Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) RockCNC válasza Medocsabi (#6999) üzenetére


RockCNC
senior tag

Én egy Ugreen Hitune és Samsung Buds2 fülest használok, mindkettő szuper!
A Buds2- vel nincs hangkésleltetés a Call off Dutynál, míg a másiknál van kb. 1 sec.

[ Szerkesztve ]

(#7002) helixP válasza Medocsabi (#6999) üzenetére


helixP
nagyúr

Csak segíteni akartam, mert a kérdésed tárgyának van külön topikja, ahol konkrétan ezzel a kérdéssel foglalkoznak, jobb válaszokat kaphatsz.
Egy füles szempontjából amúgy mindegy, hogy mihez csatlakozik, így irreleváns, hogy S21 felhasználók véleményét hallgatod meg, vagy más telefont használókét. A füles tulajdonságai lényegesek, pláne, ha ilyen jól körbeírtad, hogy more van szükséged.

A topic életét meg nem viszi előrébb ha befloodol mindenki egy BT headset márkát, hogy "ezzel jól megy".

De hogy válaszoljak is: Edifier X3-mal "jól megy", és Sennheiser EPOS Adapt 360-nal is.

janosibaj: Igen.

[ Szerkesztve ]

(#7003) Burt1793 válasza Medocsabi (#6993) üzenetére


Burt1793
veterán

Helló!
Lypertek Tevi-vel és Sennheiser Momentum 2-vel hibátlanul működik a hívás, zenehallgatás. A Momentum 2-re biztosan nem leaz panaszod, a Lypertek is jó, mondjuk pont nem basszusban hangsúlyos.

(#7004) Litván Zongora válasza Medocsabi (#6993) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Ha jó hangot akarsz, ne bluetooth fülest vegyél - az csak telefonálni meg aludni való -, hanem egy normális USB DAC-ot. Mondjuk egy iBasso DC05-öt... Nekem nagyon bevált, innentől kezdve függetlenedtem a jackelhagyós trendtől, plusz egy jó moduláris vezetékes füles, és hosszú időkre meg van ez a dolog oldva, jó minőségben.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#7005) MrPetya19 válasza Litván Zongora (#7004) üzenetére


MrPetya19
addikt

+1 a jó USB jack átalakítóra
Én az Apple átalakítóját használom és egyik irányban sincs panasz a hangminőségre.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#7006) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!

Huawei Mate 20 pro utódját keresem. Android vonalon mozognék és ami fontos az a megbízható szoftver, jó teljesítmény (szinte mindent telefonon intézek), szép kijelző és jó kamerás képességek.

Két alternatíva van: Samsung Galaxy s21 FE, illetve a sima s22.
A kérdés az lenne, hogy az s22 megéri e a felárat.
Illetve az üzemidő ekkora teleppel mennyire lesz acélos?

(#7007) csorbajeno válasza Richee11 (#7006) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az S21 miért nem alternatíva?

(#7008) Litván Zongora válasza Richee11 (#7006) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Én pont Mate 20 Pro-ról váltottam sima S21-re.
A Mate egyértelműen jobb üzemidőben, és minimálisan kamerában is. Az S21 viszont kijelzőben jobb, valamint kompaktabb, könnyebb, kézreállóbb. Szoftvere mindkettőnek stabil. Szerintem is érdemes az S21-et fölvenni a lehetőségek listájára.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#7009) fahrii válasza Richee11 (#7006) üzenetére


fahrii
őstag

Én Mate 20 Pro-rol váltottam S21plus-ra kb 2 hónapja.
Szoftver, teljesítmény, kijelző fronton egyértelmű az előrelépés. Kamera kérdéses. Összességében én nagyon elégedett vagyok a cserével.
Én biztos az S22-t választanám a jelenlegi felhozatalból, esetleg jó áron S21. Az S21 FE szerintem felejtős ezen az áron. :(

(#7010) geccoblaze válasza Richee11 (#7006) üzenetére


geccoblaze
aktív tag

Én is S21, S21FE, S21+ S22, S22+ között vacilláltam végül egy sima S21-et ütöttem le. Nálam ez volt a legjobb egyensúlyban a méret-üzemidő-ár tengelyen.
Miben volt rosszabb számomra a többi jelölt :

