Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58451) sebgutkopf válasza Tibor691 (#58450) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Nem, az újabb biztonsági szintek már nem engedik.

(#58452) sgeza válasza Tibor691 (#58450) üzenetére


sgeza
veterán

Pont az iGO-t kérdezte valaki az S10-es fórumban, hogy emiatt frissítsen-e 11-re a 10-ről. Mert a 10-esen még megy.
Kipróbáltad, hogy működik-e, és nem működött? Mert elvileg kellene neki!

[ Szerkesztve ]

(#58453) Tibor691 válasza sgeza (#58452) üzenetére


Tibor691
tag

Még nem próbáltam 8.0-áson, de információm szerint az iGo PRIMO video driverei már nem kompatibilisek a 8.0 androiddal.
Az iGo-ban van PRIMO (régi) és NEXTGEN (új) változat. A Nextgen az megy 8.0 és felette, de nem tudja nyújtani azt, amit a PRIMO.

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#58454) Tibor691 válasza sebgutkopf (#58451) üzenetére


Tibor691
tag

Odinnal innen
https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s8/firmware/SM-G950F/XEH/#SM-G950F
letöltött 7.0 Firmware-t sem lehet downgradelni?

Ráadásul az SM-G950FD-hez nem találok itt magyar nyelvű firmware-t.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#58455) sgeza válasza Tibor691 (#58454) üzenetére


sgeza
veterán

A D végű ugyanaz, mint a sima. Nincs külön firmware-e.
A kolléga arra gondolt, hogy ha a bootloader verziója lépett felfelé, akkor a korábbi verzió már nem tehető fel. Egészen addig lehet downgrade-elni, amíg azonos a bootloader verzió. Ez hátulról az 5. szám a szoftver verzió azonosítójában.

(#58456) tibike8


tibike8
őstag

Bár sokat nem írtam itt, de mindig jelen voltam. Most elköszönök innen. Eladtam a 8+ -t és váltottam 4 év után. Köszönöm a lehetőséget! :R

(#58457) toompa válasza tibike8 (#58456) üzenetére


toompa
őstag

Mi lett az utód?

(#58458) tibike8 válasza toompa (#58457) üzenetére


tibike8
őstag

Egy MI 10 5G. És tegnap este vitték el az S8+ -omat. Addig nem akartam innen elköszönni amíg el nem adom mert azért bagóért nem akartam megválni tőle. Akkor marad tarcsinak.

(#58459) toompa válasza tibike8 (#58458) üzenetére


toompa
őstag

Használd egészséggel!
Én még nem tudom hogy mire cserélném le. Most múlt 2 éves és még tökéletes.
Majd egyszer. :)

(#58460) tibike8 válasza toompa (#58459) üzenetére


tibike8
őstag

Nekem már 6 óránként tölteni kellett és az órámmal sem volt teljesen kibékülve. 4 év után megérett a csere.

(#58461) róland válasza toompa (#58459) üzenetére


róland
veterán

Én elkezdtem gyűjteni egy Note Ultra-ra. Talán a következő 1,5 évben sikerül összeraknom a felárát. :) (Évek óta szeretnék Note-ot, tetszik a stylus funkcionalitása.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#58462) zekk007


zekk007
aktív tag

Sziasztok!

Segítségetekre lenne szükségem! Lenne egy a szélein repedezett üvegű S8-am s arra lennék kíváncsi hogy a Gear VR -ba belerakva hányad részt használ pontosan a kijelzőből hogy érintené egyáltalán a törött részt a használat közben ill bele érne e... Valaki akinek esetleg lenne egy Gear VR-ja és megnézné nekem nagyon megköszönném :R :R :R Segítségetek előre is köszönöm! :R

Így néz ki a törés:

Ahogy láttam több oldalon nem kéne hogy érintse ezeket a területeket a Gear VR osztott képe... Ebbe kéne a megerősítésetek,köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#58463) icemad válasza zekk007 (#58462) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A jobb alsó sarokban lévő törés szerintem nem látszódna. A jobb felső már neccesebb... Talán minimálisan zavarhat. Nehéz így kép alapján megmondani.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58464) zekk007 válasza icemad (#58463) üzenetére


zekk007
aktív tag

Köszi de épp ezért kértem hogy akinek van Gear VR a háztartásban az ha belerakja a szemüvegbe majd mintha kiszedné de a csatlakozóból nem szedi ki akkor látszik mennyi területet foglal pontosan a két lencsfelület... :K

(#58465) francz'70 válasza zekk007 (#58464) üzenetére


francz'70
aktív tag

Nem tudom, hogy segítség-e, de nálam van a háztartásban egy VR szemcsi (igaz nem Samu) és egy S8+ is.
Ebbe a VR -be a törött részek nem zavarnak bele, bár az a jobb felső határeset, de úgy nézem, hogy még pont nincs benne. Viszont a sima S8 kisebb, lehet, hogy annál tényleg kicsit necces.

