Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) csorbajeno válasza sgeza (#5968) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem most az utolsó frissítés utan sincs ilyen menüpontom TMH alatt. :N

(#6002) sgeza válasza csorbajeno (#6001) üzenetére


sgeza
veterán

Mi a build szám vége? BUKG vagy BULC?

(#6003) csorbajeno válasza sgeza (#6002) üzenetére


csorbajeno
veterán

BULC

(#6004) sgeza válasza csorbajeno (#6003) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem is ez van.
Valószínűleg nem a rendszerrel jön, hanem utólag. Ez lehet valamilyen samsungos úton (Galaxy Store-on keresztül?), vagy Google-Play rendszerfrissítésként (ennek kisebb esélyét látom).
Egyébként úgy is rémlik, hogy nem rendszerfrissítés után jelent meg, hanem egyik napról a másikra egyszer csak feltűnt, hogy ott van.
Amúgy szerintem senki nem fogja használni közülünk.

[ Szerkesztve ]

(#6005) csorbajeno válasza sgeza (#6004) üzenetére


csorbajeno
veterán

Szerintem sem, bár amíg nem látom, azt se tudom, hogy mire lehet használni :DDD Csak gondoltam jelzem, hogy mások ne ijedjenek meg a hiánya miatt. :B

(#6006) Luigi962 válasza csorbajeno (#6005) üzenetére


Luigi962
őstag

Én már kezdtem félni, hogy magamra hagyott a Samsung. Tiszta depi vagyok, mert nekem sincs ilyen menüpontom! TMH. :Y

(#6007) csorbajeno válasza Luigi962 (#6006) üzenetére


csorbajeno
veterán

:DDD

(#6008) MikeWazowski válasza sgeza (#6004) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Így van, a semmiből lett nekem is ott ez az opció. Utána galaxy store-ba lett is valami frissítése ennek az opciónak.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6009) sgeza válasza csorbajeno (#6005) üzenetére


sgeza
veterán

Jogos.

(#6010) Luigi962 válasza csorbajeno (#6007) üzenetére


Luigi962
őstag

Azért köszi, hogy szóltál tényleg csodálkoztam miért nincs nekem. :R

(#6011) sgeza válasza Luigi962 (#6006) üzenetére


sgeza
veterán

Teljesen megértelek. Sok álmatlan éjszakán lehetsz túl emiatt! :D

(#6012) sgeza válasza MikeWazowski (#6008) üzenetére


sgeza
veterán

Igen. A menüpontra bökve tölti le a hozzávaló alkalmazást. Én azt utána töröltem is... :D

(#6013) csorbajeno válasza sgeza (#6011) üzenetére


csorbajeno
veterán

:DDD

(#6014) csorbajeno válasza sgeza (#6012) üzenetére


csorbajeno
veterán

Akkor ez nem csak ennyi, hogy van, hanem meg ezt-azt tölts le hozzá? :W Tiszta haszon. De nem ítélem el, amíg nem látom.

(#6015) sgeza válasza csorbajeno (#6014) üzenetére


sgeza
veterán

Semmi extra. Megjelenik a menüpont, és az első rábökéskor kérdés nélkül települ a hozzávaló alkalmazás. Néhány mp az egész.

(#6016) MikeWazowski válasza sgeza (#6012) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ahogy én is.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6017) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nem tud valaki olyan online rádió appot amiben van hangszínszabályzó? Egy olyan hordozható hangszóróm van, ami túltolja a mélyet és jó lenne visszavenni belőle. Telefonról játszott zenénél nincs gond, de az online rádiók nagyon dübörögnek.

(#6018) MadMancs válasza Lomha 8V (#6017) üzenetére


MadMancs
veterán

Gyári EQ miért nem jó? Azzal is le tudod mélyet szépen húzni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6019) Lomha 8V válasza MadMancs (#6018) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Van benne gyárilag EQ amivel ilyesmit tudok csinálni? Hol találom?

(#6020) Seraph 16 válasza Lomha 8V (#6019) üzenetére


Seraph 16
őstag

Beállítások, hangok és rezgés, hangminőség és effektek.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#6021) janosibaja


janosibaja
őstag

Merre lehet megnézni a mobil beállításaiban, hogy hány GB RAM van benne? :F

[ Szerkesztve ]

(#6022) Seraph 16 válasza janosibaja (#6021) üzenetére


Seraph 16
őstag

Beállítások, Akku- és eszközkarbantaró. Itt látszik a ram is.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#6023) Lomha 8V válasza Seraph 16 (#6020) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Köszönöm, ezt ismertem, de sajnos semmilyen hatása nincs az online rádióra, se böngészőben, se appban.

