Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) DudeHUN válasza Narxis (#150) üzenetére


DudeHUN
senior tag

8+ óra kijelző időt bír a telefon simán napi használat közben. Nem tudom ehhez miért kellene Power Bank? De egyébként az iPhone miatt van már neki egy 10.000mAh-es.
Nyilván nem az akkumulátor határozza meg egy készülék árát, hanem az egész csomag. Amúgy Vodafone-tól egy összegben előrendelésben nem érzem túlzottnak az árat a kategóriában. A magyar árak sajnos el vannak szállva ennél is, ahogy a teszt is jelzi. Máshol 60-80 ezerrel drágább lett volna a 256-os amúgy.
A downgradeket én is sajnálom, de napi használatban eddig baromi jó a készülék. Fénysebes, fluid és minden tökéletesen működik rajta már day one. Ahogy ebben a kategóriában elvárható. A kijelző a kisebb felbontás ellenére elképesztően jó! Samu ebben top még mindig.

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#152) g4mer válasza DudeHUN (#151) üzenetére


g4mer
senior tag

" 8+ óra kijelző időt bír a telefon simán napi használat közben "

Amúgy őszintén van bárki aki napi szinten 7-8 óra SOT-ot összehoz a telefonján? :D

Napi 3.5-4 óránál már úgy érzem, hogy túlzásba esek.. és állítólag ezt már okostelefon függőségnek nevezik :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#153) DudeHUN válasza g4mer (#152) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Lehet, aki munkához használja. Amúgy én sem tudom elképzelni az első pár napot kivéve, amikor újdonság még az új készülék.
Azt tudom, hogy asszony nálunk elégedett lesz, mert kb. 2 naponta kell majd töltenie a telefont átlagban.

Gamer for Life

(#154) Ceree válasza g4mer (#152) üzenetére


Ceree
senior tag

Aki úton van és navizik, szerintem annak összejöhet. Nekem is az dobja meg a SOT-ot, bár nem ilyen mértékben.

Más: Nagyon gondolkodóba estem az S21-en, végre normális méretű samsung teló flat kijelzővel. Előrendelés után ha még a fülest is elpasszolja az ember, szerintem elég baráti lesz az ár flagshiphez képest. De aludnom kell rá még... :DDD

Másolat_eredetije

(#155) csorbajeno válasza g4mer (#152) üzenetére


csorbajeno
veterán

Egész nap ezt számolgatom, akármikor egy SOT-ot érintő hozzászólást olvasok, telefontól függetlenül. Tehát, ha a telefon tud 6-8 órát és ez kevés, mert korábban valaki 10+-t szeretett volna elérni és ugye dolgozunk 8 órát (ahol nálunk legalábbis nem nagyon lehet nyomkodni a telefont) és még család meg alvás és az asszonyt még nem is említettem... Ha ezeket összeadom nem férek bele a napi 24 órába :Y

(#156) Ricardo válasza DudeHUN (#151) üzenetére


Ricardo
félisten

" 8+ óra kijelző időt bír a telefon simán napi használat közben "

Azért nem mindegy kinek mi a napi használat.

(#157) #35090944 válasza IkszIpszilon (#142) üzenetére


#35090944
törölt tag

Szoval az amerikai netto arat hasonlitod a magyar bruttohoz ? Ugyes. Lodd el valamelyik DK lakossagi forumon..

(#158) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Kijelzővédő fólia van most gyárilag?