S21FE - 8 GB-ot csak drágábban tud, nagyobb és meglepő módon úgy néz ki, hogy hiába a jóval nagyobb akksi, nem ad jobb üzemidőt

S21+ - sokkal nagyobb és rendkívül drága még mindig, plusz üveg hátlap törhet (bár a neten lévő drop testben meglepően bírja a betonra ejtést)

S22 - a kedvezményekkel még kb olcsóbban is meg tudnám venni, mint az S21, de képernyőidő minimum 1-2 órával rövidebb lesz, és az üveg hátlap törhet

S22+ - üzemidő talán jobb mint az s21, de sokkal drágább, nagyobb és üveg törik

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#7011) tuborggreen


tuborggreen
csendes tag

Sziasztok!

S21+ készülékem van, vásároltam most hozzá egy üvegfóliát és nem működik azóta az ujjlenyomat olvasó. (Spigen Glas.tR Slim EZ Fit Samsung G996 Galaxy S21+ Edzett üveg kijelzővédő) Pedig nagyon egyszerű volt felrakni és jó is rajta, de ez így megnehezíti a dolgomat. Tudtok olyat ajánlani, amivel működi fog, ami nektek bevált?

[ Szerkesztve ]

(#7012) csorbajeno válasza tuborggreen (#7011) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az új fóliával felvetted ujra az ujjlenyomatodat? Ha nem, akkor esetleg azt próbald meg első körben.

(#7013) nVIPER válasza tuborggreen (#7011) üzenetére


nVIPER
senior tag

Ezzel az üveggel nekem is szívás volt. Gyári fólia helyett van Spigen NeoFlex. Én azt vettem rá. Hibátlan.

(#7014) Medocsabi válasza Litván Zongora (#7004) üzenetére


Medocsabi
addikt

Az edzés miatt sajnos kábel offos. De persze ez lenne a legjobb. Amúgy nem értem,miért pont a jack csatit kellett elhagyni, ennek semmi értelme nincsen.
Köszi mindenkinek a tippeket,mazsolázok, aztán meglátjuk. :R

(#7015) Burt1793 válasza Medocsabi (#7014) üzenetére


Burt1793
veterán

Kérhettél volna a52s-t, jó SOC, komoly üzemidő és van jack csati (és makró kamera is).

(#7016) Seraph 16 válasza Medocsabi (#7014) üzenetére


Seraph 16
őstag

Ha jó minőségűt akarnak belerakni, az drága és helyet foglal. Meg a vezeték nélküli fülesüket is szeretnék eladni.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#7017) PACSA75 válasza Richee11 (#7006) üzenetére


PACSA75
őstag

Ne hari, de a választható két alternatíva közül, egyik sem ennek a topiknak a főszereplője.
Miért gondolod, hogy releváns válasszal tudunk szolgálni? Menjünk bele feltételezésbe? Biztos ez fog rajtad segíteni?

(#7018) tuborggreen válasza csorbajeno (#7012) üzenetére


tuborggreen
csendes tag

Sajnos fel sem lehet venni újra, annyira nem érzékeli.

(#7019) tuborggreen válasza nVIPER (#7013) üzenetére


tuborggreen
csendes tag

Vettem olyat is, de az számomra túl vékony. :(

(#7020) Medocsabi válasza Burt1793 (#7015) üzenetére


Medocsabi
addikt

Azt azért megnézném, hogy ha valaki elé letesznek egy listát, választható 0ftos telefonokból, amiben van a52 meg s21 is, ki választaná az előbbit :DDD

(#7021) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Ötösével

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#7022) Chamoro válasza geccoblaze (#7021) üzenetére


Chamoro
tag

Én majdnem egyesével nyomom :DDD az S10 széria nem volt meg, annyira bejött az S9.

(#7023) csorbajeno válasza geccoblaze (#7021) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem S3->S6->S9->S21 volt, illetve van meg.

