Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58851) Bjørgersson válasza anrab (#58850) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pont ezt kérdeztem három hozzászólással ezelőtt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58852) anrab válasza Bjørgersson (#58851) üzenetére


anrab
addikt

Ja. :)

(#58853) AliasB válasza Bjørgersson (#58849) üzenetére


AliasB
senior tag

Mondom nincsen. A legújabb a gmail és a térkép app is de nincsen ilyen.

Járj nyitott szemmel.

(#58854) AliasB


AliasB
senior tag

Ja és a gmail. Verzióját az alkalmazásinfóból mentettem ki. A beállításoknál felül kellene lennie de nincsen feljebb semmi!

Járj nyitott szemmel.

(#58855) AliasB válasza AliasB (#58848) üzenetére


AliasB
senior tag

Amúgy oda van írva a gyengébbek kedvéért az első mondatba, hogy mindenből a legújabb van feltelepítve!

Járj nyitott szemmel.

(#58856) Bjørgersson válasza AliasB (#58855) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A bunkózásból pedig vissza lehet venni, főleg amíg mi próbalunk neked segíteni. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58857) AliasB válasza Bjørgersson (#58856) üzenetére


AliasB
senior tag

Ne haragudj csak nem szeretem ha hülyének néznek amikor direkt kiírtam valamit.

Járj nyitott szemmel.

(#58858) AliasB válasza AliasB (#58845) üzenetére


AliasB
senior tag

Az üzemidő 3 nap használat után is egész jó. Megérte frissíteni.
Töltés óta 1 nap használat után (esténként töltöm) 2óra40perc kijelzőidővel (ami 13%) 47%on van az akku. Két napot ugyan nagyon neccesen bírna ki de ez így már nekem elég mert a 8as droiddal nagyon rossz volt.

Járj nyitott szemmel.

(#58859) Tomiii258


Tomiii258
tag

A Gugli appok egy részénél (bár ez most már asszem csak a Gmail-re és a Maps-re igaz) hiába rakod fel a legújabb verziót az appból, a sötét témához akkor is kell alájuk a 10-es Android, ami S8-on viszont nem elérhető...ezen egy csomót bosszankodtam én is, végül inkább hagytam a Gmailt és áttértem a Samsung Email-re, azzal úgysem voltak levél beérkezési gondok soha, míg Gmail csomószor nem jelzett, ha emailt kaptam, csak ha meg is nyitottam az appot.

Térképpel mondjuk szintén nem vagyok valami elégedett...lehet, hogy egyszer próbálnék ki egy másik térkép appot, akkor utána már a Maps-et is hagynám a fenébe :D

[ Szerkesztve ]

Tomiii258

(#58860) icemad válasza Tomiii258 (#58859) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Waze egyébként nem rossz autós navigáció, csak szokni kell egy kicsit. A Google féle megoldás viszont azért jó, mert tömegközlekedés és biciklis útvonal tervezés is van benne.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58861) jambiyya válasza icemad (#58860) üzenetére


jambiyya
őstag

Sziasztok!

Egyik pillanatról a másikra nem talál egyetlen műholdat sem. Végigcsináltam a netes praktikákat, cache törléstől kezdve programok törléséig, se semmi.
Pont ilyet nem találtam a fórumban sem a keresővel.
Most jönne egy factory reset, de előtte még ha valakinek van tippje, megköszönném.
Gondolom ha az se működik, akkor HW gond.

Köszönöm.

(#58862) jambiyya válasza jambiyya (#58861) üzenetére


jambiyya
őstag

Hazaértem, mutatta volna a fiamnak, erre megint látja a műholdakat. Olyan, mintha az itthoni wifi hiányzott volna neki, csak hát mivel resteltem a hálózati beállításokat, nem csatlakozott elsőre.
Nagyon fura votl ez, és nem az első. Sajna ideje újabb teló után nézni lassan. :(

(#58863) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!
S8 sima telóhoz van valakinek elfekvőben egy gyári alcantara tok? 4 évesen az enyém, sajnos elfáradt, a sarka sérült.
Vagy van valami hasonló jó tok ami kemény és ennyire jól védi a telefont. 4 év alatt 3x esett le, ebből tavaly fejmagasságból kőre és semmi baja semmi nyoma. Valszeg az az esés az, ami most előjött a tokon.

(#58864) kellcucc


kellcucc
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy megnyitható-e ez a link, de még mindig meg vannak, hogyha valaki kipróbálná, ingyen elviheti Csepelről, mivel külföldre költözök nem sokára.

https://hardverapro.hu/apro/elado_dbrand_galaxy_s8_matte_black_es_black_leather_hatlap_sk/friss.html

(#58865) xrvman válasza kellcucc (#58864) üzenetére


xrvman
őstag

Köszi, megnyitható volt.
Ám ez nem védi annyira a telefont mint szeretném.

