Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46451) nortsen válasza PodMAN (#46449) üzenetére


nortsen
aktív tag

Mondjuk ha megígérted, akkor bitosan készen lesz. Isten ments, hogy rossz kedve legyen. :)
Erről ez jutott eszembe: [link]

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#46452) devast válasza tom5598 (#46450) üzenetére


devast
addikt

Hivatalosan december óta 3.0-val játszunk.... :U
Ideér amikor ideér, de még sose találták el előre az érkezés időpontját :) Én titkon remélem, hogy gamescom-ra azért már kint lesz.

[ Szerkesztve ]

(#46453) Drenadar válasza devast (#46452) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

De melyikre? :-D

(#46454) vaakuum


vaakuum
addikt

Egy Star Citizen sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar. :K

egy kis elferdített idézet... :B

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#46455) tom5598


tom5598
senior tag

aki szeretne ponyvákat látni az univerzumban szavazzon erre a threadre, meg kommentek is jöhetnek :B

[ Szerkesztve ]

(#46456) cskamacska válasza tom5598 (#46455) üzenetére


cskamacska
addikt

Ponyva.. aham. ;]

SOKKAL inkább fizetnék egy Steam kliens változatért. Amolyan 10€ pluszért nem kapsz agyfaszt letöltésenként edition. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#46457) Malibutomi válasza cskamacska (#46456) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En nem kapok amugy sem. Elinditom lejon.

(#46458) tom5598 válasza cskamacska (#46456) üzenetére


tom5598
senior tag

pf a ponyváért fogsz fizetni 5$ !! ;] steam kliens hahah :P
és igenis lenne rá kereslet egész nagy

[ Szerkesztve ]

(#46459) _Gugu_ válasza vaakuum (#46454) üzenetére


_Gugu_
tag

Nyugi nyugi mindjárt kiderül mennyit késik... :)

(#46460) tom5598 válasza _Gugu_ (#46459) üzenetére


tom5598
senior tag

+ 2 hét
csúszik ez mint a rétestészta :P de legalább jól haladnak a fejlesztéssel.

(#46461) _Gugu_ válasza tom5598 (#46460) üzenetére


_Gugu_
tag

Azèrt reménykedtem. :)

Ehhh mikor jön már ki.... ???? :))

(A rétes tészta nyúlik) :)

[ Szerkesztve ]

(#46462) tom5598 válasza _Gugu_ (#46461) üzenetére


tom5598
senior tag

Július vége de magyarul gamescom előtt szóval
2017.07.21 - 2017.08.18

(#46463) tom5598


tom5598
senior tag

emberek nagy örömöt hírdetek a 300 as szériát frissítik :DD
Update Pass Scheduled

(#46464) MasterDeeJay válasza tom5598 (#46463) üzenetére

Pár év után csak nekikezdenek, ez jó. Van egy Lti 315p -m remélem hozza azt végre azt amit el lehet várni tőle.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#46465) SkyS1gn válasza tom5598 (#46463) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Szerintem ez sosem fog leállni mire valami kijön majd a Retalliatort frissithetik meg Gladiust :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46466) cskamacska válasza MasterDeeJay (#46464) üzenetére


cskamacska
addikt

Akkor a Herald-ot nem fejlesztetted, hanem egy újat vettél? :F

Cris99: A Tali-t tényleg frissíthetnék, mert egy nézelődés alatt sikerült kétszer kidobatni magam a hajótestből Aurora stílusban. Aztán mikor próbáltam visszajutni nekimentem a hajótestnek, az orrba vágósan ellökött, és elkezdett búgócsiga módjára eszetlen tempóban pörögni. :DDD Én ezen csak röhögtem, de az is ilyen vidám vajon aki 275 dollárt fizetett érte valamikor? :U
Cuttlass-ra meg belülről lógattam a nyelvem, mikor nem nyílt ki a pilótafülke ajtaja, de én átvágódtam rajta, így kvázi bezártam magamat a hajóba. Nem is tudtam kijönni, kénytelen voltam a hajót elvinni egy körre, míg végül eltűnt alólam. :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#46467) tom5598 válasza cskamacska (#46466) üzenetére


tom5598
senior tag

van annak oldalsó kis ajtaja a nagy bejárat mellet azt is piros gomb nyitja.