(#159) Zoolee19 válasza csorbajeno (#146) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Persze ebben is van valami, mondjuk nekem csak egy 16GB-os mem kari van a telomban.
De teljesen üres, és nincs is rajta semmi.
Az összes cuccom a telomom van, képektől kezdve minden.
Mondjuk Én nem töltök le filmeket a telora mert felesleges, ott van a netflix stb
Én talán 3x próbáltam ki az AKG fülest, de mivel alapból telefonnál a vezetékes füles csak gondot jelent azt sem használom, pedig jó a hangáza.
S21 Ultra tetszik nekem, ki is próbáltam a Médiában, de még várok a telefonnal, meg még nem járt le a hűségem a Telenornál :DDD Meg addigra jön a Note 21 remélem :C

De igazából mindenkit meg lehet érteni, a gyártókat és a felhasználókat is minden szempontból.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#160) Fall-N


Fall-N
veterán

Tehát ez sem lett egy nagy egetrengető széria sőt az S20-hoz képest sok helyen visszalépés.
- kisebb a felbontás
- nincs microSD foglalat
- műanyag a hátlap
- nem lett jobb most sem az Exynos 2100 az aktuális SD 888-nál és melegszik is ugyanúgy (sokat mond a kép, ahogy a többi telefon ~10 fokkal hűvösebb melegedés közben)
- nincs töltő (ez a kisebbik gond) és a kábel is használhatatlan a szabványos USB-A töltőkhőz (vagy ha úgy nézzük az eddig tartozék Samsung töltőkhöz)
- AKG füles is mínusz, bár a többi gyártó sem ad feltétlenül, meg előrendelés esetén adnak egy Galaxy Budsot.
Szóval gratula Samsung ezt a szériát is skippelheti akinek nem sürgős a csere. Ezért tényleg kár lett volna egy élő bemutató. ;] Nem baj, ellesték az Appletől az árazáson kívül a semmitmondó frissítési ciklust is. De legalább jó drága.

[ Szerkesztve ]

(#161) Fall-N válasza Noukoum (#24) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez igaza, de a töltőfejek 90%-a még mindig USB-A-s és a powerbankok nagy része is. Ezek is mehetnek a kukába majd a fránya nagy szabványosítás miatt. Persze adapter van, így áthidalhtó a probléma, de ha hirtelen kell kölcsön valakitől, mert valamiért lemerült a telefon akkor így járt az ember.

Pont így jártam a napokban én is. Valami process beakadt a telefonon és lemerült 7 %-ra. A munkahelyen csak microUSB és régi Nokia töltő van én meg nem raktam be a táskámba a tartalék Type-C kábelt. Ilyenkor áldja az ember a sok szabványt. Persze idővel kikopik majd az USB-A és a microUSB (és a mini is), akkor tényleg jó lesz. De azt tegyük hozzá hogy legalább egy adapter adtak volna hozzá, beleférne az árba.

[ Szerkesztve ]

(#162) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

739€ a sima S21-ert mar elég jo ár nem?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#163) csorbajeno válasza Zoolee19 (#159) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem decemberben jár le az S10 hűségideje(nem én használom, csak én vettem), de a Telekomos ismerősöm azt mondta, hogy nézzek be valamikor és megoldható a dolog. Szóval édemes lehet rákérdezni. Én a két kicsi között gondolkodok, de egyenlőre nem jutottam dülőre. Nem tudom mennyire plasztik vagy minőségi a sima hátlapja hosszú távon, mert tokban lesz így a minőségérzete annyira nem izgat, illetve az a +800mA az akksiban mennyit jelent a napi használatban. Nem gondolom, hogy annyi plusszal ki tudnám húzni 2 napig, így minden este töltve lesz. Szóval eldőlni látszik a kérdés, de amíg élőben meg nem fogdostam mindkettőt, addig nem hozom meg a végleges döntést.

(#164) csorbajeno válasza mSchumi87 (#162) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, az azért elég korrekt. De hol láttad azt az árat?

