Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) PeteePeti válasza mSchumi87 (#849) üzenetére


PeteePeti
őstag

Bővebben? XEH, TMH? S21 vagy S21+?

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#852) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!
P20 Prorol szeretnék váltani, szerintektek megéri a pénzt a telcsi?
A p20 már akad szaggat, jó lenne egy új, ezt jó áron meg is kapnám, de hideget és meleget is olvasok róla, eléggé megosztó lett a telefon.

(#853) mSchumi87 válasza PeteePeti (#851) üzenetére


mSchumi87
senior tag

S21 XEZ G991BXXU1AUB7

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#854) PeteePeti válasza mSchumi87 (#853) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ezt neked már fel is dobta? Mert a sammobile oldalán a firmware verzióknál még nyoma sincs a XEH alatt! :))

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#855) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Szerintem ez jott nekem is:
[link]

Igen OTA-n de az enyém cseh XEZ

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#856) csorbajeno válasza Multi13 (#843) üzenetére


csorbajeno
veterán

Neked lett igazad. Amint a 4k-s TV-re csatlakoztam a DeXPaddal, azonnal 1440p lett az ajánlott felbontás az S21-gyel is és az S9-cel is, szóval tényleg a TV korlátozta az első esetben. :R :R
Bár azt továbbra sem értem, hogy az S9 miért mutatta, mint ociót, az S21 meg miért nem. :W

(#857) csorbajeno válasza cekkk (#852) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az, hogy megéri-e ez a telefon, azt neked kell eldönteni. Nekem megérte, de nálam szerencsére nem jelentkezett semmilyen hiba és az S9-hez képest minden szempontból előrelépés volt. Hozzátéve, hogy az S9 is egy remek telefon volt, meg is marad, ha ezzel történne bármi. Anno én itt a Mobilarénán nyertem egy P20-at, de 2 hét után elajándékoztam(Karácsony okán), mert nem tudtam vele megbarátkozni.

(#858) Mardel


Mardel
őstag

Valakinek van S21 Ultrája és játszik World of Tanks Blitzel?
Már levettem minden grafikai beállítást a játékban a telefon sincs energia takarékos uzemmódban, hangárban 55 körüli fpsem van, normál, gyakorló csatában 30 körül mutatja.
Csak a 3ast látom mert a jobb alsó sarokban írja de kilóg a szám a kijelző területről. Érzésre borzalmas, akad. 4 éves Huawei telefonon meg sokkal simább 60 fpsel.
Olyan mintha valami miatt 30ra droppolna a telefon, pedig a graf beállítások között 60ra van állítva.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#859) csorbajeno válasza Mardel (#858) üzenetére


csorbajeno
veterán

Talán ezt az S21 Ultra topikjában kérdezd meg ;)
Az Ultrák külön vannak :P

[ Szerkesztve ]

(#860) Mardel válasza csorbajeno (#859) üzenetére


Mardel
őstag

Közben olvastam egy külföldi tesztet, hasonlót írnak. Azt írja talán még nagyon új a telefon és nem optimalizálták hozzá még a játékokat.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#861) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Samsung gyári böngésző szinkonizálható a Chrome-al? Tehát hogy minden űrlap, kedvencek oda-vissza működjenek. Ill. a jelszavakat valahogy el lehet tárolni a Google-ban, mert mindig a Samsung Pass ugrik fel. Ha már egyszer Google-ban vannak nekem tárolva, nem akarom, hogy most még egy helyen legyenek.

(#862) ollie válasza Szuperhorcso (#832) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A VoLTE nem a Samsung hibája, hanem a szolgáltatóé.

***

(#863) Multi13 válasza csorbajeno (#856) üzenetére


Multi13
tag

Szuper, köszi az infót! ;)
Most már csak azt kell eldöntenem, hogy beruházzak-e egy Pad-ba vagy elég nekem a FullHD is. :U Te veszel másik TV-t? :))
Amúgy picit ciki lett volna, ha az S21 nem ment volna FullHD fölé, míg a korábbi modellek igen. :DDD
Az S21-ben biztos frissebb a DeX app mint az S9-ben, gondolom ott már nem mutogatják az elérhető opciókat.

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#864) Multi13 válasza Mardel (#860) üzenetére


Multi13
tag

Esetleg érdemes még ránézni a Game Launcher appban a játékteljesítmény opcióra, hogy mire van állítva. Bár ha ott nem állítottál eddig semmit, akkor asszem a default érték a "teljesítményközpontú", de egy pillantást lehet megér, hátha.

