Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58301) lanszelot válasza sgeza (#58300) üzenetére


lanszelot
addikt

ezt már megbeszéltük, hogy nem tudok olyan kártyát keríteni sehonnan

nem tudom mi a csc
G955FXXU4CRL3_G955FOXM4CRL1_XEU.zip
ebbe honnan tudom melyik van?

(#58302) sgeza válasza lanszelot (#58301) üzenetére


sgeza
veterán

Ha már megbeszéltük, miért teszed fel újra ugyanazt a kérdést?
Erre a kérdésre ez a válasz. Ha újra felteszed újra válaszolni fog valaki.

[ Szerkesztve ]

(#58303) Tomiii258 válasza lanszelot (#58301) üzenetére


Tomiii258
tag

Ha nem tudsz izraeli sim-kártyát szerezni, akkor nem lesz ilyen menüd soha, semmilyen ROM-on.
Az általad linkelt felvevő menü megléte ugyanis nem csak a ROM-tól függ, hanem attól is, hogy milyen Sim-kártyát raksz bele. Ha európait, akkor a ROM "tudja", hogy az EU-ban nem lehet beszélgetést felvenni és meg sem jelenik neked az a menü, hiába tudná maga a ROM a felvételt.

[ Szerkesztve ]

Tomiii258

(#58304) dkovizoli válasza Tomiii258 (#58303) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ez így pontatlan. Ugyanis a rom aktív régiójától függ, hogy van ilyen menüpontod vagy nincs. Vagyis pl magyar kártyával is lehet rögzítésed, ha az aktív csc-d pl ILO vagy THL.

(#58305) sgeza válasza lanszelot (#58301) üzenetére


sgeza
veterán

Egy független ROM tartalmaz sok CSC kódot. Az, hogy melyikre áll be, a SIM kártya régióján múlik (pl. a magyar az XEH). Az aktuális CSC kódon múlik, hogy mikor érkezik meg hozzád a frissítés, illetve milyen funkciók engedélyezettek a ROM-ban.
A frissítési időkülönbségek miatt szoktuk adott esetben a német (DBT) kóddal "lekérni" és telepíteni a frissebb firmware-t, mert abban a régióban általában hamarabb jön ki - egyébként ugyanaz - a frissítés.
Az izraeli SIM azért kell, hogy beállítsd izraeli régióra (ILO - ahol nincs tiltva a rögzítés), utána beteheted a magyart, mert ha nem nyomsz SIM resetet, akkor marad az ILO régión. Ha nyomsz, átvált a kártya szerinti XEH régióra, és eltűnik a rögzítés (no meg gyári alaphelyzettel jár együtt a művelet).

Dkvozoli: szerintem ugyanarra gondolt ő is, csak nem volt pontos a végén a magyarázat.

[ Szerkesztve ]

(#58306) Tomiii258 válasza dkovizoli (#58304) üzenetére


Tomiii258
tag

Jogos, amit írsz, csak próbáltam leegyszerűsíteni.
Meg a lényeg ugyanaz: ennek a menünek az "lőhívásához" kell neki izraeli sim, ha nincs neki, nem lesz ilyen menüje. Viszont korábban már írta, hogy nem tud szerezni, meg nem is akar, mert elfelejtené és újraindításnál véletlen sim-resetelne...

Tomiii258

(#58307) velkeibalesz


velkeibalesz
tag

Akkor már egyszerűbb feltenni mondjuk egy hadesrom-ot vagy akármelyik szimpatikus one ui alapú custom romot és azokban a telepítésnél a csc tweak résznél kijelölni a hívásrögzítést.

(#58308) dkovizoli válasza velkeibalesz (#58307) üzenetére


dkovizoli
addikt

Lehet, csak akkor már rootolni kell.

(#58309) lanszelot válasza Tomiii258 (#58303) üzenetére


lanszelot
addikt

Ez így nem igaz, mert jelenleg is tudok felvenni, de frissítenem kell.

Azért írom ugyanazt, mert még mindig nem tudom melyik rom-ot kellene feltennem, hogy tudja a rögzítést, mint a jelenlegi tudja.

