Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46351) Szőrös  válasza _Gugu_ (#46349) üzenetére


Szőrös 
veterán

Plusz a védelme is gyenge, amint észreveszik pucolnia is kell különben pillanatok alatt rommá lövik.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#46352) _Gugu_


_Gugu_
tag

nem tudom mennyire néztétek manapság a schedule report-ot.
Úgy látszik netkód miatt csúsznak.. :(
"Work on this is delayed due to waiting on a needed task from the Network Engineering team
ETA is 2nd June (was 26th May)"

(#46353) tom5598 válasza _Gugu_ (#46352) üzenetére


tom5598
senior tag

Levski miatt csúszik de mindegy majd Júliusban valamikor kész lesz

(#46354) Diopapa válasza _Gugu_ (#46349) üzenetére


Diopapa
addikt

Ki kell, hogy ábrándítsalak, EVE-ben az néhány MC pilótának (egyik legkomolyabb leet pvp corp) az volt a kedvenc szórakozása, hogy böszme nagy capitalokkal beálltak az ugrókapukra és a noobokat puttyogtatták. Kb a lőszer és a stroncium amit megzabált az többe került mint a ladik amiket kilőttek. Szóval nem a rakományért, hanem csak úgy...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#46355) Stilinski


Stilinski
aktív tag

(#46356) Gilmoor válasza Stilinski (#46355) üzenetére


Gilmoor
csendes tag

...eközben Magyarországon...mit is lehetne kezdeni ennyi pénzzel? :)

[link]

Meglátjuk melyik lesz kész hamarabb, vagy melyik fogy el hamarabb :)

[ Szerkesztve ]

(#46357) Menthirist válasza Gilmoor (#46356) üzenetére


Menthirist
veterán

nyugi, lesz még az az út is 750 milliárd, mint a belgrád vasút.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#46358) Tengo válasza Diopapa (#46354) üzenetére


Tengo
aktív tag

Hány embert megölünk csak azért, mert. Majd megtudja mindenki, milyen is az agyatlan gank ha esetleg elindul a játék mielőtt rányom valaki a nagy piros gombra.

(#46359) #45997568


#45997568
törölt tag

Megegyszer kiteszem, megkernek mindenkit, azokat is akik mar irtak, hogy dobjatok egy privatot aki jonne hogy lassuk mekkora kecot vegyunk ki :K

Ha nyar akkor buli, Star Citizen Hungary talalkozo.
Julius 15-16, Felsőörs

A program egyszeru, eszunk, iszunk, uszunk es amihez kedvunk van.
Szallas helyben megoldott, ismet egy hazikot fogunk lefoglalni, a koltsegeket szetdobjuk a jelenlevok kozott.

Aki jonne, irjon privatban

rupsz

(#46360) #45997568 válasza #45997568 (#46359) üzenetére


#45997568
törölt tag

Annyit hozzatennek, hogy a program tavaly ugy nezett ki: gyulekezo, grillezes, aztan strand-kajalas-furdes, ezekutan kis atmozgato grill, fagyizas a balaton egyik legjobb fagyisanal, majd borospince (Jasdi pince, remek hely, kivallo borok (!), este levezeto grillezes-sorozes-borozas :DDD Masnap reggel kajalassal inditottunk, jo kis ebredo beszelgetes, pakolas, kajalas, go haza (paran pancsi-kajalas) :DDD

Dietazni ne ide gyertek :N

Laza, kotetlen, mokazos talalkozo ez, 3.0 talan megjelenik eddigre es tudunk majd errol is beszelgetni :K

En szemelyesen kivalloan ereztem magamat, uj baratokra tettem szert, megalakult a Goty csapat :C

Balatoni laz bevezetesnek :DDD Az elso rekesz sort en allom :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46361) Menthirist


Menthirist
veterán

Ezek még mindig meg akarják csinálni ezt az őrültséget. Pedig azt hittem ez valami régi "nagyzolás" volt csak :)
Ha sikerül nekik, az az évtized játékfejlesztés bravúrja lesz. Mint programozó, elképzelni nem tudom hogy fogják tudni megvalósítani.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#46362) tom5598 válasza Menthirist (#46361) üzenetére


tom5598
senior tag

igen azt is írja hogy ez a terv. a terv meg a megvalósíthatóság között nagy a különbség. tessék itt egy jó példa rá, a dokkolás már nem lesz olyan szabad például ;]
[link]

(#46363) Menthirist válasza tom5598 (#46362) üzenetére


Menthirist
veterán

A kettő teljesen különböző dolog. A dokkolást nem lehet teljesen szabadjára engedni, mert tudjuk hogy végződne. De erről eleinte is szó volt már, nem újkeletű dolog. Mármint a városon kívül ott szállsz le ahol tudsz/akarsz, de a városon belül nem tehetsz akármit, ahogy az életben a reptereken sem. Ezt nem nehéz észrevenni.