(#46468) MasterDeeJay válasza cskamacska (#46466) üzenetére

Fejlesztettem a Heráldra, de volt egy jó ajánlat LTI-s 315p re szürkepiacon és nem hagyhattam ki. Nagyobb hajók nem tetszenek. Freelancer ronda szerintem meg a pilótafülke is gáz, kóni se tetszett. Carrack meg majd egyszer talán.
Avenger meg nem kutató. Reliant sen tetszett még kivül belül de az még papírabb mint a 300as széria. Mustangom volt, auróra sem szép, olyan ladás. Cutlass Red még tetszene, medic lennék esetleg.
Heráld meg nagyon bejön, jól megy. Szóval hekker kutató térképész, medic vonal vonz. Harc, szállítás, kereskedelem nem.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#46469) PodMAN válasza MasterDeeJay (#46468) üzenetére


PodMAN
senior tag

Akkor néked egy Terrapin volna a jó választás. Kemény páncélú felfedező, erős szkennerekkel.

(#46470) TESCO-Zsömle válasza tom5598 (#46462) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szépen lassan eltolják Gamescom-ig, mert ha kijönne június végén, nem maradna semmi. Ez a baj, gamescom, születésnap, citcon, karácsony. Túl közel vannak, ha egyiken robbantanak, a másikra nem marad semmi.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46471) TESCO-Zsömle válasza SkyS1gn (#46465) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Most az item 2.0 miatt amúgy is frissíteni kell mindent, 300-as széria meg még talán az új ship pipeline-t se látta, hatványozottan ráfér.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46472) TESCO-Zsömle válasza MasterDeeJay (#46468) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha a játék lesz annyira sokrétű, mint amennyire az akar lenni, akkor egy custom cutlass jó lehet kutatónak. A torony helyére vmi olyan szenzort, mint ami az Aquila-n is van, a rakétapilonokra üzemenyag tartályokat, a komponenseket meg alacsony fogyasztásúra cserélni és kész.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46473) TESCO-Zsömle válasza PodMAN (#46469) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Terrapin egy mobil radarállomás. Kutatni eléggé fapad. Semmi raktere, kérdéses hatótávolsága. Az akkor jó, ha egy konkrét helyet akarsz megfigyelni, az ilyen helyek felkutatásához nem biztos, hogy ideális.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46474) SkyS1gn válasza TESCO-Zsömle (#46470) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem is kell, minek ez a megfelelés, dolgozzanak a fő builden és kész. Nem kell mellékes összefércelt buildeket tákolni :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46475) tom5598 válasza SkyS1gn (#46474) üzenetére


tom5598
senior tag

szóval azt mondod fölöslegesek az E3 , Gamescom meg társai ????!!!! meg vagyok döbbbenve :Y

(#46476) TESCO-Zsömle válasza tom5598 (#46475) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Játékfejlesztői szempontból igen. A Rockstar is simán heggesztette a GTA5-öt 4 éven keresztül úgy, hogy egy hangot nem szóltak róla.

A SC viszont -ugye- közösségi, nem tehetik meg, hogy kizárják a közösséget és a munkára koncentrálnak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46477) Volfram42 válasza TESCO-Zsömle (#46476) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én nagyon nem is várom a 3.0-át. Azaz várom nagyon, de nem most. Jöjjön csak később és tegyenek bele több tartalmat. Azért érzek így, mert szerintem idén már úgy sem lesz több nagy patch. Azaz pontosítva az idei patch le lesz tudva. Aztán várhatunk megint egy évet. Így az a jó, ha több dolog van benne.
Szóval nekem jó lesz az decemberben is. Aztán akkor nem kell annyit várni a következőre. :D

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#46478) tom5598 válasza Volfram42 (#46477) üzenetére


tom5598
senior tag

elvileg 2-3 nagy megjelenéssle készülnek , Erin Roberts mondta. 3 al már biztos nem de lehet más is lesz még 2017 ben ;p 3.1?

(#46479) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Reggelre végre elkészült a Relay az átirattal, szóval én is meg tudtam csinálni az AtV-t :)

star-citizen.hu

(#46480) tom5598 válasza Stilinski (#46479) üzenetére


tom5598
senior tag

képecskéket nem lehetne beszúrni az ilyen cikkbe?

(#46481) nortsen válasza TESCO-Zsömle (#46470) üzenetére


nortsen
aktív tag

Kétszer ne mutassák már be ugyanazt. Elég szomorú, hogy lassan 1 éve volt a 3.0 bemutató.
Most inkább a 4.0-át demozzák már, ha újat akarnak mutatni.
Sőt, a 3.0 minimum legyen kint addigra, hogy legyen mire építeni a bemutatójukat. :)

Stilinski Köszönjük!

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#46482) Stilinski válasza tom5598 (#46480) üzenetére


Stilinski
aktív tag

De, csak sok a probléma velük.

ú(#46481) nortsen: nm :)

[ Szerkesztve ]

star-citizen.hu

(#46483) TESCO-Zsömle válasza nortsen (#46481) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ki beszélt bemutatóról? Azt mondtam, hogy Gamescom-on tolják live-ra a cuccot, előtte egy hónappal jöhet PTU-ra.