[ Szerkesztve ]

(#58466) zekk007 válasza francz'70 (#58465) üzenetére


zekk007
aktív tag

Köszi. :R Ha minden igaz ma szerzek egy szemcsit s letesztelem... :K

(#58467) thedarkfox válasza zekk007 (#58462) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Elindítasz egy jutyub videót, elforgatod a telót, jobbra fent 3 petty, megtekintés vr módban átvált a teló, megnézed a kép belelóg-e a repedt részbe. Vájolá.

(#58468) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Elkezdték a januári frissítéseket :)

(#58469) zekk007 válasza thedarkfox (#58467) üzenetére


zekk007
aktív tag

Sajna ez nem ilyen egyszerű.... A Gear VR teljesen más lencsealakzatot használ a kijelzőn....

(#58470) zekk007 válasza zekk007 (#58469) üzenetére


zekk007
aktív tag

Egyszerűen bele kéne rakni valakinek akinek kéznél van egy Gear VR a telót de nem bekattintani csak az USB-t csatlakoztatni s akkor elindul a főképernyő s az a fotó kéne nekem hogy lássam érinti e a törés a megjelenítő sávot....

(#58471) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!
Mióta kell a Samsung számológépnek mindenféle engedély? Minek kell elindulnia telefon újraindításakor?
"Egyéb
modify app ops statistics
run at startup
view network connections
control vibration
draw over other apps
full network access"

(#58472) kat10


kat10
tag

Sziasztok,

KB 3 napja már, hogy a töltő kábel nehezen csatlakozik töltéshez, ha a számitógépre dugom ott is nehezen tölt de a géphez nem csatlakozik. Ez a nagy problémám, mert tölteni tudom wireless-en de adatokat szeretnék másolni a telóra, de egyszerűen nem csatlakozik. Több kábelt is próbáltam már de semmi. Eddig amikor rádugtam a gépre automatikusan csatlakozott, de most már nem.
Lehet,hogy a csatlakozó aljzat adta meg magát?
Ha nem akkor mi lehet a gond?
Előre is köszi a választ, válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Go Pats

(#58473) Teal'C válasza kat10 (#58472) üzenetére


Teal'C
addikt

Nincs benne kosz alul, egy fogpiszkálót szoktam elhasítani és kipucolni vele.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#58474) kat10 válasza kat10 (#58472) üzenetére


kat10
tag

Nincs, megnéztem és mielőtt irtam volna kitakaritottam. Ez valami más lesz.

Go Pats

(#58475) toompa válasza kat10 (#58472) üzenetére


toompa
őstag

Üdv!
A kérdésedre a vàlaszt nem.tudom, de ha meg tudod oldani, másolj FTP-vel.
Ezzel a telóval nem, de régebbiekkel mindig úgy màsoltam. Nem dugdostam kábeleket.

(#58476) gmarcell23 válasza kat10 (#58472) üzenetére


gmarcell23
csendes tag

Nálam is a tisztítás oldotta meg, alig vette a töltést. Felcsaptam a YT-od: kicsit meg kell hegyezni egy fogpiszkálót, minden retek kijött és mintha új lenne :D nagyon meglepődtem, hogy mi ez a rengeteg porcica :D

(#58477) Ludovicus válasza gmarcell23 (#58476) üzenetére


Ludovicus
aktív tag

+1

Nekem hegyes fogpiszkálóval csak kis porcicusok jöttek ki, mégis a csatlakozási megoldotta a problémát.

(#58478) róland válasza xrvman (#58471) üzenetére


róland
veterán

Ebből a hálózati engedélyek kérdésesek. Azt - valutakonverzió nélkül -én sem értem, miért igényli.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#58479) kat10 válasza gmarcell23 (#58476) üzenetére


kat10
tag

Köszönöm az ötletet.
Kitakaritottam újra és már van kontakt.

Go Pats

(#58480) kat10


kat10
tag

Eddig tarott az öröm.
2 gyári kábellel is kipróbáltam és elég erősen kell tartani és mozgatni, hogy kontakt legyen.
Szerintem a töltő aljzatt ment tönkre. :W
De hátha van valaki aki jobban ért hozzá és elmondja a véleményét nekem.
Köszi

Go Pats

(#58481) kat10


kat10
tag

Megtudnátok mondani honnan érdemes rendelni csatlakozóaljzatot?

Go Pats

(#58482) sebgutkopf válasza kat10 (#58481) üzenetére


sebgutkopf
őstag

2021-ben miért nem QI töltést használsz?
Egyedül kocsiban használok még vezetékes töltést, de már ott se sokáig.