(#6024) janosibaja válasza Seraph 16 (#6022) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi

(#6025) MadMancs válasza Lomha 8V (#6023) üzenetére


MadMancs
veterán

Akkor neked valami extra spec appod van. Mivel rendszerszintű beállítás, így hatással van mindenre ami megszólal. 3 bt eszközt használok (Galaxy Buds Pro, Harman/Kardon Citation One, És egy Sharp HT-SBW182 soundbar, bár Buds Pro nál ki szoktam kapcs mert annak Galaxy wearable vezérli), bármilyen forrás app, web használok, pedig van pár (Samsung music, yt music, Spotify, apple Music, youtube, soundcloud) mindnek a hangzására hatással van a beállítás.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6026) predakon


predakon
őstag

Még nincs S21 FE topik, reggel vettem észre h rendelhető a telefon.... 275.000ft... bazeg drágább mint az S21 (adnak hozzá egy buds2-t huha)....
[link]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#6027) kutga válasza predakon (#6026) üzenetére


kutga
nagyúr

Lesz ez még olcsóbb.

Let the Zone take me if I am.

(#6028) marco0007 válasza predakon (#6026) üzenetére


marco0007
tag

Érdemi különbség a két teló között?

(#6029) S@c@ válasza marco0007 (#6028) üzenetére


S@c@
őstag

Nagyobb akku 4000 vs 4500.
Meret picit not, s20fe kamerait kapta meg 1:1ben.
A 128gb 6gb ram a 256gb 8gb ramot kapott.
A kamerasziget nem fem, hanem full muanyag.

(#6030) MikeWazowski válasza predakon (#6026) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Pedig az összes tech csatorna imádja.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6031) ShadowX válasza S@c@ (#6029) üzenetére


ShadowX
őstag

Az akkut leszámítva semmi értelme ennek a telefonnak. Jobban jártak volna, ha kiszórják az aktuális S21 készletet leakciózva. Értem én, hogy nem ilyenkorra tervezték a megjelenést, meg chiphiány, de ennek így semmi értelme az S22 széria megjelenése előtt.

(#6032) Seraph 16 válasza ShadowX (#6031) üzenetére


Seraph 16
őstag

Nagy kérdés, hogy mivel csak most jött ki, így lehet, hogy ~+1 év sw támogatása lesz az alapszériához képest.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#6033) S@c@ válasza ShadowX (#6031) üzenetére


S@c@
őstag

Kameraban meg kb egyforma igy az s21 es s21fe. S20fe-nel is a snapis csinalt picivel jobb kepet csak.

Update: Android 15ig tamogatott. Nincs adaptiv kepfrissites csak normal es high.

[ Szerkesztve ]

(#6034) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, kivitelezhető egy olyan értesítési pötty beállítás, hogy kiválasztott alkalmazások ikonja jelezze, hogy hány új értesítés jött (vagy legalább, hogy egyáltalán, jött), de fenn, az értesítési sávban esetükben nem jelenik meg és nem cseng-bong a hang?
(Szeretném, ha csak a fontos értesítések jeleznének hanggal, meg a felső értesítési sávban, de azért a kevésbé fontosak, ráérő időben átnézendőkön is lenne figyelmeztető pötty. Pl a LinkedIn pöttye csak az appok között keresgélve látszana, de a Messenger hanggal, felső sávban felbukkanással jelezne.)
Kivitelezhető ilyesmi? :R

(#6035) MikeWazowski válasza janosibaja (#6034) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerintem nem.
Én is imádtam huawei-en, hogy ha jött egy mail és fent elhúztam az értesítését, akkor az appon még mutatta számmal, hogy hány levelem jött. Tehát az alkalmazásokon szeretem látni az értesítéseket számmal, de fent nem. Asszem iphone-nál is így működik, hogy az értesítést bezárod, de az appon marad az értesítések száma. Nem tudom miért nem lehet ezt beállítani... nyilván, ha fent nem zárom be az értesítéseket, akkor ott a szám az appokon, de nem szeretem felül otthagyni az értesítéseket. Bocs a fogalmazásért... ;]

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6036) ShadowX válasza MikeWazowski (#6035) üzenetére


ShadowX
őstag

Ez az, amikor a tech youtuber emberkék bemutatják milyen appok vannak a szifonjaikon és látod, hogy az értesítési panelen nincs értesítés, ellenben van 1700 olvasatlan emailje az app ikonján? ;]

(#6037) janosibaja válasza ShadowX (#6036) üzenetére


janosibaja
őstag

Kényelmes lenne. Ezer appból jön értesítés és ebből csak pár olyan akad, ami valóban sürgős lehet.