éddig próbáltam izraeli kártyát de nem tudok venni, próbáltam találni valahol valamit, hogy melyik az a rom ami még tudja.
Sajnos kezd teljesen bekakilni a telefon, így nagyon kellene kezdenem vele valamit, de fogalmam sincs mit.
/jelenlegit megbeszéltük miért ne tegyem vissza, az sajnos nem megoldás/

Néztem új telefont is, hogy kidobom ezt, és veszek olyat ami nem xar kínai, de moto nem gyárt vízállót. :(

(#58310) Tomiii258 válasza lanszelot (#58309) üzenetére


Tomiii258
tag

Android 9-ről volt szó,nem? Azt kérdezted :)
Azon izraeli Sim nélkül nem jön elő az a menü.

Magyarul android 9-en muszáj izraeli simet szerezned (amit egyszer kell csak betenned a telóba, utána használhatod EU-s simmel is).
Ha nem tudsz szerezni izraeli simet, akkor mondj búcsút az android 9-nek, vagy a hangrögzítésnek. Vagy-vagy, együtt nem megy a kettő izraeli sim nélkül.

Tomiii258

(#58311) lanszelot válasza Tomiii258 (#58310) üzenetére


lanszelot
addikt

Igen, mert ott azt mutatták megy,és ment is a frissítésig.

Majd kérdeztem egy ilyet: "Melyik rom-ban nincs még benne?"
Mert volt szó a 8 ról, de nem biztosra. Aki tesztelte nekem, az írta, hogy neki S8 van, nem S8+, és lehet + on nem megy. Ha pedig frissítem nincs vissza út.

(#58312) viktorhu válasza lanszelot (#58309) üzenetére


viktorhu
veterán

Az ebayen egy időben egy rakás izraeli simet árultak, biztos most is van.

"moto nem gyárt vízállót" - a moto semmilyet nem gyárt, a kínai Lenovo egyik márkaneve.

(#58313) lanszelot válasza viktorhu (#58312) üzenetére


lanszelot
addikt

én nem találtam, tudnál segíteni benne?
ebay uk

(#58314) sgeza válasza lanszelot (#58313) üzenetére


sgeza
veterán

https://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=empty+SIM+card+Israel&_trksid=m5467.l1311&_odkw=empty+cell+phone+SIM+card+Israel+region&_osacat=29778

(#58315) Tomiii258 válasza lanszelot (#58311) üzenetére


Tomiii258
tag

Európai simmel egyik Adnroid 9 ROM-ban sincs benne a hívásrögzítés, legalábbis S8-on tuti, mert One UI 2.0 nincs is S8-ra, szóval nem az a frissítés vette ki (hanem egyszerűen az európai sim...).
Mint írtam, meg már mások is írták hetekkel ezelőtt is, android 9-en egyszerűen nincs hívásrögzítés az EU-ban és pont, csak EU-n kívüli simmel megy ROM-tól függetlenül.

De ezt szintén hetekkel ezelőtt már én is leírtam neked, konkrétan emlékszek rá, mikor felvázoltam neked a 3 lehetőséget (1: Root. 2: Izralei sim és akkor android 9-re akár OTÁ-n is frissíthetsz. 3: android 8-ra frissítés Odinnal).
Most rákérdeztél erre a videóra, de a helyzet ugyanaz, andorid 9-en nincs hívásrögzítés, csak EU-n kívüli Sim-mel. A linkelt videódon valszeg indiai kártya van a telefonbna, azért látszik rajta a rögzítés menü (pont úgy, mintha izraeli lenne benne).

[ Szerkesztve ]

Tomiii258

(#58316) lanszelot válasza sgeza (#58314) üzenetére


lanszelot
addikt

ez nem jó, írtam uk , az pedig us. Nem küldik el ide.