(#7024) Burt1793 válasza geccoblaze (#7021) üzenetére


Burt1793
veterán

Én is így nyomom, pont ezekkel. :)

(#7025) Luigi962 válasza Burt1793 (#7024) üzenetére


Luigi962
őstag

Én S4, S6 Edge,S8,S10 és S21

(#7026) RockCNC válasza Luigi962 (#7025) üzenetére


RockCNC
senior tag

Omnia, S3, S5, S7 Edge, S9+ és S21FE

(#7027) csorbajeno válasza Burt1793 (#7024) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem pont ezekkel, csak ilyenekkel :P ;)

(#7028) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Nemrég panaszkodtam arra, hogy a telefon orvul rácsatlakozik a tokba rakott Jabra fülesemre. Olyan tanácsot kaptam, hogy kukázzam a fülest, és próbáljam másikkal.
Kipróbáltam egy Redmi Buds Pro-val. Egy hétig jól működött, de ma megint megcsinálta, hogy bejövő hívásnál rácsatlakozott a tokban lévő fülesre.
Bárki bármit mond, ez a rendszer bugos, és nem is férek hozzá a fejlesztő módhoz sem, hiába is lehetne ott állítani valamit. Úgyhogy eléggé kivagyok a Samsungra, soha egy telefonom se csinált ilyen vérlázító baromságot. :(((

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#7029) sgeza válasza Litván Zongora (#7028) üzenetére


sgeza
veterán

Semmi köze a telefonhoz. Az akkor csatlakozik, ha tud. Ezt pedig a füles közli vele. Ha az nem engedi, a készülék a feje tetejére is állhat, akkor sem fog tudni csatlakozni.

(#7030) Litván Zongora válasza sgeza (#7029) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

...Tehát a két más gyártmányú füles ha csakis ezen a készüléken hibásan csatlakozik, az nem a telefon hibája. Ezt akarod mondani? :U

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#7031) sgeza válasza Litván Zongora (#7030) üzenetére


sgeza
veterán

Igen. Ennyi információ alapján igen.

[ Szerkesztve ]

(#7032) ShadowX válasza Litván Zongora (#7030) üzenetére


ShadowX
őstag

Galaxy Buds Proval és az előző Sony WF-1000XM3B fülesemmel sosem csinált ilyet. Igaza van sgeza-nak, csak a füles tud olyan utasítást adni a telefonnak, hogy csatlakozni akar, mégpedig amikor annyira nyílik ki a tok, hogy feléled a füles. Addig kvázi offline van bluetooth szempontból.

(#7033) Litván Zongora válasza ShadowX (#7032) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Vegyük már át ezt még egyszer...

1. Két különböző füles külön-külön, random alkalommal kapcsolódik a telefonhoz, miközben a tokjukban vannak.
2. Ezek a fülesek jól működnek más telefonnal, nem volt és nincs gond velük ilyen téren.
3. Azt mondjátok, hogy a fülesek működnek hibásan.

Bocs, de ezen a logikai láncon számomra nincs út. :F

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#7034) Seraph 16 válasza Litván Zongora (#7033) üzenetére


Seraph 16
őstag

Igen, mivel a kikapcsolt füleshez szánt szándékkal sem kellene tudnod csatlakozni semmilyen eszközzel. Amikor a füles bekapcsol akkor csatlakozik a korábban párosított, közelben lévő eszközhöz.

Szerk.
Arra tudok gondolni, hogy a tok lemerül, ezért a füles benne, mivel nem kap töltést, azt hiszi, hogy nincs tokban, így bekapcsol.

[ Szerkesztve ]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#7035) PACSA75 válasza Litván Zongora (#7033) üzenetére


PACSA75
őstag

Addig, ameddig valaki más is, nem erősíti meg az általad említett hibát, nem kellene általánosítani.
Én is bt fülest használok, és soha nem tapasztaltam ilyet.

Abban lehet valami, amit Seraph 16 mond, azaz lemerül a tok.... Ezt érdemes lenne letesztelned.

