Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) taki01


taki01
őstag

Ma lefrissítettem a smart swich-el és eltűnt az a hiba, hogy eldobja hálózatokat. Telekomos firmware-es az eszköz. Az update szerver elérése még mindig nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#1252) Multi13 válasza nyesix (#1246) üzenetére


Multi13
tag

Belépsz a Vodás (exUPC) connectboxra és bal oldalt egyből ott a menü.
De ahogy Soulfly fórumtárs is írta, ha nem vagy biztos a dolgodba, akkor járd körbe a témát. Csak akkor váltsd át modemfunkcióra ha már össze van kötve a másik routerrel. A további konfigokat már a másik routerben kell elvégezned.

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#1253) RAID 2


RAID 2
aktív tag

Sziasztok!
Természetesen OTA-n nekem se megy a frissítés, de sajnos smart swicthen se megy, mert nem tudom elfogadni a gyűjtött adatos feltételeket. 1366*768-as felbontásom van, ügyfélszolgálat szerint próbáljam meg nagyobb felbontáson, de a gépem ennyit tud sajna.
Nagyon csalódott vagyok most a samungban, 300+-os teló és OTA frissítési problémája van. S3-tól vagyuk Samus (S5 kivételével), de sose volt ilyen problémám, a másik pedig a térerő probléma. Megbántam, hogy lecseréltem az S10e-t.

(#1254) ollie válasza RAID 2 (#1253) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát akkor valszeg a factory reset tudna segíteni.

***

(#1255) FіkuszKukіsz válasza RAID 2 (#1253) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ezt probaltad ? [link]

Romanes eunt domus

(#1256) Soulfly842 válasza FіkuszKukіsz (#1255) üzenetére


Soulfly842
addikt

pontosan milyen szoftver verzióra sikerült frissítenetek, ami megoldotta? A párom telóján 02.01-vel eddig bezárult a kör.

(#1257) ollie válasza FіkuszKukіsz (#1255) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes. A cikkben azt írja, hogy a problémát az okozza, hogy a CSC valamiért EUX-ra áll be a szolgáltató CSC-je helyett. Na most nálam is az a gond, és hiába csináltam meg azt, amit a cikkben javasolnak, nem javított a helyzeten.

***

(#1258) Janaboy válasza ollie (#1257) üzenetére


Janaboy
veterán

Azt hol lehet látni hogy mi a CSC?

Közben megtalaltam: [link]

Ez amugy leirja h lehet cserélni, bár én nem próbáltam.

Nekem amúgy OXM van, de most nekem sem enged letolteni frissítést, korábban ment.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#1259) ollie válasza Janaboy (#1258) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, factory resettel lehet CSC-t váltani, pont azt akarom elkerülni, mert fél nap, mire mindent megint beállítok (banki, biztonsági appok és minden más).

***

(#1260) csorbajeno válasza ollie (#1257) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nálam az e-SIM kódja EUX, minden más TMH, de nálam minden rendben működik.

(#1261) Janaboy


Janaboy
veterán

Smart Switch windowson hogy kell beállítani hogy felismerje a telót?
Próbáltam két kábellel is de egyik sem ismeri fel.
Azt írja dugjam be a kábelt, de csak a töltés indul :F

Janaboy

(#1262) Janaboy válasza Janaboy (#1261) üzenetére


Janaboy
veterán

Céges gépen van USB-C ott megy a gyári kábellel és most nekem mutat új szoftvert. UBB (7 giga) UB8 volt eddig.
Másnak is van ilyesmi?

Janaboy

(#1263) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Igen, az a márciusi romszesz.

(#1264) Janaboy válasza Ateszpapa (#1263) üzenetére


Janaboy
veterán

Az jó, bár felrakni nem tudtam.
3x is újra indult downloading módba, aztán 1 perc után kivágta az app hogy failed.
Gondolom az emergency recovery meg lekaszál mindent.

Janaboy

(#1265) Bence004


Bence004
aktív tag

Hali
Tegnap óta nekem sem működik az ota frissítés, eddig pedig 2x is frissült már így a teló mióta megvan, független xeh és a 2.ik februári rom van rajta.
Viszont nekem nincs itthon se pc, se laptop hogy smart switchel megnézzem működne-e úgy...
Így már b@szhatom az ota-t végleg ?

[ Szerkesztve ]

(#1266) Janaboy válasza Bence004 (#1265) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem a frissítés után se jó. :F

Janaboy

(#1267) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Látom van új frissítés. Telekomosként akkor megint várhatok majd pár hetet!? Mert a múltkor is ez volt, mire frissült nekem végre a legutolsóra. De nálam is a lenti hiba van.