A mesh szerver architektúra viszont olyan dolog, amit a szőnyeg alá seperhettek volna az évek során (erről a legutóbbi infóm is sok éves volt már), ehhez képest még mindig ez a cél, és a kivitelezéshez szükséges lépések egy része már be van táblázva.

A megvalósíthatóság a két terület esetében teljesen más. A dokkolás esetében játékmechanikalilag nem lenne jó teljes szabadságot adni az embereknek, egész egyszerűen azért mert pár ember tönkre tudná tenni tucatnyi másik játékélményét. Utóbbi viszont technikailag iszonyat komplex dolog, konkrétan fogalmam sincs hogy tudnák megvalósítani, de volt már pár ilyen húzásuk. És mások sem próbálkoznak ilyen komplexitással. Szóval ha sikerül, az bravúr, ha nem, akkor csak nem sikerült megvalósítani azt, amit másnak sem eddig.

Egyébként írják hogy mik a problémák elsősorban, pl hogy mi van, ha mindenki egy helyre akar menni, tehát az egy adott kis területre eső szerver granuláció túlságosan kicsi lesz. Mert fizikailag elképzelhető hogy egy relatíve kis területen, pl az ArcCorp terén legyenek 80-100-an, ami pedig már azt jelentené hogy csak azt a kis területet is két-három szervernek kellene lekezelnie, és mivel ezek az emberek nagyon közel vannak egymáshoz, iszonyat sok interakció lenne ezek között a szerverek között (két fő szűk keresztmetszet van ugyanis, az egyik az egy szerveren kezelhető emberek száma, másik pedig a szerverek közötti kapcsolatok "vastagsága")

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#46364) Gilmoor válasza Menthirist (#46363) üzenetére


Gilmoor
csendes tag

erről egy bölcsesség jut eszembe :)
"A hősök és az idióták közt annyi a különbség, hogy az egyiknek sikerül, a másiknak nem"
Remélem sikerül nekik :U

(#46365) cskamacska válasza Menthirist (#46363) üzenetére


cskamacska
addikt

Akkor fordítsuk meg a kérdést, ha nem sikerül a technikai bravúr, és csak 24-40 fős instance-ok lesznek a játékban, na akkor mi lesz? :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#46366) Szőrös  válasza cskamacska (#46365) üzenetére


Szőrös 
veterán

Semmi, megcsinálják úgy ahogy Elite-ben is van.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#46367) tom5598 válasza cskamacska (#46365) üzenetére


tom5598
senior tag

Legyen hitetek :DDD

(#46368) vaakuum válasza tom5598 (#46367) üzenetére


vaakuum
addikt

jó ez a kép, bár egy hajó fúvókájából áradó körgyűrű alakú hő/lángglória jobban illene hozzá, kb úgy, mint [nála]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#46369) cskamacska válasza Szőrös  (#46366) üzenetére


cskamacska
addikt

Na majd akkor lesz nemulass, ha tényleg olyan lesz. ;]

más

Most engem szeret a launcher ennyire, vagy másnál is defektes? Az hogy lassan tölt az egy dolog, már meg lett szokva hogy a 70 gigás Homefront The Revolution mellé lejön az Elder Scrolls Online is mire a SC befejezi az újratelepítést, de most már a procit is eszi, 15-20%-os terhelést hoz a cigpatcher.exe a két subprocess.exe-jével együtt. :F

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#46370) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Nem rossz, nem rossz.

star-citizen.hu

(#46371) Malibutomi válasza Stilinski (#46370) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tokeletes hely a Rover beugrat a hajoba mutatvany gyakorlasahoz :)

Nagy havas hegyek? Biztos hogy ez valamelyik a 3 hold kozul?

[ Szerkesztve ]

(#46372) Menthirist válasza Malibutomi (#46371) üzenetére


Menthirist
veterán

szar a képminőség, én ebből sivatagot is kiláttam.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#46373) Eniral válasza Malibutomi (#46371) üzenetére


Eniral
tag

hol látsz te havat ? :"D

(#46374) Malibutomi válasza Eniral (#46373) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mondjuk a feher reszek az osszes hegyen?

(#46375) Eniral válasza Malibutomi (#46374) üzenetére


Eniral
tag

az kérlek homok :"D :C

(#46376) Malibutomi válasza Eniral (#46375) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Sokak szerint ho a redditen is, homok otletet meg senkitol nem lattam. Mibol gondolod hogy homok?

[ Szerkesztve ]

(#46377) Eniral válasza Malibutomi (#46376) üzenetére


Eniral
tag

onnan ,hogy ezt a helyet láttuk már korábban egy videóban.. ebben a kanyonba repült be a srác egy Gladius-al . Továbbá havas felszínen sokkal rikítóbbnak kellene lennie a felületeknek és a tájnak.. amit láttunk is már a jeges hold felszínen. :R :)) ez az én meglátásom.

