Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58651) Szirtimorc


Szirtimorc
aktív tag

Hogy lehet azt megcsinálni, hogy videó lejátszás közben (Pl. YT app vagy böngésző mindegy) ha leveszem a képernyőt, attól a lejátszás ne álljon meg. Sokszor a kép teljesen érdektelen, kár az akksit meríteni miatta, de a hang jól jönne.

(#58652) anrab válasza gyuri81 (#58650) üzenetére


anrab
addikt

Olvasd át a hozzászólásokat, majd újra olvasd el a cikket figyelmesen.
Annyit segítek hogy kikapcsolás...

[ Szerkesztve ]

(#58653) MCMLXXXII válasza Szirtimorc (#58651) üzenetére


MCMLXXXII
tag

Reggelt

ezt használd háttérben lehet futtatni [link]

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#58654) Tomiii258 válasza Szirtimorc (#58651) üzenetére


Tomiii258
tag

Csak hogy eggyel több vélemény legyen a Vanced mellett :D én is ugyanúgy ezt az appot ajánlom, mint MCMLXXXII.
Az eredeti YT appot már évek óta tiltom és ezt használom helyette, teljesen jól működik, hang megy kikapcsolt képernyő mellett, a sötét módot előbb tudta, mint a gyári YT app és persze sehol semmi reklám.
Emellett még a saját YT accounttal is be tudsz jelentkezni (erre kell a MicroG, amit szintén a Vanced Managerrel tudsz felrakni)

[ Szerkesztve ]

Tomiii258

(#58655) icemad válasza Tomiii258 (#58654) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha már tiltás. Azt nem tudja valaki, hogy miui 12.0.9 global romnál, hogy lehet gyári appokat tiltani? Sajnos rajta van a youtube és nekem sincs rá szükségem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58656) Tomiii258 válasza icemad (#58655) üzenetére


Tomiii258
tag

Ha ott nincs olyan "kikapcsolás", mint a Samsungnál a gyári alkalmazások esetében, akkor gondolom csak ADB-vel.

Tomiii258

(#58657) Szirtimorc válasza MCMLXXXII (#58653) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

(#58654) Tomiii258

Köszönöm!

(#58658) icemad válasza Tomiii258 (#58656) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ettől féltem... :((( Sajnos nincs ilyen.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58659) Mauro812


Mauro812
tag

Akkor a mai Google frissítés megoldotta a tegnapi hibát?

(#58660) anrab válasza Mauro812 (#58659) üzenetére


anrab
addikt

Nálam minden rendben.

(#58661) Mauro812 válasza anrab (#58660) üzenetére


Mauro812
tag

Nálam is minden ok.

(#58662) sgeza válasza valeno (#58638) üzenetére


sgeza
veterán

Én is frissítettem, és azzal jó lett.

(#58663) Lac-coo


Lac-coo
őstag

HI !
Régi , jó öreg Galaxy S8-asomat nem lehetne valahogy TabS7-hez kapcsolni, hogy azon keresztül tudjak telefonálni ,sms-t küldeni? Felajánl egy QR - kódot a csatlakozáshoz, de azzal nem tud mit kezdeni az S8 ....

(#58664) svili


svili
tag

Hi!
Kérdezném, hogy megéri-e az akkut kicseréltetni az S8+-ban? Teljesen feltöltve sem jelez 1 napos üzemidőt, most 92%-on van és 17 órát ír. Normál használattal estig bőven elmegy, de ha tovább csökken az akku kapacitása, akkor időszerű lenne a csere.
Egyébként nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal, 3 éves elmúlt és kiválóan működik. :C

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#58665) dkovizoli válasza svili (#58664) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem ezt neked kellene eldöntened. Körbekérdezed, hogy mennyiért cserélik és eldöntöd. Ha hibátlan és elégedett vagy vele és nem akarsz újabbat, akkor mi a kérdés?

(#58666) svili válasza dkovizoli (#58665) üzenetére


svili
tag

Köszönöm, én azért tettem fel a kérdést, mert hátha valaki itt már cseréltetett akkut. Az az üzemidő, amit a posztban leírzam, még bőven vállalható, igy a csere csak később lesz aktuális.

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#58667) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Sziasztok.
Van valakinek ötlete miért nem tudom letölteni az új appot playről?
Full gyári ROM, nincs a telefonon semmi mókolás, mégis ezt írja.
Szoftver legutolsó, nincs ennél frissebb.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#58668) dkovizoli válasza Shkiz0 (#58667) üzenetére


dkovizoli
addikt

Lehet, hogy azért mert nem kompatibilis vele. Nem tudom, de lehet azzal az android verzióval nem jó, esetleg csak az újabbakkal. Próbáld a smartbankot.

(#58669) Shkiz0 válasza dkovizoli (#58668) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

A jelenlegi smartbank az okés, az eddig is ment, meg most is megy, csak mondom megnézem ezt az új appot de ez fogad ugye.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#58670) dkovizoli válasza Shkiz0 (#58669) üzenetére


dkovizoli
addikt

Gondoltam már én is, hogy kipróbálom, de olvastam, hogy gondok adódtak egyeseknél, pl safety net, ami beépített védelem az appban és állítólag nem buherált telefonon, ezért inkább hanyagoltam. Lehet a régi rendszeren is valami biztonsági problémája van, azért nem engedi letölteni. Nekem s10+-ra engedné, de megnézem mindjárt a 8+- on is.

