Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Joachim21


Joachim21
senior tag

WOW, mindig van mélyebben, az S21-ről ez jut eszembe. Ha már leköveti a Samsung az Apple rohadék praktikáit, legalább ne fikázná a közösségi médiában őket, mert így mintha magát is szembe köpné. Az Exynos/Snapdragon diszkrimináció már évek óta cseszi az agyam, nem tudom elfogadni hogy többért kevesebbet kapjak, nálam a Samsung lassan kezdi kiírni magát a képből a kis praktikáival.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#202) Lajtorja


Lajtorja
aktív tag

Mióta létezik Galaxy azt használok, (de közvetlen az Androidos korszak előtt is Samsung Omniám volt) S7 edge 4 évig volt meg, akkor még az exynos sem volt hátrány (sőt). Nagyon gondolkodtam S10+ váltáson de végül csak S20+ 5G-nél szántam rá magam. Kicsit csalódott voltam akkor is, de az S21 széria már inkább vicces, mint szomorú.

Jöhet a következő :F

--- ---

(#203) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Azért előrendelésben nem ennyire ciki a dolog!
Én speciel kaptam egy 20 ezer forintos kupont , valamint szintén előrendelői kuponnal "vásároltam" pluszban egy gyári bőr tokot 15 ezerért, egy 25 wattos töltőt kábellel 10 ezerért , valamint a gyári szilikon tokot 8 ezerért kizárólag a szállítási költségért , ami 990 Ft (igen ennek az egész pakknak összesen az ára 990 Ft)! A Buds Live, amit adnak hozzá 55 körül van hivatalosan! A Smart Tag 12 körül!
Tehát 330-20-15-10-8+1-55-12=211 ezer!!!!
Vagyis ha a sok előrendelői kedvezménnyel nézem akkor az én S21 8/128 készülékem ára 211 ezer volt! Igy azért már nem is olyan ciki szerintem! ;]

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#204) d.beni válasza PeteePeti (#203) üzenetére


d.beni
aktív tag

Szia!
Hol lehet hozzájutni a tartozékos kuponhoz? A 20k-s kupon megvan nekem is, de a másik nincs.

(#205) PeteePeti válasza d.beni (#204) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát miután megrendeltem a telefont a 20 ezer forintos kupont felhasználva kaptam egy új kupont emailra! Azt használam fel tartozékokra! :U

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#206) d.beni válasza PeteePeti (#205) üzenetére


d.beni
aktív tag

Csak tartozékra lehet? 33k volt a kupon értéke?

(#207) Fall-N válasza csorbajeno (#194) üzenetére


Fall-N
veterán

Tesztet olvastad? Le is mérték a hátlapon a hőmérsékletet. Jó 10 fokkal melegebb.

(#208) jacis válasza Fall-N (#207) üzenetére


jacis
nagyúr

De nem az SD888-tól volt 10 fokkal melegebb.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#209) csorbajeno válasza Fall-N (#207) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, olvastam a tesztet, a Tech2 hőképét is láttam, amiről Laci elmondta, hogy SD888-as telefonhoz még nem volt szerencséje.

(#210) Juhaszatti válasza Fall-N (#207) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Egyelőre sajnos az SD 888 sem tűnik meggyőzőnek. Terhelés alatt 10-12 fokkal képes melegebb lenni mint az elődje, és jóval előbb le is merül az ezzel szerelt telefon. [link]

(#211) petymeg


petymeg
addikt

A 20-as szériával megkezdett zuhanórepülés folytatódik. Egyáltalán nem szimpatikus, amit produkálnak. Ráadásul a Note szériát is be akarják fejezni.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#212) csorbajeno válasza Juhaszatti (#210) üzenetére


csorbajeno
veterán

Olyan lesz, mint annak idelyén a SD810? Az nem lenne jó... :(

(#213) Ricardo válasza csorbajeno (#212) üzenetére


Ricardo
félisten

Majd kiderül. Az viszont látszik, hogy tud melegedni rendesen.

(#214) Fiktivlife


Fiktivlife
tag

A Voda ma reggeli belsős hírlevele : A készülékek csomagolását érintő jogi problémák miatt - a Samsung kérésnek megfelelően - leállítjuk a készülékekek várólistás kiszolgálását. Ezért a következő értesítésig tilos a készülékcsalád értékesítése! Valószinűleg a Samsung ezt eljuttatta a többi forgalmazóhoz is. SZóval lesz némi megtorpanás azt hiszem...

(#215) Thom!


Thom!
veterán

Jó volna ha MA mindig tesztelésnél osszevetne a tavalyi modellel, sokkal átfogóbb konklúziót lehetne leszűrni.

