Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) kungzi


kungzi
veterán

Üdv

Azt hogy tudom beállítani, hogy a Messenger-ben kapott youtube link a youtube appban nyíljon meg, ne a Chromet nyissa meg. Nagyon idegesítő, és nem találom. Köszönöm szépen

(#1802) leslien válasza migabi24 (#1800) üzenetére


leslien
nagyúr

hamarosan ilyet is lehet venni... :) nálunk is lesz G780G SD verza.... [link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1803) Ceree válasza ShadowX (#1797) üzenetére


Ceree
senior tag

Igen hasznalom a gpay-t, de piszok gyors, nem tapasztalom amit irtal.

Másolat_eredetije

(#1804) Richie86 válasza ShadowX (#1791) üzenetére


Richie86
senior tag

Fején találtad a szöget, az a fránya kíváncsiság, és újdonság iránti vágy :W :DDD
Mondjuk ezt még csak-csak le tudom küzdeni, de a kijelző és a 120 Hertz lenyűgöz. De igyekszem magam tartani, mert nem normális ez a fél évenként telefoncsere... Ha meg nem sikerül majd írok még a topikba... ;]

(#1805) ShadowX válasza Ceree (#1803) üzenetére


ShadowX
őstag

Milyen kártya van mögötte? Nekem Curve és rájuk gyanakszom, mostanában nem vagyok megeledve vele...
Kipróbáltam Simple-el is, az viszont villámgyors volt (korábbi tapasztalataim ellenére).

(#1806) ShadowX válasza Richie86 (#1804) üzenetére


ShadowX
őstag

A 120hz trükkös, elég egyszer rákapni, onnantól nincs visszaút. :DDD Mondjuk megnéznék most egy iphone 60hz-et, mert minden tulaj azzal érvel, hogy vajsima az animációk miatt. Ha olyan helyen járok megnyomkodok egyet.

Már amúgy többször is észrevettem, hogy amoledben Samsung az etalon. Hiába van másik készülékben is az, akár Samsung gyártmány, valahogy nem ugyanolyanok. Lehet a kalibrációban rejlik a kulcs, fene se tudja.

(#1807) Sn00k válasza ollie (#1795) üzenetére


Sn00k
veterán

En ennyit látok a dobozon :
SM-G991B/DS
Rom: 128 GB
Ram: 8 GB
Phantom Grey
Made in Vietnam

Ebből, mire lehet következtetni, milyen régiós ?
közbe rákerestem látom nemzetközi verzió...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#1808) Ceree válasza ShadowX (#1805) üzenetére


Ceree
senior tag

Revolut.

Másolat_eredetije

(#1809) Richie86 válasza ShadowX (#1806) üzenetére


Richie86
senior tag

Tanúsíthatom, az iPhone működése tényleg vajsima :K
Még az én XR-em is pöpec, de a feleségem 12-ese meg végképp pazar. De! Nyomkodtam MM-ben az S21-et, és mégis van valami extra benne. Nem tudnám megfogalmazni, de jobb a görgetés sebessége, érzete. Az iPhone is király, és ha nem láttam volna az S21-et azt mondanám az a legjobb. Na mindegy, egyelőre meggyőztem magam, hogy nem cseszek ki a pénztárcámmal (de volt már, hogy nem tudtam ezt tartani) :U
Mindenesetre én is azt mondom a Samsung amoledjei a legjobbak, nem hiába, talán nekik van ezzel a technológiával a legrégebbi múltjuk.

