Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) ShadowX válasza MikeWazowski (#1850) üzenetére


ShadowX
őstag

Ez a buds live szerintem kicsit félrement...ha megnézed az nem is gumiharangos. Érdekes egy szerkezet, sok jó tesztet nem olvastam róla. Talán rájött erre a Samsung is.

(#1852) MikeWazowski válasza ShadowX (#1851) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, akkor az felejtős. Sima buds lesz akkor. Azért elég jól tartja az árát banyek :D

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1853) Gedeon31 válasza MikeWazowski (#1850) üzenetére


Gedeon31
addikt

Már 4 fajta van. A Buds Pro a legújabb. Nemrégen vettem Buds+ ,de nem bántam meg. A YouTube-on találsz videókat róluk az segíthet a döntésben.

(#1854) MikeWazowski válasza Gedeon31 (#1853) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, most néztem, hogy tényleg négy van és pl. a SES-ben már sima buds nincs is. 47k a plus, a sima meg 42k árukeresőn... érdekes, hogy csak ennyi a kül. Mindegy, lesz a plusz akkor már. Csak egy fülesért kiba sok ez nekem. :O

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1855) Gedeon31 válasza MikeWazowski (#1854) üzenetére


Gedeon31
addikt

A Buds+ jobban jársz főleg ,ha telefon beszélgetésnél is használni szeretnéd. Az ára is kedvezőbb már a Buds+-nak.

(#1856) ShadowLac válasza ShadowX (#1849) üzenetére


ShadowLac
addikt

Túl nagy javulásra nem számítok. De hátha.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1857) Nick Beam


Nick Beam
kezdő

Másnál is csinálja a legutóbbi frissítés után, hogy a nem fogadott hívást nem jelzi a zárolt képernyőn, csak a feloldás után? Kicsit bosszantó. Aztán ha visszazárod a képernyőt, akkor már ott van.

(#1858) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Sziasztok.
Úgy néz ki csatlakozom holnap egy sima S21el.
Kérdésem lenne tud valaki olyasmi stílusú tokot a telóhoz mint a pitaka féle sima hátlaptok? Vékony, és az oldalán nem jön fel teljesen a kijelzőig. Gombokra nem takar rá oldalt.
Használ valaki ilyesmi jelleggel bíró tokot?
Korábban S8nál, s10nél nillkin super frosted tokot használtam, de az ugye hajlított szélű kijelzős, nagyon szerettem h abban a tokban kecses volt a teló.Az oldalár a hajlított kijelző miatt csak félig nyúlt fel. Viszont az S21hez kiadott nillkin frosted nem tetszik, ugye az s21 sima kijelzős, túl bumszli az oldalán a tok, és nem találok alternatívát helyette, a pitaka meg nagyon drága.

[ Szerkesztve ]

(#1859) Sn00k válasza MrBazsi (#1858) üzenetére


Sn00k
veterán

En nem vagyokmnagy tok fan ritkan hasznalok telon, de erre vettem. Nezd meg a spigen thin fit et szerintem nagyon jol passzol a telefonhoz...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#1860) Nick Beam válasza MrBazsi (#1858) üzenetére


Nick Beam
kezdő

A pitakához hasonlót vettem Aliról. Tök ugyanolyan vékony, 9g a tömege. Nem 1 dollár, de fele annyiba se kerül, mint a pitaka. Minőségi, tényleg. Linket nem akarok beszúrni, de "YTF-carbon carbon fiber phone Case For Samsung Galaxy S21" néven megtalálod

(#1861) mSchumi87 válasza Nick Beam (#1860) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Hello képeket tudnal mutatni hogy néz ki teloval, tulnyul e az eleje a képernyon stb :) Koszi

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1862) MrBazsi válasza Nick Beam (#1860) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Köszi a tippet! Engem is érdekelne egy két kép hogy hogy áll a telón, főleg az oldalán ha nem gond

[ Szerkesztve ]

(#1863) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Én évek óta kizárólag MOFI tokot használok, egyszerűen imádom. Nem csúszik, csak minimálisan növeli a telefon méreteit és megvédi rendesen.

MOFI Case

(#1864) Sn00k válasza Lomha 8V (#1863) üzenetére


Sn00k
veterán

Klasszul neznek ki. A kepek picit furak remelem eloben meg van a kivagas a led-nek a kameraknal ;]

3njoy the Lif3

(#1866) Lomha 8V válasza Sn00k (#1864) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Eddig nem volt velük gond. :D Kicsi kínaiak nem értem miért nem szeretik a terméket fényképezni, minek photoshopolnak mindent. Ráadásul bénán.

