Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) jacis válasza Thom! (#249) üzenetére


jacis
nagyúr

Mik a tanácsaid? Az hogy nem ok nem elég. Írd le Te mit csinálnál másképp.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#252) MadMancs válasza syIex (#250) üzenetére


MadMancs
veterán

Erre én is kíváncsi lennék. Főként mert valószínűleg akkor lesz saját totyikja és nem offolok itt :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#253) Janaboy válasza MadMancs (#252) üzenetére


Janaboy
veterán

Van egy másik topik, ott kb csak az Ultrarol beszélnek.

Janaboy

(#254) ForRedGlory válasza syIex (#250) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hétfő.

(#255) syIex válasza ForRedGlory (#254) üzenetére


syIex
veterán

:R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#256) MadMancs válasza Janaboy (#253) üzenetére


MadMancs
veterán

Kérhetek segítséget melyik az? :R

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#257) Janaboy válasza MadMancs (#256) üzenetére


Janaboy
veterán

[link]

Janaboy

(#258) Thom! válasza jacis (#251) üzenetére


Thom!
veterán

Nézz meg Gsmarena, phonearena tesztet...
Nézz meg PHandroid tesztjét...
Pár kinai tesztet nagyon durvák következtetések és részletesek.

Nem az én dolgom erről dönteni az irány nem jó már rövidtávon se nemhogy hosszú távon.

(#259) tixem válasza MadMancs (#221) üzenetére


tixem
addikt

Ez igen, a környezetvédelem jegyében 60 kiló felesleges papír, mert hát a papírnak kell még külön papírcsomagolás. És akkor elvárják, hogy megegyük a töltőt kihagyós környezetvédő maszlagot? G*cik :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#260) groy80 válasza Thom! (#236) üzenetére


groy80
csendes tag

Galaxy S21-re is jött firissítés (kb 680MB volt ha jól emlékszem)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S1 > S2 > S5 > S7 edge > S10 > S21 > S23

(#261) csorbajeno válasza MadMancs (#252) üzenetére


csorbajeno
veterán

Holnap kint lesz, nyugi :D

(#262) AS


AS
félisten

Úgy tűnik jó lesz az új EX
[link]
Ne csak itt, máshol is láttam, hogy sokkal jobb lett az energia gazdálkodása. Az új snapi piszokul melegszik a Xiaomiban ....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#263) gaga33


gaga33
tag

Aztaaaaaaaaaaaa. Lassabban tölt a gyorstöltöje mint a Mate 40 pro vezetek nélkül.... (2x) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Micsoda bukás ez nagy blama...... mindenbe rosszabb ezzel akartak lépni, de a Mate 30 is ezerszer jobb mint az S21 ultra :) :) :) :) :) :) A M40 szintre meg kb 2 év és odaérnek.... pár dolgot kiloptak de igy is gagyi az egesz.....

(#264) groy80


groy80
csendes tag

Valakinek működött már az 5G? Budapesten sehol sem láttam(Vodafone hálózat). Új APN-t kell felvenni, vagy ők állítják be távolról a szolgáltatást(a tarifacsomagom kezeli az 5G-t)?

Galaxy S1 > S2 > S5 > S7 edge > S10 > S21 > S23

(#265) leslien válasza AS (#262) üzenetére


leslien
nagyúr

kedden kiderül nálam is ....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#266) leslien válasza gaga33 (#263) üzenetére


leslien
nagyúr

itt még van egy darab :) ezt is tedd már oda.... :U

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#267) gippazoid


gippazoid
senior tag

Most ez a minden kivitelben opciós esim mit jelent?
2 nano + 1 esim = 3 sim?

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#268) FіkuszKukіsz válasza gippazoid (#267) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ha e-simet használsz az egyik fizikai sim hely nem használható. Sajnos nincs tripla sim lehetőség.