Tomiii258
Nem A9 -ről van szó. Melyik rom, az a rom-ok közül, és nem A9 rom-ok közül.
-Ha nem tudok izraeli sim-et keríteni hiába írod le akkor se tudok
-A8-nál azt írtátok elvileg, az elvileg az nem biztos, mert senki se tesztelte le S8+ -on, gondolom senkinek nincs S8+ on A8
-Nem indiai sim-mel, mert rengeteg ilyen video van fent csak ezt osztottam
tessék egy másik, ez tuti nem india /india +91/

[ Szerkesztve ]

(#58317) sgeza válasza lanszelot (#58316) üzenetére


sgeza
veterán

Nem értem, amit írsz.
Amit küldtem, egy keresési eredmény sok lehetőséggel. Küldenek ide is.

[ Szerkesztve ]

(#58318) laszlolczka válasza lanszelot (#58316) üzenetére


laszlolczka
őstag

Root,és van hivás rögzités.Alexis rom,stb.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#58319) Tomiii258 válasza lanszelot (#58316) üzenetére


Tomiii258
tag

Ez a videó meg kínai vagy valami ázsiai az akcentusból ítélve, tehát ugyanúgy nem európai.
A lényeg, hogy ha nem szerzel izraelis simet, az android 9 felejtős és Odinoznod kell.

Ha meg Odin, akkor azzal azt is meg tudnád csinálni, hogy felraksz egy korai 8-as romot, aztán arról meg visszamész Android 7-re...beszéltük már, hogy mi jelzi a ROM-ok verzióiban, hogy melyikről tudsz még visszamenni a korábbira.

Ezzel így igazából maradnál a mostani Adnroidon, tehát tuti menne a hangrögzítés, de a teljes rendszer felül lenne írva (korábban írtad, hogy ezt akarod, mert valszeg valami nagyon alap dolog akadt be nálad, ami a hibákat okozza).
Kockázat lényegében nulla, mégis mindent elérnél, amit akarnál.

Tomiii258

(#58320) trebrona válasza lanszelot (#58316) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azért ebay-ről rendelni egy SIM kártyát nem túl bonyolult feladat...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#58321) lanszelot válasza sgeza (#58317) üzenetére


lanszelot
addikt

a szállítás miatt 20 dollár csak ennyi. ami meg olcsó lenne az nem szállít ide.
max 3GBP-t adok erre a kísérletre.
Az se biztos, hogy jó lesz a telefonom, ha frissítem, az se hogy megérkezik a posta, stb...
trebrona nem minden van úgy ahogy elképzeled

[ Szerkesztve ]

(#58322) icemad válasza lanszelot (#58309) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

S10 szériában és s20 szériában is működik a hívásrögzítés külsős programmal. Vegyél olyat.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58323) lanszelot válasza laszlolczka (#58318) üzenetére


lanszelot
addikt

Custom rom -mal sok minden nincs Samsungban, valami hívás ingyom bingyom sincs nem tudom mi az nem most olvastam, illetve bug bug bug
Az most is van, nem köszönöm

icemad: soha többet ilyen pocsék telefon.

[ Szerkesztve ]

(#58324) trebrona válasza lanszelot (#58321) üzenetére


trebrona
nagyúr

Na mesélj, kérlek! Ugyan mit képzelek én rosszul? :D
Kaptál bőven segítséget többektől is, de te csak vergődsz folyamatosan.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#58325) lanszelot válasza trebrona (#58324) üzenetére


lanszelot
addikt

Olvassvissza miért is kell frissítenem, és meglátod miért nem akarok költeni rá
Az hogy böktök valami választ, az nem segítség
Pl az A8 -as romot még mindig senki se igazolta vissza.
Az a híres 1 GBP-s izraeli sim, valójában 20GBP,
és sorolhatnám

[ Szerkesztve ]

(#58326) trebrona válasza lanszelot (#58325) üzenetére


trebrona
nagyúr

Na visszaolvastam. Írtad, hogy Angliában vagy, kilépett az EU-ból, hátha jövőre már meg is oldódott a kérdés magától. :)

btw én találtam 3.33 GBP-ért szállítással együtt...

