Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) Pompi válasza Tibcsi21 (#5099) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Pont amit leírtál Győzni kell sérülés nélkül. Egyebként ha egy kicsit visszaolvasol láthatod, hogy volt ma már téma ez.

Feel Good Inc.

(#5102) rumos14 válasza Pompi (#5101) üzenetére


rumos14
nagyúr

a mai legtöbb feladat teljesíthetősége amúgy azon múlt, hogy a középtáj produkál-e vmi tömegbalesetet, amikro egyszerre 10-15 autót meg lehet előzni. sztem izgalmas feladatok voltak ma, bár azért anyáztam párat :) kár, hogy ezeket nem lehet szabadon, többször újrajátszani.

(#5103) Lirion válasza DigitXT (#5100) üzenetére


Lirion
addikt

Van benne olyan gomb, csak sok aranyba(dollárba) kerül. :)

Amikor pl. a marquist kellett 5 nap alatt végig tolni (én most csináltam meg a múlt héten), akkor muszáj volt butítani, mert amúgy képtelenség lett volna emberi időráfordítással megcsinálni és nem akartam fölöslegesen tuningolni sem, főleg, hogy egyelőre a limited editiont nem is látom sehol a szériákban, szóval még versenyezni se tudok vele. Ennek ellenére volt kihívás bőven benne gyökszi botokkal is.

A másik, hogy ne az legyen a challange, hogy sok aranyat tudjak beletolni az autóba, mert másként nem teljesíthető a cél (pl. érj el x sebességet adott távon vagy ne maradj le x méterrel jobban a másiktól). A jobbra-balra húzó kormány, lerobbant autó, nem tapadó gumik, motor hűtés és ehhez hasonló kihívások jók és nem kell hozzájuk auralpod kaliberű bot gárda, hogy kihívást jelentsenek.

(#5104) Lirion válasza rumos14 (#5102) üzenetére


Lirion
addikt

Újra lehet játszani, ha a nap elején csinálsz egy biztonsági mentést és a teljesítés után visszatöltöd. :D

(#5105) Pompi válasza rumos14 (#5102) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Alapvetően én is élvezem. A mai utolsó még hátra van. Küzdelmes, de jó kis nap.

Feel Good Inc.

(#5106) Gyurma_13 válasza Lirion (#5103) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

A Masteren belül találod:

(#5107) DigitXT válasza Lirion (#5103) üzenetére


DigitXT
félisten

Jogos, a "befizetős kihívást" én sem csípem.:R
De az se jó, hogy továbbviszi a butítást: egy nehéz
feladvány után a többi már sétakocsikázás az gáz.

(#5108) oz82 válasza DigitXT (#5107) üzenetére


oz82
senior tag

Hát nem tudom, nálam kőkemény szopatás volt ez a nap. butítás hiába.
Skippelnem kellett. Az utolsó futam sem lett volna meg de hihetetlen módon az utolsó kör célegyenes előtt balhé, 26. ről hirtelen 18. ként tovaslisszantam. 48 PR os a kocsi, most megy rá az összes pénzes tuning, meg egy két goldos, tehát kb. 12-13 a 27 ből. Nem tom mire lesz elég...

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#5109) SkyLaci


SkyLaci
őstag

ez a 6. nap nagyon nehéz, egy órája próbálkozom, de eddig semmit nem sikerült teljesíteni, az első 2 versenyt már skipeltem is :((

(#5110) SkyLaci válasza SkyLaci (#5109) üzenetére


SkyLaci
őstag

"Hey Racers,
Thanks to strong player feedback, we’ve been able to identify a gameplay bug which has prevented some players from completing specific late-stage races in the Federated Auto Parts 400 quest. We have made some changes, which should correct this error now. Please make sure to close and re-open the game, and that you are 'on-line' in order to receive the latest fixes. We sincerely apologize for the inconvenience this has caused for those affected. Over the coming days, we’ll be in touch with these racers to address fair compensation for their commitment to Real Racing 3, despite these issues. If you require any additional help or information, please get in touch with our customer support team at bit.ly/FMEAhelp. Thanks."

(#5111) rumos14 válasza SkyLaci (#5109) üzenetére


rumos14
nagyúr

en a 3. feladatnal akadtam el, 40. helyrol legyek 3.
kivanvsi vagyok a konnyitesre.

(#5112) SkyLaci válasza rumos14 (#5111) üzenetére


SkyLaci
őstag

én most backupból újrakezdtem a napot, nem érzem sokkal könnyebbnek, de azért az 1. verseny így már sikerült 4. nekifutásra, de az autó le is amortizálódót közben,

(#5113) rumos14 válasza SkyLaci (#5112) üzenetére


rumos14
nagyúr

en minden teljesitett feladat utan backupolok. nem bizok semmit a veletlenre.
viszont ma mar sajnos nem mukodik az idougras :(

(#5114) Pepi6 válasza rumos14 (#5111) üzenetére


Pepi6
tag

Nekem az viszonylag sima volt, második próbálkozásra sikerült. Viszont az 5/6, hogy ütközés nélkül legyek 10. az egyelőre nem megy...

