Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Nekem meg az autóval való kapcsolatnál olyan furcsaság van, hogy amikor Android Auto-n (akár Waze, akár Maps) címet adok meg, kiírja, hogy a bill. aktív a telón is, vagy valami ilyesmi. És ahogy pötyögöm be az autó kijelzőjén a címet, a telefonon is ott a bill, és ugyanúgy viszi be ott is :) Ez mi a tökömért van?

(#1502) nVIPER válasza mSchumi87 (#1499) üzenetére


nVIPER
senior tag

Én ezt használom S21-re = Spigen Glas.tR Slim EZ Fit .
Ha nagyon száraz az ujjad, sokkal nehezebben ismeri fel, jobban rá kell nyomni. Maga az üveg viszont nagyon jó, vékony, könnyű felrakni.

(#1503) mSchumi87 válasza nVIPER (#1502) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Kuldenel képet hogy néz ki a telefonon? :) Kivancsi vagyok meddig ér a széleken, mennyire vastag am?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1504) MikeWazowski válasza csorbajeno (#1500) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Találtam egy olyat hogy médiahangerő korlátja, de ki van kapcsolva.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1505) nVIPER válasza mSchumi87 (#1503) üzenetére


nVIPER
senior tag

Küldenék, de nem tudom lefotózni. Nincs mivel :DD :D

(#1506) csorbajeno válasza MikeWazowski (#1504) üzenetére


csorbajeno
veterán

Akkor nem tudom, hogy miért ilyen, mert arra gondoltam, hogy az van bekapcsolva, de akkor nem.

(#1507) csorbajeno válasza nVIPER (#1505) üzenetére


csorbajeno
veterán

Csináljon a telefon szelfit :DDD :DDD :DDD

(#1508) nVIPER válasza csorbajeno (#1507) üzenetére


nVIPER
senior tag

Hehe :D . Van róla videó a neten. Szinte semennyire nem látszik..

(#1509) gubolaa


gubolaa
tag

Sokat írtatok a képernyő időről. Ez mondjuk nagyban függ attól is hogy mit használ az ember. Nekem pl most másfél óra Spotify+Bluetooth és 15 százalék oda. Pedig csak 25 perc kijelző időm van. Plusz amit észrevettem hogy ha okosóra (gear S3) csatlakoztatva van az is lecsípt a SOT időből. Nekem van hogy 3 óra is megfogja, de van hogy 6 is kijön belőle. Nekem pl a Google szolgáltatások fura hogy mindig 2 vagy 3. helyen van. Már megpróbáltam amit itt mondtak hogy törölni és frissíteni de semmi.

Adam

(#1510) csorbajeno válasza gubolaa (#1509) üzenetére


csorbajeno
veterán

Persze, használattól függ és én nem is látom értelmét, viszont mivel szokták tőlem kérdezni, egyszer megnéztem. Nekem csak az a lényeg, hogy bírja ki nap végéig, az meg simán megvan. Pontosan azert nem tartom mérvadonak, amit te is írtál, hogy a Spotify is eszi az akkut, de a kijelzőidőhöz nem tesz hozzá, így nem lesz reális az eredmény.

(#1511) gubolaa válasza csorbajeno (#1510) üzenetére


gubolaa
tag

Szerencsére azzal még nekem sem volt baj hogy a napot kibírja. Még a legsűrűbb nap is simán kijött. A múltkor volt az, hogy a második napon kicsit többet használtam és délután 5kor 20 százalékon nem kockáztattam 😀 viszont szerintem jobban merül mint a legelső frissítés előtt, az eredeti szoftverrel... De ki tudja

Adam

(#1512) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv! Hogyan tudnám tükrözni a telefon képernyőjét a tv-re? A tv ugyan azon a Wifin van. Smart view-val próbáltam de nem látja a tv-t.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1513) Szaszabond válasza MikeWazowski (#1512) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Pedig úgy kell. Tv elinditod a screen mirroringot, ott ahol a hdmi és egyéb bemeneteket választhatod, majd ezután start view a telefonon.

(#1514) csorbajeno válasza MikeWazowski (#1512) üzenetére


csorbajeno
veterán

Milyen tv-vel próbálod? LG, Samsung?