(#7036) sgeza válasza Litván Zongora (#7033) üzenetére


sgeza
veterán

Akkor te ezek szerint (nem rosszból mondom) nem találkoztál még furcsa műszaki rendellenességekkel. Még logikailag sem következik belőle egyértelműen, amíg a másikat nem erősíted meg vagy zárod ki. Persze érthető az ez irányú következtetés, de ettől még ez nem biztos. Elég sok összetevős a dolog, hogy ennyi alapján következtess valamire.
Önmagában az nem zárja ki a füles hibáját, hogy mással megy rendesen.
Nekem például semmi bajom a BT fülesemmel.

[ Szerkesztve ]

(#7037) csorbajeno válasza Litván Zongora (#7033) üzenetére


csorbajeno
veterán

Mennyire szimmetrikusak a fülesek? Fel lehet cserélni őket helyileg?

(#7038) Litván Zongora válasza Seraph 16 (#7034) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Ebben lehet valami, ezt meg fogom nézni. (Bár igazából ezt se értem teljesen, ha a töltőtüskén van a füles, sejtenie kéne, hogy tokban van...)

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#7039) Litván Zongora válasza sgeza (#7036) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Állandóan találkozom velük, és pont ezért agyfaszt tudok kapni már az ilyenektől... :(( Nagyjából 10 éve elhasználtam az életemhez központilag kiutalt összes türelmi kreditet a ménökök baromságaira, a számítógépektől a telefonokon át az összeszerelhető szilvalekvárig.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#7040) Litván Zongora válasza csorbajeno (#7037) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

A fülesek nem helyezhetőek be egymás helyére.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#7041) hjanó válasza Litván Zongora (#7040) üzenetére


hjanó
csendes tag

És az nem lehet, hogy valami miatt a füles nem érzékeli, hogy a tokban van? A töltése gondolom a tokban + a fülesen lévő érintkezőkön keresztül történik (vagy vezeték nélkül)?
Ha az érintkezők közé valami kis szemét, por kerül, nem érintkezik, nem tölt, ezért úgy „érzi” a tokon kívül van!

(#7042) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok,

Most milyen a SOT idő kb az új frissítésben a többségeteknek? :F

(#7043) Luigi962 válasza S@c@ (#7042) üzenetére


Luigi962
őstag

Nálam kb. ugyanaz maradt, 4,5-5 óra.

(#7044) helixP válasza Litván Zongora (#7040) üzenetére


helixP
nagyúr

Az a baj, hogy

A opció: ha nem teszed jól be a helyére a fülest, akkor nem kezd el tölteni, tehát le sem csatlakozik a telefonról (vagy visszavsatlakozik).

B opció: a füles tokja lemerült, nem tölti a fülest, ergo le sem csatlakozik a telefonról.

3 fajta BT headsettel használom, és nincs ilyen baj. NEM bugos a rendszer.

(#7045) Burt1793 válasza Litván Zongora (#7039) üzenetére


Burt1793
veterán

A lypertek Tevim egy egyszerűbb konstrukció, ami abban is látszik, hogy ha lemerült tokba rakom, akkor nem kapcsol ki a füles és így rajta marad a telón, talán ez lehet a gond nálad is.

Szerk.: hopp, most látom, hogy helixp megelőzött az ötlettel.

[ Szerkesztve ]

(#7046) Konflikt


Konflikt
addikt

sziasztok
12es android oda az ACR call recorder ami 11en ment, most mar nem mukodik.
van barmi ami mukodik 12es androidon?
koszonom szepen!

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#7047) tuborggreen válasza Litván Zongora (#7040) üzenetére


tuborggreen
csendes tag

Elcsúszik a fülesen a gumi egy kicsit, ezáltal kitartja a fülest és nem érintkezik a töltő tüskékkel, ezért csatlakozik rá a telefon.

(#7048) s.Oliv3r válasza S@c@ (#7042) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Nekem kb 6-7 óra :)

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#7049) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Március 15 után jön az új one ui [link]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#7050) gainwardgs válasza Seraph 16 (#7049) üzenetére


gainwardgs
addikt

Fos exynos-t húznák le inkább a klotyón végre :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.