(#1810) stilo18 válasza S@c@ (#1799) üzenetére


stilo18
addikt

Igen, simát vettem most.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1811) Xeon7 válasza werszomjas (#1790) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Szia,

Pár napja kérdeztem meg tőlük pont egy S10 beszámítást (kifogástalan, kacmentes állapot)
70k (S10) + 45k (Bármelyik S21 telefon vásárlása esetén)

(#1812) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Csatlakozom egy S21+-al, bár utólag az alap s21-et kellett volna vennem, egyelőre ez bitang nagy :D
S8at váltott hát bődületes a különbség :DDD
Remélem kitart ez is egy 3 évig

(#1813) ShadowLac válasza S@c@ (#1799) üzenetére


ShadowLac
addikt

3 kamera alkalmazást használtam. Sokat fotóztam. Tényleg sok galéria volt és sok képszerkesztés. Plusz net. De nem rossz így sem szerintem.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1814) Sn00k


Sn00k
veterán

Whats upnak huzasi muveleteit nem lehet valahogy modositani , mint a gmailben? Olyan idegesito mikor ki akarok lepni egy chatbol es a huvelykujjal jobbra legyintek minig kijelol egy uzenete, ahelyett hogy kilepne a chatbol...

3njoy the Lif3

(#1815) ShadowLac válasza csorbajeno (#1753) üzenetére


ShadowLac
addikt

Köszi.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1816) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Felfelé húzásnál a google segéd néha beköszön hogy kapcsoljam be. Hogy lehetne véglegesen eltüntetni.????

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1817) S@c@ válasza gainwardgs (#1812) üzenetére


S@c@
őstag

Nalam is most hasonlo a szitu. Mar ket honapja megy az agyalas. Nekem 3 eves samsung s8 tud 3-4ora sotot es azt valtana. Meselsz miben olyan nagy az ugras?

(#1818) gainwardgs válasza S@c@ (#1817) üzenetére


gainwardgs
addikt

Hát mindenben kB
Rendszersebesség, üzemidő, a 120hz kijelző valami eszméletlen jó.
Mintha egy teljesen más telefon lenne.
Méretet azért csekkold vásárlás előtt én egyelőre hozzá kell szoktatnom magam ehhez 6,7" kijelzőhöz :DDD

(#1819) S@c@ válasza gainwardgs (#1818) üzenetére


S@c@
őstag

Simaban gondolkozok,ha azbtud hozni kb 6ora SoT-ot nekem jo. Semmi jatek csak net,mail,kamera,spotify.

(#1820) gainwardgs válasza S@c@ (#1819) üzenetére


gainwardgs
addikt

Szerintem megéri, érezni fogod a különbséget :K

(#1821) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Tudja valaki, hogy mi módon tudnék egy, a telefonon található PDF fájlt Messengeren elküldeni? Lereped az agyam, hogy a megosztási lehetőségek között nincs a Messenger, se a gyári, se az Astro fájlkezelő nem ajánlja fel. Ha leülök a PC elé, megvan 10 másodperc alatt, de miért megoldhatatlan ez a telefonról? Vagy én vagyok a hülye?

(#1822) MadMancs válasza Lomha 8V (#1821) üzenetére


MadMancs
veterán

Mobilos Messenger nem támogat képen és hangon kívül egyéb fájlküldést úgyhogy közvetlen sehogy. Max feltöltöd valahova és a linket küldöd. Idegesítő dolog én is Viberen küldök egyéb fájlokat.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1823) Lomha 8V válasza MadMancs (#1822) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Köszi, akkor ezek szerint tényleg nem én vagyok a hülye. De azért ez nevetséges, legyen bárki hibája is.

(#1824) S@c@ válasza Lomha 8V (#1823) üzenetére


S@c@
őstag

Küld el mailben. Thats all.

(#1825) MadMancs válasza Lomha 8V (#1823) üzenetére


MadMancs
veterán

Mivel Messenger nem P2P hanem mindent tárol szerveren , gondolom így védik azt ki hogy minden szeméttel tele legyenek. Akik engedik fájlküldést (pl Viber/WhatsApp) P2P mennek a cuccok azaz közvetlen telóról telóra tárolás nélkül. Bár mondjuk Viber is meg tudta oldani hogy képeket tárolják, fájlok túloldali megtekintés után törlődnek. Messenger ilyen, mindig is ilyen volt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1826) gainwardgs válasza S@c@ (#1819) üzenetére


gainwardgs
addikt

Egyelőre így áll
Reggel 4kor lett lehuzva áramról

(#1827) ShadowX válasza gainwardgs (#1826) üzenetére


ShadowX
őstag

Van itt minden, FB, Insta, Messenger.... :DDD Na majd ez lesz a mérvadó screen on time. :D