(#1515) MadMancs válasza MikeWazowski (#1512) üzenetére


MadMancs
veterán

Android 11 el egy hulladék lett Smart View. Onnan nekem se megy a tükrözés már. Viszont a Google Home app (play ből telepíthető ha nincs fent) alatt TV re bökve majd Képernyő átküldése opciót választva tökéletesen működik a dolog (Philips Android TV).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1516) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Samsung tv-vel próbálom. De hogy hogy elrontottak? Eddig jó volt most meg nem? Azért ez vicc. Mindegy, megnézem a Google home appal köszönöm ? :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1517) MikeWazowski válasza MadMancs (#1515) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Leirod reszletesen hogy mit csinaljak? Nekem a google home app nem latja a tv-t.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1518) csorbajeno válasza MadMancs (#1515) üzenetére


csorbajeno
veterán

Valami másnak is kell ebben lennie, mert nekem Samsung okosTV-vel hiba nélkül fut, ugyanez a kombó meg MikeWazowskinál meg nem működik :W

(#1519) MadMancs válasza MikeWazowski (#1517) üzenetére


MadMancs
veterán

Túl sok mindent nem tudok róla írni, ha hálózaton van TV akkor minden beállítás nélkül mutatja home app.

csorbajeno, Samsung TV vel nincs nagy tapasztalatom. Smart View Android 11 el megszüntette CC támogatást azt tudom, de Samu TV ha minden igaz MiraCast használ, nem tudom pontosan minek is kellene lennie.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1520) Bence004 válasza *RLaci* (#1488) üzenetére


Bence004
aktív tag

Nekem ma ennyit sikerült kihoznom egy 100ra töltésből a sima s21en, próbaképp most elég sokat használtam és hagytam hogy 0ra merüljön, amúgy olyan 20%-nál már megy töltőre.
120hz-en használom, állandó bekapcsolt mobilnettel (igaz nálunk itt vidéken nincs 5g).
Nem tudom hogy ez a sot jó-e vagy sem, csak gondoltam meg osztom veletek ha már erről folyt a beszélgetés :)

[ Szerkesztve ]

(#1521) S@c@ válasza Bence004 (#1520) üzenetére


S@c@
őstag

Csak ez nem valid felhasználás mod hétköznapokban :)

(#1522) bluemirage válasza Bence004 (#1520) üzenetére


bluemirage
őstag

Azért ez is infó, hogy TV-nek és konzolnak használva (only filmnézés és game, mindez kvázi szünet nélkül) 8,5 óra SOT. :R

Egy kicsit rosszab, de kb. ugyanaz.... mint az #1426-os hozzászólásomban linkelt szakértői' teszt. Tehát hozza egy szakmai portál saját tesztjét... ami alapján 1-2 órával nagyobb lett volna a SOT, ha S888-as S21 lett volna... de ez a különbség közismert.

Meliora sunt bono inimica

(#1523) Nick Beam


Nick Beam
kezdő

Bár a sammobile-on nincs fent, de jött ma OTA egy update XEH-ra: G991BXXU2AUC8.
04.01-es biztonsági szint, és valami kamera javítás. Mérete 1GB

(#1524) Multi13 válasza Nick Beam (#1523) üzenetére


Multi13
tag

Nálam is megjelent OTA-n.

Ezt találtam:
https://www.sammyfans.com/2021/03/29/samsung-galaxy-s21-april-2021-security-patch-camera-improvements-update/

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#1525) Szuperhorcso


Szuperhorcso
csendes tag

(#1526) #08176384


#08176384
törölt tag

Változatlan gondolkodok egy ilyen készülék beszerzésén. A mai kamera update mit javít ki? Van már róla információ?

[ Szerkesztve ]

(#1527) csorbajeno válasza Szuperhorcso (#1525) üzenetére


csorbajeno
veterán

S21 TMH-ra is kint van az áprilisi OTA frissítés. :C

(#1528) attila.86


attila.86
tag

S21 TMH-ra felrakattam a Smart Switch-csel az AUC8-as firmware-t, erre jött a "This is ENG library. Please use user library" bootloop. A smart switch azonnal elengedte a kezem a továbbiakban, mivel nem volt a telóhoz biztonsági mentésem, a device initialization funkció pedig már egy ideje nem elérhető. Szóval csak óvatosan...

(#1529) Gabesz87 válasza attila.86 (#1528) üzenetére


Gabesz87
addikt

Magyarán? Én is feltettem ma du. Smart Switchel a Telekomos telomra, de ezt most nem nagyon értem. Minden ok.

(#1530) attila.86 válasza Gabesz87 (#1529) üzenetére


attila.86
tag

Nekem téglásította a telefont a smart switch. Többet nem indult el. Odin lett a mentőöv.

(#1531) csorbajeno válasza attila.86 (#1530) üzenetére


csorbajeno
veterán

De miért nem tetted fel OTA? Nekem egyébként annyira nem szimpatikus a SmartSwitch, akkor már inkább az Odin+Frija kombó.