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#58327) laszlolczka válasza lanszelot (#58323) üzenetére


laszlolczka
őstag

Nagyon nem jól tudod,de hagyjuk.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#58328) Tomiii258 válasza lanszelot (#58325) üzenetére


Tomiii258
tag

Az A8-as romon működő hívásrögzítést már hetekkel ezelőtt leírta neked RED, aki azt is írta hogy A9-ről ment vissza A8-ra pont a hangrögzítés miatt.
Ebből követkzőleg a frissebb A8 romokon is működik a hangrögzítés, ha egyszer A9-ről tért vissza.

Továbbá itt írtam pár hozzászólással előbb, hogy akkor menj egy korai A8 romra, arról meg vissza arra az A7-re, amin most vagy: hangrögzítésed is lesz, meg a a teljes rendszered is frissül.

[ Szerkesztve ]

Tomiii258

(#58329) sgeza válasza Tomiii258 (#58328) üzenetére


sgeza
veterán

Arra minek menjen vissza, amin most van? Nyom egy gyári alaphelyzetet, és kész. Mindazonáltal nem értem, hogy miért ekkora probléma neki az izraeli SIM beszerzése.

[ Szerkesztve ]

(#58330) sgeza válasza lanszelot (#58325) üzenetére


sgeza
veterán

Nem böktünk választ, hanem adtunk egy megoldást. Számon meg ne kérj senkit, mert itt mindenki szívességből segít, nem pénzért! Ha valamire nem kapsz választ, azt lehet, hogy nem tudja senki, ezért nem kapsz. Azt nem fogja írni senki, hogy "nem tudom", csak szimplán nem jön válasz.
Azt meg nehezen tudom elképzelni, hogy "fillérekért" ne kapnál egy üres SIM-et. Csak lehet, hogy még nem találtad meg a legkedvezőbb kínálatot. Nálam rögtön az első találat kb. 1200 Ft. Economical international shipping van, így gondolom UK-be is ugyanannyiért szállít.

[ Szerkesztve ]

(#58331) Tomiii258 válasza sgeza (#58329) üzenetére


Tomiii258
tag

Azzal elvileg nem frissülek bizonyos androidos mappák, csak a felhasználói adatokat törli teljesen. Nála viszont olyan hibajelenségek vannak, amiket egy gyári alaphelyzet nem oldott meg, mert már próbálta. Ezért akarja frissítéssel teljesen felülítni a rendszert, mert azzal remélhetőleg frissülnek azok a dolgok is, amik nála elromlottak.
Legalábbis ebben bízik, innen indult minden.

Tomiii258

(#58332) sgeza válasza Tomiii258 (#58331) üzenetére


sgeza
veterán

A gyári alaphelyzet mindent visszaállít alaphelyzetbe. Inkább azt tartom valószínűleg, hogy visszatelepít valamit, ami nem működik rendesen. Vagy egész egyszerűen a régi rendszer ilyen és kész.
Én biztos frissíteném a helyében a legújabbra izraeli SIM-mel.

(#58333) lanszelot válasza sgeza (#58330) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem ártana megnézni mire válaszolok.
"de te csak vergődsz folyamatosan" le lettem baxva, erre reagáltam. Ez nem számon kérés.

De most is írjátok "én találtam" , akkor miért nem linkelitek be? Ez pont az amit írtam.

17GBP a szállítási költség a linken amit dobtál, vagy nem szállít ide.

trebrona még mindig nem az, A telefonommal gondok vannak, senki se tudja mi lehet a az, ezt a javaslatot kaptam, hogy ez hátha megoldja

Tomiii258 A8-as rom S8-on működött, és ha végig olvasod, írta, hogy nem biztos, hogy S8+ on is fog. Illetve hogy nincs vissza út 7-re.

