (Wine a wikije szerint a DirectX 9-et támogatja hellyel közzel, jelenleg.)

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#33271) hackeeeee válasza Mardel (#33270) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak akkor ezt "összekombinálják" a steam-mel?

Véleményem szubjektív...

(#33272) ayo válasza Mardel (#33270) üzenetére


ayo
addikt

machez se kell directx es szepen el van latva manapsag:)

a wine az ilyen vagy megy vagy szorakozz vele es utana se megy kategoria van par ami tokjol megy de akkor mar egy masik hdd es win :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#33273) Mardel válasza hackeeeee (#33271) üzenetére


Mardel
őstag

Nem kombinálnak semmit, egyszerűen a steam klienst már linuxra is fel lehet telepíteni wine mókolása nélkül és azt a pár opengl-es játékot lehet rajta játszani amihez nem kötelező win, pl valve összes, vagy doom 3, quake 4, stb. [link]

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#33274) hackeeeee válasza Mardel (#33273) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Aha, értem. Gondolom akkor ez úgy lesz, mint Mac-nél. Vagyis azoknál a játékoknál, amik Mac-en is mennek.

Tehát, majd a fejlesztők eldöntik, hogy mire fejlesztenek, és mire nem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#33275) Mardel válasza hackeeeee (#33274) üzenetére


Mardel
őstag

Igen csak itt a valve most nem kevés húzóerő, hisz sok játékos van aki csak Counter Strike-al vagy más valve játékkal játszik napi szinten és semmi mással. Mostmár ingyenes oprendszeren is működni fog, kérdés hányan vállalják be a váltást.
Ha elég sokan akkor a piac is nyitni fog vagy a linux vagy jobban az opengl felé.

Míg Mac elég drága és az oprendszere (Mac OS X) zárt forráskódú, nem ingyenes, és nem igazán lehet szinte minden gépre feltelepíteni csak PowerPc, x86 csak barkácsolással, és az sem teljesen stabil.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#33276) Mardel


Mardel
őstag

Ubishopban ezzel a kóddal a hétvégéig -10€ árengedménnyel lehet vásárolni: UBIPGW10.

Ha még nincs meg a mad riders ami 9.99 €, akkor azt most ingyen megszerezheted steamre, a kód amit kapsz steamen beváltható, mert a játék steamworkses.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#33277) huskydog17


huskydog17
addikt

Hali!

Most látom, hogy a GTA IV alapjáték 5 euró a Steamen. Megér ennyit a játék? Anno a Vice City-t végigtoltam az nagyon tetszett, de a San Andreas nekem nem tetszett. Mennyire nehéz az alapjáték?
A vinyóra tényleg 16 GB-ot pakol?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#33278) Amantius válasza huskydog17 (#33277) üzenetére


Amantius
senior tag

Nekem a Vice City volt a kedvencem, de ennyit megér a VI is. Igen 16 giga a cucc.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#33279) #57919488 válasza huskydog17 (#33277) üzenetére


#57919488
törölt tag

A Collection jobban megéri szerintem csak 8,74 euro ;) és külön külön drágább.

(#33280) Hunork


Hunork
veterán

Üdv mindenkinek!

Feladvány:
Van, aki megvette a Section 8 Prejuduce-t a múlt héten? Volt hozzá 3 DLC, az egyik simán felismerődött, de a másik kettőnél a Windows Live jött fel, az meg azt írta, hogy sikertelen letöltés...beléptem külön a WLive-ba is, ott is látszódik a 2 DLC, de ott már MS pontokért... :W Most akkor ez átb@szás volt, vagy mi a rák???

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#33281) huskydog17 válasza #57919488 (#33279) üzenetére


huskydog17
addikt

Igen, de egyáltalán nem biztos, hogy tetszeni fog maga az alapjáték és ez esetben feleslegesen venném meg a kiegészítőket.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#33282) Mardel válasza #57919488 (#33279) üzenetére


Mardel
őstag

Grand Theft Auto Complete Pack 7,49 € (Összes steames GTA) :U

Persze ez summer sale alatt volt, és vice cityt már nem lehet megvenni storeból így a pack sem elérhető.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#33283) Ti Bo válasza huskydog17 (#33277) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Annyit megér bőven, csak legyen bivaly géped.. Nekem a 2 gb-os 6970el, összes patch-el, és minden grafikát tuningoló programtól mentesen alig sikerült fix 30-35fps fölé mennem.... És akkor csak 4x élsimítás volt bekapcsolva és sok csúszka le volt húzva a felére.. Szóval optimalizálatlan szegény a mai napig eléggé. :W

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#33284) wwenigma válasza Hunork (#33280) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nahh szoval nekem volt problemam vele, a Comodo tuzfal eltavolitasa segitett (?) utana rendesen csatlakozott a GFWL, 2.- 3. inditasra szol hogy van update es leszedte a DLC-ket.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#33285) huskydog17 válasza Ti Bo (#33283) üzenetére


huskydog17
addikt

Még mindig ennyire sz*r állapotban van technikailag? Azt hittem, hogy a sok-sok patch-el már javították a sebességbeli problémákat. Egyelőre egy Radeon HD 5470-en próbáltam volna, de később majd egy Radeon 7870-en. Ha viszont egy 6970-es nem bírja el maxon 60 FPS-el, akkor nem is kell a játék.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#33286) #57919488 válasza huskydog17 (#33281) üzenetére


#57919488
törölt tag

És ha meg bejön akkor 21 euro a 2 kieg.