(#216) FіkuszKukіsz válasza Fiktivlife (#214) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Kíváncsi lennék milyen jogi problémára utalnak. Én nem látok a csomagoláson jogi problémát. :)

Romanes eunt domus

(#217) Thom! válasza Ricardo (#213) üzenetére


Thom!
veterán

Ez nagyobb gond.
S20 tavaly pont ez volt az egyik dolog ami miatt repült.
Most úton van S21 is...

(#218) Fiktivlife válasza FіkuszKukіsz (#216) üzenetére


Fiktivlife
tag

Még SIM tű sincs a csomagban :) És ez most komoly!

[ Szerkesztve ]

(#219) MadMancs válasza Fiktivlife (#218) üzenetére


MadMancs
veterán

Ultrában van. :DDD
Teló, sim tű, c-c kábel, és némi Papír. Ennyi a csomag tartalma.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#220) Fiktivlife válasza MadMancs (#219) üzenetére


Fiktivlife
tag

Nálam az ultrában van telo,kábel, egy újrahasznosított papíron leírás és slussz... :) :) :) Radásul magamnak bontottam ki a raktárban.

(#221) MadMancs válasza Fiktivlife (#220) üzenetére


MadMancs
veterán

Ott nagyon kifelejtettek 1-2 dolgot. :DDD
2 doboz van benne, mindkettőben papírok, és a kisebbik doboz oldalán van a sim tű helye benne sim tűvel.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#222) bounty123 válasza MadMancs (#219) üzenetére


bounty123
őstag

Sima S21-ben is van SIM tű.

(#223) csorbajeno válasza FіkuszKukіsz (#216) üzenetére


csorbajeno
veterán

Szerintem az érdekli őket, hogy mi által tudják ilyen olcsón adni a telefont a többiekhez képest? Lehet, hogy külföldi depóból küldtek ide is, ami a Samsungnak nem tetszik. Nem tudom pontosan, de most hirtelen ez jutott az eszembe.

(#224) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

A European SIM card only matricát viszont nem találom rajta.

Romanes eunt domus

(#225) MadMancs válasza FіkuszKukіsz (#224) üzenetére


MadMancs
veterán

Valóban. Az nincs.
Csak a 2 ugyanolyan zárócimke.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#226) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez más/más telefonon is így néz ki? S21 Ultrán a gyári és Chrome alatt is hasonló a helyzet... vagy csak egyszerűen sok a szöveg.

[ Szerkesztve ]

(#227) MadMancs válasza ForRedGlory (#226) üzenetére


MadMancs
veterán

Ultra.
Chrome, Samsung Internet.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#228) kengyel válasza ForRedGlory (#226) üzenetére


kengyel
nagyúr

Érdekes, nekem is ugyan ilyen. De csak az MA-oldalán, a többi rendben van.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#229) MadMancs válasza kengyel (#228) üzenetére


MadMancs
veterán

És meg is van a hiba. Ez az oldal hibája. Nem tudja lekövetni a méretezést.
Megnéztem gyári beállításokkal, úgy nekem is össze van csúszva. Viszont legkisebb képernyő mérettel és második csúszkán lévő betűméret esetén rendben van a kinézet.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#230) jacis válasza Juhaszatti (#210) üzenetére


jacis
nagyúr

Én azt gondolom, hogy a procik lassan elérik a passzív hűtés határait. Nem lehet végtelenségig teljesítményt növelni úgy hogy a hűtés növelése korlátok közé van zárva.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#231) kengyel válasza MadMancs (#229) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor itt a bibi, a többi hibátlan. A gyári böngészőt használom.

kengyel

(#232) MadMancs válasza kengyel (#231) üzenetére


MadMancs
veterán

Én is gyárit.
Chrome ot csak azért lestem meg mit mutat.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#233) Fred23 válasza Thom! (#215) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez tényleg nagyon hasznos volna, ahogy egy throttling teszt is, mint a notebookcheck.net-en. S20-nál például ez elég csúnya:

(#234) K0vasz válasza Tin (#129) üzenetére


K0vasz
aktív tag

"Utóbbi amúgy tényleg nem értem, miért akkora gond azon túl, hogy görénység, mert kb 7e forint kábellel együtt."

hát ez az, ha a boltban 7e forint, akkor nekik mennyibe kerül beszerzési áron, 1 ezres? tényleg ennyire kell spórolni, hogy a 400ezres készülékárba már nem fér bele egy ezer forintos tétel?

(#235) BrezaJ válasza Multi13 (#100) üzenetére


BrezaJ
csendes tag

Szia!
Vodánál dual simet adnak a sima s21-ből és az független!

