Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) S@c@ válasza m1lan (#1699) üzenetére


S@c@
őstag

Telenornal is fuggetlen keszuleket adnak?

(#1702) ollie válasza S@c@ (#1701) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen.

***

(#1703) nyesix válasza gusthy (#1698) üzenetére


nyesix
senior tag

Független helyen vettem. Konkrétan az e digitalban. Annyi hogy amikor először be lett kacsolva Vodás sim került bele.
Emiatt jutott eszembe hogy nyomok rá egy teljes vissza állítást, miután lementem. Csak a smart switch et soha sem használtam még

(#1704) stilo18


stilo18
addikt

Egy rövidebb Xiaomi kitérő után szépen visszatérek az S szériához..

Nem nagyon pörög a topik, remélem nem döntök rosszul..
Bár S6/7/9+ - et is imádtam szóval...

Kedden érkezik :D

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1705) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Jöhetne már az a radeon gpu az exynosba :K
Ez a mali megint nem lett valami acélos :U

(#1706) ShadowLac válasza stilo18 (#1704) üzenetére


ShadowLac
addikt

Én is kedden csatlakozok egy fekete 21 +al. Én is bizakodok.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1707) ollie válasza gainwardgs (#1705) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mire nem elég?

***

(#1708) gainwardgs válasza ollie (#1707) üzenetére


gainwardgs
addikt

Genshin impakt
Tiszta frame dropp egész exynossal :(((
Igaz 2 hónapos videó
Valakinek esetleg megvan? Azóta nem javult?

[ Szerkesztve ]

(#1709) mrThomi


mrThomi
addikt

[link] valaki esetleg ?

Nothing Phone (2a)

(#1710) ollie válasza gainwardgs (#1708) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a SoC hibája, hogy szarul írták meg a játékot.

***

(#1711) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Valaki váltott Oneplus 8 Pro-ról S21 Plus-ra? Érdekelne a véleménye.

(#1712) gusthy válasza stilo18 (#1704) üzenetére


gusthy
veterán

Azért van itt élet :)

Szerintem teljesen jó az S21. Mindenesetre nekem az első értékelhető Samsungom az S 4+ óta, persze ízlések és pofonok. Amik azóta voltak, azok - bár színes-szagos volt a legtöbb - egyszerűen nem volt képes értelmezhető üzemidőket és/vagy töltési sebességet produkálni. Ez most végre normális, ha nem is acélos.

(#1713) csorbajeno válasza stilo18 (#1704) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem jarsz rosszul, hidd el :) Én végig az S szériánál maradtam, de sok időt töltöttünk mi együtt. Nagyon jó lett ez a telefon.

(#1714) Nick Beam válasza stilo18 (#1704) üzenetére


Nick Beam
kezdő

Szerintem nem döntesz rosszul, ha egyébként is bírod a Samsung UI-t. Ez a telefon most gyors, vállalható lett az üzemidő az új Exynos-al, nem melegszik túlságosan, nincs ordító különbség a Snapdragon-os verzió javára. Szoftveresen évekig támogatott lesz. Viszont minden kiegészítő botrányosan drága, de hát aktuális csúcsmodell, ez van :)

(#1715) #87369984


#87369984
törölt tag

Sziasztok !
Tanácsot kérek Tőletek.
Idejét nem tudom, mióta, de csak Huawei telefonjaim voltak az elmúlt években (Mate 8, Mate 9, Mate 10, Mate 20, P40 Pro). Soha semmi problémám nem volt velük sem hardver, sem szoftver oldalon. Térerő, hangminőség nekem tökéletes volt mindig.
Most lassan váltani kellene és nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e kockáztatnom egy S21+ készüléket. Hozzáteszem, hogy a Google szolgáltatások a legkevésbé sem fontosak számomra, nem ez lenne a váltás oka.
Örülnék minden javaslatnak, akár pozitív, akár negatív.
Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#1716) bluemirage válasza #87369984 (#1715) üzenetére


bluemirage
őstag

Ha Huawei-ek voltak, akkor a Samsung-nál a térerő lehet majd fura neked. Abban a Huawei túl jó :) Ez az egyik gyenge pontja a Samu-nak. Persze az is lehet, hogy olyan helyen élsz, mozogsz, dolgozól... ahol ez nem fog kijönni.

Az S21-es sorozat szerintem jó lett, ajánlott. :K

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#1717) #87369984 válasza bluemirage (#1716) üzenetére


#87369984
törölt tag

Igen, a térerőt tartom a legproblémásabbnak én is, különösen úgy, hogy a jelenlegi lakhelyemen a Huawei sem tud maximum térerőt nyújtani (pedig megyeszékhely legnagyobb kertvárosa).
Másik "félelmem" a kamera, bár az én szemem annyira nem tartja problémásnak az S21 képeket.