"Ha viszont egy 6970-es nem bírja el maxon 60 FPS-el, akkor nem is kell a játék."

60 FPS multihoz kell leginkább de azért egy ENB módosítást lehet annyira nem szeretne :)

Nálam néha voltak gondok de 4850-el nem is csoda :U

(#33287) Hunork válasza wwenigma (#33284) üzenetére


Hunork
veterán

Lóf@sz a MS seggébe, tököm ki van már, W8 a gépen, és csak szenvedés a játékokkal...és mivel, hát a saját termékével! :Y
Nem megy, tűzfal kikapcsolva, ráadásul a Live alatt a két nyúlfarok állomány letöltve, ott is a gépen az adott mappában, de semmi, nem megy fel a két DLC, második próbálkozásnál már MS pontokat ír ki.
Ezt is találtam, beszédes:
Yeah, Windows 8 Screwed you over for making GFWL discontinued.
It's buy it on Microsofts Gaming Market or forget playing it on Windows 8.

Gratula! Ennyit a mindent a vásárlókért elvről.

Mostantól csak úgy veszek játékot, ha sem Uplay, sem WLive kötődés nincs.
Ha meg nem lesz, akkor szakítok a hagyománnyal, és szépen letöltöm majd "máshonnan". Hogy a rák egye ki a szemüket! :W :W

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#33288) Hunork válasza Hunork (#33287) üzenetére


Hunork
veterán

jajj, nem bírtam szerkeszteni, na csak sikerült. Ki kellett lépnem, meg be :W , és a map-ok ott vannak, elvileg, nem töltöttem be, de a listában benn voltak. Elnézést drága MS! :B ;]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#33289) csoli31 válasza Mardel (#33276) üzenetére


csoli31
aktív tag

Köszönöm! Kihasználtam a lehetőséget. :B

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#33290) KAMELOT válasza Hunork (#33287) üzenetére


KAMELOT
titán

WIN 8 majd az SP1 után elsz jó. Mindig is úgy volt. WIN 7, vista és XP esetében is. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#33291) r3dsnake válasza Mardel (#33276) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi az ajánlást!

Azt honnan lehet tudni, hogy melyik játék aktiválható Steam alá ezek közül? Pl az AC Directors Cut?

Köszi!

(#33292) djculture válasza r3dsnake (#33291) üzenetére


djculture
félisten

Háromféle kód elrendezés van a steamen így látni de csak ha látod a kódot:) Ac dc az nem az.

(#33293) djculture válasza Hunork (#33287) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem kérd el tőlük a windows kilencet az hátha még több hibától hemzseg:) Magadat szívatod csak ha azt használod. A legutolsó pc worldban vagy melyik újságban 10 oldalban csak a hibákat írták össze annyira kiforrott a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#33294) cskamacska válasza djculture (#33293) üzenetére


cskamacska
addikt

A GfWL!-nak direktben semmi köze a Windows 8-hoz. :U Az XP/Vista/7 rendszereken egyaránt ♥♥♥♥. :(

K_mester: "Csak azt fogják elérni, hogy mindennel fognak foglalkozni, de semmivel sem igazán."
Tudomásom szerint a Valve nem egy pár fős sufni cég, talán meg tudják oldani önerőből a párhuzamos PC/MAC/Linux kliens fejlesztést, és a saját játékaik Linux kompatibilitását a lesajnálásod nélkül is. :)

alratar, hackeeeee: Sehogy, viszont a Source, és ezzel a játékaik kapnak OpenGL motort. Lesz hivatalos Csé sorozat, TF2, Left 4 Dead 2, Portal 2 Linux alá, a többi kiadó meg szép sorban követi őket a Mac portjaikkal, később vélhetően már alap lesz a Mac/Linux átjárás, és az lesz a Linux Desktop éve. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#33295) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Postal 2 Complete steam keys has been added for Desura owners here

Vagyis akinek megvan postal 2 desurán annak megvan mátol steamen is.. :D

UI: Köszönjük a sok postal 2 Desura felajánlást :)) :R Nekem is igy lett meg.

UI 2: Már csak a magyar szinkron hiányzik nagyon!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#33296) Bluerainbow válasza BigBlue69 (#33295) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Francba , itt volt a rengeteg Postal 2 felajanlas , en meg voltam olyan figyelmetlen hogy nem jelentkeztem.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#33297) BigBlue69 válasza Bluerainbow (#33296) üzenetére


BigBlue69
őstag

Majd most lesz még pár szerintem.. Egyből steamre.. Igaz több is lesz a jelentkező!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#33298) Bluerainbow válasza Bluerainbow (#33296) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Visszavonom , osszekevertem egy masik jatekkal. Ez a jatek nem az en stilusom. Nagyon nem :Y

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#33299) djculture válasza BigBlue69 (#33297) üzenetére


djculture
félisten

Gamestar-ba annak idején a magyar változat került, döglégy zoli szövegeivel. Nagyon nagy az a verzió.:D
Ingyen kellene már rég ezt a játékot is adni, már minden pc-s újsághoz járt huszonkétszer az évek folyamán:)

[ Szerkesztve ]

(#33300) Tomy Yayo válasza r3dsnake (#33291) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Amikor kineztel egy jatekot, raklikkelsz, behozza az oldalát, ahol megvasarolhatod, es fent a jatek cime alatti sorokban ha latsz olyan szoveget, hogy "DRM: Steam", akkor tuti aktivalhato, akkor is ha nem steamworksos. Nezd meg a lego jatekoknal, amit megvettel, mindnel ott van :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.