(#5115) Gyurma_13 válasza SkyLaci (#5112) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Tényleg nem könnyű a mai nap. A 6/3-mat, hogy legyünk hamadikok minimum, azt elsőre nem tudtam legyűrni és mivel itt már nagyon fogy az autó elhasználódása butítani kellett :)

Aki még nem tudná, hogy ezt hogy tudjuk a leghatékonyabban csinálni, annak azt tudom tanácsolni, hogy:
- kezdje el a feladatot, maradjon azon a helyezésen ahol van, esetleg még meg is előzhetinek minket és a kezdéstől számítva 5-10 másodperc múlva bal fenti sarokban
-rányomni a pause gombra, utána
- Retire, utána
-confirm, utána
-continue

És így csinálunk 5-10 szer, természetesen a 10- nél jobban butítva leszünk mint ha 5-ször csináljuk.

Aztán nekiugrunk a versenynek. Fontos, hogy ha megint nem sikerül valamiért ne érjünk be egyel a kivánt pozíció alatt, mert akkor erősödnek a többiek.

[ Szerkesztve ]

(#5116) DigitXT


DigitXT
félisten

Ha durva kihívást akartok, próbáljatok gyorsulásmérővel vezetni, mozgó autóban...
Garantált szívás (ha csak nem nyílegyenes, tükörsima autópálya): 5+ km előny úgy
olvadt el, kevesebb, mint 3 kör alatt, hogy az utolsó körben kukázhattam a futamot.

(#5117) Pompi válasza DigitXT (#5116) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Már csináltam. Izgi :)

Feel Good Inc.

(#5118) rumos14 válasza SkyLaci (#5110) üzenetére


rumos14
nagyúr

lenyegesen konnyebb lett, az elso hely is meglett, mar 2 korrel a vege elott.

(#5119) Kronok


Kronok
aktív tag

olvasva, h mennyit szívtatok a 6. nappal, hát én pont ellenkezőleg voltam ezzel, 30 perc sem kellet és meg volt a mára rendelt evangélium, az össze nap közül ez sikerült eddig a leggyorsabban

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5120) Sordoran válasza Kronok (#5119) üzenetére


Sordoran
addikt

Hát ezzel nagyjából egyedül vagy. :DDD Ez a nap eddig nekem végig szívás. Első kihívás nagy nehezen, kis bot gyengítéssel meglett. Második már tűrhető volt, de az azért poén, hogy 10. helyről indulva gyenge tapadással maradj top 10-ben, de mire eljutsz a zöld lámpáig repülő rajtban már 14. helyre csúsztál vissza. Elsőnél is legalább 6-7 autó elmegy melletted mire kialszanak a piros lámpák. Most a harmadikkal szenvedtem, de elegem van, butítással is csak 15. helyig jutok fel, erre nekem nincs időm, inkább skippelem. Ráadásul ezt még 3x megcsinálni majd, akkor már 4-4 nap alatt (3x Le Mans kihívásból kiindulva), utálom. :W

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5121) Tibcsi21


Tibcsi21
csendes tag

6/6-ban ugye nyerni kell?

Real Racing 3 :-)

(#5122) Gyurma_13 válasza Tibcsi21 (#5121) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Igen

(#5123) Petya25


Petya25
addikt

A 6. napon milyen versenyek vannak?
Holnap nem leszek nagyon game közelben, be kell osztanom... :B

Ja és esetleg valami info arról, hogy ez is úgy megy 4x mint a Le Mans 3x?

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5124) Sordoran válasza Petya25 (#5123) üzenetére


Sordoran
addikt

Szívatósak, nagyon. Elsőt vért izzadva legyűrtem, második könnyebb volt, de az se egyszerű, harmadikat skippeltem inkább. A 4. és 5. már ment pár próbálkozás után, a 6. még most jön majd. Időt, és goldot szánj rá, vagy butítsd a botokat amíg tudod.

