Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58901) icemad válasza whatnot (#58900) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Oké, látom elbeszéltünk egymás mellett... :DDD Ez a topik az s8 telefonokhoz tartozik. Gondolom te meg a tabletről érdeklődtél volna. :DDD Megkavartak az elnevezések téged is és engem is. S8 telefon már nem igazán ér 270 ezret, ezért nem értettem az árakat, amit írtál. Tablet ügyben sajnos nem tudok segíteni...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58902) whatnot válasza icemad (#58901) üzenetére


whatnot
őstag

Eh, most már sorozatban nem tudom, hányadszor futok bele ebbe, hogy oda kéne raknom elé a tab szót.
Akkor futok még egy kört és megkeresem a megfelelő topicot.

(#58903) icemad válasza whatnot (#58902) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Samsung is választhatna valami épkézláb számozást a cuccainak...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58904) oil120 válasza whatnot (#58900) üzenetére


oil120
senior tag

Sziasztok,
Megkell válljak szeretett S8-tól, mivel van egy céges mobilom is, így egyszerűbb, ha duplasimes telefont használok.
Viszont van rajta csomó fotó, amit le kellene mentenem, de az usb már rég nem működik, a töltését is vezetéknélkül intéztem.
Milyen megoldással tudnám wifi-n keresztül áthúzni laptopra?
Köszi

(#58905) oil120 válasza oil120 (#58904) üzenetére


oil120
senior tag

Vagy esetleg a képeket átköltözteteni iPhonera hogyan tudnám?

(#58906) ferenck válasza oil120 (#58904) üzenetére


ferenck
senior tag

Felhőbe fel, majd másik helyen le.
vagy
Wifi FTP Szerver

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#58907) Szirtimorc válasza ferenck (#58906) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Ezzel simán föl tudsz venni a PC-n megosztott könyvtárat, és egész gyorsan másol wi-fin.
[link]

(#58908) oil120 válasza ferenck (#58906) üzenetére


oil120
senior tag

Köszi, ez müxik.

(#58909) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Szép csendben befigyelt egy frissítés, legalábbis DBT-re. Persze a biztonsági szint maradt ápr 1. :F s8+

[ Szerkesztve ]

(#58910) anrab


anrab
addikt

Sziasztok.
Eltűnt a telefon feloldva tartása menü mikor újra raktam a telefont. Vagy azért raktam újra mert eltűnt! Már nem tudom. :F
A hely alapú.
De hiába van párosítva a tv-vel, nem találja ha be akarom állítani hogy annak a közelébe ne zárjon le.
Köszi ha erre jársz és van ötleted!
:)

[ Szerkesztve ]

(#58911) anrab válasza anrab (#58910) üzenetére


anrab
addikt

Előkerült. :D
2 hét után. Nem jövök rá mit lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#58912) ferenck


ferenck
senior tag

Sziasztok. Nincs valakinek a fiókban elfekvőben egy jó állapotú S8, amit eladna? Testvérem 8 éves kislányának kellene, most lesz jövő héten a születésnapja, és két hete kint felejtette az udvaron az ugyanilyen telefonját, jött az eső, és kuka lett. Most nagyon szomorú miatta.

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#58913) N.otorious válasza ferenck (#58912) üzenetére


N.otorious
senior tag

Pedig vízálló....

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#58914) ferenck válasza N.otorious (#58913) üzenetére


ferenck
senior tag

Ja, annak kellett volna lennie. Szétszedtem, az indikátorok mind elszíneződtek. Nem tudom ért-e valaki hozzá, ha veszek egy betört képernyős telefont akkor annak a belsejével ez javítható vajon? Vagy egy ilyen beázással a képernyő is elromlik?

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#58915) xrvman válasza ferenck (#58912) üzenetére


xrvman
őstag

Én víz alatt is használtam nem is egyszer, annak bíza bírnia kell, ha gyári állapotú volt.
Ha víz éri, persze tölteni nem szabad, de ezt jelzi is egy cseppel, hogy az USB aljzatban vizet érzékelt. Én ilyenkor kirázom, várok pár órát s lehet tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#58916) Kroni1 válasza xrvman (#58915) üzenetére


Kroni1
veterán

Nekem volt olyan, hogy vizet érzékelt pedig nem kapott, és nagyon töltenem kellett volna. Na ekkor én kikapcsolt állapotban volt hogy tudtam tölteni, illetve ha van qi töltő a közelben azzal is megy a töltés a csepp ikon jelenlétekor..

(#58917) róland válasza Kroni1 (#58916) üzenetére


róland
veterán

Qi töltés simán megy vizes telefonnal. (Többször töltöttem így. Mondjuk azért a telefon felületét érdemes megtörölni, mielőtt a töltőre teszi az ember.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#58918) mastodon


mastodon
aktív tag

Hol tudok venni most jobb minőségű (teljes lefedésű, semmit nem zavaró, betekintésgátlás NÉLKÜLI) képernyővédő fóliát, és erősebb tokot (de nem flip)? Milyet érdemes? Néhány ezer Ft-osakat.