(#58334) sgeza válasza lanszelot (#58333) üzenetére


sgeza
veterán

Linkeltem. Azokat nézd végig! Nálam rögtön az első találat, amiről beszélek, de nem tudom, hogy nálad milyen sorrendben ad ajánlatokat:

https://www.ebay.com/itm/SIM-Card-Israel-4G-LTE-All-Providers-Activated-Empty-SIM-card-All-Sizes-/202572488459

[ Szerkesztve ]

(#58335) icemad válasza lanszelot (#58333) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Bemész Ahmedhez a sarki géesembe és veszel tőle izraeli simet. Ha nincs neki, akkor megrendeli. Nem hiszem el, hogy nincs nyamvadt 10 fontod erre.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58336) Tomiii258 válasza lanszelot (#58333) üzenetére


Tomiii258
tag

Korai A8 romról van visszaút.
Továbbá korai A8 romon tuti működik a hívásrögzítés, ha egyszer késői A8 romon is (RED visszatért A9-ről A8-ra, de ezt csak késői A8 romra tudta megtenni).
S8 és S8+ között gyakorlatilag semmi eltérés nincs, csak a méret. Ha egyiken megy, a másikon is menni fog...nem tudom, én még nem hallottam olyat, hogy S8-on valami nem ment, ami S8+on meg igen (bár persze ettől még lehet ilyen).

De sokadszor mondom a tuti kockázat nélküli megoldást:
1: Odinnal menj korai A8 romra
2: utána Odinnal menj vissza A7-re
Így tuti menni fog a rögzítés és felülíródik a teljes rendszer, tehát az is megtörténik, amit akarsz (vagy persze maradhatsz akár a korai A8 romon is, ha minden OK)

Ebayen ez itt economy shipping worldwide:
[link]
Szállítással együtt kevesebb, mint 3,5 GBP.

Tomiii258

(#58337) laszlolczka


laszlolczka
őstag

Hátha valakit érdekel:dec.20-a körül ONE UI 2.5.De ez custom rom.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#58338) lanszelot válasza sgeza (#58334) üzenetére


lanszelot
addikt

Ez nincs benne az előző linkben nekem.
Köszönöm szépen a segítséget.

Tomiii258
...XM4...
4 es szám az amin belül lehet mozogni, a 7es 1-es. 8-as 2-4 -esig, ezért nem lehet vissza lépni.
G955FXXS4CRLB_G955FOXM4CRL1_XME.zip

megkaptam ezt a linket, köszönöm szépen
nekem ha rákeresek se dobja ki, mindig átdob uk ebay -re
de így linkről sikerült megrendelni :) /bár újra kellett regelnem/

[ Szerkesztve ]

(#58339) UfoZoli válasza lanszelot (#58325) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Nesze b@szod, de már tényleg, hogy ezt mondatod velem:
[link]
Szállítással együtt 1320 forint volt.

Neked nem okostelefon kell, hanem egy walkman, meg egy 3210-es nokia...
Használd azt a kurv@ internetet kérlek!

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#58340) Tomiii258 válasza lanszelot (#58338) üzenetére


Tomiii258
tag

8-ason is van 1-es, nem is egy, pl ez is:
G955FXXU1CRD7

Tomiii258

(#58341) icemad válasza Tomiii258 (#58336) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

S8-ra akarsz vele a8 meg a9 romot rakatni? Én is unom kicsit a srácot, de ennyire még én sem basznék ki vele...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58342) sgeza válasza icemad (#58341) üzenetére


sgeza
veterán

Szerintem az Android verzió rövidítése az A, nem a telefon típusa.

[ Szerkesztve ]

(#58343) icemad válasza sgeza (#58342) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is erre tippeltem, csak eléggé megtévesztő úgy, hogy a7, a8 és a9 telefon is van. Ráadásul soha sehol nem láttam még így nevezve. Droid 8,droid 9, stb
az oké. Vagy Pie vagy akármi.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58344) Tomiii258 válasza icemad (#58341) üzenetére


Tomiii258
tag

Ő kezdte így rövidíteni az android 8 és 9-et, hasonló Samsung telefonnév miatt elsőre én se értettem, de aztán leesett a dolog.