(#1828) S@c@ válasza ShadowX (#1827) üzenetére


S@c@
őstag

Szerintem is ez lesz a mérvadó. Ez plusz vagy sima? Csak, mert sokat olvasok, aztán már nem rémlik. :F

update:
Látom neked plus van, az azért jobban teljesít, mint a sima. Nekem már a plus nagynak érződik.

[ Szerkesztve ]

(#1829) gainwardgs válasza S@c@ (#1828) üzenetére


gainwardgs
addikt

+, és igen nagy dög ez :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1830) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Helló. Értesítési led pótló, ami nem meríti az aksit? Van valami bevált?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1831) Lomha 8V válasza ShadowLac (#1830) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Na, az engem is érdekel, mert hiányzik az S8 után.

(#1832) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok!
Még mindig tanácstalan vagyok hogy s21 vagy i12 válasszam. Kérdésem
Gond szokot lenni a térerővel ? A melegedés mennyire zavaró? Szerintetek nem lesz gold vele nyáron? Azt halottam hogy a Samsung telefonok idövel lassúnak?
Köszönöm

(#1833) MadMancs válasza 78zolika (#1832) üzenetére


MadMancs
veterán

Ez csak a te döntésed. Hogy lassulnak, hülyeség. Persze szét lehet barmolni a rendszert, de ez mindegyikre igaz. Térerő. Kényes pont. Pl 1 Huawei hez képest gyengébb valamivel a térerő, cserébe betartják a SAR értékeket, azaz drasztikusan fogalmazva "nem sül ki az agyad". Hugomnak i11 van, előfordul hogy ahol nekem még van használható térerő neki már nincs vagy használhatatlan 4G. De sógornómnek Huawei p smart 2019 van, párom szülői házában használhatatlan voda SIM, neki még ha nem is acélosan de működik a dolog. Szóval valahol középmezőnyben van ezen a téren.

Nekem mondjuk S21 Ultra van, de térerő szempontjából az összes Samsung egykutya.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1834) ShadowLac válasza 78zolika (#1832) üzenetére


ShadowLac
addikt

S21 plust használok kB 1 hete. Voltam vele külföldön, hegyes területeken is.Belföldön is járom az országot.
Nem éreztem gyengébbek a térerőt minta s9,pixel 4A 5G, xiaomi mi 8,mi9.
Lassulás: anyukám használja a S7 em kicsit talán lassabb, ,lányom az s9 em.S9 még mindig ok.
Melegedés passz. Mondjuk nem játszok.
Azt vedd meg amelyik tetszik.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1835) 78zolika válasza MadMancs (#1833) üzenetére


78zolika
senior tag

Nagyon köszönöm a választ.. :R :R
Melyik telefon márká legjobb térerő szempontjából ?
Most Huawei p 20 pro van kitapasztaltam hol van téreő ( sokat tartoszkodom alaksorban, pincékben).
Köszönöm.

(#1836) 78zolika válasza ShadowLac (#1834) üzenetére


78zolika
senior tag

Nagyon köszönöm...
Mind a kettő tetszik (s21 v i12).
Csak nem tudom hogy megéri e + 50 Ft i12 ért.?

