Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) undercover


undercover
senior tag

Oké vettem :D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1602) ollie válasza undercover (#1598) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. Annak nagyon szar az akkuideje, mert rossz lett a tavalyi Exynos.

***

(#1603) migabi24 válasza ollie (#1602) üzenetére


migabi24
nagyúr

Akkor nem véletlen van az S21 reklámba az akkuidő megemlítve :DDD

(#1604) MadMancs válasza leslien (#1599) üzenetére


MadMancs
veterán

Mi a baj S20+ al? Asszonynak S20+ 5G (amit én használtam 4 hónapig) nekem S21U van, mindkettő kiváló készülék ami hibátlanul teszi a dolgát. :F

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1605) leslien válasza MadMancs (#1604) üzenetére


leslien
nagyúr

majd ha lenyúlja asszonyod a S21U , akkor megtudod... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1606) MadMancs válasza leslien (#1605) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem kell neki, nehéz :DDD Mondjuk tényleg. :DDD
De komolyra fordítva a szót, tényleg nem értem. Persze a kérdés S21 és S20 között Bt, egyértelmű hogy ha megvan rá a keret akkor 21. De. S20 se olyan rossz mint ahogy be van állítva. Főleg akksi. 3 hétig voltunk most karanténban, bőven le lettek telók tesztelve. S21 6-9 óra SOT használattól függően, S20 pedig 5-7 óra SOT, ő 80% ban játszik, maradék youtube, tiktok, face. Tehát tényleg nem értem ezt a nagy S20 ellenességet mindenkitől. Szerintem jó kis teló az.
Egyébként ami 20+ mellett szól S21 el szemben az a lekerekített kijelző és az üveg hátlap. Ha valakinek ez számít. Ugye idén már csak ultra edge és üveg hátlap, 21 és 21+ sík kijelző és műanyag.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1607) csorbajeno válasza MadMancs (#1606) üzenetére


csorbajeno
veterán

A 21+ sík kijelző és üveg hátlap. Ő a metszete a másik kettőnek ;)

(#1608) Multi13 válasza MadMancs (#1606) üzenetére


Multi13
tag

Szerintem azon is múlik a közvélemény, hogy az aktuál széria mivel lett "jobb/más" az előzőnél. Az S10 család jól sikerült....ott ugye az S9 volt a viszonyítás alap. Az S20 viszont nem adott annyival többet sz S10-hez képest és be lett kategorizálva rossz szériának. Az S21-ben javítva lettek az S20 hibái és ezért is lehet ez sikerszéria. De ha az S család kronológiáját nézzük ez mindig is így volt a múltban. Úgy mint anno a Windows verzióknál is.

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#1609) MadMancs válasza csorbajeno (#1607) üzenetére


MadMancs
veterán

Akkor elnézést a hibáért. Én még előrendeléssel vettem , akkor arról szóltak cikkek (bár néha ellentmondással) hogy két kissebbik műanyagot kapott, lényegében ezért lett nekem ultra.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1610) csorbajeno válasza MadMancs (#1609) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, nagyon sokáig az a hír jarta, hogy az is plasztik, de nem, csak a kicsi S21 lett plasztik.

(#1611) Multi13 válasza Multi13 (#1608) üzenetére


Multi13
tag

Tehát aki gondolkodik az S21 vételen az válassza ezt, mert feltehetően az S22 nem lesz jó és az S23 még arrébb lesz. :))

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#1612) MadMancs válasza csorbajeno (#1610) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha ezt tudom januárban.. :DDD Na mindegy nem bántam meg U, csak kamera tudását nem használom ki átlagos használat mellett, és U nak azért van súlya kamera sziget miatt :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1613) csorbajeno válasza MadMancs (#1612) üzenetére


csorbajeno
veterán

Elhiszem. En az Ultra 10x kameráját nem tartom életszerűnek, azt állvány nélkül esélytelen megtartani úgy, hogy éles legyen a kép. :R