(#165) mSchumi87 válasza csorbajeno (#164) üzenetére


mSchumi87
senior tag

ez nálunk Szlovakian adjak enyiert az Alzában plusz az ajandékok hozzá
[link]

789€ mar 256GB van :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#166) csorbajeno válasza mSchumi87 (#165) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ebből is látszik, hogy nem a Samsung árképzésével van a gond, hanem a forint/euró árfolyammal. :(((
Bárr jobban belegondolva az Alza nem tudom, hogy hogy tududja aa beelentett árr alatt i ennyivel. :F

(#167) mSchumi87 válasza csorbajeno (#166) üzenetére


mSchumi87
senior tag

En se értem hogy tudja ennyivel olcsobban adni, ugye elorendeltem akkor még teljes áron volt 849€ ki is fizettem elore, most irtak hogy vissza utalnak 110€-ot :D Mindig lehetnének ilyen jo fejek :D

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#168) Mardel válasza Fall-N (#160) üzenetére


Mardel
őstag

120 Hzes kiejlzővel én vettem volna, de Exynosos procival kihagyom.
Tesztelték [link] s21 ultrat snapdragon és exynos procival, persze az hogy jóval gyengébb az áron abszolút nem látszik meg.
Nekem nem jön be az, hogy nem egységes minden alkatrész a telefonban és eu kap egy kiherélt s21-et.
Sajnos nem csak játékoknál számít, korábbi s20-nál is letesztelték hogy a snapdragonos verzió valamivel szebb képeket készít mint az exynos társa, gondolom ez szintén előfordul.
Azért fotózni többen fotóznak vele mint játszanak.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#169) csorbajeno válasza mSchumi87 (#167) üzenetére


csorbajeno
veterán

:Y :Y :Y Ez oltári jófejség részükről. Vagy lesz valami globális árcsökkenés az elégedetlenség miatt.... :U

(#170) mSchumi87 válasza csorbajeno (#169) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Pont erre gondoltam en is :D hogy nem nagyon mehet jol az elorendelés így mar most olcsobban adják inkáb, vagy nem tudom hol van a kicseszés benne, de tul szép hogy igaz legyen így :) na majd kiderul csak mar lenne 29-edike

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#171) Zoolee19 válasza csorbajeno (#163) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Én nekem nyáron jár le, de most néztem ha meg rendelem az ultrát akkor durván 70k-t kéne pluszba fizessek bár ezt így nem értem.
De gondolom kifizetem a S10-et és a maradék hűséget..
Ultra az üveg hátlapos, de nekem is tokban lenne a telefon, ahogy S10- is abban van.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#172) Tin válasza csorbajeno (#166) üzenetére


Tin
veterán

De nem ám, erről beszéltem. Ez ugyan Németország, és egy nagy vállalati kedvezményoldal, de ez elég sokak számára elérhető.

A legkisebb modellek ennyiért mennek most előrendelésben, ajándékokkal.

Csak azért raktam be, hogy megértsétek, hogy NEM a Samsung miatt annyi az ára, amennyi. Hacsak nem hazardíroznának a forinttal is, forintban is jóval olcsóbb lenne.

(#173) Tin válasza gyvince (#143) üzenetére


Tin
veterán

Átlagos. De mivel zárva minden, home office van, így nem is használom annyit, mivel amúgy is gépnél ülök egész nap. Olyam 5 óra SOT-ot biztos hozna átlagos használattal, de ennyit nem használom egy nap.

Itt van pár kép, bár ezek még inkább hosszabb távúak.

Az utolsó kép egy normálisabb használat, ilyen értékeket kapok. Általában 3 naponta töltöm, ilyenkor 2-3 óra SOT van benne, és 20-30% akku marad. Vagy ha 2 nap után, akkor közelebb a 2 órához a SOT, de közelebb a 40%-hoz a maradék. 4 email fiók szinkron, Wifi, BT, GPS, minden bekapcsolva, és 120 Hz adaptív.

(#174) csorbajeno válasza Zoolee19 (#171) üzenetére


csorbajeno
veterán

Azt hiszem, hogy ilyenkor a hűségidő által biztosított csomagkedvezményeket kell kifizetned, ami feltételezem, hogy az esetedben anno 70k volt. Na ez az, amit én nem szeretnék, akkor vagy várok őszig vagy tényleg van valami alternatív megoldás.