(#1837) MadMancs válasza 78zolika (#1835) üzenetére


MadMancs
veterán

Fogós kérdés.
Ha Huaweid van akkor samsunggal picit gyengébb lesz a helyzet. iPhone-al pedig (ha i11 et vesszük alapul, (i12 nincs családban szóval tapasztalat sincs) ) akkor még rosszabb.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1838) ShadowX válasza Richie86 (#1809) üzenetére


ShadowX
őstag

Ma kipróbáltam egy i12-t. Ne menj a Samu közelébe, ha nem akarod, hogy a pénztárcád bánja. :DDD Nekem "botszemem" van, de az iPhone 60hz-e akkoris megütötte a szemem. Ez a 120hz durva, nem is tudom miért nem lépett már az Apple is legalább 90hz-re (persze tudom, az akku nem bírná). Főleg akkor jött elő a 60hz "lassúsága", amikor lassult a görgetési animáció, alkalmazás megnyitásnál és oldalra görgetésnél. Persze a gyors pörgetésnél is látszott a különbség, de az olyan, hogy minden telefonnál gyors.

(#1839) Richie86 válasza ShadowX (#1838) üzenetére


Richie86
senior tag

Hát ezt vettem észre én is a boltban amikor az S21-et nézegettem. Hogy marha látványos. Emiatt nem is merem sűrűn megnézni :DD
Az XR-em is még csak 5 hónapos, jó lenne vele még legalább 1 évig kibírni... De a kövi telóm szerintem már Samsung lesz, talán majd az S22 ;]

(#1840) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Egy teljes nap vége, S21+

(#1841) gainwardgs válasza gainwardgs (#1840) üzenetére


gainwardgs
addikt

Update

(#1842) S@c@ válasza gainwardgs (#1841) üzenetére


S@c@
őstag

Azert az bitang...en mar csak a 21 v 21+ mereten agyalok. Eddig csak a 21et fogtam meg....az kb s8 es egy picike.

(#1843) ShadowX válasza #16820480 (#1764) üzenetére


ShadowX
őstag

Most botlottam bele az Adnotify appba. Tud ilyet. Csak akkor villan fel, ha értesítés jön. Plusz lehet vele "értesítési ledet" rakni a készülék több pontjára. :K

[ Szerkesztve ]

(#1844) #16820480 válasza ShadowX (#1843) üzenetére


#16820480
törölt tag

Na, ez zsír :R
Nem eszi az akkut a cucc? Vagy te nem használod, csak próbáltad?
Már pont kezdtem volna megbarátkozni a gondolattal, hogy úgy használom majd, mint a Lumia 930-at, hogy semmi értesítési jelzés hangon kívül.

(#1845) ShadowX válasza #16820480 (#1844) üzenetére


ShadowX
őstag

Azt írja, hogy minimális az akkuhasználat. De tudod az alkalmazásfejlesztőknek akkor lehet hinni, ha ló legel a sírjukon. :D Nekem tegnap este óta 0.9%-ot ír, de az a gond, hogy az én felhasználási szokásaim nem mérvadóak sajnos (én a watch active 2-t használom értesítésekhez). És ami külön tetszik eddig benne, hogy a beépített aod-t használja.

Nyilván itt is a pro verzióval lehet minden funkciót elérni, ami 1490 HUF.

Van benne power saving mode is amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#1846) bluemirage válasza ShadowX (#1843) üzenetére


bluemirage
őstag

Ez megérhet egy próbát, az ilyenért még fizetni is érdemes. :R

Meliora sunt bono inimica

(#1847) #16820480 válasza ShadowX (#1845) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jól hangzik, majd ránézek szerintem :K Köszi!

(#1848) ShadowLac válasza #16820480 (#1847) üzenetére


ShadowLac
addikt

Májusi frissítés valami 1.2 giga lesz!! Kamera javítás is van benne. Neten találtam erre vonatkozó infót.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1849) ShadowX válasza ShadowLac (#1848) üzenetére


ShadowX
őstag

A kamerára rá is fér a javítás, mert lehet csak én vagyok béne, de eddig nem igazán tudtam jó képeket lőni vele. :)

(#1850) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Gondoltam veszek vezeték nélküli fülest. Hogy lehet az, hogy a legolcsóbb a galaxy buds live? Nem a sima Buds a legegyszerűbb? Ugye most három fajta van? (buds, buds live, buds plus)
Mik a különbségek?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.