(#1614) MadMancs válasza csorbajeno (#1613) üzenetére


MadMancs
veterán

Így van. 10x is már bemozdul,30x ról meg aztán ne is beszéljünk. Kézben esélytelen normális képet lőni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1615) csorbajeno válasza MadMancs (#1614) üzenetére


csorbajeno
veterán

Jaja. Én a teliholdat is állványról fotóztam, hiába a stabil mód, ami egyébként elég hatékony tud lenni. Így számomra az Ultra kiesett. És mivel én nem előrendeltem az akciós ár okan, igy meg tudtam fogdosni mindhármat. Az Ultra nehéz, a sima és a + között meg nem sok különbseg van, de árban jelentősebb. Az üveg hátlap nekem nem ért meg ennyit, ráadásul a 3 telefon hatlapját megfogdosva nem sok különbség erződik. Lehet érezni a különbséget, de nem jelentős, nagyon jól megcsinálták ezt az üveg hatású plasztik hátlapot. :Y

(#1616) MadMancs válasza csorbajeno (#1615) üzenetére


MadMancs
veterán

Na igen hold, én is próbálkoztam vele, U topicban van is képem. Állvány kell. De azért 100x zoom nál már az se egyszerű hogy eltalált a tárgyat, nem hogy stabil és éles legyen.

Nem találkoztam még sima S21 el, de igen sokan írják azt amit Te.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1617) Sn00k válasza csorbajeno (#1615) üzenetére


Sn00k
veterán

Nem beszélve arról az emberek 90%a tokba tokban hordja, akkor meg tök mindegy üveg vagy plasztik...

3njoy the Lif3

(#1618) csorbajeno válasza Sn00k (#1617) üzenetére


csorbajeno
veterán

Így van. Bár én most pont tok nélkül használom, mert túl vastag a tok és nem működik a DeXPad.

(#1619) Sn00k válasza csorbajeno (#1618) üzenetére


Sn00k
veterán

ez a tok nagyon baba és egész vékony :D
[link]

3njoy the Lif3

(#1620) csorbajeno válasza Sn00k (#1619) üzenetére


csorbajeno
veterán

Köszi, megnézem :R

(#1621) S@c@ válasza Sn00k (#1619) üzenetére


S@c@
őstag

Ez nekem is tetszik. Mennyire vedi a kijelzot? Van elol valami magasabb szel?

(#1622) Ceree válasza S@c@ (#1621) üzenetére


Ceree
senior tag

Nekem is ilyen van és igen, magasabb a perem picit.

Másolat_eredetije

(#1623) undercover válasza Sn00k (#1619) üzenetére


undercover
senior tag

Ez sima S21-hez van?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1624) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok!
A méret miatt gondolkozom samsung s21 (vagy Iphon 11). Minden telefon már nagyon nagyok. Kérdésem az akku terén, kinek mi a tapasztalat?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1625) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Gondolkodom, hogy az IPhone 12 -et lecseréljem egy S21-re, de kicsit elbizonytalanodtam. Több helyen olvastam, hogy nagyon melegszik és az üzemidő/akku sem izmos az S21 esetében (hasonlóan az S20- as szériához). Ki, mit tapasztal? Van aki Iphone 12-ről vagy 11-ről váltott?

[ Szerkesztve ]

(#1626) 78zolika válasza ateszapa748 (#1625) üzenetére


78zolika
senior tag

Szia!
Kérdésem miért akarod lecserélni a Iphon 12...? Én is gondolkozom hogy 12 venném ha nem lenne ennyire drága. Telenorál venném samsung 21. 240 ezerért eltudnám hozni. Iphon 12 270 ezer.. Iphon 11. 195 ezer. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1627) gusthy válasza csorbajeno (#1610) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem jó rég volt plasztik hátlapos telefonom, de nagyon nem bánom, hogy nem csúszik ki a kezemből.
Meg hogy nem egy ujjlenyomat-mágnes.