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#865) csorbajeno válasza Mardel (#860) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ezt jó tudni, ez nekem is magyarázatot adhat :R

(#866) csorbajeno válasza Multi13 (#863) üzenetére


csorbajeno
veterán

Jóban vagyok a Telekommal és októberben mamámnak szüksége volt egy TV-re, így odaadtam a 32"-os Samsung TV-met, a helyére meg vettem egy 32"-os okos Samsung TV-t, míg a nappaliban egy 50"-os okos Samu teljesít szolgálatot, szintén a Telekomtól. Ez utóbbi a 4k, minden más csak FullHD. :DD

(#867) csorbajeno válasza Multi13 (#864) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az, teljesítményközpontú. Ez tuti, én már néztem.

(#868) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

Sziasztok,

A mai napon kaptam az SMS-t az oktogon szervíztől, hogy kész a cucc. Visszakaptam szoftverfrissítés néven a telefont. Viszont valami változott. Most pont ugyanúgy kezeli a hálózatot, mint az S10. Az oktogonból a TMX-hez küldték. Egy komplett jegyzőkönyvet kaptam, plusz minden információt a tesztekről. Ha hazaértem lefotózok mindent és megosztom az itt lévőkkel. Szerintem kalibráltak valamit a modemen. Mert ez most mintha egy másik telefon lenne. (a szó jó értelmében)

:F :F

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#869) leslien


leslien
nagyúr

kérdésem nálatok a One UI- kezdőképernyő hanyadik helyen van fogyasztásban.?.. pl nálam...S20 FE 5G .. 3.1 one ui...
[kép]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#870) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Melyik jobb böngésző a telóval, a gyári, vagy a Chrome? Csak mert egyszerűen nem tudok hozzászokni Chrome után a Samsung böngésző kinézetéhez, használatához, és sehogy sem tudom importálni a CHrome-os cuccaimat. Chrome-ba (PC-n) feltettem a Samsung Internet bővítményt, bekapcsoltam a szinkronizálást, de semmi. Vagy nem is így kell, nem tudom. SZóval ha Samu telóval a Chrome is megy szépen gördülékenyen, akkor lehet, hogy azt használom továbbra is. Csak azért krédezem, mert a P20 Pro-n a Chrome már kezdett katasztrófális lenni, néha úgy akadt, mint valami 10 éves telefonon.

(#871) leslien válasza Gabesz87 (#870) üzenetére


leslien
nagyúr

Chrome beta sztem ...lásd eggyel fentebb kép ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#872) *RLaci* válasza Gabesz87 (#870) üzenetére


*RLaci*
addikt

Csak a könyvjelzőket tudod átvinni, a jelszavakat nem. Én is próbálkoztam a Samu böngészőjével, nem rossz de nem tudtam megszokni, maradtam Chrome-on. Ultrán kifogástalanul működik.

leslien Nálam is sokat fogyaszt a Samu indító, mindig az elsők között van. Tegnap feldobtam lawnchair V2-öt, meg sem jelenik a fogyasztók között.

[ Szerkesztve ]

(#873) leslien válasza *RLaci* (#872) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor a 3.1 beta státuszban van még sajna..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#874) badacsony válasza leslien (#869) üzenetére


badacsony
őstag

(#875) leslien válasza badacsony (#874) üzenetére


leslien
nagyúr

ezeket nem tapasztaltam... szerencsére...sztem Ők inkább hibáztak,h előbb az FE adták ki ..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#876) Gabesz87 válasza leslien (#871) üzenetére


Gabesz87
addikt

Miben jobb ez a béta mint a sima?

Első töltés óta eltelt idő. Nem rossz.

(#877) migabi24 válasza Gabesz87 (#870) üzenetére


migabi24
nagyúr

Akadni fog az itt is, nálam S10-en is néha befagy meg akad.

(#878) leslien válasza migabi24 (#877) üzenetére


leslien
nagyúr

Chrome béta nem fagyott mostanában...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#879) Janaboy


Janaboy
veterán

Nekem is megjott a frissítés, s21 XEH.
Remélem akkut megoldvja.

Janaboy

(#880) Mardel válasza Multi13 (#864) üzenetére


Mardel
őstag

Csak a Pref Z volt bekapcsolva, hogy lássam játék közben a hőfokot, fpst. Mondjuk fpsnél nem valós adatot mutat mert 55 körül mutatja játékban a játék mérője meg fixen 35-ön áll még low grafikán is, érezhetően akad is.
Írtam a játék supportjának, továbbítják a hibát a technikusok felé.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#881) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Sima S21 XEH

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#882) Thom!