(#58483) zoo8800 válasza kat10 (#58481) üzenetére


zoo8800
veterán

Sehonnan nem érdemes. Neten találni pár szervizt, kb. 15-ért cserélik.

rip and tear, until it is done

(#58484) kat10 válasza sebgutkopf (#58482) üzenetére


kat10
tag

Nem a töltés a lényeg, hanem az adatok másolása telóra és onnan laptopra. Mivel mindkettót használom a munkámhoz, de persze a laptopot nem viszem magammal minden nap.

Go Pats

(#58485) ferenck válasza kat10 (#58484) üzenetére


ferenck
senior tag

Én erre a WiFi ftp szerver alkalmazást használom. Elindítom, total commanderben ftp kapcsolat és már mehet is a másolgatás oda-vissza.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#58486) MCMLXXXII


MCMLXXXII
tag

Sziasztok
próbáljátok ki az X plore alkalmazást nagyon jó lehet vele ftp, lan ,wifin másolni nagyon gyors
pl két teló között a wifi trasfer a jó pik pak át lehet másolni és nem kell hozzá net csak hot spot kapcsolat

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#58487) gmarcell23


gmarcell23
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok pár megoldási javaslattal élni azzal kapcsolatban, hogy s8-ra hogyan varázsoljak google pay-t?

Samsung pay gondolom ezen az éven se lesz támogatott kis hazánkban, pedig az óra miatt nem bánnám ezt sem.
Jelenleg a simple-t használom fizetésre, de 2021-ben kicsit kényelmetlennek kezdem érezni az Apple pay-el szemben.

Ti mit használtok?

(#58488) róland válasza gmarcell23 (#58487) üzenetére


róland
veterán

Egyelőre Revolut, Monese, Transferwise vagy Curve bankkártyákkal érhető el itthon, vonatkozó cikkek egyike: [link].

S a közeljövőről szól cikk szintén a FintechZone-tól.

Személy szerint Simple, saját bankom saját megoldását, Revolut-ot és Revolut kártyával a GPay-t. Mikor melyik kényelmesebb. (Neten még PayPal-t is.)

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#58489) kat10 válasza ferenck (#58485) üzenetére


kat10
tag

Nem rossz ötlet. Köszi
Ezzel elérem a belerakott sd kártyát is vagy csak a belső memóriát tudom elérni?

Go Pats

(#58490) trebrona válasza gmarcell23 (#58487) üzenetére


trebrona
nagyúr

S10e-re apkmirror-rol tettem fel.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#58491) toompa válasza kat10 (#58489) üzenetére


toompa
őstag

Én már ajánlottam neked az ftp-t. :)
Mindent elérsz.

(#58492) kat10 válasza toompa (#58491) üzenetére


kat10
tag

Köszi.

Go Pats

(#58493) sebgutkopf válasza kat10 (#58484) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Wifi: Smb vagy ftp elérés is működik s8 és bármely egyéb eszköz között. Viccesen fogalmazva: nagyon a múltban élsz... :)

(#58494) kat10 válasza sebgutkopf (#58493) üzenetére


kat10
tag

Nos, nem viccesen fogalmazva így közel az ötvenhez kicsit máskép gondolkozok mint a jóval fiatalabb emberek.
És ezért elnézést kérek, ha nem tudok egyből valamit és kérdezek.

Go Pats

(#58495) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Sziasztok, van egy 3 eves s8asom, es elakartam inditani egy yt videot, azota semmit nem tudok vele csinalni, csak a yt video kepet nezni, vagy elsotetul a kep, kikapcsolni se tudom sehogy, se hard reset. Lehet, h behalt, vagy hogy lehetne kikapcsolni?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#58496) xrvman válasza szubrutin (#58495) üzenetére


xrvman
őstag

20 másodpercig nyomva tartod a bekapcsoló gombot.
Esetleg még mondják azt is, hogy mind a három gombot tartsd nyomva, míg ki nem kapcsol.

(#58497) szubrutin válasza xrvman (#58496) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Semmi nem segitett, nyomhattam barmit, barmennyi ideig, megkellett varni, amig lemerul.. :( fura , sose hallottam ilyenrol.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#58498) sgeza válasza szubrutin (#58497) üzenetére


sgeza
veterán

Hangerő le és bekapcsoló kb. 10 mp-ig. Ez az erőltetett újraindítás.

(#58499) szubrutin válasza sgeza (#58498) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Tudom, de mondom, semmire nem reagalt, csak a yt video volt a kepernyon, vagy elsotetult.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#58500) sgeza válasza szubrutin (#58499) üzenetére


sgeza
veterán

Az mondjuk azért roppant érdekes, mert erre elvileg minden körülmények között újra kellene indulnia.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.