[ Szerkesztve ]

(#1628) Karcub


Karcub
senior tag

Hali. Ti milyen fóliát raktatok a telóra? 2db közt vacilálok, van az a víztiszta szilikonos fajta és üveg, az előzőn az a víztiszta fajta volt az s10+on. Ki mit ajánlana?
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#1629) *RLaci* válasza Karcub (#1628) üzenetére


*RLaci*
addikt

Valaki asszem már rakott itt fel ilyen üveget és elégedetten nyilatkozott róla. Előző telómon nekem is ez volt, nekem is bejött.

[ Szerkesztve ]

(#1630) bluemirage válasza ateszapa748 (#1625) üzenetére


bluemirage
őstag

Akksi időre nézz rá. Rengeted teszt van a youtube-on ami alapján úgy láttam, hogy nincs érdemi különbség akksiidőben.Az iphone12 a zárt rendszer miatt végletekig optimalizált és ezért mAh arányában többet bír, mint egy nagyobb aksis android... persze van már az a mAh különbség aminél már billen a mérleg. Ha tesztet nézel, akkor olyat néz, ahol S21 exynos-t teszteltek, nem pedig S21 snapdragont....

Én úgy gondolom, hogy annyira pariban van a két telefon, hogy ebben az esetben csak akkor éri meg almáról, kukarobira' átjönni, ha maga a droid miatt ez szükséges neked... mert a droidos ökoszisztémára van szükséged... és azt akarod használni. Ezért a magyarok 20%-os táborából át akarsz igazolni a 80%-os táborba.
A 2021 januárjában kiadott S21, nagyon jól sikerült a 2020 februárjában kiadott S20-hoz képest (attól menekülj!) és ezért így már méltó ellenfele a 2020 őszi iPhone 12-nek.

Meliora sunt bono inimica

(#1631) gusthy válasza bluemirage (#1630) üzenetére


gusthy
veterán

Ez az aksis dolog szerintem eléggé esetleges. A fogyasztást alapvetően nem az operációs rendszer határozza meg, és az iphone-ok esetén mindig valódi probléma volt a pici aksi, mostanra kezdenek értelmezhető akkukat belerakni a telefonba. Az a végtelen optimalizáció addig igaz, amíg nem használ az ember semmit, ami push üzeneteket küldözget, valamint az appok se takarékosabbak.

Az S20-szal mi volt a baj, hogy mindenki ennyire ekézi?

(#1632) dnelb válasza gusthy (#1631) üzenetére


dnelb
veterán

pl hogy 4500as akksival 4 óra képernyőidot is neccesen tudott :DDD

(#1633) gusthy válasza dnelb (#1632) üzenetére


gusthy
veterán

Ó. hát az elég katasztrofális.

(#1634) Zoolee19 válasza dnelb (#1632) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Nekem S20 ultrám van, és nincs gond az aksival.
Pedig aktivan használom.
Fotókat csinálok vele, folyamatosan megy GPS, Bluetooth stb.
De persze ez attól is függ hogy, ki mennyire használja.
De ha egész nap folyamatosan nyomod, le sem teszed akkor hamar le merül. :R

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#1635) MadMancs válasza Zoolee19 (#1634) üzenetére


MadMancs
veterán

S20+ 5G vel sincs semmi baj. Pedig asszony nyúzza rendesen. 7óra feletti a SOT.
Szóval nem S20 családot kellene lehúzni hanem csak azt amelyikkel valóban baj van.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1636) Zoolee19 válasza MadMancs (#1635) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Pontosan így van , ez a normális hozzáállás a dolgokhoz :R

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#1637) bluemirage válasza MadMancs (#1635) üzenetére


bluemirage
őstag

Az S20+ és S20 Ultra nagyobb aksija és az ebből adódó jó nagy mérete nyilván nem érdeklik a kérdezőt. iPhone 12 és sima S21 vonatkozásában. A kis tenyérnyi telefonok közül melyik bírja jobban?
Szerintem az S20 Ultra Max és az S20 Ultra Giga Max még tovább fogja bírni. :K ;]

A sima S20 az S21-el szemben gyengébb akksiidőben. Ezt írtam és nem írtam S20+ -ról vagy ultráról.
Alig ismerek olyat akinek egyszerre lenne S20,S21 és iPhone12 otthon. Ezért egy csomó videót kellett megnéznem, amikor egymás mellé rakták őket és hány óra múlva kapcsoltak ki különféle terhelések alatt. "+" és ultra tagok tovább bírták nyilván. De azonos méretű S20/S21/I12 az érdekes.