[ Szerkesztve ]

(#1718) migabi24 válasza #87369984 (#1715) üzenetére


migabi24
nagyúr

P40 pro-ról minek váltanál ha nem kell a gms?

(#1719) #87369984 válasza migabi24 (#1718) üzenetére


#87369984
törölt tag

Sajnos a Huawei megakadt a 10-es Androidnál és nem tudom, hogy mit hoz a jövő a Harmony-val. Mivel nagyrészt munkára használom, így a friss szoftver és a biztonsági csomagok lennének a legfontosabbak, és ebben mindenképpen jobb a Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#1720) pmatthew


pmatthew
tag

Sziasztok. Olyan problémám van, miszerint DND (Ne zavarj) módban nem sikerül elérni, hogy a hívások (és csak a hívások) rezegjenek (ne csörögjön a telefon). Így próbálom, más telónál általában ez így működik:
- Hangok beállításnál, "Rezgés csengéskor" bekapcsolva, rezeg is szépen amúgy ha hívnak
- Ne zavarjanak beállításnál a kivételeknél a "Hívások = mind", azaz minden hívás kivételnek számít
- a hangerőt pedig lehalkítom 0-ra, addig amíg rezzen egyet, azaz Rezgés hangmódra vált át

Viszont mégse rezeg a telefon. Ha nem veszem le a hangerőt, akkor hanggal csöng, de akkor sem rezeg.

Van valakinek ötlete?

(#1721) stilo18


stilo18
addikt

Na, megérkezett a telefon, S21, fehér.

Elsőre tetszett, hogy nem olyan nagy..valahogy most jól esik egy kicsit kisebb telefont használni.. ;)

Megleszünk 2 évig, az biztos :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1722) ShadowLac


ShadowLac
addikt

[ ] [link] [link] [link]
NILLKIN
S21 plus. Csatlakoztam. Nagy. Elsőre nem tudtam ,hogy szeressen vagy utáljam. Megpróbálom szeretni.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1723) stilo18 válasza ShadowLac (#1722) üzenetére


stilo18
addikt

Pont ezért vettem most én a simát.
Technikailag nem kapok kevesebbet, viszont méretileg sokkal élhetőbb..

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1724) ShadowLac válasza stilo18 (#1723) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nagyon látványos ez a nagy kijelző!! És érdekes jobb a fogása mint a iPhone 11 nek pedig az kissebb volt. Az állandóan billent ki a kezemből, valszeg a súlypontja másabb.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1725) gusthy válasza ShadowLac (#1724) üzenetére


gusthy
veterán

Ez ízlés dolga, én most épp nagyon élvezem, hogy a sima S21-em kicsi :) Mostanában sok nagy telefonom volt, jó a változatosság.
Másfelől ha valaki épp most csodálkozik rá a nagy képernyő szépségeire, akkor persze élvezetes lehet az is.

(#1726) S@c@


S@c@
őstag

A telekomtól most megrendelt s21-hez még jár a buds?

(#1727) Ateszpapa válasza S@c@ (#1726) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem.

(#1728) csorbajeno válasza S@c@ (#1726) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem, az csak az elörendelőknek járt ajándékba. Vagyis most is jár hozzá, de már ki kell fizetned ;)

[ Szerkesztve ]

(#1729) kungzi


kungzi
veterán

Amúgy milyen minőségű a Buds? Érdemes megvenni, vagy ingyen megérte, de fizetni nem kellene érte?

(#1730) brazor válasza csorbajeno (#1728) üzenetére


brazor
tag

Edigitálnál adnak mellé még buds+-t, április 30-ig.

"Have you ever seen a man this rich? This broke? This lost in the smoke? Please pray for me"

(#1731) ollie válasza kungzi (#1729) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

90 ezret nem ér szerintem, de olyan 60-at igen. Szóval leárazva érdemes megvenni, ingyen meg persze nagyon jó volt.

***

(#1732) S@c@ válasza ollie (#1731) üzenetére


S@c@
őstag

telekom azert kivart es utana adta jobb aron a telefont :/ most 218e ert lehet elhozni...addig meg 280 volt...legalabbis az en csomagomban.

[ Szerkesztve ]

(#1733) ShadowX válasza S@c@ (#1732) üzenetére


ShadowX
őstag

Csak szólok, folyamatosan olcsóbb lesz a telefon. :)
Nem érdemes ezt nézni, mert nagyon bele lehet csavarodni. Megvetted, használd és élvezd az előnyeit.

(#1734) S@c@ válasza ShadowX (#1733) üzenetére


S@c@
őstag

meg csak megrendeltem 😊 S8 utodja lesz ha bevalik.