(#58919) xrvman válasza mastodon (#58918) üzenetére


xrvman
őstag

Samsung S8
Én is ezeket a köröket futom éppen. Eredeti Samsung fólia már nincs, Alcantara kemény tok már nincs. Ha még fellelhető, akkor kiderül hogy S8+-hoz való.

(#58920) icemad válasza mastodon (#58918) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Aliexpress talán. Máshol nem nagyon van már. Ott is érdemes a normális gyártóktól venni. (nillkin, spigen, Lovemei, stb)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58921) mastodon válasza icemad (#58920) üzenetére


mastodon
aktív tag

Ami a Speedshopnál vannak tokok és fóliák, azok mennyire jók? Ők fel is teszik a fóliát, ami nagy előny.

(#58922) róland


róland
veterán

Euronicsban láttam ma tokot S8-hoz.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#58923) icemad válasza mastodon (#58921) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jó ég tudja. Hollandiában élek. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58924) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
A fiam adott egy s8 at . Nem igazán vagyok otthon androidban! Összedugom a telót a pc vel usb kábellel és nem látja .
Hogy tudnám kapcsolatra birni?
üdv

(#58925) anrab válasza nagyfejü (#58924) üzenetére


anrab
addikt

Mert kell hozzá szoftver.
Mikor összedugtad nem töltötte le? Vagy nem kérdezte?
Miért kell összedugni?

(#58926) mastodon válasza nagyfejü (#58924) üzenetére


mastodon
aktív tag

Fel kell oldani a képernyővedelmet, engedélyezni a fájl átvételt a telefonon, utána látnia kellene meghajtokent.

(#58927) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Olvasgattam a neten hogy kell usb driver meg mit kell csinálni de nem müködik. Fájlokat másolnék a telóra meg a telóról a pc re! Ha összedugom nem ad hangot ahogy máshol irják.A fejlesztő menüben a fájlátvitel van bejelölve.Nem adja be azt az ablakot amin kiválasztom a fájl átvitelt.

(#58928) MCMLXXXII válasza nagyfejü (#58927) üzenetére


MCMLXXXII
tag

Szia
Ha felteszed az X plore fájl kezelő programot a telefonra akkor wifin ketesztűl is tudsz fájlűkat átmásolni elég gyorsan vagy Lanon ketesztül

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#58929) anrab válasza nagyfejü (#58927) üzenetére


anrab
addikt

Feltöltöd a Google drive-ra és a Google fotókba oszt jó napot.
Nekem minden így van. Bárhonnan bármikor elérheted.

(#58930) róland válasza nagyfejü (#58927) üzenetére


róland
veterán

OneDrive a Microsofttól, vagy Google Drive célszerűbb, gyorsabb, megfelelő mobilinternet előfizetéssel kényelmesebb is.
Most gondolkodnom kell, hogy mikor is másoltam utoljára USB-n keresztül telefon és PC között. Hónapok óta vezetékmentes töltést használok.
Ha mindenképp otthoni archiválást szeretnél, akkor célszerűbb valami NAS-t beüzemelni, amit a telefon fájlkezelőjével vagy az Androidon telepíthető Total Commander + (S)FTP pluginnal elérsz. (Én utóbbi párost használom itthon.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#58931) MCMLXXXII


MCMLXXXII
tag

Próbáljátok ki

https://www.lonelycatgames.com/apps/xplore

[link]

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#58932) xrvman válasza nagyfejü (#58927) üzenetére


xrvman
őstag

Nem kell semmi, legyen feloldva a telefon és tetejéről az értesítősávot lehúzva kiválasztod a fájlátvitelt, slussz. Ha elsőre nem megy, várni kell, míg a telefon kapcsolata felépül, vársz pár percet, majd kihúzod s újfent eljátszod a fenti lépést.
Jó lesz. Ha csak nem őskövület oprendszer van a gépeden.

(#58933) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Köszönöm mindenkinek! Próbálkozom!

(#58934) xrvman válasza nagyfejü (#58933) üzenetére


xrvman
őstag

Számítógépen elindítod a fájlkezelőt, ott, ' Ez a gép ' alatt ott lesz a telefonod.

(#58935) nagyfejü válasza xrvman (#58934) üzenetére


nagyfejü
őstag

Szia!
Valamiért nem müködik!
Kipróbáltam egy samu tab bal. Azt rádugom ,jelzőhang ,a tabon megjenenik az engedélyezés ,rányomok ,müködik!
A telót hiába dugom rá , semmi!
Az nem lehet hogy nem eredeti a kábel?
üdv

(#58936) xrvman válasza nagyfejü (#58935) üzenetére


xrvman
őstag

Felülről húzd le az értesítési sávot, ott mit látsz?
[kép]

(#58937) nagyfejü válasza xrvman (#58936) üzenetére


nagyfejü
őstag

csak az sd kártya van! usb nincs!

(#58938) icemad válasza nagyfejü (#58937) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

SD kártya? Ez tényleg s8 telefon vagy valami utánzat?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58939) xrvman válasza nagyfejü (#58937) üzenetére


xrvman
őstag

SD kártya?
Onnan indulsz ahonnan én a képek alapján?
Lehetséges hogy be kell állítani miként szeretnéd használni az SD kártyát, s ha ez megvolt, utána mehet az USB fájlátvitel.
Telefon újraindítás gondolom volt.
Tudnál screenshootot készíteni?