Meliora sunt bono inimica

(#1638) Sn00k válasza undercover (#1623) üzenetére


Sn00k
veterán

Igen sima 21 en utalom a tokokat. De ezzel nagyon meg vagyok elegedve✌🏼

3njoy the Lif3

(#1639) nyesix


nyesix
senior tag

Sziasztok. Szolgáltatót váltottam, emiatt ki kellett cserélném a SIM kártyámat is. De ujra indítás után is az előző szolgáltató neve szerepel a kapcsolatok/szolgáltató menü pontban. Hogy lehet eltűntetni?

(#1640) MadMancs válasza bluemirage (#1637) üzenetére


MadMancs
veterán

Igen ebben van sok igazság. De sok helyen olvasom (itt is írták már) hogy tavalyi S széria gatya akksi téren, senkimegnevegye. Ezért pontosítottam hogy S20 lehet, de plusszal nincs baj, S20 ultrához szintén nem volt szerencsém.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1641) ateszapa748 válasza 78zolika (#1626) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Szia!
Nincs semmi különös oka... egyszerűen hobbim, mániám cserélgetni a mobilokat :) Jó telefon az I12, nincs problémám vele, teszi a dolgát. Ami hiányzik vagy jobb (szerintem) az S21-ben az a dizájn(fekete nagyon bejön), 120hz, osztott képernyő lehetőség, bixby rutin és hasonló apróságok.

[ Szerkesztve ]

(#1642) 78zolika válasza ateszapa748 (#1641) üzenetére


78zolika
senior tag

Köszönöm a választ. :R :R

(#1643) Darko


Darko
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy S21+ telefont, a kérdésem hogy a "szolgáltatós" telefonok S888 chippel vannak szerelve? Illetve egyáltalán melyiket érdemes választani: exynos v. snapdragon? Gondolom nem sokatoknak van otthon mind a kétféle, így nehéz véleményezni, de mégis szerintetek van számottevő különbség a 2 féle chippel szerelt telefon között?
Nézegettem YT összehasonlító videókat a témáról, de nekem nagyon fej-fej mellett voltak, amiben úgy tűnik gyengébb az exynos 2100 az az üzemidő. Jól látom?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#1644) bluemirage válasza Darko (#1643) üzenetére


bluemirage
őstag

Kb. jól látod. Az SD888 az USA piac. Hivatalosan exynos van nálunk

Meliora sunt bono inimica

(#1645) Darko válasza bluemirage (#1644) üzenetére


Darko
senior tag

Ezekszerint a szolgáltatóknál is exynos van, tehát ne is keresek olyat ami snapival van szerelve. Akkor így egyszerűbb lesz választani honnan vegyem me a kis "drágát".

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#1646) Zoolee19 válasza Darko (#1645) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Nem sajnos itthon csak exynosos lehetőség van.
Kivéve ha esetleg meg rendeled, és akkor S888-as lesz.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#1647) *RLaci* válasza Darko (#1643) üzenetére


*RLaci*
addikt

(#1648) ShadowLac


ShadowLac
addikt

S21 exinos VS S21 snapdragon márciusi frissítés után camera test.
[link]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1649) Darko válasza *RLaci* (#1647) üzenetére


Darko
senior tag

:R
Hivatalos forrásból van SD verziód?
Igen, ahogy ShadowLac is linkelte, van különbség az exynos változat hátrányára, de inkább talán csak az éjszakai felvételeknél, ott viszont elég látványos.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#1650) leslien válasza Darko (#1649) üzenetére


leslien
nagyúr

az fű is furcsa Exynos verzán...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.