Romanes eunt domus

(#269) groy80 válasza gippazoid (#267) üzenetére


groy80
csendes tag

2 nano vagy 1 nano + 1 esim

Galaxy S1 > S2 > S5 > S7 edge > S10 > S21 > S23

(#270) *RLaci* válasza leslien (#266) üzenetére


*RLaci*
addikt

Adok egyet neki én is :) ;]

[ Szerkesztve ]

(#271) S e t h válasza gaga33 (#263) üzenetére


S e t h
nagyúr

78 szakmai hozzászólás 6 év alatt, egy szakértő veszett meg benned báttya!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#272) g4mer válasza gaga33 (#263) üzenetére


g4mer
senior tag

hiva sietsz ennyire ezzel a gyors töltéssel? ;]

Sic Parvis Magna

(#273) Teal'C válasza Fiktivlife (#214) üzenetére


Teal'C
addikt

Kb 1 órája rendeltem elő személyesen üzletben semmit nem mondtak.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#274) ak76 válasza Joachim21 (#201) üzenetére


ak76
senior tag

Nálam is ez van.
S10 szériáig mentem velük, néha egy egy Note, frissítés képpen, (és sok minden más is) de úgy érzem elfogyott a lendület, az Apple majmolás/fikázás majd újra majmolás, teljesen szánalmas, kiröhögni valamit amit két nap múlva szolgai módon lemásolunk annyi mint az ég felé köpni majd aláállni, az Exynos évek óta tartó igénytelenségével nem tudok mit kezdeni, minden évben megígérik hogy idén jobb lesz mint a Snapdragon, nem lesz melegedés, merülés, nem lesz gyengébb, sőt erősebb lesz, az eredmények közismertek.
Az S21 a Galaxy széria mélypontja, egyértelmű visszalépés nem csak az S20 hoz, de talán még az S10-hez mérten is...

(#275) janeszgol válasza gaga33 (#263) üzenetére


janeszgol
félisten

De most őszintén, 25 watt madzagnál, és 15 watt vezeték nélkülinél kell több 4-5-6 ezres akku mellé? Oké utóbbi is legyen 25 watt, de annál több kell? Van olyan élethelyzet, ahova kell?

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#276) FіkuszKukіsz válasza ak76 (#274) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Tényleg mik az eredmények?

Romanes eunt domus

(#277) Multi13


Multi13
tag

@janeszgol
Köszi a töltőfej "link tippet", pont keresni akartam, de előtte felzárkóztam itt az üzenetekbe. :) Kicsit fura az edigis leírásban, hogy a töltőfej kapacitása 3000mA. :DDD
Már csak azt kéne tudni, hogy melyik színben érdemes rendelni, mert nem tudom, hogy a mellékelt type-c kábel milyen színű lesz. :))

Tegnap rendeltem elő a sima S21-et a kék propelleresektől kártyás ajánlatban. Szolgáltatókat mindig kerültem, de most náluk van a legjobb ajánlat. Kár, hogy náluk a 256GB-os verzió nem elérhető a sima S21 esetén, de szerintem a 128 is elég lesz. Én A8 (2018)-ról váltok, 3 évig nyúztam.

A sima S21-en van egyébként vmi gyári védőfólia vagy azt is rendelni kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#278) brazor


brazor
tag

Aki esetleg töltőtfejet akar venni. Itt van a samsung hivatalos töltője (termékkód alapján) leárazva. Nem tudom, hogy tényleg eredeti-e.

"Have you ever seen a man this rich? This broke? This lost in the smoke? Please pray for me"

(#279) MadMancs válasza Multi13 (#277) üzenetére


MadMancs
veterán

Phantom Silverhez fekete jár az biztos. :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#280) Multi13


Multi13
tag

@brazor
Ez gyanúsan jó ajánlat, nem tudom.....lehet várok még vele (az első napokban majd használom az A8 gyorstöltőjét).

@MadMancs
Anno a fekete A8-hoz is egy fehér töltőszett volt mellékelve. :U Amúgy igen a Silvert választottam. Lehet szürke lesz a type-c kábel is? :DDD

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#281) karldergroße válasza PeteePeti (#203) üzenetére


karldergroße
senior tag

Most dörzsöli a kezét egy ferdeszemű marketinges valahol... :))

(#282) MadMancs válasza Multi13 (#280) üzenetére


MadMancs
veterán

A szériánál (A50) mi is fehéret kaptunk kékhez is és RoseGold hoz is.
Szürke S20+ 5G és Phantom Silver S21 ultra már fekete jött. Gondolom ezen nem variálnak szérián belül. :DDD