(#175) sasa134


sasa134
addikt

Sokat vártam az S21től, mert már nagyon időszerű az S8-am cseréje... de nekem vhogy keserű a szájíz. Hozza a kötelezőt teljesítményben, de sok paramétert tekintve (mint csomag), kevesebbet ad mint az S20. És ez sztem megengedhetetlen. Visszaleptünk kijelző felbontásban, anyaghasználatban (hátlap), nincs füles és töltő és nem bővíthető a tárhely. Tehát elvettek dolgokat, ami eddig járt. Másik oldalról pedig semmi olyan nélkülözhetetlen újdonságot nem nyújt, amit ne hozna az S20/FE is jóval olcsóbban. És ez gáz.
Köszi Samu, nekem ezt ennyiért nem toljátok le a torkomon.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#176) Fall-N válasza Mardel (#168) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem tudom miért nem felejtik már végre el az Exynos vackukat. Amúgy sem lesz már egyedi mag bennük, hanem a referencia ARM. Vagy árulják otthon D-Kóreában a francot sem érdekelné. :U

(#177) beastars


beastars
tag

Köszönöm nagyon tetszet a teszt. A telefon már nem tetszik .föleg hogy megint hülyére veszi europát a koreai gyárto. Es gondoltam hogy a proci megint szarabb lesz mint a quacomm . Bár menyire is védték egy pár forumozo...És igen ennyit a sok olyan komentre hogy mindenkinek van ugyis talonban otthon falitöltö, mert ugyan csak szart sem ér . Sok a szarozás. De hát ennyit is érne mert szerintem max s9 alatt váltnék erre.

(#178) Zoolee19 válasza csorbajeno (#174) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Igen valóban az, de annál kicsit nagyobb volt a kedvezményem mint 70k ;] :DDD
Most is akkora kedvezményem lenne a S21-re hogy tuti nem megyek át a Telekomhoz pedig asszony mondta hogy menjek át :D

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#179) gyvince válasza Tin (#173) üzenetére


gyvince
senior tag

Köszi....ezert húzzok inkább az Apple felé....:(

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#180) Tin válasza sasa134 (#175) üzenetére


Tin
veterán

Az a baj az S21 szériával, hogy a "visszalépésért" cserébe egy érezhetően jobb akkut kapsz, és olcsóbb árat. A kijelző szebb, és bár csak 1080p, de a 120Hz úgyis csak azon ment eddig is, cserébe most már adaptív. A hátlapja csak az S21-nek műanyag, de az S20Fe-nek is. Töltő 7000 Ft, így ez legfeljebb csak szarrágás a Samsung részéről. Hozzáadott fülest szerintem keveseb használják amúgy is, de valóban nincs. A tárhely bővítésért viszont nagy kár.

Ezeket elvették, de cserébe olcsóbb lett. USA-ban 200$-al, de EU-ban is 150€-val ha az S20 5G-s változatot nézem. Magyarországra meg bejött drágábban a forint árfolyam miatt.

Az S20FE amúgy most, hogy elvileg már javították az érintőkijelző hibát, jobb vétel. Főleg az 5G változat SD865-el (bár azt meg hivatalosan nem forgalmazzák).

(#181) Tin válasza gyvince (#179) üzenetére


Tin
veterán

Szívesen. Ha fontos a hosszú akkuidő, akkor ne az N20U-t válaszd. De ez talán az egész Samsung 20-as szériára igaz az Exynos 990 miatt. Viszont annak, aki naponta 2-3 óra SOT-ot rak a telefonjába, bőven kibír egy napot. Az én használati szokásaim mellett kettőt is simán.

A Samsung S21 széria amúgy elvileg sokat fejlődött, annak lényegesen jobb lett az üzemideje.

(#182) beastars válasza Tin (#180) üzenetére


beastars
tag

Ne haragudj de mitöl jobb akku ez , vagy mitöl jobb kijelzö , mint mondjuk a s20 fe? Az hogy kint olcsobb ? Az most akkor mit számit? Hisz Magyarországon élek. Mármint hogy a Usában olcsobb ,és jobb procival kapják az emberek,ami közel sem melegszik ennyire mint amit itt vehetsz itthon. Akkor igazad van ez tényleg jobb jobb telefon. A töltö a samsung centerben 15 ezzer. Neten keresve s21 baseus 7850.

