Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#32801) csaba951 válasza Gyula84 (#32794) üzenetére


csaba951
veterán

Nem, nemcsak ez van odaírva! Ott van az pontos eljárás leírása a hiba kijavítására!

(#32802) Mardel válasza Tomy Yayo (#32792) üzenetére


Mardel
őstag

Vice City-t is törölték. [link]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#32803) Tomy Yayo válasza Mardel (#32802) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Hmm... gyanús, hogy leveszik innen, pont amikor bejelentik Androidra... Nem lehet véletlen, és valószínű ezért szűnt meg a pack, mert ez már nincs. Nem tudom miért, de én úgy érzem vissza fognak ezek kerülni, csak valami változtatással. Miért vennék le csak a VC-t, de SA, III, és minden más meg fent marad? :F

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#32804) #57919488 válasza Tomy Yayo (#32803) üzenetére


#57919488
törölt tag

Miattad :DDD

szerk:
(#32805) Niczo:
Kérdés, hogy Win8-al mennyire lesznek játszhatók a régebbi címek majd.

[ Szerkesztve ]

(#32805) Niczo válasza Mardel (#32802) üzenetére


Niczo
senior tag

Se Mafia, se Vice City, azt hittem legalább steamon elérhetőek maradnak a klasszikusok :(
Igaz én már beszereztem őket, így nem érint a dolog, de nem értem miért kell levenni ilyen népszerű játékokat :F

K_mester: lehet :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#32806) Tomy Yayo válasza #57919488 (#32804) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Amilyen szerencsés flótás vagyok, elképzelhető... :DDD Ezt az egyetlen pakkot vártam, hogy akciózzák, semmi mást, és pont ezt veszik le.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#32807) Gyula84 válasza Tomy Yayo (#32806) üzenetére


Gyula84
veterán

Én pont megvettem de kérhetek másik kulcsot :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#32808) Dictator^


Dictator^
veterán

Üdv.
Lehet már volt kérdés, látom, a Left 4 Dead 2 le lett árazva. 10.51Euróra, 4 packban.
Ez azt jelenti, hogy 10.51 Euróért, 4 példányt kapunk? Illetve ez a 4 példány 1 embernek megy, és Ő küldi ki a többieknek?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#32809) hjanos1 válasza Dictator^ (#32808) üzenetére


hjanos1
senior tag

Igen, 4-et kapsz, egyiket mindenképpen a te fiókodra aktiválja.

The Factory Must Grow

(#32810) .tnm válasza Tomy Yayo (#32803) üzenetére


.tnm
addikt

a VC androidra jobb textúrákkal jön, lehet ezt visszaportolják a pc.sverzióra is. vagy az is lehet, hogy pc-re ingyenes lesz a 10. évfordulóra. a pakk-ot meg azért szedték le, mert lassan jön az 5 (nagyon lassan, inkább csak reménykedem, hogy ez annak lenne az előszele)

valami biztos lesz azért halloween-kor, ne aggódj!

http://forums.steamgames.com/forums/showthread.php?p=33206067 eszerint más digital download-ból is eltűnt a vice city.
lehet egyszerűen az ios/andriod-os eladásokat akarja feltolni ezzel, és ennek következtében tűnt el a complete pack is

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#32811) #57919488 válasza .tnm (#32810) üzenetére


#57919488
törölt tag

Csak azt érik el, hogy inkább ez miatt warez-hez nyúlnak majd akiknek most jön meg a kedve kis VC-hez.

(#32812) bolcsodal


bolcsodal
addikt

A Steam a napokban adatbázisfrissítésekről írt levelet. Nálatok is vesztek el mentett állások? Konkrétan Shatter-nél vettem észre, hogy eltűnt a végigjátszásom, boss run kizárt, kezdhetem előről a játékot?

Ilyen problémákkal kit is kell keresni a Steam-nél?

They drew first blood....

(#32813) danih


danih
addikt

Kicsit furcsa annak fényében, hogy pár napja volt dealben a játék.

(#32814) phenomHUN válasza danih (#32813) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Ha jól emlékszem, a Mafia-val is ugyanez volt a múltkor. Akciózták, majd pár napra rá lekerült a játék a kínálatból.

(#32815) Mardel válasza phenomHUN (#32814) üzenetére


Mardel
őstag

Summer sale óta nem volt akcióban egyszer gondolom napi -75%-os akció és utoljára flash sale lehetett -50% most október elején meg törölték a rendszerből.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#32816) #57919488 válasza Mardel (#32815) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az akció neve lehetett volna: "-most vagy soha, vedd meg mert nem lesz több lehetőséged" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32817) chungee


chungee
addikt

Estét!