(#1869) Nick Beam válasza mSchumi87 (#1861) üzenetére


Nick Beam
kezdő

Nem a legminőségibb képek, de talán látszik. Alig növeli a telefon méretét, súlya észrevehetetlen, bár az kijelzőt kb. semennyire sem védi.

[kép]
[kép]
[kép]

(#1870) migabi24 válasza Nick Beam (#1869) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez tényleg kiköpött pitaka

(#1871) csorbajeno válasza Nick Beam (#1869) üzenetére


csorbajeno
veterán

Na egy ilyenre én is befizetnék, ez meg a DeX-hez is kifogástalan.

(#1872) MrBazsi válasza Nick Beam (#1869) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Nem rossz, egy jó alternatíva, de ahogy látom az oldalán ez is kb 2 milivelfeljebb nyúlik mint a pitaka

[ Szerkesztve ]

(#1873) ShadowLac válasza Nick Beam (#1869) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nem sokat véd.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1874) mSchumi87 válasza Nick Beam (#1869) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Koszi szépen szerintem en is berendelek egyet :D

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1875) ShadowLac


ShadowLac
addikt

[link] S21 ULTRA de szerintem a s21 re is igaz lesz.
A májusi frissítés után sem lett jobb az exynos a snapdragonhoz képest.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1876) adlersson


adlersson
aktív tag

Hölgyek, urak ezt az oszlopdiagramot hogy kell értelmezni? És mi az, hogy "Average daily usage: 80%"? :F

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#1877) brazor válasza adlersson (#1876) üzenetére


brazor
tag

Az elmúlt 7 nap alapján átlagban 80%ot használsz el az aksiból naponta.

"Have you ever seen a man this rich? This broke? This lost in the smoke? Please pray for me"

(#1878) gainwardgs válasza ShadowLac (#1875) üzenetére


gainwardgs
addikt

Jah siralmas, még egy 5 éves soc is lealázza ;]

(#1879) #30662400


#30662400
törölt tag

Sziasztok!

Kb. egy hete szereztem be én is egy ilyen készüléket a Telekomtól és sajnos nálam is jelentkeztek hálózati gondok (ugráló térerő, gyenge mobilnet).

Nekem ez az alkalmazás segített: [link] .

Itt először kiválasztottam az LTE módok közül csak a B20-at (vidéki vagyok) és rögtön stabil lett a jel és gyors a mobilnet, csak ugye nem tudtam telefonálni. Aztán kis keresgélés után ez alapján beállítotttam a többi frekvenciát is: [link] . Fontos viszont, hogy van "LTE B3" és "LTE B3 preferred" és ha az utóbbit adom a listához, akkor megint rossz.

(#1880) ShadowX válasza ShadowLac (#1875) üzenetére


ShadowX
őstag

Kíváncsi lennék amúgy, hogy a tulajdonosok hány százaléka használ ki egy ilyen procit...szerintem erősen 5% alatti.

(#1881) csorbajeno


csorbajeno
veterán

Srácok, csak nálam panaszkodnak arra, hogy rosszul hallanak? Hét közepe óta panaszkodnak erre nálam. Ha nálatok nincs semmi gond ilyen téren, akkor éjjel FR lesz, hétfőn meg szerviz.

(#1882) ShadowX válasza csorbajeno (#1881) üzenetére


ShadowX
őstag

Nem lehet, hogy szolgáltatói hiba?
Nálam Szegeden vodafone-al nem panaszkodnak.

(#1883) csorbajeno válasza ShadowX (#1882) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem tudom. Én mindenkit hibátlanul hallok, de engem messziről hallanak. Szerda óta mindenki erre panaszkodik, mindegy melyik szolgáltatónál van a másik fél. Még azt tudom csinálni, hogy visszateszem az S9-be a SIM-kártyát, azzal ki tudom zárni a szolgáltató hibáját. Köszi a tippet. :R

(#1884) Lomha 8V válasza csorbajeno (#1881) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nálam rendben van, Baranya, Vodafone.

(#1885) MadMancs válasza csorbajeno (#1883) üzenetére


MadMancs
veterán

Esetleg ha VoLTE vagy, megpróbálhatod nélküle. Ha VoLTE és VoLTE nélkül is ugyanaz a jelenség akkor jó eséllyel nem szolgáltatói probléma.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1886) gainwardgs válasza csorbajeno (#1883) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nem dugtad esetleg rossz helyre a sim tálca tűt?
Pont a sim tálca mellett van a mikrofon kis nyílása, olvastam már hogy valaki oda dugta tűt véletlenül aztán mikrofonnak annyi is volt.
Elég melléfogás Samsungtól pont oda rakni :K

(#1887) Lomha 8V válasza gainwardgs (#1886) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Azt én is néztem, mikor megvettem, hogy veszélyes az a lyuk. :)

(#1888) csorbajeno válasza gainwardgs (#1886) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem volt SIM-kártya áthelyezés a megjelenés óta. Akkor beleraktam és azóta nem nyúltam hozzá.

