Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Seraph 16 válasza MadMancs (#2992) üzenetére


Seraph 16
őstag

A fülembe ültetted a bogarat. Az ultra topikot is átolvastam miatta. Ránézésre a töltő nagyon jó minőségű, masszív, pontosak a kivágások, a szöveg szitázása.
Néztem neten, hogyan lehet kiszűrni a hamisítványokat. Külsőre minden kritériumnak megfelel. Egy gramm pontos mérleg kellene még, mert állítólag súlyban van kis különbség. De ahogy te is írtad egy ilyen árú készülék mellé illik eredeti töltőt használni.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#3002) Maxxy10 válasza Ceree (#3000) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én egy ESR tokot használok. Akciósan volt vagy 6 font :DDD Tökéletesen teszi a dolgát többször esett már a telefon és semmi baja nem lett.

(#3003) csorbajeno válasza Ceree (#3000) üzenetére


csorbajeno
veterán

Gyári Samsung szilikon tok?

(#3004) adlersson válasza Ceree (#3000) üzenetére


adlersson
aktív tag

Számomra a gyári flip tok is csalódás kicsit. Gyártóból kifolyólag tényleg olyan, mintha ráöntötték volna a telóra, de emiatt ezt sem egyszerű leszedni. Szilikon toknál nem lesz ilyen gondod, de a flip tok belső felületén már egy hét használat után is megjelentek a koszfoltok ott, ahol tartom a készüléket és lehetetlen letakarítani.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#3005) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Nevetséges ez a play store.... :W
Azóta se működik rendesen :(((

(#3006) Ceree válasza csorbajeno (#3003) üzenetére


Ceree
senior tag

7ezer+ egy Samsung szilikon tok? Durva. A sima szilikonok amúgy nem jöttek be eddig se, főleg nem az átlátszók. Már bánom, hogy nem csaptam le a 890-es Alza akcióra, de akkor még azt hittem, hogy a Nillkin k-jól bírja. :W

#adlersson, ez nagyon gáz.

Eddigi legjobb tokom ez a típusú IPAKY volt, de ilyet nem látni itthon, úgyhogy Aliról berendeltem belőle az S21-es megfelelőjét. Addig marad ez a botrányosan durung Spigen. Bár védeni biztosan véd... :D

Másolat_eredetije

(#3007) csorbajeno válasza Ceree (#3006) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én lecsaptam a 890-es akcióra, de nem használom, mert olyan, mint a Spigened. Kibontottam, kipróbáltam, az egyetlen előnye a kitámasztó.

(#3008) Sn00k válasza Ceree (#3006) üzenetére


Sn00k
veterán

En a spigen thin fit-et használom és meg vagyok vele elégedve...

3njoy the Lif3

(#3009) Ceree válasza csorbajeno (#3007) üzenetére


Ceree
senior tag

Koszi az infot, igy mar nem is banom. :)

Másolat_eredetije

(#3010) Ceree válasza Sn00k (#3008) üzenetére


Ceree
senior tag

Köszi, ránéztem, de ez pont ugyanolyan vaskos mint a meglévő Spigen.

Másolat_eredetije

(#3011) thomas92 válasza Ceree (#3000) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem van gyári átlátszó védőtok, szerintem azok nem rosszak.

(#3012) csorbajeno válasza Ceree (#3009) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én továbbra is a gyári Samsung szilikon tokját tudom javasolni, nem azt, amin a karika van, hanem a sima. Az t Samsung boltban vettem személyesen és az S21-re 5e volt. Drága, viszont roppant jól állja az időt és a telefont is jól védi. , ha használsz DeXPadot vagy Stationt, akkor azokkal is kompatibilis ;)

(#3013) thomas92 válasza csorbajeno (#3012) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem az S9+-hoz és S10+-hoz volt gyári szilikonom is, valóban nagyon jók voltak, gondolom ehhez a szériához is jók.

Most az S21+-hoz a bőr, kvadrat, a protectice clear és a sima cleart használom teljes megelégedéssel.

Csatlakozom és a tapasztalataim alapján én is ajánlom a gyári tokokat, a szilikont is. (A szilikonból annyira nem volt nehéz kivenni a telókat.)