Thom!
veterán

Kamera szoftver upgrade volt.
Éjszaka mos még mindig és brutál módon ráélesít...
White balance nem az igazi...
Ultra wide valami elképesztő xar meg mindig...

(#883) migabi24 válasza leslien (#878) üzenetére


migabi24
nagyúr

Kipróbálom :R

(#884) gubolaa


gubolaa
tag

Valaki tudja esetleg hogy melyik frissítés meríti nagyon a telefont? Mert nekem most dobott fel egy újat, ami februári. Viszont ami fent van az is februári... A jelenlegi G996BXXU1AUB3, amit feldobott pedig G996BXXU1AUB6. Köszi
S21+

Szerk: Most látom hogy másnak is jött ez az AUB6 számú, de a kérdés még aktuális 😀

[ Szerkesztve ]

Adam

(#885) Ceree válasza Janaboy (#879) üzenetére


Ceree
senior tag

Toltam fel azonnal, nagyon remelemen is.

Másolat_eredetije

(#886) csorbajeno válasza gubolaa (#884) üzenetére


csorbajeno
veterán

A 3-as végű volt a Titanic, remélhetőleg a 6-os végű rendben lesz.

(#887) PeteePeti válasza gubolaa (#884) üzenetére


PeteePeti
őstag

Igen a 3-as nál merül készenlétben brutálisan! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#888) gubolaa válasza PeteePeti (#887) üzenetére


gubolaa
tag

Akkor nekem szerencsém volt, mert pont ahogy itt írtatok, tegnap este néztem (nfc, Bluetooth, wifi, 4G stb) 4 százalékot merült összesen 22-6ig. De akkor bátran frissítek. Köszönöm :))

Adam

(#889) taki01


taki01
őstag

Más nem tapasztal hasonlót? Se 4G-n se wifin nem éri el a szervereket.

(#890) Multi13


Multi13
tag

Frissítettem én is a 6-osra. Jöhet ismételten a bug keresés. :DDD

@taki
Nálam működött (XEH). Mi a szolgáltatói verziód?

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#891) TODI1111 válasza taki01 (#889) üzenetére


TODI1111
addikt

Az S21 ultra topikban is panaszkodtak erre tegnap, többen is.

(#892) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Nem akarom elkiabálni, de a készenléti fogyasztás javult a mostani frissítéssel az előző brutális merüléshez képest! ;)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#893) Thom!


Thom!
veterán

A kamera szerintem rosszabb lett.
Sajnos Pixel 4a jobb nála szinte 10/8 esetben ami elszomorító 😂😂

(#894) leslien válasza Thom! (#893) üzenetére


leslien
nagyúr

nálam frissítés után marad a jó minőségű kép és még jobb videó... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#895) Janaboy


Janaboy
veterán

Úgy tűnik a frissítés megoldotta az akku problémát.

Janaboy

(#896) Thom! válasza leslien (#894) üzenetére


Thom!
veterán

Nem rosszak :R

(#897) attila.86 válasza taki01 (#889) üzenetére


attila.86
tag

Pont ezt akartam kérdezni én is, mert nekem is hibát jelez az update TMH verzión. És egyelőre semmilyen külföldi fórumokon is emlegetett megoldás nem járt sikerrel. Valószínű odin-os update (és gondolom járulékos hard reset) lesz, amikor jön egy értelmes firmware TMH-ra.

Egyébként P20-ról váltottam vanilla S21-re, és ez (akku, térerő, update, 2 sim kezelésen kívül talán más baja nincs) azért elég vicces 3 kilóért. Ha nem céges lenne, tuti visszavinném, és inkább várnék a OP9-re. A samsung remélem csókolgatja Trump mindenét is ilyen készülékekkel.

(#898) Masato válasza Thom! (#893) üzenetére


Masato
tag

Felraktam a zgcam-et, azzal első benyomásra élesebb a kép, viszont a tele kamera nem elérhető.

(#899) ollie válasza attila.86 (#897) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Samsung Smart Switch-t telepítsd PC-re, és azon keresztül frissítsd (a telefont rá kell dugni USB-n a PC-re).

***

(#900) attila.86 válasza ollie (#899) üzenetére


attila.86
tag

Köszönöm. Mindig azt hittem, és a marketing is csak azt takarta, hogy a smart switch csak bármiről samsungra költözéshez kellhet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.