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#283) <Lacy85> válasza janeszgol (#275) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Igazából még örülök is neki, hogy a jelenlegi töltőm 18W-os. Note9-nél is bőven elég volt a 15W. Én inkább akksi kímélő párti vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

(#284) Fall-N válasza Thom! (#249) üzenetére


Fall-N
veterán

Én egyedül a részletesebb adatokat hiányolom. Valamelyik tesztelő leírja normálisan például a Bluetooth kodek támogatást is (SBC, AAC, aptX, LDAC), de a legtöbb csak a protokollt (A2DP, LE), meg a verziószámot ami alap így senkit sem izgat. Vásárlás elött jó lenne tudni, például hogy aptX képes-e a telefon, mert sajnos nem egyértelmű, hogy támogatott-e. Sok drágább Samsung nem tudja például, de egy filléres Redmi meg igen. Ugyanúgy bele lehetne írni, a Netflix HD támogatást is. Egyes Realme tesztben le van írva hogy nincs egyik Realme modell sem a Netflix HD támogatott listáján, másik modelljük tesztjében (7 Pro) meg meg sincs említve. Ezek miatt marad a GSM Arena táblázat nézése, ott részletes. Érdemes lenne lekoppintani a MA-nak.

Töltőfej:

Én a helyetekben nem vennék drágán Samsungot, ha már lespórolták. Érdemes venni egy jó minőségű kínai töltőt fele ennyiért, mai támogat több gyorstöltési szabványt. Nyugodtan mehet nagyobb teljesítményű is, a jövő miatt úgysem fognak adni a gyártók. Blitzwolf, Tronsmart stb.

[ Szerkesztve ]

(#285) Multi13 válasza Fiktivlife (#214) üzenetére


Multi13
tag

Akkor ezek szerint elért a többi forgalmazóhoz is, mert a telenornál szombaton rendelt készüléket ma reggel lemondták. Beszéltem ezt követően az ügyfélszolgálattal és ők is megerősítették a rendelés törlését. :( Az okot nem tudták megmondani.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#286) S@c@


S@c@
őstag

Azt nagyon sokan elfelejtik, hogy a Samsung és Microsoft ökoszisztéma pedig egyre erősebb. ( A jövőben még erősebb lesz) Szóval bár a termékek lehet nem olyanok mindig, mint a várt és én sem örülök az "olcsósításnak", de a rendszer és az összhang miatt továbbra is lehet kénytelen vagyok maradni, mert nekem ez vált be legjobban.

(#287) Gee_- válasza Multi13 (#285) üzenetére


Gee_-
tag

Ez az összes készüléket érinti vagy csak a s21,s21+ vagy a ultrát is érinti? Minden szolgáltatónál vagy csak a Telenornál?

Érdekes hogy hamarább kezdték kiszállítani megjelenés előtt a készüléket.

(#288) FіkuszKukіsz válasza S@c@ (#286) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ezt próbáltam múltkor én is elmagyarázni egy alma hívőnek. Ma már nem csak náluk van meg és működik jól az ökoszisztéma.

Romanes eunt domus

(#289) Multi13 válasza Gee_- (#287) üzenetére


Multi13
tag

Sajnos erről nincs infóm, az ügyfélszolgálat sem tudott mondani semmit a miértről. Adtak egy email címet, ahol állítólag kérhetem az indoklást (írtam már nekik, a választ várom jelenleg).
Közben jött egy sms is a rendelés lemondásról és ott meg azt írták, hogy nem megfelelő adatokat adtam meg és adjam le újra a rendelést. Szóval az is lehet, hogy ez miatt van vagy csak egy standard sms volt részükről, de a valós ok az más!? Jelenleg várom a válaszlevelet...
Megnéztem most a Telenor oldalán és ugyan úgy meg lehet rendelni, szóval ha vmi gond lenne, akkor feltételezhetően ott sem engedné a rendszer, így lehet én rontottam el vmit és ha így van, akkor sry előre is, csak valahogy egybevágott Fiktivlife írása az esetemmel. :U

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#290) Gee_- válasza Multi13 (#289) üzenetére


Gee_-
tag

Telekomtól rendeltem pénteken most ebbe a pillanatban meg is érkezett szerencsére.