(#46378) tom5598 válasza Eniral (#46377) üzenetére


tom5598
senior tag

és igaz is ez Daymar valszeg, a hó sokkal több fényt verne vissza, meg az alapszín sem jó hónak, valamint azok a kövek nagyon nem illenének oda ha havas környezet lenne :P

[ Szerkesztve ]

(#46379) tom5598 válasza tom5598 (#46378) üzenetére


tom5598
senior tag

(#46380) Malibutomi válasza Eniral (#46377) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hat nekem nyolc legyen homok. Olyan mindegy csak jojjenek mar :)

(#46381) bladex73


bladex73
aktív tag

Megjelent egy ilyen:

[link]

Ha valakinek van kedve lefordítani elolvasnám.:)

(#46382) tom5598 válasza bladex73 (#46381) üzenetére


tom5598
senior tag

a lényeg hogy a ponyva amivel letakarták nem lesz elérhető, szóval csak csupaszon lehet csodálni :(
sztem ez volt a legfontosabb info benne ;]

[ Szerkesztve ]

(#46383) SkyS1gn válasza tom5598 (#46382) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hazugság, refundot most! :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46384) tom5598 válasza SkyS1gn (#46383) üzenetére


tom5598
senior tag

mondjuk én vettem volna 5-10$ ért ponyvát XD

(#46385) tom5598


tom5598
senior tag

(#46386) SkyS1gn válasza tom5598 (#46385) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:o

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46387) nortsen válasza tom5598 (#46385) üzenetére


nortsen
aktív tag

Na jó, de ha pár ponyva, akkor legyen lehúzható, nem csak vmi dísz tárgy!

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#46388) vagabor válasza bladex73 (#46381) üzenetére


vagabor
aktív tag

Holnap valószínűleg lesz rá időm :)

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#46389) bladex73 válasza vagabor (#46388) üzenetére


bladex73
aktív tag

Nagyon köszönöm.:)

(#46390) Stilinski


Stilinski
aktív tag

(#46391) vagabor


vagabor
aktív tag

Kérdések és válaszok: Aegis Eclipse

szerettem volna betűzni mint te Shed de aztán kb 2 másodperc alatt elálltam tőle :D

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#46392) duvi válasza vagabor (#46391) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszönet a fordításért :R

(#46393) bladex73 válasza vagabor (#46391) üzenetére


bladex73
aktív tag

Köszi a munkát.:)

(#46394) Stilinski válasza vagabor (#46391) üzenetére


Stilinski
aktív tag

:D Na igen, ehhez kellett volna a magyar utónévkönyv :D Kiemelté tettem, meg kidobom facebookra is :)

star-citizen.hu

(#46395) cskamacska


cskamacska
addikt

Folytatásos teleregényünk ott hagytuk abba, hogy töröltem az félig se települt SC mappát és inkább töltöttem Fallout4-et helyette. Tegnap viszont folytattam, frissített egy peccsert és máris meglepő gyorsasággal csurgott lefelé.. egészen kb 80%-ig mikor is beleállott, mint Aurora a radar relay-be. Újraindítás, szenvedés, újraindítás, config buzerálás, router újraindítgatások és IP keresgélés, hálókártya tiltogatás, még több konfig buzerálás, áldozat random babiloni isteneknek, és továbbra is vagy neverending update(veryfying game cache) van, vagy újra le akarja szedni az egészet. Elölről. 29 gigás Star Citizen mappa mellé. ;]

Persze a reddites formaválasz az, hogy pofa alapállásba, alfa játéknak alfa peccsere van. Nos Derek Smart csapata csókoltat minden újoncot vasvellával elzavaró vérfant, de egy SC-re themelt qBittorrent klienssel, és hivatalos .torrent kiadásokkal sokkal előrébb tartanánk. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#46396) Diopapa válasza cskamacska (#46395) üzenetére


Diopapa
addikt

Nekem több mint 2 éve fent van mindig a hivatalos legújabb SC build, de azon kívül, hogy régen nagyon lassan töltötte le a frissítést és folyton leszedi az egészet, nem volt vele problémám... Téged nem szeret CR... ;] :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#46397) Szőrös  válasza cskamacska (#46395) üzenetére


Szőrös 
veterán

Béna vagy.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#46398) tom5598 válasza cskamacska (#46395) üzenetére


tom5598
senior tag

"áldozat random babiloni isteneknek" lehet itt a probléma mit áldoztál? :U

[ Szerkesztve ]

(#46399) vaakuum válasza tom5598 (#46398) üzenetére


vaakuum
addikt

Biztos nem söröt vagy borot ... :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#46400) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

En nem tudom mi lehet egyeseknel a gond, nekem mindig ugy jon maxon, hogy nem is lehet mast netezni mellette.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.