(#58671) dkovizoli válasza dkovizoli (#58670) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nos, megnéztem és nálam engedi. Ez a jó hír. A rossz, hogy akkor nem tudom nálad miért nem. :F

(#58672) Shkiz0 válasza dkovizoli (#58671) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nálam vodás a telefon.
Lehet a rommal lenne valami?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#58673) dkovizoli válasza Shkiz0 (#58672) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem független, ILO régióval. Eredetileg telenoros.

(#58674) sgeza


sgeza
veterán

Üdv!

Találtam a fiókomban egy UV-s üveglap készletet. Tehát minden tartozéka megvan (UV világítás, törlőkendők, stb.), annyi, hogy csak egy üveglap van már csak benne (ez 2 db-os, az egyiket még annakidején elhasználtam).

Nekem nem kell, akit érdekel, írjon rám, odaadom, ne kelljen már kidobnom!

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#58675) Mauro812


Mauro812
tag

Az S8-at valaki használ USB-C-s fülessel? Tapasztalat?

(#58676) N.otorious válasza Mauro812 (#58675) üzenetére


N.otorious
senior tag

Nekem ugy rémlik egyszer próbáltam, és nem müködött, de usb s adapteres fejhallgató működik.

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#58677) Superhun


Superhun
addikt

Sziasztok!

Teljes kijelzőcsere sima S8 esetében kb. mennyibe fájna? Az AMOLED panel is sérült sajnos. Előre is köszi! :R

(#58678) Trigo válasza Superhun (#58677) üzenetére


Trigo
csendes tag

tudtommal 50 körül van hivatalosan. Pár hete kérdeztem samsungnál, és kb ennyit mondtak, de már nem rémlik pontosan, hátlap 20 körül asszem. Más boltoknál olcsóbb, de nem olcsó sehol. Én ezért adom el inkább, mert elöl hátul töröttek a sarkok, de drágább javítani már, mint amennyit ér. 4 évet szolgált, kimaxoltam úgy érzem.

(#58679) Superhun válasza Trigo (#58678) üzenetére


Superhun
addikt

Köszi, akkor nem éri meg javítani, hiszen 50 körül már hibátlan darabok mennek az aprón. :(

[ Szerkesztve ]

(#58680) Trigo válasza Superhun (#58679) üzenetére


Trigo
csendes tag

így van

(#58681) Mauro812 válasza N.otorious (#58676) üzenetére


Mauro812
tag

Értem köszi a választ.

(#58682) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na elkezdett az utóbbi 1-2 hétbe furcsa anomáliákat csinálni a telefon.
Sokszor befagy, nem reagál semmire. Ha fényképezek, sokszor nem csinál fotókat és van hogy nem veszem észre és borzasztó zavaró, ha egy jó pillanatot nem tudok lekapni... Messenger nem tölt be teljesen (ez lehet app hiba, mert eszméletlen trágya a messenger) és még sorolhatnám. :(
Nagyon meg szerettem a készüléket és nem örülnék ha most adná be a kulcsot, egyik telefon se tetszik az utóbbi években.
Hát lehet váltok applera, ha ez tönkremegy, de play miatt azért necces...
Remélem még kibir fél évet- évet. :R

(#58683) róland válasza BoneDragon (#58682) üzenetére


róland
veterán

Én valamikor nagyon szerettem volna Galaxy Note-ot, de a Plus és Ultra végződésű vágódeszka méretű készülékek nem az én világom. Sajnos a sima készülékek kijelzője pedig vissza lett butítva FHD+ felbontásra. :(
Így valószínű a Galaxy S21 FE lesz az utód. S remélem addig kibírja az S8.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#58684) icemad válasza róland (#58683) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:F
S21 fe is FullHD.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58685) Kroni1 válasza róland (#58683) üzenetére


Kroni1
veterán

nekem még az FE is nagy vágódeszka. Amugy mi a baj az fhd+ felbontással? Mihez kevés neked?

(#58686) róland válasza icemad (#58684) üzenetére


róland
veterán

De legalább olcsóbb az adott széria többi tagjához képest.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#58687) zseko


zseko
veterán

A zárolt képernyőt el lehet forgatni? A kocsiban fektetve van letéve a telefon, és néha jól jönne, mikor csak egy pillanatra rá kellene nézni.
És gyorsítani lehet-e a forgatás sebességén, vagy ez ilyen Samsung 'fícsör', hogy marha lassan fordul át? (egynémely más telefonhoz képest, persze, de észrevehetően ráérősebben fordul át)

HR24.hu

(#58688) T_Stark válasza róland (#58683) üzenetére


T_Stark
őstag

Nálam S20 FE lett az utód. Azért gyorsaságban, fényképezésben stb egész más világ.
Viszont utána kézbe véve az S8, meglepően kicsi, és könnyű.
Meg még mindig nagyon szép. :DDD
Sajnálom eladni.