Tehát amit írtam az egy S8+ ROM, ez látszik is a G955 kezdetű névből.
Ráadsul ez egy olyan Android 8-as ROM az S8+hoz, amiről még vissza lehet menni android 7-re. (ez azért fontos, mert neki ez így egy "menekülőút" a tutira működő hívásrögzítéshez)

[ Szerkesztve ]

Tomiii258

(#58345) lanszelot válasza laszlolczka (#58327) üzenetére


lanszelot
addikt

(#58346) laszlolczka válasza lanszelot (#58345) üzenetére


laszlolczka
őstag

Tényleg nem értel hozzá.Ez linegaos rom,ezen több minden nem megy Alexis-hades'-horizont stb.működik minden amire szükséged van.XDA-n van a megoldás.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#58347) laszlolczka


laszlolczka
őstag

Jön az ONE UI 2.5.Kb.dec.20-án.Hades-anan rom.Stabil,bugmentes.Ez custom rom.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#58348) lanszelot válasza laszlolczka (#58346) üzenetére


lanszelot
addikt

Megtaláltam xda-n, de kicsit bonyolultnak néz ki a telepítése.
Jól értem, hogy nem kell root-olni a telefont, mert megcsinálja a rom?
Videókból az jött le, nem mindegy miket választok ki a telepítésnél, de az nincs ott miket kell kiválasztani.

(#58349) laszlolczka válasza lanszelot (#58348) üzenetére


laszlolczka
őstag


1. Fejlesztői opció engedélyezése (beállítások - a telefonról - Szoftver információk - Érintse meg 7-szer a buildszámot a fejlesztői opció aktiválásához a beállítások menüben) 2.
Engedélyezze az OEM feloldását a
3. fejlesztői opciótól .Download és másolja Pie_G955F_Root_for_OEM_issue_devices_V * .zip az Ext SD kártya
4.Download TWRP az S8 hivatalos oldal https://twrp.me
5.Switch Off készülék
6.Press Vol le + Bixby + Power to újraindítás download módban nyomja meg a hangerő amikor felkérik, hogy folytassa a letöltési módot
7 Töltse le az Odin programot és nyissa meg, tiltsa le az „Auto reboot” funkciót az Odin
8 opció menüjéből. Válassza a TWRP (tar image) lehetőséget az Odin és a Start AP fülével
9. Miután sikeresen villogott, az Odin fülön megjelenik a „
Megengedett ” felirat. Csatlakoztassa le az eszközt, és tartsa lenyomva a Vol + + tápfeszültséget, amíg a képernyő kialszik. Most azonnal nyomja meg a Vol Up + Bixby + Power gombot, hogy újrainduljon a TWRP 11-re. Válassza
ki a módosítás engedélyezéséhez
12 .A TWRP-ből válassza a WIPE menüt - majd FORMAT DATA - A wipe végrehajtásához be kell írnia az „yes” szót. FIGYELEM: Ez törli az összes adatot, beleértve az Int SD tárolást is a
13. eszközről. Miután a formátumú eszköz elkészült, lépjen vissza, válassza a REBOOT menüpontot, majd a „
FELHASZNÁLÁS ” elemet, ez újraindul a TWRP-re. SD-kártya - Pie_G955F_Root_for_OEM_issue_devices_V * .zip, korábban másolt
15. Miután a Magisk sikeresen villog, indítsa újra a rendszer


fontos megjegyzését a Pie számára- Ott lesz OEM feloldási lehetőség a fejlesztői beállításokban, de le lesz tiltva, és nem lehet engedélyezni, ez azért van feltörve. Ne törődj vele. Az eszköz nem indítható TWRP-vel, ha az valóban le van tiltva. Ha a magisk alkalmazás nem jelenik meg, akkor egyszerűen töltse le a Magisk_for_Pie.apk fájlt az alábbi mellékletből, és telepítse szokásos alkalmazásként.Ezután inditod a romot TWRP alól.A rom aroma telepitős,itt azokat választod ki amiket telepiteni szeretnél.Javasolt romok:hades rom,alexis rom stb.Mindegyik rom tartalmazza a hivás rögzitést,tökéletesen működik.Ezek a romok a gyárira épülnek,plussz funkciókkal.Megéri váltani.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#58350) lanszelot válasza laszlolczka (#58349) üzenetére


lanszelot
addikt

Először is köszönöm szépen,

A link nem jó nekem, mert az enyém SM-G955FD
Honnan van a link, hogy az enyémhez valót leszedhessem?

Hades rom leírtak alapján jobban tetszik, ott van DEX is.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.