Csináltam biztonsági mentést. Elég régen volt, de ez nekem gyanús. Biztos, hogy nem ilyen fájlokból áll eddig. De semmi ndító exe sincs. Ilyenkor mi van:F

[link]

(#32818) djculture válasza chungee (#32817) üzenetére


djculture
félisten

Mindig is ilyen csm diszkekbe mentette a játékokat, és a backup and restore részen vissza lehet állítani ezekből a játékot. Steam nélkül semmire se jó ha erre gondoltál:)

[ Szerkesztve ]

(#32819) bul07


bul07
nagyúr

Volt itt régebben téma ha jól emlékszek, hogy megy e egyszerre két letöltés
Ezt most lőttem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#32820) Alien83 válasza chungee (#32817) üzenetére


Alien83
senior tag

Régen tudtommal sem ilyen volt, volt egy setup.exe vagy mi.

(#32821) xlaxix válasza Dictator^ (#32808) üzenetére


xlaxix
tag

Igen, megkapjátok a 4 játékot és azaz 1 ember szétküldi.

Mi haverokkal múlthéten vettük meg a 4-es pack-et.
Most a 4-es pack kerül annyiba, mint amennyit fizettünk fejenként múlthéten.
Vicces volt a Steamtől. Ha most vesszük meg, akkor több pénz marad sörre. :DD

(#32822) anulu


anulu
félisten

hmmm, éjszaka 3/4 1-kor valaki mepróbálkozott belépni a steam accomba. usernév és pass is rendben volt, mert kaptam confirm mail-t. más is találkozott ezzel éjszaka? vagy egyedi eset? máshol nem használom ezt a jelszót és gyorsan meg is változtattam.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#32823) cs1rk3


cs1rk3
tag

Sziasztok mért van az hogy elindítom steamen a Killing Floort és kilép a steam (Steam működése leállt)?
Eddig nem volt ilyen problémám mióta megvan :O

(#32824) Dictator^ válasza anulu (#32822) üzenetére


Dictator^
veterán

Negatív, itt semmi ilyen nem volt.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#32825) DeFranco válasza anulu (#32822) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Lehet szivárgás valahol, nekem az egyik (kuponos oldalakhoz használt) emailemre akartak belépni amerikából, valid user/pass-al de a gmail kedélyesen letiltotta szerencsére.

(#32826) VGYke válasza Mardel (#32815) üzenetére


VGYke
addikt

Csak pontosítok: A Mafia-t nem a rendszerből törölték, csak (gondolom) a kínálatból. Annyira berezeltem ezt olvasva, hogy kipróbáltam a letöltést és ebben a pillanatban csorgott le. Arra is emlékszik, hogy
2012.06.07-én játszottam utóljára.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#32827) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Ha vki be szeretné szerezni a L4D2-őt olcsón, akkor itt a lehetőség!

Nekem már megvan a játék, de szeretném a 75%-os akcióban a 4-pack-et megvenni, és 3 gift-et begyűjteni. Szükségem lenne tehát egy jelentkezőre, aki megveszi magának a a csomagot, és a gifteket átküldi nekem.

Priviben megbeszéljük a részleteket!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32828) Mardel válasza VGYke (#32826) üzenetére


Mardel
őstag

Igen de gondoltam ez egyértelmű, aki korábban megvette az feltudja telepíteni, de a storeból már nem lehet megvásárolni.

Eddig minden steam storeból törölt játék telepíthető és játszható annak aki korábban megvette pl Prey, The Godfather I, II, stb.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#32829) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Egy kérdés: ha most letöltöttem a L4D2-t free weekenden (nem vettem meg) akkor mi történik az állományokkal, ha lejár a free? A listából eltűnik, ez vili, de az állományokat is letörli maga után, vagy azt majd kézzel kell kikaparnom ahol megtalálom?

b) kérdés: portal2 topic meg van halva: ehhez volna valakinek hozzáfűzni valója?

(#32830) Doki16 válasza DeFranco (#32829) üzenetére


Doki16
addikt

Az "a" kérdésre tudok válaszolni. A listában is bent marad a játék ha letöltöd és a fájlok is fennmaradnak a gépen. Neked kell majd kézzel eltávolítanod a könyvtáradból: Jobb klikk>Helyi tartalom törlése.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#32831) NFL#13 válasza DeFranco (#32829) üzenetére


NFL#13
tag

Neked kell letörölni. Úgy mint bármely más játékot ,ami megvan.
Hogy marad e ilyen-olyan-amolyan fájl itt-ott, azt a jó Isten sem tudja. :D

(#32832) SenorGrande válasza DeFranco (#32829) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Igen, el fog tűnni a listából, és kedvesen fent hagyja a csekély 13 GB-ját is. Azt tanácsolom, mielőtt vége a free-nek, szedd le a szokásos módszerrel, akkor nem kell utána könyvtárakban turkálnod.