(#1889) ShadowLac válasza ShadowX (#1880) üzenetére


ShadowLac
addikt

A videó témája az esti camera teljesítmény.!! Amiben bemutatjak hogy az exynos gyengébb este.
Vannak a YouTube n teszteliők akik minden frissítés után hasonlítják a snapdragonost és az exynosost.
Profcit,hőfokot,aksit,kamerát. Nincs okunk panaszkodni nagyon felzárkózott az exynos.
Egyedül az esti camerateljesítmén gyengébb. Ezért persze nem vágunk eret.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1890) Gabesz87


Gabesz87
addikt

2 különböző arcot fel lehet venni az arcfelismeréshez? Feleségemet is beallitanank, de nem nagyon látok olyat hogy új arc vagy ilyesmi. Nekem az ujjlenyomat olvasó tragikus. Botrányosan szar.

Illetve olyan opció van hogy felemelésre bekapcsoljon a kijelző? iPhone-al ez nagyon frankon működik, párom XR-JÉN.

[ Szerkesztve ]

(#1891) MadMancs válasza Gabesz87 (#1890) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem lehet.
Ujjlenyomat ha nem ok akkor a baj az ujaddal van. S20 óta kiválóan működik. Arc helyett vedd fel feleséged ujját. Te oldod arccal ő, ujjal.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1892) Gabesz87 válasza MadMancs (#1891) üzenetére


Gabesz87
addikt

Feleségem ujjlenyomata is fel van véve és utalja. Alig akar feloldani neki is sokszor. Többnyire nekem is 2-3-adjara sikerül és nem is azonnali hanem szinte ott kell rajta kicsit tartani az ujjam. Probaltam már újra hozzáadni, úgyis ahogy videón láttam hogy felváltva a bal és jobb ujjam (ezt a módszert mondjuk nem is értem de mindegy). Szóval nekem ez a telefon egyetlen gyenge pontja igazából.

(#1893) ollie válasza Gabesz87 (#1890) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van lift to wake opció a beállításokban, ez bekapcsolja a kijelzőt.

***

(#1894) bounty123 válasza Gabesz87 (#1892) üzenetére


bounty123
őstag

Fura nagyon, nekem mindig 10/10 és azonnal felold, minden trükközés nélkül, dimán beregisztráltam 4 ujjamat. Fóliát nem használok, de előtte se volt gond.

(#1895) ShadowX válasza ShadowLac (#1889) üzenetére


ShadowX
őstag

Na hát a kamerával speciel én sem vagyok elégedett. De az elmúlt években túl jó dolgom volt a Pixelekkel... :N
Viszont videóban veri azokat a Samu. Csináltam múltkor 4K 60fps videót, eszméletlen (csak győzzebtárhellyel az ember).

A fényképekkel pedig akkor nincs baj, ha van fény. Ha az nincs, akkor mosott, homályos, életlen képek lesznek. Ennyiért azért jobbat várnék.

(#1896) csorbajeno válasza MadMancs (#1885) üzenetére


csorbajeno
veterán

Na, azt hiszem szerviz lesz a vége. A tegnapi nap óta történt tesztek a következők. Áttettem a SIM-kártyát az S9-be, a hívás minősége kiváló volt. Visszaraktam az S21-be, újra rossz, de ha az S21-hez használtam a Buds+-t híváshoz, akkor megint minden hibátlan. Gyári visszaállítás megtörtént, semmi változást nem hozott. Javasoltok még valamit vagy szerintetek is csak a szerviz maradt?

(#1897) csorbajeno válasza bounty123 (#1894) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem is 10/10 az ujjlenyomat olvasó, csak akkor nem olvas jól, ha mellé teszem az ujjam.

(#1898) ShadowX válasza csorbajeno (#1896) üzenetére


ShadowX
őstag

Nincs rá szervízkód, hogy le tudd tesztelni? Vagy call recorder appal kipróbálni? Az a saját hangot úgy tudom felveszi rendesen és akkor vissza tudod hallgatni.

(#1899) csorbajeno válasza ShadowX (#1898) üzenetére


csorbajeno
veterán

A Membersen belül van mikrofon teszt és abban is elég rossz a hang. Leginkább semmit sem hallok vissza. :(

(#1900) ShadowX válasza csorbajeno (#1899) üzenetére


ShadowX
őstag

Akkor tényleg szervíz. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.