(#236) Thom!


Thom!
veterán

Aki vett ilyen telefont annak jött frissítés??

(#237) Janaboy


Janaboy
veterán

Sziasztok,

S21 SoT adattal tud már vki szolgálni?
Tudom sok mindentől függ egy kb is jó.

Köszi
Üdv

Janaboy

(#238) MadMancs válasza Janaboy (#237) üzenetére


MadMancs
veterán

Ultráról linkeltem már.

Thom!, igen. Szeptemberivel jött teló, és egyből jött rá a januári.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#239) FіkuszKukіsz válasza MadMancs (#238) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Egyelőre csak ultrára jött frissítés. Lehetőség szerint ne zavarjuk meg a kérdezőket. Az ultrának ha megjelenik tesztje, akkor gondolom az lesz a fóruma.

Romanes eunt domus

(#240) csozsoka


csozsoka
csendes tag

Sziasztok!
S8+ ról váltanék s21-re, erről megérheti? Van egy-két nem tetsző dolog az s21 terén, de meg tudnék lenni nélkülük. Bár a töltőfej hiánya mint sokatoknál, nálam is kiverte a biztosítékot...szóval nem igazán tudok dönteni...egyenlőre. Bár úgy érzem ideje lenne váltanom. Tetszett a teszt.

[ Szerkesztve ]

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#241) MadMancs válasza FіkuszKukіsz (#239) üzenetére


MadMancs
veterán

Sorry. Nem tudtam hogy ennyire nem egyszerre mennek a dolgok. :B

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#242) janeszgol válasza csozsoka (#240) üzenetére


janeszgol
félisten

Megéri. Pláne, ha érzed a váltás fontosságát. Ha a 64-es kiszerelés van nálad, akkor még a microsd hiánya sem lehet akkora hátrány. Az akkud nem fáradt még el az S8+ telóban?
Kijelző nem égett még be? Nem fáradt el?
Sok lényeges dologban előrelépés lesz. Kijelző, adatkommunikáció, hang, kamera, tárhely, memória, operációs rendszer.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#243) csozsoka válasza janeszgol (#242) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Igen, a 64-es kiszerelés van, soha nem használtam sd kártyát, tehát ez nem szempont nekem, az akku kezd fáradni, de nem vészes, a kijelző nagyon picit a bal felső sarokban kissé halványul, de nagyon meg kell nézni, hogy észrevehető legyen, tehát nem zavaró, csak én látom és értelemszerűen sötét háttérnél csak. Lassan 4 éves lesz, szeretem, de úgy érzem lassan eljön a váltás ideje, ezért is kérdezősködöm. Köszi neked a választ. :)

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#244) Juhaszatti válasza csozsoka (#240) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Igen, 8-as szériáról már mindenképp. A helyedben megfontolnám a 21+-t is, fizikai méretben majdnem ugyanakkora mint 8+ (kb 2mm-el magasabb és szélesebb), viszont akkuban nagyobb előrelépés mint a sima 21.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#245) csozsoka válasza Juhaszatti (#244) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Igen, igen, fontolgatom mindenképp, ez nekem is eszembe jutott. Köszi a linket. :)

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#246) HopeckoR válasza csozsoka (#245) üzenetére


HopeckoR
aktív tag

Szia,

Nekem is S8+ van.
Én most rendeltem meg az S21+-t :)
Én is törtem a fejem a bemutató óta hogy mi legyen, de ma délelőtt végül beadtam a derakam :)
A töltő pl engem is bosszant most nézelődök épp töltő meg tok után.
Van esetleg valakinek töltő ajánlása? Vagy a Samsung 25W töltője az igazi?

[ Szerkesztve ]

(#247) csozsoka válasza HopeckoR (#246) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Szia!
Nagy eséllyel én is erre a sorsra jutok hamarosan.

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#248) janeszgol válasza HopeckoR (#246) üzenetére


janeszgol
félisten

Mindenképpen a Samsung 25 wattosát használd. Nagyobbat felesleges venni, mivel a telefon nem tud nagyobb teljesítményt felvenni a töltőről. Ez kb 7-10 ezer ft kiadást jelent.
Csak töltőfej az Edigitalban most 6500ft. [link]

Megj.: más megbízható márka is lehet, azt majd másvalaki leírja.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#249) Thom!


Thom!
veterán

Számomra MA tesztek egyre gyengébbek maradjunk annyiban színvonaltalanak.
Old school kategória nagyon jó volna frissíteni a szisztémát.

(#250) syIex


syIex
veterán

Ultráról mikor várható teszt?
Eléggé megmozgatta a fantáziámat... :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.