(#6038) MikeWazowski válasza ShadowX (#6036) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen. Nekem ez sokszor jól jött anno huawei-en.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6039) slice14


slice14
veterán

Azt vettem észre hogy gyengébb a wifi-je az s21-nek, mint a OP 7T-nek. Valamint a wifi roaming-al is vannak problémák. Sokkal lassabban lép át a két eszköz között, mint az OP. Amivel nem lenne probléma, ha erősebb lenne a wifije az s21-nek.

Egyéb: Be kellet üzemeljek egy TP link repeater-t, mert kellet az erősített jel egy chromecast-ek. Egy AC66U B1 routerre van wifin csatlakoztatva a repeater, ami rendben müxik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#6040) ollie válasza Lomha 8V (#6023) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ugye akkor állítottál az EQ-n, amikor rá volt kapcsolódva a külső hangszóró a telóra? Mert ha nem, akkor nem a BT-s hangszínt állítottad.

***

(#6041) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Hali

Az miért van hogy az alkalmazás sleep és deep sleep részen amikor hozzá akarok adni alkalmazást nincs mindegyik ott a listában?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#6042) sgeza válasza MrPetya19 (#6041) üzenetére


sgeza
veterán

Melyik nincs ott? Nem lehet, hogy rendszeralkalmazás? Vagy az akku módja eleve "Nem korlátozott" szinten van?

(#6043) MrPetya19 válasza sgeza (#6042) üzenetére


MrPetya19
addikt

wear OS, Google, Soundhound hirtelen.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#6044) Luigi962


Luigi962
őstag

Tegnap este óta nagy a csend itt a fórumon, úgy látom mindenki eladta és előjegyzet az S21 FE-re 280-ért! :DD :Y

(#6045) kutga válasza Luigi962 (#6044) üzenetére


kutga
nagyúr

Inkább az ára láttán senki nem jut szóhoz. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#6046) fahrii válasza Luigi962 (#6044) üzenetére


fahrii
őstag

Nagy üzlet lenne miután 240-ért vettem az S21+-t. :DDD

(#6047) csorbajeno válasza Luigi962 (#6044) üzenetére


csorbajeno
veterán

Megjöttek a frissítések és most mindenki elégedett :C

[ Szerkesztve ]

(#6048) sgeza válasza csorbajeno (#6047) üzenetére


sgeza
veterán

És egyébként tényleg! :D

(#6049) Nekton


Nekton
aktív tag

Sziasztok!

Nekem lenne két új kérdésem:

1. Már két éve nincs itthon DEX-es telefon. Menniyre haszálható a mostani DEX? Arra lennék kíváncsi, hogy a telefonon megnyitogatott összes dokumentum, weboldal stb. DEX-re kapcsolódás után ugyanúgy nyitva marad és átvált a DEX-es felületre? Nem kell mindent újra megnyitogatni? Majd lekapcsolás után nyitva marad minden a telefonon is? Nekem ez lenne az ideális, de már nem emlékszem, hogy volt, mert anno csak próbálgattam a kezdetleges felületet.

2. Elég sokat olvasok telefonon. Kinek hogy bírja a szeme/ feje/ idegrendszere az S21-ek 110-340Hz-es PWM fényerőszabályozását? Nekem most flicker free IPS kijelzős telefonom van és eléggé rákaptam a telefonon olvasásra. Képes vagyok 2-3 órát is olvasni naponta. Nem tudom, mire számítsak. Mindenesetre elég sok ilyen telefon van forgalomban. Sőt, ahogy nézem, a mostani kínálatban csak a low-end készülékek közt van flicker free kijelzős.

Köszi, ha segítetek! ;)

(#6050) kengyel válasza csorbajeno (#6047) üzenetére


kengyel
nagyúr

Amúgy igaz, nagyon jól müködik minden. :)

kengyel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.