Úgy döntöttem, berakom a kocsiba, ilyen fix autós második telónak.
Erről fog menni a navi, meg a zene.

(#58689) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Leejtettem a telefont.
Se kép se hang.
Viszont ha rádugom pc-re kiírja, hogy a telefon csatlakoztatva.
Viszont fel kellene oldanom, hogy le tudjam menteni.
Nem érdekel a teló, mehet a ganajra, csak le szeretném menteni.
Lehetséges valahogy?

Samsung find my phone /telefon nincs hálózaton/ , tehát az nem működik.

(#58690) gyantaszuz


gyantaszuz
tag

DEX módban nem próbáltad véletlen?
#58689

[ Szerkesztve ]

(#58691) insyde5 válasza lanszelot (#58689) üzenetére


insyde5
aktív tag

"Feloldás a Mobil megkeresése használatávalKattints az Összecsukás gombra
A Mobilkereső segíthet a készülék megtalálásában, illetve lezárásában vagy teljes körű törlésében, ha elveszett vagy ellopták. Továbbá, a készülék feloldásához is használhatod azt.
Az eszköz távoli feloldásához:
Az eszköznek csatlakoznia kell egy Wi-Fi- vagy mobilhálózathoz.Samsung-fiókodat regisztrálni kell a mobil eszközön.Engedélyezned kell a távvezérlés és a távoli feloldás lehetőséget.Meg kell adnod a Samsung-fiókod felhasználónevét és a jelszavad"

Itt azt irja, hogy elég a wifi is,nem kell a szolgáltatói hózat.

(#58692) lanszelot válasza insyde5 (#58691) üzenetére


lanszelot
addikt

"Samsung find my phone /telefon nincs hálózaton/ , tehát az nem működik."
Ezt írtam, "telefon nincs hálózaton" üzenet fogad.
Hogy lépjek wifi-re, ha nincs kijelző?
Tettem bele kártyát is, de akkor se.

Ha a pc látja, biztos hogy menthető? Vagy csak látja, de attól még kuka?

[ Szerkesztve ]

(#58693) insyde5 válasza lanszelot (#58692) üzenetére


insyde5
aktív tag

Nem tudom, nekem mindig be van kapcsolva a wifi (auto.wifi, ismert helyeken) igy kerdes nelkül felismeri a biztonságos hálozatot, és csatlakozik a telo (s8).

(#58694) dkovizoli válasza lanszelot (#58692) üzenetére


dkovizoli
addikt

Dex pad?

(#58695) lanszelot válasza dkovizoli (#58694) üzenetére


lanszelot
addikt

DEX-et sose használtam, tehát engedélyezni kellene, amit nem tudok.

insyde5 : Szerintem nekem is be volt, de sérülhetett a wifi is...

(#58696) dkovizoli válasza lanszelot (#58695) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én nem dex módra gondoltam, hanem a külső dex padra. Én is azzal tudtam megoldani pl a képernyőfeloldást amikor az s10-nek megrepedt a kijelzője majd néhány nap múlva nem reagált semmire.

(#58697) sgeza válasza lanszelot (#58689) üzenetére


sgeza
veterán

Ha nincs DEX padod, akkor egyszerűen dugj rá egy billentyűzetet! Próbáld meg így beírni a feloldókódot! Utána mehet a PC-vel másolás.
Nem mellesleg miért nem volt biztonsági másolatod róla? :F

(#58698) lanszelot válasza sgeza (#58697) üzenetére


lanszelot
addikt

2 sim kártyám van, és vagy 2 sim, vagy sim+memo.
Ezrt nem volt benne memo, amire menthettem volna.
Ha tele van akkor szoktam leüríteni, és biztonsági másolatot csinálni, kb fél évente
Sose dugom gépre, így DEX em sincs.

A billentyűt ki fogom próbálni holnap, jó 5let, köszönöm :)

(#58699) anrab válasza lanszelot (#58698) üzenetére


anrab
addikt

Google fotók és drive nem volt bekapcsolva?

(#58700) sgeza válasza lanszelot (#58698) üzenetére


sgeza
veterán

A későbbi esetek elkerülése végett, nem csak neked, de másnak is jó szívvel ajánlom a FolderSync nevű alkalmazást, illetve annak fizetős változatát. Én régóta ezt használom, gyakorlatilag minden igényt kielégítő mentési logika beállítható, nagyon sok mindent tud! Képes helyi NAS-ra (pl.: FTP, SFTP, SMB, SMB2, stb.) vagy akár felhőbe (pl.: Google Drive, OneDrive és rengeteg másik) is menteni, de még a készüléken belül könyvtárak kötött is, ha éppen erre lenne szükség. Feltételek is beállíthatók, így akár azonnali, vagy bizonyos időközökben történő mentés is lehetséges az eredeti meghagyásával vagy akár törlésével is, de számos egyéb kritérium beállítható még. Érdemes megnézni!
Azt is lehet, hogy naponta (vagy ritkábban) beledugsz egy pendrive-ot, és arra kimented.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.