(#3014) kiskeni


kiskeni
aktív tag

Két dolgon még nagyon kéne dolgoznia a Samsung-nak... Az egyik a Bixby. Ez a valami olyan buta basszus, mint a döngölt föld. Bátyám Iphone 8-ával hasonlígattuk a két telefont és bizony az enyém látványosan elvérzett, mikor az asszisztensekre került a sor. Hogy párat említsek: volt egy kontakt (már nem tudom melyik). Siri azonnal tudta hívni, míg a Bixby pancserkodott. A "Turn on flashlight" parancs kimondásakor az on helyett off-ot hall olykor-olykor. Tegnap csak felkeltettem a sötét szobában a "Hey Bixby" paranccsal, hogy lássam hol van. Mire oda értem már vadul próbált valakit tárcsázni meg rinyált, hogy nem értette kit kell hívni :D Pont beszéltünk, utolsó gondolatokat fejeztük be és gec a Bixby ilyen durván melléreagált. Néha úgy érzem ez csak dísznek van, mert ne haragudjon meg a világ, de MAGYAR beszédet így félreérteni, ráadásul pár utolsó kósza szót... A Siri ezzel ellentétben a bátyám minden utasítására pontosan reagál. Ennyit erről, a Bixby buta.
Szerk.: a Revolut appal is próbálkoztunk. Siri a jó magyaros angolt is értette 10-ből 10x tökéletesen, míg a Bixby... Baszki, volt hogy megértette mikor mondtam, hogy "Open Revolut", de aztán a fogyatékos mit csinált? Átírta a parancs végrehajtása előtt... Kiírta a parancsot amit kimondtam, helyesen írta ki, majd gondolt egyet és átírta "rebel route"-ra a "Revolut" szót és már nyitotta is a Maps-et, csinálta az útvonalat... 10-ből 0x tudta megnyitni a Revolut-ot :N Fájdalmasan szánalmas. Bocsánat, de én csak ekézni tudom ezt a valamit. Rengetegszer fel is vettem az ébresztőparancsot is amit kimondok, legalább 100x, és még így sem érti jól az én kiejtésemet.

A másik, bár ez annyira nem komoly tétel, nem fáj a Samsung-nak ha nem sikerül, a billentyűzet. Még mindig bezárja a billentyűzetet a telefon, ha írok és netán gyorsabban... Idegesítő, na -.- Annyi, hogy csak Messenger-nél csinálja ezt és csak akkor, ha buborékból írok ahogy észrevettem, de akkor is marhára idegesítő, hogy két szavanként bezárogatja a billentyűzetet. Fontos, ez csak gesztusvezérlés mellett ilyen nav gombok nélkül. Régen is ugyanez volt a gond mikor bejött a gesztusvezérlés, csak akkor mindenhol csinálta. Most csak a Messenger buborékokban.

[ Szerkesztve ]

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#3015) kiskeni


kiskeni
aktív tag

Amúgy, jót tett a Samsung-nak az Edge kijelző elhagyása. Könnyebben kezelhető a telefon sokkal, nincsenek véletlen érintések többé (nekem örökké problémám volt ezzel).
Mégvalami, ha már Bixby meg vaku. Nekem S21-en az egész hátsó panel külső pereme világít vakuval, kicsit átüt a LED fénye és körbevilágítja a hátlapot is sajna. Kicsit gagyi ez így ahogy maga a műanyag hátlap is, DE! Nekem nagyon bejön kinézetre, mikor a hátlap széle körben is világít :D A műanyag hátlap meg az üveg után egyszerűen áldás. Sokkal-sokkal jobban, stabilabban rá lehet fogni a telóra, nem csúszkál ha leteszed, nem egy ki****ott szappan a teló. Gagyibb, tény, de praktikusabb és semmivel sem csúnyább.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#3016) mSchumi87 válasza kiskeni (#3014) üzenetére


mSchumi87
senior tag

A billentyuzetet nekem is bezarja es nem buborekot hasznalok 😊 Fura egy hiba

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#3017) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Masnal is problemas a facebook app? Olykor (visszafele)gorgetesnel illetve a kommentek gorgetesenel darabos.. Az appot mar ujratettem, de nem valtozott (a mai frissitessel sem).

(#3018) thomas92 válasza LoGeN90 (#3017) üzenetére


thomas92
aktív tag

Igen, én ma vettem észre, eddig nálam nem volt gondja. :(

(#3019) LoGeN90 válasza thomas92 (#3018) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Remelhetoleg javitjak.....

(#3020) Karcub


Karcub
senior tag

Helló! Az miért van, hogy néha napján csinál egy ilyet a kamera?

(#3021) ShadowLac válasza Karcub (#3020) üzenetére


ShadowLac
addikt

Az enyém nem csinálja, de volt fényképezőgép ami csinálta. Semmit. Néha indítsd újra a telót. Persze ha sűrűn csinálja akkor szerviz. Én megvárnak rá egy frissitest is.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#3022) Karcub válasza ShadowLac (#3021) üzenetére


Karcub
senior tag

Pár hete raktam újra a telefont, előtte is csinálta néha napján, de ritkán.