[ Szerkesztve ]

(#183) Tin válasza beastars (#182) üzenetére


Tin
veterán

Nem haragszom, de a Facebook-stílust próbáljuk kerülni, kérlek.

A S21 kijelzője sokkal jobb és szebb, mint az S20FE-é, vedd a kezedbe mindkettőt. Az Exynos 2100 fogyasztása meg sokkal jobb, mint az Exynos 990-é, ami a magyarországi S20FE-ben van.

(#184) beastars


beastars
tag

S20 fe használok , ha ugyan ugy melegszik és még csak nem is játszol a s21 teloval az akkor hogy lenne jobb? És mint irtam ha kint olcsobb és olyan procival kapod meg ami terhelés alatt sem melegszik annyira mint az europai . Akkor mitöl jobb?

(#185) Fiktivlife


Fiktivlife
tag

Ma meglett az Ultra. Első gyors tapasztalat S20 FE után.A nap folyamán volt idő belakni . Közben pont feltöltődött 36%-ról 100-ra. Aztán délután 3-8 között családi program volt amikor kézbe sem igazán vettem. Ami meglepett az az hogy a Samunál szokásos gyors kezdeti merülésnek most nyoma sincs. Most 91 százalékon áll,. Nem vagyok egy hard felhasználó de napi 4-6 óra aktiv képernyőidőm azért mindig szokott lenni. Remélhetőleg igy is marad az enerdzsi felhasználása :) . Fólia van rajta elől is . Itt tartok egyenlőre ;) Meglátom AOD nélkül folyamatos blutooth (óra miatt ) és szinkronokkal mire ébredek... Ja! Lehet hogy bebeszélem magamnak de feltűnően gyors. ( Nem vagyok elfogult,szeretem kipróbálni a két gyártó készülékeit,gyakran váltogatok a Samu és iPhone csúcskészülékei között de ezt most én valóban és őszintén gyorsnak érzem az eddigiekhez képest. Pedig decemberben még xifon 12-t használtam és ahhoz képest is) Ha valaki gerjed rá akkor van egy független 3 hetes S20FE eladó nálam .

[ Szerkesztve ]

(#186) MadMancs válasza Fiktivlife (#185) üzenetére


MadMancs
veterán

Nálam S20+ 5G-t váltott s21 ultra. Az első napi üzemidő jól sikerült. Annyira acélos különbséget nem fedeztem fel (kamerán kívül) 2 teló között. Persze még csak belakás, alap dolgokat csinálgattam.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#187) Nhova


Nhova
csendes tag

Műanyag hátlap ilyen árban, ne már...

Λ JöVő ΛZӨKé, ΛKIK ᄂáƬJáK Λ ᄂΣΉΣƬőƧéGΣKΣƬ, MIΣᄂőƬƬ ΛZӨK ПYIᄂVáПVΛᄂóVá VáᄂПΛK.

(#188) Nhova


Nhova
csendes tag

Ráadásul kevesebbet adnak, mint az előző széria, lsd. kijelző felbontása. :D

[ Szerkesztve ]

Λ JöVő ΛZӨKé, ΛKIK ᄂáƬJáK Λ ᄂΣΉΣƬőƧéGΣKΣƬ, MIΣᄂőƬƬ ΛZӨK ПYIᄂVáПVΛᄂóVá VáᄂПΛK.

(#189) FіkuszKukіsz válasza Mardel (#168) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Mondjuk azért a snapist kivehette volna repülő modbol ha már az exynos lóg a hálón.