(#1735) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Sziasztok. S10ről váltanék lassan, és dilemmázok h s20 vagy s21 legyen. Sima, nem a plus. Méretileg nem akarnék nagyobbat, jött valaki sima s10ről sima 21re? Tapasztalatok, megéri váltani? 2simmel mennyi az átlagos SOT nektek? Illetve az s10nél egyenlőre android 10en ragadtam, az egyik legfőbb ok a lebutított always on, és a messenger változása. Kérdezném h az s21 szérián az aodon vannak hasonló élénk színek mint a mellékelt fotón (ez még android10 aod), vagy itt is már csak fakó, nőies színek vannak? Kijelző felbontás csökkenés vállalható s10 után?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1736) ollie válasza MrBazsi (#1735) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

S20-at ne vegyél, gyatra az üzemideje. S21 már jó. A fakó szín meg pont nem egyenlő a nőies színnel szerintem.

***

(#1737) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Nekem aki s7 óta kb ezt a színű aodot használom, nekem a fakó már tényleg "nőies"
ez a szín választható s21en?

[ Szerkesztve ]

(#1738) MadMancs válasza MrBazsi (#1737) üzenetére


MadMancs
veterán

Fakó droid 11 hozománya, szóval igen, ez ilyen:

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1739) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Sziasztok. Ha a gyár fotós szerkesztővel vágom a képet , majd mentem, csak a szerkesztett kép marad meg.( azaz megmatad az eredeti is de megint belépés a szekesztőbe... viszzaállítani , menteni.... )Szóval a régi verzió nem állítható be , hogy egymás mellet legyen az eredeti és a vágott kép is.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1740) MrBazsi válasza MadMancs (#1738) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Hát akkor ez itt se jobb semmivel mint az s10nél a 11frissítés után... annyira megszoktam ezt az élénk színt, h konkréten fapadosnak tűnik az aod nekem 11en, de ugy látom kénytelen leszek megszokni h ez van ezt kell szeretni....

(#1741) MadMancs válasza MrBazsi (#1740) üzenetére


MadMancs
veterán

Nekem is hiányzott az élénk zöld (pont azt használtam) 11 re frissítés után is megvolt, míg egyszer el nem állítottam másra, utána már nem lehetett vissza. Most asszony használja S20+ 5G, neki meg pont az tetszik hogy több az átmenetes. :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1742) MrBazsi válasza MadMancs (#1741) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Igen amegszokás nagy úr... nem értem a logikát, mert a lezáróképernyőre meg bármilyen színű órát lehet állítani...
SOT 2 simmel kb hogy alakul nálatok? Digi-s simet esetleg használ valaki? S10en meglepően jó térerőm van vele, néha még jobb mint a telenoré....

(#1743) stilo18 válasza ShadowLac (#1739) üzenetére


stilo18
addikt

Felugró ablakon okéztad le, hogy felülírja a szerkesztett kép az eredetit. :K
Beállítások között tudod állítani.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1744) szpetyko válasza MrBazsi (#1742) üzenetére


szpetyko
csendes tag

Szia!

Én digis simmel használom, igaz csak kb 1 hete. Leginkább vowifin, mert nem merül annyira így :-)

(#1745) MadMancs válasza MrBazsi (#1742) üzenetére


MadMancs
veterán

Hát igen.
SOT, míg én használtam 7-8-9 óra összejött nekem bár én nem vagyok HC felhasználó, böngészés, face, youtube, tiktok és valamennyi játék. Asszony már inkább játékos ő olyan 6 óra körül szokott lenni.
Nálam is 2 SIM volt itthon voda+digi munkahelyén voda + Telekom (eSIM). Neki fixen voda + digi.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1746) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Tényleg, Vodafone e-simről lehet tudni valamit? Mikor lesz belőle valami?

(#1747) Ceree válasza stilo18 (#1743) üzenetére


Ceree
senior tag

Nem, nincs jovahagyas a kepszerkesztonel, ha ranyomsz, hogy mentes egybol felulirja. Ez engem is zavar, foleg, hogy a videoszerkesztonel pedig a mentes maslatot keszit, ahogy kellene. Nem ertem miert mukodik ugyanaz a gomb mas logikaval. :F

A kepszerkesztoben a harom potty alatt van a "masolat mentese" opcio, amit hasznalni kell.

Másolat_eredetije

(#1748) ShadowLac válasza Ceree (#1747) üzenetére


ShadowLac
addikt

Igen , a másolat mentése megmarad mind a kettő. Köszi.
Mekkora idiótaság az egyszerü nagyszerüt felcserélte egy bonyolultabbra. Igazi buta iphonos megoldás ez.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1749) stilo18 válasza Ceree (#1747) üzenetére


stilo18
addikt

Nálam feldobta az elején, az első szerkesztő nyitásánál.
Ha az opciót nem is, de, hogy figyelmeztetett, az biztos..

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1750) Ceree válasza stilo18 (#1749) üzenetére


Ceree
senior tag

Milyen verziod van, hogy dobja a figyelmeztetes? Nalam a kezdetektol nem dobja. Most 2.9.21.43.

Másolat_eredetije

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.