Lehet csak sablon smst kaptál, és lehet hogy rendelhetőnek látszik a weblapon de kérdés mikor szállítanák ki újra, elég fura ez az egész....

Remélem minél hamarabb te is megkapod. :)

(#291) atike


atike
nagyúr

Ultra teszt is várható....?

(#292) Gee_- válasza atike (#291) üzenetére


Gee_-
tag

Úgy olvastam ma érkezik. Várom már én is.

(#293) MikeWazowski válasza atike (#291) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ma lesz.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#294) karldergroße válasza Gee_- (#292) üzenetére


karldergroße
senior tag

Mint a messiást.

(#295) balintXD


balintXD
tag

Sziasztok!

Akik megkapták már a telót, azoktól kérdezném, hogy milyen üzemidőt tapasztaltok?
S10e-ről váltanék, mert nagyon elegem lett az akksi időből. Alapból a kevésbé hatalmas telefonokat kedvelem, de itt a Plus akksija jóval nagyobb, ugyanakkor jóval drágább is, és nem tudom megéri-e a felárat. Szóval akinek sima van és akinek plus annak is érdekelnének a tapasztalatai.

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#296) Kasya válasza balintXD (#295) üzenetére


Kasya
nagyúr

A teszt utolsó mondatai pont erről szólnak. Ugyanakkor a végső döntést úgyis aszerint kell meghoznod, hogy neked megéri-e:
Negatívumaid:
- Nagyobb méret
- durva felár
Pozitívumaid:
- +15-20% üzemidő

(#297) horush


horush
addikt

2 évvel ezelőtt 220.000Ft-ért vettem meg az S10e-t a Telekomtól, kb. a megjelenése napján. Most hasonló árú, alap előfizetéssel (és néhány kedvezménnyel) 300.000Ft-ba kerül az alap S21, és nagyon nehéz megmondani, hogy miben fejlődött érezhetően a telefon 2 év alatt. Oké, lett 5G, meg van egy zoom kamera, de cserébe nincs jack, nincs töltőfej, nincs headset... Vajon mi indokolja, hogy 2 év után kb. 36%-kal többe kerül a telefon utódja? A forint csak 10%-ot romlott az euróval szemben..

(#298) Thom!


Thom!
veterán

S21 kamera pár katt erejéig megnéztem kültér/beltér egyaránt(gyors szoftver update megvolt)...nagyon rendben van!
Ellenfél Pixel 4 volt.

(#299) callmeakos válasza enginev3.0 (#5) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Teljes mértékben egyetértek. A csúcskategóriában most már csak az a döntő, kinek milyen az ízlése, és hogy melyik készülék formája és kinézete tetszik, mert tudásilag most már nincs különbség, legalábbis nem annyi, ami mérvadó lenne (iPhoneokat nem beleszámítva, az egy teljesen más ökoszisztéma. Aki nem androidot akar, az iPhonet vesz).

Azért vagyok úgy vele, hogy most akár bosszankodhatnék, hogy három hónapja cseréltem S10-ről Xperia 5 II-re, hiszen ha várok, akkor akár lehetne most S21 Ultra, de nem teszem mert nincs sok különbség. Legalábbis nem annyi, amennyi felárat megérne.

Az S21 meg a + viszont nagyon félresikerült. Megint. Úgy tűnik a Samsungnál teljes az identitászavar, mert nem nagyon van logikája az egész termékstratégiának. Az S20 széria olyan lett amilyen de inkább rossz, a Note20 viszont totál csőd, egy túlárazott satnya szégyenfolt, amiből úgy tűnt tanultak, és kihozták az S20 FE-t, erre meg kijön az S21 ugyanazzal a túlárazott ökör stratégiával. Ki érti ezt :F

All→M8

(#300) DudeHUN válasza balintXD (#295) üzenetére


DudeHUN
senior tag

#98-as kommentem.
Azóta nem változott neki, ahogy nézem. 8+ óra kijelző időt tud a telefon lazán. Nyilván, ha folyamatosan megy a Navi és vagy játszol akkor nem.

Gamer for Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.