(#58940) szubrutin válasza ferenck (#58914) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Nem tudom, aktuális-e még, nekem van egy törött előlapos S8-asom, ha gondolod.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#58941) ferenck válasza szubrutin (#58940) üzenetére


ferenck
senior tag

Köszönöm, már nem aktuális.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#58942) Notalab


Notalab
tag

Sziasztok! Visszatértem második (céges) telónak az S8-ra, de sehogy sem tudom a Gboardot telepíteni. Esetleg már szoftveres korlátot ért el a 9.0-val? Települ, de nem jelenik meg az alkalmazások között, és megnyitás gomb sincs a Play Áruházban, illetve az alapértelmezett billentyűzetnél sem választható. Mi lehet a gond?

...

(#58943) anrab válasza Notalab (#58942) üzenetére


anrab
addikt

Engedélyezni kell.
Nálam simán megy, semmi gond.

(#58944) Notalab válasza anrab (#58943) üzenetére


Notalab
tag

De nem látszik/érem el sehol az alkalmazás, csak a Play-ben, hogy "eltávolítás".

...

(#58945) anrab válasza Notalab (#58944) üzenetére


anrab
addikt

Beállítások-általános kezelés-nyelv és bevitel-alapértelmezett billentyűzet.

(#58946) zseko


zseko
veterán

A héten nyugdíjba ment az S8+, hat év után, részben kényszerből.
Egy S21 FE lett az utód, bármennyire is imádom/imádtam az S8+-t, az új után érezhetően lassabb. De el lesz téve emlékbe, a leghosszabb ideig, és megelégedéssel használt telefonom.

HR24.hu

(#58947) Balzsika47


Balzsika47
csendes tag

Sziasztok! :)

Leszeretném írni nektek a “történetemet”, illetve megosztani a tapasztalataimat. Ha netalántán valaki S8-at venne manapság, mert szerintem mai napig egy tökéletesen használható telefon, annak lehet hasznos lesz elolvasni.

2021. decemberében vásároltam Hardveraprón egy S8-at saját részre. Őszintén szólva, 35 ezer Ft-os áron vettem, mert kellett egy telefon, egyáltalán nem fűztem hozzá nagy reményeket. Használtam 1 évig a telefont, majd 2022. decemberében tovább adtam rajta, mert olyannyira elhasználódott már benne az akku, hogy wifivel 4, de mobilnettel 3 órára csökkent a használhatóság. Előtte természetesen gondolkoztam azon, hogy cseréltetek benne akkut, de olyan árat mondtak a szervizben (25 ezer), hogy annyiból már egy komplett S8-at tudtam volna venni.

Ezt követően vettem magamnak egy S20 Ultrát. Hát mit ne mondjak, amilyen áron volt az a telefon, sokkal többet vártam volna el tőle. Alapból utáltam benne, hogy hatalmas volt a telefon, nem fért be a zsebembe, kényelmetlen volt már használni is. Viszont ami a legjobban meglepett, hogy képes volt egy hosszabb telefonbeszélgetés során is melegedni (az előlap). Utána olvasva erre a problémára több ember is panaszkodott, szóval nem egyedi eset volt nekem.
Mivel még a 2 hetes visszaküldési időn belül voltam, vissza is küldtem.

És most újra ott tartok, hogy ismét rendeltem magamnak egy S8-at. :Y Életembe telefon nem fogott még meg ennyire, mint ez. Visszasírtam az S20 Ultra mellett is. Nagyon bejött ez a hajlított kijelző, egy élmény volt filmet nézni a telefonon. Imádtam a kameráját, egy iPhone XS de még egy 11 is elbújhat mellette. Szóval nekem ettől jobb telefon nem kell. A családban van egy Galaxy A23 bármennyire új kiadás, volt a kezemben, egyáltalán nem jobb az S8-tól.

De nem szeretném tovább szaporítani a szót, ha valaki még esetleg gondolkozna egy S8 vételén (nem lehet tudni nincsenek-e ilyen “elvetemültek, mint én :DD ) szerintem bátran tegye meg, mert ez a telefon még manapság is teljesen jól használható és sok mai középkategóriás Samsung (A23, A33) elbújhat mellette.

(#58948) icemad válasza Balzsika47 (#58947) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A23 meg a33 nagyon belépő szintű telefonok, az s8 meg akkoriban felsőkategóriás volt. Nekünk is van egy tartalék s8+, mai napig működik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58949) oil120 válasza Balzsika47 (#58947) üzenetére


oil120
senior tag

Nekem is volt aksi problémám, én rendeltem az Aliról hátlappal együtt és kicseréltem.
Összesen 16,5 USD volt, nekem ennyit megért.

(#58950) Balzsika47 válasza oil120 (#58949) üzenetére


Balzsika47
csendes tag

Sajnos én nem értek hozzá és nem tudnám magamnak kicserélni. Utángyártott akku került a tiédbe gondolom. Mi a tapasztalatod róla? :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.