(#1268) Bence004 válasza Janaboy (#1266) üzenetére


Bence004
aktív tag

Úgy làtszik valamit most nagyon elbaszott a samsung, de nem csak ezen a szérián...
Samsung Members fórumon is panaszkodnak note20on meg s10en is hogy ez van nekik újabban 😕

(#1269) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Azért komolyan, röhej, tragédia, hogy egy 300k-s telefonnal ilyen problémák legyenek. OTA failure, hálózati/térerő issue. Személy szerint úgy gondolom az ujjlenyomat olvasó sem egy 300k-s telefonhoz illő. Szerintem rettentő lassú, legalább is nekem az előző P20 Pro-hoz képest. Megáll az eszem, hogy szinte rajta kell tartani az ujjam, érezhetően "butább", lassabb. Nem vagyok egyáltalán alma párti, de azért be kell valljam, feleségem XR-ének tapasztalataiból, hogy ott ilyenek nincsnek. Face ID parádés, frissítés szinte perce pontosan ott van mindenkinél. Csak ne kapnék agybajt akárhányszor kézbe veszem és meg kell keresnem rajta valamit :) Ezért vetettem el a 12-t.

(#1270) Multi13 válasza Bence004 (#1265) üzenetére


Multi13
tag

Szintén XEH, de nekem nem dob hibát, mondjuk frissítést sem talál.

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#1271) Bence004 válasza Multi13 (#1270) üzenetére


Bence004
aktív tag

Csináltam egy resetet a telón, most már nekem sem dob ki hibát (eddig), viszont nekem sem mutat frissítést sem, de néztem sammobile-on hogy ott már jelzi a xeh márciusi update-et.

[ Szerkesztve ]

(#1272) Kadik


Kadik
újonc

Sziasztok!
Új Samsung mobilomhoz kaptam egy 15%-os kupont Samsung experience store-ba (hivatalos Samsung kereskedés). Nem tudom, hogy ez a megfelelő fórum-e, de én nem használnám fel, ha valakit érdekel esetleg keressen meg.

(#1273) Multi13


Multi13
tag

Arra van valakinek ötlete, hogy ha vezeték nélkül smart view vagy dex-el csatlakozok TV-hez, akkor ha videót játszok le miként szüntethető meg a kép és a hang egymáshoz képest lévő elcsúszása? Igazából a hang van elmaradva a képhez képest kb. 1mp-el. Próbáltam több TV-vel is már, de mindenhol ez volt a jelenség.

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#1274) Masato


Masato
tag

Reggel felnyomtam ezt az UBB frissítést. Telekommal továbbra is szar. Ment vissza az LTE Only.

(#1275) csozsoka válasza Masato (#1274) üzenetére


csozsoka
csendes tag

A Nagytesó topikjában is sokan panaszkodnak erre, Nekem hál istennek helyrejött, de még mindig nem tökéletes, városon belül van egy-két gyenge pont, ahol H+-ra dobál le, itthon és máshol is stabil 4G vagy 4G+ van, G-mon pro segítsége nélkül. Itt még mindig nem kerek ez a történet.

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#1276) simi12345 válasza Multi13 (#1273) üzenetére


simi12345
tag

Ötletem nincs. Teszteltem, de nálam smart view tökéletes. Nincs csúszás.

[ Szerkesztve ]

(#1277) nyesix


nyesix
senior tag

nekem tegnap megjött OTA-n a március 1-i, 224Mb os frissítés. (XEH független)

(#1278) csorbajeno válasza nyesix (#1277) üzenetére


csorbajeno
veterán

S21, TMH-ra is kint van.

(#1279) csorbajeno válasza csorbajeno (#1278) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem neztem meg frissítés előtt, de ez most ad valami ujat vagy csak bizonsági frissítes?

(#1280) *RLaci* válasza csorbajeno (#1279) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nálam annyit adott, hogy frissítés után két percenként újra indult a teló. Nyomtam neki egy wipe cachet a reboot megszűnt, viszont merül mint a titanic. :W

S21 XEH, másnál aki felrakta nincs probléma?

(#1281) MadMancs válasza *RLaci* (#1280) üzenetére


MadMancs
veterán

Ultra márciusi is megcsappantotta üzemidőt. Eddig lazán megvolt 7-8 óra SOT, update óta 6 a plafon.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1282) *RLaci* válasza MadMancs (#1281) üzenetére


*RLaci*
addikt

Hát ha ez továbbra is merülőforralózik inkább vissza rakom az előzőt.