Szerintem a kollégák nem olvasták el figyelmesen a kérdést. :B

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#32833) olly válasza DeFranco (#32829) üzenetére


olly
aktív tag

A könyvtárban bent marad és a "játék" felirat helyett majd egy szép kis "vásárlás" lesz oda írva! Így a könyvtárból tudod majd törölni a fent említett módok alapján.

(#32834) albert8 válasza AxBattler (#32827) üzenetére


albert8
addikt

Én lehet elvinném a másik 2 darabot, akár.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#32835) chatran


chatran
őstag

A Limbo statisztikámnál azt írja a Steam, hogy 10-et csináltam meg a 13-ból. De az Achievment listában csak 12-t mutat. Ez, hogy lehet? Van valahol rejtett achi?

(#32836) Mardel válasza chatran (#32835) üzenetére


Mardel
őstag

Van.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#32837) Rusher válasza chatran (#32835) üzenetére


Rusher
őstag

Van igen [link]

albert Milyen kettőt, neki mind a 3 kell :)

szerk.: megelőztek...

[ Szerkesztve ]

(#32838) chatran válasza Mardel (#32836) üzenetére


chatran
őstag

Kösz, megtaláltam. A titkos pálya végigjátszása során számomra új értelmet nyert az eszelős szívatás fogalma. :DDD A teljes játék alatt nem patkoltam el annyiszor mint ott.

(#32839) Spet válasza DeFranco (#32829) üzenetére


Spet
addikt

b-re a válasz igazából az értékelések alapján már sok pályát ajánlanak, de állítólag az egyik legjobb "sorozat" a 12 Angry Tests pályasorozat.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#32840) BigBlue69 válasza Spet (#32839) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nem állítólag! Az a legjobb..:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#32841) Kal-El


Kal-El
senior tag

Hello!
Ha újra kell telepítenem a rendszert, akkor a SteamApps mappát kell kimentenem, hogy megmaradjanak a mentéseim?
Vagy mit kéne tennem?

(#32842) DeFranco válasza olly (#32833) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:DDD Na most akkor melyik... de mindegy is, youtube-on néztem gameplayt, kár volt letölteni is (no offense, de mostanában nem a zsánerem ez a stílus), megy neki a shift+del.

@Spet: OK, akkor arra rámegyek. Van még ilyen?

(#32843) albert8 válasza chatran (#32838) üzenetére


albert8
addikt

Hidd el nem nehéz, inkább a No point in Dying, na az borzalom. :K
[link]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#32844) Spet válasza DeFranco (#32842) üzenetére


Spet
addikt

Könyvtárban jobb click és delete local contents, utána meg lehall a steam oszt hagyni kell 5 percet mire összeszedi magát. Nekem legalább is múltkor azt csinálta maikor hely kellett a vinyón :DDD

At, hogy kinek milyen pálya jön be, DeFranco az más-más. Top rated-ek közül belelesel 1-2 kommentelésébe és máris kiderül, hogy mennyire szeretik az emberek.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#32845) Tomy Yayo válasza Kal-El (#32841) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Nem minden játék oda ment, úgyhogy nem elég azt kimenteni. Nekem pl. Just Cause simán belementett a C:/Users/Documents mappába. Játéka válogatja, úgyhogy jobb, ha egyesével utánuk nézel, mi hova mentett.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#32846) genndy válasza Kal-El (#32841) üzenetére


genndy
addikt

A SteamApps mappában nincsenek mentések, de ha át tudod másolni valahová az újratelepítés idejére, akkor a játékok letöltését nagyjából megspórolod (az újratelepítés után mindegyikre érdemes ráereszteni egy verify-t "játékfájlok épségének ellenőrzése")

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#32847) Kal-El válasza genndy (#32846) üzenetére


Kal-El
senior tag

De most akkor mit kell tenni, hogy a mentések ne vesszenek el?
Engem csak ez érdekel.

(#32848) ayo válasza albert8 (#32843) üzenetére


ayo
addikt

igen en is ezen voltam egybol, hogy az neki megvan e:D

http://jateknaplo.blog.hu

(#32849) Spet válasza Kal-El (#32847) üzenetére


Spet
addikt

Másolod a C:/Felhasználok/jómagad/Dokumentumok mappát, majd miután újraraktad a rendszert, steamet szépen visszamásolod (ide ment pl nekem dead space,dirt2-3, skyrim, the ball, de még isten tudja mi más ha meglenne).

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#32850) SenorGrande válasza Kal-El (#32847) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Imádkozz, vagy ez.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.