Milyen 4.0-t? Hol van az még?.. Évek!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46484) TESCO-Zsömle válasza tom5598 (#46478) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyre valószínűbb, hogy a Reclaimer és vele a teljes salvage mechanika lesz az egyik. Eredetileg a hajó a 3.1-be jött volna, de a legutóbbi dián már nem volt sehol, ami a tervezett szeptemberi befejezésével együtt arra enged következtetni, hogy még 3.1 előtt ki akarják tolni. Ez szeptember és karácsony között bármikor megeshet, de a CitCon-ra is vinni kell valamit, míg a karácsonyt bármikor le lehet tudni egy nagy hajóvásárral.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46485) tom5598 válasza nortsen (#46481) üzenetére


tom5598
senior tag

sok mindent demózhatnak nem csak '4.0 ' van
pl:
-nagy hajócsaték
-sq42
-bányászat és másféle hivatások (doktor, kutatás stb.)

(#46486) Malibutomi válasza nortsen (#46481) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Segitek kicsit. A tavalyi demok egyike sem 3.0 demo volt hanem planetside 1 es 2 demok. Ha demozni akarnak a 3.0-t akkor szamtalan dolgot tudnak meg mutatni belole.

Mas: iden meg biztos hogy lesz tobb patch, mert mar jopar dolog keszen van amit amugy a 3.1-re mutat a schedule.

(#46487) tom5598 válasza Malibutomi (#46486) üzenetére


tom5598
senior tag

azt én is néztem hogy más a nagy schedule on azért készülget :C

(#46488) vaakuum


vaakuum
addikt

Az normális, hogy [ennél a résznél] az oszlopok (vagy antennák :U ) árnyékai villognak? Ez valami buf, vagy szándékosan ilyen?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#46489) Szőrös  válasza vaakuum (#46488) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hiba, más játékban is lehet látni ilyesmit.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#46490) tom5598 válasza vaakuum (#46488) üzenetére


tom5598
senior tag

igen főleg mert ki be válogatták az űrállomás darabokat és ahogy spektrumban megkérdeztem ezeknek az objektumoknak az űrben saját light propogation terük van amit előre ki kell számíttatni hogy rendes árnyék legyen, ezt nyilvány minden egyes piszkafa ki-be vételekor nem csinálják meg.

[ Szerkesztve ]

(#46491) nortsen válasza TESCO-Zsömle (#46483) üzenetére


nortsen
aktív tag

Évek, szóval pont most lehet bemutatni. :D

Malibutomi: Azt most nem tudom mióta nevezzük 3.0-nak, de ez most mind1 is. A lényeg, hogy 1 éve láttuk azt aminek aztán számot adtak, több más dologgal együtt.
A segítséget köszönöm. ;)

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#46492) Eniral


Eniral
tag

elég csak megnézni ha mutatnak valamit programon belül ott van a dátum a Windowsnál..

(#46493) Diopapa


Diopapa
addikt

CR-ék nincsenek kint az E3-on ha jól sejtem ugye? Keresgéltem a neten és úgy tűnik, hogy kihagyják.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#46494) Stilinski válasza Diopapa (#46493) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Általában kihagyják, mert eddig a sajtónak szólt, ők meg olyan conokra mentek, ahol a "nép" jelen lehetett. De szerintem drága is.

star-citizen.hu

(#46495) cskamacska válasza Diopapa (#46493) üzenetére


cskamacska
addikt

De most így belegondolva, mit vinnének ki oda? :) A 3.0-t "láttuk", annak megjelennie kéne, nem tovább mutogatni. Rendkívül exkluzív cuccot nem is tudnának, mert nyilvános a fejlesztés állása.
Játszani meg nem lehetne teljesen, mert még nincs kész..

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#46496) tom5598 válasza cskamacska (#46495) üzenetére


tom5598
senior tag

hajó vásár bejelentés ;]

(#46497) Menthirist


Menthirist
veterán

Ma az AtV-ben a hálózatról lesz szó. Hype engine initiated

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#46498) Menthirist válasza Menthirist (#46497) üzenetére


Menthirist
veterán

https://www.youtube.com/watch?v=L4m2nwn5wT8

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#46499) Menthirist válasza Menthirist (#46498) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem volt olyan jó mint reméltem, de nem volt rossz sem :) Nekem egy kicsit túl szájbarágós volt, de aki kevesebbet tud a témáról, annak lehet nem tűnt annak.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#46500) Diopapa válasza Menthirist (#46499) üzenetére


Diopapa
addikt

Köszi! Szerintem jó volt.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.