(#1283) MadMancs válasza *RLaci* (#1282) üzenetére


MadMancs
veterán

Az nem fog menni. Ez pont egy olyan verzió amiről nem lehet visszatérni korábbira. Legalábbis ezt írta. Aztán lehet van rá trükk.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1284) *RLaci* válasza MadMancs (#1283) üzenetére


*RLaci*
addikt

Odinnal nem tudom vissza tenni az egyel ezelőtti?

(#1285) Ateszpapa válasza *RLaci* (#1284) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem, nézd meg a ROMverziót.
Sajna nem lehet visszatérni, növekedett a bootloader 2-re.

[ Szerkesztve ]

(#1286) *RLaci* válasza Ateszpapa (#1285) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ja, látom. Az eddigi verzióknál ahol egyes volt most kettes lett. Ez régen is így volt? Valamiért az rémlik, hogy ott bármelyik régi romot vissza lehetett rakni. Amúgy ezt ha megpróbálnám felrakni szimplán nem engedné az odin?

[ Szerkesztve ]

(#1287) papi77 válasza *RLaci* (#1284) üzenetére


papi77
addikt

Nem lehet! :(

Az első: NOKIA 1611

(#1288) *RLaci* válasza papi77 (#1287) üzenetére


*RLaci*
addikt

Akkor menjen a samsung az anyjának a p.....ba. :C

(#1289) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

Sziasztok,

Én is megkaptam a márciusi update-t. Hálisten a teló végre úgy működik ahogyan kell. Nálam megoldotta a hálozati problémákat 99 százalékban, ami számomra egy jó jel, mert foglalkoznak vele. Olyan helyeken van most 4g ahol eddig jó eséllyel edge. A merülést én is tapasztalom, de ez sajnos előfordul más gyártóknál is egy-egy frissítés alkalmával. A kamera is gyorsabb lett hálisten. Mert megőszültem, mire megnyitotta meg bezárta. Eddig tetszik.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#1290) csorbajeno válasza rbertkrl (#1289) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én szerencsére a merülést nem tapasztalom, a többi stimmt. :C

(#1291) *RLaci* válasza csorbajeno (#1290) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nálam valami beakadhatott, három óra készenlét/ 30 perc sot alatt 60%-ra esett az akku. :U

De úgy néz ki egy hard reset megoldotta. Remélem nem kell minden frissítés után ezt csinálnom mert agyf@szt kapok.

(#1292) csorbajeno válasza *RLaci* (#1291) üzenetére


csorbajeno
veterán

Valószínűleg igen, valami beakadhatott. A FR előtt próbáltál újraindítást?

(#1293) *RLaci* válasza csorbajeno (#1292) üzenetére


*RLaci*
addikt

Persze, volt wipe cache is.

(#1294) csorbajeno válasza *RLaci* (#1293) üzenetére


csorbajeno
veterán

Pedig az altalad tett műveletek többnyire sikeresen megoldják ezt a fajta problémát. Ezzel együtt azt gondolom, hogy nem kell majd állandóan resetelgetnünk.

(#1295) Multi13


Multi13
tag

Magától nem dobta, de mikor rányomtam a keresésre, akkor már feldobta. Látom titanic ez is...várjak még vele szerintetek? Maga a biztosnági szint kevésbé érdekel pláne ha ezen kívül csak a merülés a hozadéka. :DDD

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#1296) *RLaci* válasza Multi13 (#1295) üzenetére


*RLaci*
addikt

Lehet az enyém egyedi eset volt. Fr-el most teljesen jó, olyan mint frissítés előtt.

(#1297) csorbajeno válasza Multi13 (#1295) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az enyém nem merül jobban, mint indokolt lenne. Szerintem letöltheted.

(#1298) szobimark93 válasza csorbajeno (#1297) üzenetére


szobimark93
csendes tag

Valakinek tapasztalata a márciusi frissítéssel a Telekomos térerő problémával? Javult a helyzet, vagy factory reset javíthat rajta?

(#1299) csozsoka válasza szobimark93 (#1298) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Az esetemben ott, ahol nálam probléma volt helyileg, (korábban említettem) ott meg is van, nem javult semmit! Máshol nincs gondom hál istennek.

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#1300) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Az miért van amúgy hogy wifin vagyok, de sokszor a wifi és a térerő ikon közt megjelenik a 4G. Aztán majd egyszer csak eltűnik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.