Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#567) nVIPER válasza Kasya (#566) üzenetére


nVIPER
senior tag

Én egy Oneplus 3T -vel közösen teszteltem a térerő problémát. 2 kártyából az egyiket letíltottam. Mindkét készüléket Telekomos kártyával vizsgáltam, engedélyezett internettel, majd tíltott nettel egyaránt. A következőket tapasztaltam.:
A két készülék nagyon hasonló dBm értékeket mutatott, max 3-4dBm eltérés volt a Oneplus javára. Ami furcsa, hogy bekapcsolt netnél, egy métert sem mozdulva, fogja és átvált 4G-ről Edge-re vagy H+ -ra, míg a 3T simán tartja az eredeti besorolást. Net sebességet vizsgálva is érdekes.... 4G-n 2 pálcika nettel 1-2Mbit/s letöltés, oneplus ugyanezen a hálózaton 68Mbit/s... Itt valami szoftveresen van elrontva, legalábbis nagyon remélem. Nem stabil a hálózatkezelése, de nagyon nem!!
Ezzel sztem a szerviz sem tud mit kezdeni. Azt nem tudom, hogy visszaadjam vagy várjak egy frissítésre? Az lenne a jó, ha minél többet jeleznénk a hibát a Samsung Membersen keresztül. Még van 1 hetem, hogy visszavigyem, addig jó lenne vmit kitalálni, mert a teló baromi jó, nekem az akku is klasszisokkal jobb, mint a korábbi kompakt samuk akksija..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.