(#1532) csorbajeno válasza attila.86 (#1530) üzenetére


csorbajeno
veterán

Örülök, hogy sikerült megoldani, szerintem maradj az Odinnál, esetleg várd meg az OTA frissítést.

(#1533) attila.86 válasza csorbajeno (#1532) üzenetére


attila.86
tag

Legközelebb az lesz. Igazából nekem is egy időben nem ment az OTA, és azt hittem, attól, hogy nem jelez hibát már, de nem talál frissítést, azért van, mert még mindig nem tuti.

(#1534) Gabesz87 válasza attila.86 (#1533) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ja, nekem is volt ez az OTA bug korábban. Most is csak azért frissítettem SmartSwitchel, mert OTA-n nem jelzett semmit, gondoltam akkor ránézek gépről, és az megy egyből feldobta. De akkor ha ilyen veszély is fennáll, lelgközelebb inkább türelmes leszek, és megvárom, amíg jelzi a teló.

(#1535) darkpower


darkpower
aktív tag

Sziasztok,
Gondolkodom egy s10 -> s21 5G váltáson.
Őszintén az S21 esetén se látok sok előre lépést, legalábbis semmi olyat, ami miatt muszáj lenne cserélni. Viszont a Samsungnak most van telefon beszámítós akciója, így kb 400 Frankot kapnék a mostaniért, amivel a 850-es alapár már csak 450 lenne. Egy fokkal jobbnak hangzik.
Ti cserélnétek?

(#1536) bounty123 válasza darkpower (#1535) üzenetére


bounty123
őstag

Én pont ezt a cserét csináltam, nem bántam meg. A 120Hz miatt már megéri, de az akku idő is jobb. Az ujjlenyomat olvasó is sokkal jobb és persze gyorsabb is a telefon, de lassú az s10 se volt.

[ Szerkesztve ]

(#1537) Janaboy


Janaboy
veterán

Ti a Chromeban meg tudjátok változtatni a letöltés helyét?
Nekem egyszerűen nem engedi.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#1538) darkpower válasza bounty123 (#1536) üzenetére


darkpower
aktív tag

És a kamera milyen az s10hez képest? :R

(#1539) JMarty válasza darkpower (#1538) üzenetére


JMarty
tag

Én is így váltottam. A főkamera valamelyest jobb, nagyobb előrelépés a zoom kamerában van.

(#1540) darkpower válasza JMarty (#1539) üzenetére


darkpower
aktív tag

Köszi :R

(#1541) bounty123 válasza darkpower (#1538) üzenetére


bounty123
őstag

Ahogy írták, a kamerában is van észrevehető fejlődés (2x vs 3x zoom). S20-ról valószínű nem annyira érné meg váltani, de S10-ről szerintem mindenképp.

(#1542) Zoolee19 válasza bounty123 (#1541) üzenetére


Zoolee19
senior tag

S10-ről S20-ra érdemes váltani, nekem is S10-em volt :)

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#1543) leslien válasza Zoolee19 (#1542) üzenetére


leslien
nagyúr

akarod mondani S21 re?! :U S20 ból csak is S20 FE 5G!!!
mivel ha jól láttam a kolléga nem itthonról kérdez...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1544) Zoolee19 válasza leslien (#1543) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Nem úgy akartam mondani, S20 Ultrát vettem S10 után.
Nem bántam meg egy cseppet sem.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#1545) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Azt kérdezem aki S20-ról váltott... Miben lett jobb (üzemidő, kamera, stb.)? Tudom van sok teszt, meg videó is az S21 szériáról, de a valóság legtöbbször mást mutat :F :)

(#1546) undercover


undercover
senior tag

Az S21+ megéri annyira a felárat, hogy azt válaszd a sima S21 ellenében?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1547) kungzi válasza undercover (#1546) üzenetére


kungzi
veterán

Nekem a sima S21 kicsinek tűnt az S9+ után. Számomra tökéletes az S21+. Részletre hoztam ki, két évig tuti meglesz a telefon, addig meg 0% thm-el szépen kifizetem. :)

Ki kell próbálni mindkettőt. A sima kompakt mérete sokaknak bejön, de én nem vagyok köztük...

[ Szerkesztve ]

(#1548) S@c@ válasza kungzi (#1547) üzenetére


S@c@
őstag

21+ az nem ivelt kijelzős?

(#1549) kungzi válasza S@c@ (#1548) üzenetére


kungzi
veterán

Nem

(#1550) migabi24 válasza MadMancs (#1515) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szia, hatalmas pacsi a tippért :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.