Romanes eunt domus

(#190) csorbajeno válasza FіkuszKukіsz (#189) üzenetére


csorbajeno
veterán

De akkr nem melegedne jobban az Exynos... ;]

(#191) janeszgol válasza FіkuszKukіsz (#189) üzenetére


janeszgol
félisten

Lol. Aztan az ilyenek fikazzak. Igenytelen teszter.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#192) Noukoum válasza Mardel (#168) üzenetére


Noukoum
veterán

Ezen már meg sem lepődik az ember.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#193) Tin válasza beastars (#184) üzenetére


Tin
veterán

Ne haragudj, nem tudlak követni.

(#194) csorbajeno válasza beastars (#184) üzenetére


csorbajeno
veterán

Mikor mondta hogy jobb, mint a SD888? Csak annyit mondott, hogy az Exynos 2100 jobb, mint az S20 szériában lévő és azokban melegedő Exynos 990. Egyébként azt honnan tudjuk hogy mennyi a külöbnség a SD88 és az Exynos 2100 között terhelve? A korábbi videóról kiderült, hogy nem voltak megegyezőek a körülmények...

(#195) Mardel válasza csorbajeno (#194) üzenetére


Mardel
őstag

Amit én linkeltem azon a videón nem a melegedés volt a fontos, hőfokot szerintem nem is mértek rajta. Egyszerűen összehasonlították az európai piacos s21et az amerikai piacossal. Az hogy az exynos nem volt repülő üzemmódban a teszt alatt az annyit nem vesz el a teljesítményből hogy ekkora különbséget produkáljon a benchmark. Itt az volt a lényeg hogy a tesztet 1 perc 19 mp alatt befejezte a snapi az Exynos meg 8,2 mpel kullogott mögötte. Kb jó 10%-al lassabb az Exynos mint a Snapdragon de ez a 10% az árban nem látszódik, a Samsung ugyanannyit kér érte mint az erősebb változatért.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#196) TODI1111 válasza Mardel (#195) üzenetére


TODI1111
addikt

". Itt az volt a lényeg hogy a tesztet 1 perc 19 mp alatt befejezte a snapi az Exynos meg 8,2 mpel kullogott mögötte."

Onnantól kezdve hitelét vesztette, hogy a snapis repülőbe volt az exynos meg hálózaton. Ki tudja mennyi mindent indított el az exynoson mig a snapis üresjáratban futott?

(#197) csorbajeno válasza TODI1111 (#196) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, hasonlóak jutottak nekem is az eszembe, ezért is kötöttem össze a videót a hőfokkal.

@Mardel igazad van, én kavartam bele a hőfokot :R

(#198) Mardel válasza TODI1111 (#196) üzenetére


Mardel
őstag

Ez azért már elég kicsinyes dolog. Azért a mai világban kb. nem tart semeddig sem cáfolni hogy az Exynos nem ennyivel lassabb, de sajnos 2 nap alatt sem sikerült erre rácáfolni. Majd egy ilyen csatorna amelyik teszteléssel foglalkozik és több százezres a nézettsége meg sok tech oldal átvette a tesztet majd ezzel foglalkozik hogy direkt lerontja az exynost. Szerintem te sem gondolod ezt annyira komolyan.
Egyébként is cpu számolásban még 1 mpel jobb eredményt hozott az Exynos, grafikai teljesítményben lett harmatosabb ott meg semmit nem számít hogy a hálózaton van a telefon vagy offline.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#199) beastars válasza csorbajeno (#194) üzenetére


beastars
tag

Elég ha megnézed a képeket amik a teszben vannak. Mert ha csak 1 esetleg 2 fok lenne.azt még ki lehetne magyarázni. De vannak fent tesztek . Abban a táblázatban megint elmarad a exynos mint cpu performane , gaming perfomance , batery life. Meg volt még valami de nem emlékszem . utolag itt van ez

[ Szerkesztve ]

(#200) beastars


beastars
tag

[kép]

Bocsánat ,itt most picivel jobb és szerintem az sem lesz meglepetés ha bizonyosá válik hogy képalkotas terén is elmarad a eus verzio

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.