(#58866) mastodon


mastodon
aktív tag

Az Accubattery szerint olyan 80%-os az aksi a gyerek S8-as telefonján, és nemigen bírja egy napig (kevesebb mint 8-10 óra) minimális használattal. Hogyan lehet csökkenteni a fogyasztást úgy, hogy azért menjen folyamatosan az NFC, a helymeghatározás (lássam , merre jár), adatforgalom, bluetooth? Sebesség nem döntő.

A Universal Android Debloater-t vagy a Extreme Safe Aroma based debloater-t használta valaki? Könnyű használni, érdemben segít?
Az Adhell3 már nem helyezhető üzembe? mivel lehet még csökkenteni a nem kívánt aktivitást?

Melyik a legjobb kamera app az S8-hoz? A miniuser123's Google's Camera Port-ot nem fejlesztik tovább. Mi a különbség a Samsung 4k60 Camera Mod és a Zero Camera Mod között?

(#58867) dkovizoli válasza mastodon (#58866) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az adhell 3 már évek óta nem működik. Ha reklámblokkolást szeretnél, arra a különböző privát dns szolgáltatások léteznek. Nextdns.io és társai. A többi kérdésedre én nem tudok érdemben válaszolni. De ha az accubattery egyáltalán megbízható ilyen szempontból, akkor is egy 80%-os akku már nem egy bajnok sajnos.

(#58868) kellcucc válasza xrvman (#58865) üzenetére


kellcucc
aktív tag

A hátlapot a karcok ellen védi, nekem 4 évig hibátlan volt, utána betört a kijelzőm, mert kiesett a zsebemből, mikor szálltam ki a kocsiból. Nekem tetszett, hogy elegáns lett tőle a telefon. Aki nem vigyáz rá annyira, szerezzen be tokot hozzá :) S10-em van most, ahhoz kaptam tokot is, de jobb szeretném csak egy hátlap skinnel..

(#58869) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Sziasztok. Azt hogyan lehet kikapcsolni, hogy ha nem fogadott hívásom van akkor a naptárba jelezze azt?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#58870) xrvman válasza gordonfreemN (#58869) üzenetére


xrvman
őstag

Szia!
Én ilyet nem látok. Ha van egy nem fogadott hívásod és megjelenik a naptárban, az szerintem egy külső app.
Kikapcsolni szerintem az általad feltett applikáció eltávolításával tudod.
Esetleg már ha nagyon kusza, akkor, képek mentése után egy gyári visszaállítással tudod rendbe hozni. Ám visszaállításkor ne töltse le, ugyanazokat az appokat, ne állítsa vissza az előző állapotot. Te szedd le amire tényleg szükséged van.

(#58871) gordonfreemN válasza xrvman (#58870) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Valóban, ez a reminder nevű samu app lesz az, de nem tudom eltávolítani, se kikapcsolni

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#58872) xrvman válasza gordonfreemN (#58871) üzenetére


xrvman
őstag

Huh, én el se indítottam, s nem is fogom.
Keresgéltem a neten, s tán ez alapján ki tudod kapcsolni az értesítést.
Reminder - 3 pont - beállítások - és ott esetleg
- emlékeztessen az elutasított hívásokra kikapcsolni?
Vagy lejjebb az
- értesítéseket kikapcsolni?
Videó:
https://www.youtube.com/watch?v=AHF-fzK3lfE
Vagy ez alapján.
https://www.youtube.com/watch?v=YqeaatLZcXU

(#58873) gordonfreemN válasza xrvman (#58872) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ok, így sikerült! Köszi!

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#58874) Blaci9204


Blaci9204
csendes tag

Sziasztok,

S8-as üveg cserére és esetleg egy akku cserére kit tudnátok ajánlani aki nem horror áron dolgozik?
Esetleg olyat aki hozott akkut beépít?

(#58875) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Amikor kikapcsoltam a telefonom még nem volt semmilyen hibája, később, amikor bekapcsoltam zöld színű volt a kijelző, alig látszott valami. A PIN-kódot is nagyon nehezen tudtam beírni, és pár perc után nagyon forró lett az egész telefon. Valamikor meg csak azt tudtam leolvasni, hogy hány százalék a töltöttség, a többi rész tiszta fekete volt. Valamikor meg csak felül volt zöld rész, a többi rész fekete vagy az egész zöld. Mi lehet a hibája? Lehet javítani?

[ Szerkesztve ]

(#58876) dkovizoli válasza timelord1987 (#58875) üzenetére


dkovizoli
addikt

Kijelző vagy szalagkábel vagy alaplap. Javítani lehet, kérdés , hogy megéri-e?

(#58877) MCMLXXXII


MCMLXXXII
tag

Sziasztok!

Ha fizetem még a biztosítást
Megcsinálják abból a az első hátsó cameta cserét meg ha kérem az aksi cserét ?
Samsung note 8
Elő történet : csináltam félig víz alatti felvételt azt csak be párált a készülék, elöszőr kezdte a nedves a usb vel majd miután kiszáradt a telo nem müködött a camera lámpa irisz.