(#3023) migabi24 válasza Karcub (#3022) üzenetére


migabi24
nagyúr

Tehát akkor hibásan árulod, korrekt :W

(#3024) Karcub válasza migabi24 (#3023) üzenetére


Karcub
senior tag

Nem hibás, havonta 1x ha csinálja, szóval :K

(#3025) Maxxy10 válasza Karcub (#3024) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nekem attól még az hibának tűnik.

(#3026) vg válasza Karcub (#3022) üzenetére


vg
addikt

Használd az open camera appot. Nincs benne hirdetés és bár nem tudja a 100-as zoom-ot meg 108mp-t, de minden másra jó. Camera2 api-t is támogat.

(#3027) ShadowLac válasza Karcub (#3024) üzenetére


ShadowLac
addikt

Az nem hiba akkor. Lehet valami felrakott alkalmazás bekavar.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#3028) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Újabb (sokadik) problémám, de már nagyon elegem van ebből a telefonbol: Spotify-bol nem tudok az erositore streamelni. Forog, keresi, de nem látja, csak a TV-t. Előző telommal ment ez gond nélkül. YouTube is így volt mondjuk, ott ilyen kód beiros megoldással tudtam párosítani. Valami megoldás erre?

(#3029) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ezen azért meglepődtem... link

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3030) MadMancs válasza Gabesz87 (#3028) üzenetére


MadMancs
veterán

Erősítő ChromeCast?
Harman/Kardon hangfalra kimegy szépen spoty és YouTube Music (sima youtube nem, bar logikus hogy videóval nem tud egy hangfal mit csinálni) is.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3031) Gabesz87 válasza MadMancs (#3030) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nem chrome cast, azt hiszem. Egy Denon X1100W. Csekkolom majd a hálózati beállításokat. Bár ahogy írtam, a YT atkuldese megy.

(#3032) Seraph 16 válasza MikeWazowski (#3029) üzenetére


Seraph 16
őstag

Olvastam, de valahol úgy rémlett, hogy rekordokat döntött. Lehet USA volt.

Szerk. Pl. [link]

[ Szerkesztve ]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#3033) ForzaLoki


ForzaLoki
csendes tag

Xiaomi Mi 11 és s21+ között toporgok, mind2 tetszik, az Android Auto nekem nagyon fontos, viszont nincs tapasztalatom hogy megy ezeken a telókon. Nagyon megköszönném ha megosztanátok - aki használja - hogy megy S21+-n.

(#3034) LoGeN90 válasza Seraph 16 (#3032) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Q1-ben pozitiv rekord, Q2-ben negativ. :F

(#3035) Pongi1975 válasza ForzaLoki (#3033) üzenetére


Pongi1975
tag

Szia. NekemvS21+ van, és probléma mentesen működik az AA. Egy 2016-os Grand C-max-al. Amint rádugom a telót már meg is jelenik a waze a kijelzőn. Minden applikáció ami a google által engedélyezve van simán fut.

(#3036) Gabesz87 válasza Pongi1975 (#3035) üzenetére


Gabesz87
addikt

Csatlakoztatás után magától automatikusan indul? Erre van vmi beállítás? Mert nekem VW Passat GTE-n be kell nyomnom a Menü gombot, azon belül meg az AA-ra bökni. Bezzeg a Carplay indul magától.

(#3037) Pongi1975 válasza Gabesz87 (#3036) üzenetére


Pongi1975
tag

Nekem semmit nem kell nyomnom. Sync3 van a maxiban, és automatikusan indul.

(#3038) Gabesz87 válasza Pongi1975 (#3037) üzenetére


Gabesz87
addikt

Hm....de most akkor ez fejegység, vagy telefon függő (netán AA beállítás) vajon? :F

(#3039) ForzaLoki válasza Gabesz87 (#3038) üzenetére


ForzaLoki
csendes tag

Köszi az infokat, nekem most Mate 10 Pro-val megy és hol elindul magától a Waze, hol nem. És olyan is van hogy jelzi hogy csatlakoztatva van majd pár sec múlva irja hogy leválasztódott a teló, dugjam fel újra....2020-s Toyota Corollával. A telefonon szerencsére nem kell babrálni semmit, így ez elviselhető.
Szoktam használni a Deezer-t is, na az mindig elindul aut-n (ha a teló nem választódik éppen le).
Éppen az ilyenek miatt bizonytalankodok, a Mate 10 Pro is kínai, a Xiaomi is, és panasz is van a szoftverekre (igaz a teló pöpecnek tünik), és van "szerencsém" kínai fejlesztőkkel dolgozni...hát min. 2-3-szor annyi fejlesztő kell belőlük mint magyar ugyan ahhoz a melóhoz, az igazi tömegelők az indiaiak...olyat ne!!!