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#58878) timelord1987 válasza dkovizoli (#58876) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen :R
Alacsony áron melyik Samsung telefon tud most annyit, mint egy S8/S9+ ?

Ha pár perc után nagyon forró a telefon, akkor lehet akkumulátor vagy alaplap hiba?

[ Szerkesztve ]

(#58879) lionshamlet válasza timelord1987 (#58878) üzenetére


lionshamlet
senior tag

En s20+ra csereltem az s8+t.
Eddig minden franko, sztem velem marad még pár evig.

(#58880) icemad válasza timelord1987 (#58878) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet az is, hogy valamelyik program hibásan működik és terheli a processzort. Egy gyári visszaállítást kellene csinálni. Ez mindent töröl a telefonról, képeket, videókat is, szóval előtte csinálj egy biztonsági mentést.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58881) timelord1987 válasza icemad (#58880) üzenetére


timelord1987
őstag

Már amikor bekapcsolom, akkor zöld a kijelző. A Samsung felirat még olvasható, utána már legtöbbször nem lehet semmit sem látni, csak zöld színt.

70 ezer forint (feltöltőkártyás csomagban) körül milyen Samsung telefont ajánlott venni?

(#58882) icemad válasza timelord1987 (#58881) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt elfelejtettem, hogy a kijelződ is rossz...

Telefon vásárlásban itt tudnak segíteni: [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58883) timelord1987 válasza icemad (#58882) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen :R

Szerinted lehet akkumulátor vagy alaplap hibája?

(#58884) icemad válasza timelord1987 (#58883) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát ezt így senki nem tudja megmondani. Lehet mindkettő. Szervizben talán tudnak valamit mondani.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58885) timelord1987 válasza icemad (#58884) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen :R

(#58886) oil120 válasza timelord1987 (#58885) üzenetére


oil120
senior tag

Én a Corvin pálza melletti szervizben [link] voltam. A neten is mindenki dicséri és én is. Egy próbát megérhet.

(#58887) timelord1987 válasza oil120 (#58886) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen :R

(#58888) anrab


anrab
addikt

Ha esetleg nem volt.
Nyomjatok a frissítésre.

(#58889) róland válasza anrab (#58888) üzenetére


róland
veterán

Hogy miért is érdemes frissíteni:

Meglepetés frissítést kapott a Galaxy S7 és S8 is

Gyakorlatilag a GPS valamilyen hibáját javították.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#58890) N.otorious válasza róland (#58889) üzenetére


N.otorious
senior tag

Amivel még nem találkoztam :C

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#58891) róland válasza N.otorious (#58890) üzenetére


róland
veterán

Szerintem én az elmúlt 1-2 hétben belefutottam. Van egy alkalmazás, ami nagyon sokszor nem talál pozíciót, hiába működik a GPS.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#58892) jambiyya válasza N.otorious (#58890) üzenetére


jambiyya
őstag

Nekem jött. Egy egész napig nem votl GPS-em, semmilyen alkalmazásban. Másnapra rendbejött, de addigra már megvolt az S10 (amit egyébként nagyon jó váltásnak érzek).

(#58893) xrvman


xrvman
őstag

Nekem is ma jött váratlanul egy értesítés, miszerint frissül a telefonom, s igen a leírásban GPS hibájának javítását írták.
Frissítettem. ;)
Amúgy én nem vettem észre GPS hibát a rendszeren.

(#58894) gordonfreemN válasza xrvman (#58893) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nekem néha meghülyült, bár ez lehet nem hiba már manapság, hanem feature

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#58895) Ludovicus


Ludovicus
aktív tag

Remélem nálam nem pont az új frissítés cseszte el a GPS vételt. Eddig két alkalomból kétszer volt problémám, a waze alig akarta megtalálni a jelet induláskor és a nyomkövető alkalmazásom vesztette el a vételt a futás utolsó kilométerén :(( Előbbire ritkán már volt példa, utóbbira még sosem...

(#58896) anrab válasza Ludovicus (#58895) üzenetére


anrab
addikt

Most már van az utóbbira is! :D

(#58897) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok,
miért van az, hogy pl egy hete Total Commanderrel másolt, mentett fényképeknél egy óra eltérés mutatkozik?
Samsungon 7:10 PC-n, is ugyanez, majd egy hét múlva mentenék újra, folytatólagosan és pontosan egy óra eltérés 8:10 látok az előzőleg másoltaknál.
Ugyanez van mind az összes 2000 fájlnál is.
Frissen másoltaknál az óra megegyezik.

(#58898) whatnot


whatnot
őstag

Megerősítést kérnék, hogy a book coverrel a tablet színe nem látszik, csak a bezel.

Rózsaarany S8+ kapható 270ezerért is, a grafitszürke pedig 340nél kezdődik, nem mindegy a különbség...

(#58899) icemad válasza whatnot (#58898) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kb. csak 200 ezerrel lőtték túl az árát... :))

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58900) whatnot válasza icemad (#58899) üzenetére


whatnot
őstag

:F

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.