[ Szerkesztve ]

(#3040) Pongi1975 válasza Gabesz87 (#3038) üzenetére


Pongi1975
tag

Erre nem tudok neked válaszolni. Az biztos, hogy én semmit nem állítottam be a telefonon, csak megadtam az engedélyeket az első használatkor.

(#3041) Ceree


Ceree
senior tag

Es ilyen volt már valakinek? Látszólag fullos térerő, valójában még hívást inditani sem lehet. Ikon gyanús, nincs adatkapcsolatra utalo jel sem.

Repülő módba tettem, aztán alig akart hálózatot találni, de aztán meglett, egyes pálcikával. Gondolom előtte idegen hálózaton lógott...

Nagyvárosi telefon ez kérem, nagyon gyenge a vételi képessége.

Másolat_eredetije

(#3042) gainwardgs válasza Ceree (#3041) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nálam volt, hirtelen azt hittem letiltották a telót....szánalmas
De hogy ennyi pénzt nem ér ez a teló az fix :K

(#3043) konyi79 válasza Ceree (#3041) üzenetére


konyi79
addikt

Nálunk a párom a múlt heti börzsönyi túrán bármikor elővette a fb-ot a p30pro-n, én hívást nem tudtam fogadni. Ha kicsörgött is, csak szaggatott...

[ Szerkesztve ]

(#3044) nVIPER válasza konyi79 (#3043) üzenetére


nVIPER
senior tag

A térerő kabaré. Kint vagyunk a Balatonparton, nézem, van 5G.. Mondom f@sza, speedtest 498Mbit, hű király, eltelik 2 perc, már csak 4G, amivel nincs semmi baj, repülő módba teszem, majd vissza, marad a 4G, telefon restart után megint van 5G kb. 1 percig. Hmm, ha majdnem 500Mbit-et el tudja érni, akkor ott nem a szolgáltatói lefedettség gyenge, hanem a telóval van gáz.. Ennyi pénzért ez kritikán aluli.

(#3045) Ceree válasza nVIPER (#3044) üzenetére


Ceree
senior tag

Sajnos egyre elkeseritobb ez a story nekem. Az elobb az irodaban -146 dBm... No comment. Mellettem egy A71, S10+ nem szenved, csak ez. Ha mar Samsung.

Másolat_eredetije

(#3046) Zoolee19 válasza nVIPER (#3044) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Nekem Siófokon végig volt 5G-m, egyszer sem ment el.
Még akkor sem amikor be mentem vele a vizbe.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#3047) nVIPER válasza Ceree (#3045) üzenetére


nVIPER
senior tag

Nem tudom milyen alternatíva marad S20 mellett. Jó lenne, ha nem lenne ormótlan nagy egy telefon. Iphone-t nem szerettem soha.. Oneplus jöhetne még szóba, de az sem kicsi..

(#3048) Gabesz87 válasza nVIPER (#3047) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nálam is ugyanez volt a dilemma, max még a pixel 5 jöhetett volna szóba, na de az meg középszintű SoC azért az árért :( Meg hát itthon nincs is hivatalosan.
De én iPhone 12-re fogok váltani.

(#3049) nVIPER válasza Gabesz87 (#3048) üzenetére


nVIPER
senior tag

Annak nem tudom milyen a hálózatkezelése, de ez nagyon negatív..

(#3050) Ceree válasza nVIPER (#3047) üzenetére


Ceree
senior tag

Nalam ceges policy miatt csak Samsing vagy Iphone jatszik, de utobbit dupla telenoroskent nem lehet dual simmel hasznalni e-sim hianya miatt. (Jelenleg SE2-t osztanak amugy.)

A masik a meret volt, nekem mar az S21 is nagy neha, nehez egy kezzel kezelni, de ezzel egyutt tudnek elni, mert nincs alternativam.

De hogy vannak helyek, ahol konkretan nem ernek el az irodaban... Amugy ez nekem azert gyanus, mert eddig ott nem volt ilyen gondom. Lehet reszeltek a halozatkezelesen a legutobbi update-nel? Vagy persze az infrastruktura is valtozhatott, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Másolat_eredetije

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.