Ez is ismétlős lesz majd, de kérdéses hány nap lesz majd rá. 7 napos, gondolom 4-4 nap reális. (Le Mans 10 napos volt, 5-5 járt ismétlésekre)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5125) Kronok


Kronok
aktív tag

Federated Auto Parts 400

Stage 01

Goal 1: 2 lap Cup - Richmond International Raceway
Goal 2: 1 lap Cup - Richmond International Raceway
Goal 3: 10 lap Cup - Richmond International Raceway

Jutalom: 50 000 pénz 5 arany

Stage 02

Goal 1: 3 lap Indianapolis Motor Speedway - Speedway
Goal 2: Speed Record - Indianapolis Motor Speedway - Speedway
Goal 3: 4 lap Cup - Indianapolis Motor Speedway - Speedway
Goal 4: 5 lap Cup - Indianapolis Motor Speedway - Speedway

Jutalom: 50 000 pénz 5 arany

Stage 03

Goal 1: 3 lap Cup - Suzuka Circuit - East Circuit
Goal 2: Autocross - Suzuka Circuit - East Circuit
Goal 2: Speed Snap - Suzuka Circuit - East Circuit
Goal 2: Speed Record - Suzuka Circuit - East Circuit
Goal 3: 3 lap Cup - Suzuka Circuit - West Circuit
Goal 4: Endurance - Suzuka Circuit - Grand Prix Circuit

Jutalom: 50 000 pénz 5 arany

Stage 04

Goal 1: 2 lap Cup - Indianapolis Motor Speedway – Speedway – 54 mp alatt kell teljesíteni a pályát, 257kmph átlag
Goal 2: 1 lap Cup - Indianapolis Motor Speedway – Speedway – 1006m távolság
Goal 3: 1 lap Cup - Indianapolis Motor Speedway – Speedway – top 2ben kell végezni
Goal 4: 3 lap Cup - Indianapolis Motor Speedway – Speedway – túlmelegedésre kell vigyázni
Goal 5: 5 lap Cup - Indianapolis Motor Speedway – Speedway – 17 511m szélárnyék

Jutalom: 50 000 pénz 5 arany

Stage 05

Goal 1: 5 lap Cup - Richmond International Raceway (Evening) – top 20ban kell végezni
Goal 2: 4 lap Cup - Richmond International Raceway (Evening) – top 10ben kell végezni
Goal 3: 4 lap Cup - Richmond International Raceway (Evening) – elsőnek kell lenni
Goal 4: 4 lap Cup - Richmond International Raceway (Evening) – nem szabad ütközni
Goal 5: 5 lap Cup - Richmond International Raceway (Evening) - top 20ban kell végezni

Jutalom: 10 arany

Stage 06

Goal 1: 3 lap Cup - Richmond International Raceway (Evening) – top 10ben kell végezni
Goal 2: 2 lap Cup - Richmond International Raceway (Evening) – top 10ben kell végezni, csökkentett tapadás
Goal 3: 8 lap Cup - Richmond International Raceway (Evening) – top 3ban kell végezni
Goal 4: 5 lap Cup - Richmond International Raceway (Night) – top 30ban kell végezni, túlmelegedés
Goal 5: 5 lap Cup - Richmond International Raceway (Night) – top 10ben kell végezni ütközés nélkül
Goal 6: 7 lap Cup - Richmond International Raceway (Night)

Jutalom: 10 arany

Stage 07

Goal 1: 10 lap Cup - Richmond International Raceway (Night)
Goal 2: 3 lap Cup - Richmond International Raceway (Night) – 20mp kell lenni Kyle Busch előtt
Goal 3: 5 lap Cup - Richmond International Raceway (Night) – 8 liter üzemanyag, kézi gáz-fék
Goal 4: 6 lap Cup - Richmond International Raceway (Night)
Goal 5: 5 lap Cup - Richmond International Raceway (Night) – top 2ben kell végezni
Gaol 6: 20 lap Cup - Richmond International Raceway (Night)

Jutalom: 10 arany és a kocsi

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5126) SkyLaci válasza Sordoran (#5124) üzenetére


SkyLaci
őstag

én kész vagyok az első sorozattal,

Rámentem az újra, 7 napot írt, ezért nem kezdtem el, mert lehet hogy csak naponként egy stage nyílik meg, így pedig késő este érdemes kezdeni, hogy a lehető legtöbb idő legyen az utolsó versenyekre.

(#5127) rumos14


rumos14
nagyúr

nekem a 7. nap nagyon könnyű volt, szóval biztos állítottak vmit a feladatokon. sztem vki perrel fenyegette meg őket :)

(#5128) SkyLaci válasza SkyLaci (#5126) üzenetére


SkyLaci
őstag

ahogy sejtettem, 7 nap, és naponta egy stage nyílik meg

(#5129) Petya25 válasza Sordoran (#5124) üzenetére


Petya25
addikt

Ma reggel ránéztem az első 4 futam meg van, most service.
Viszont goldot nem toltam bele eddig csak pénzt, kevés lesz?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5130) Kronok válasza Petya25 (#5129) üzenetére


Kronok
aktív tag

simán menni fog pénzessel is, az utolsó 2 futam nevetségesen könnyű

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5131) Lirion válasza Petya25 (#5129) üzenetére


Lirion
addikt

Én full stock autóval csináltam végig az egészet. Az utolsó 2 versenyt ráadásul pirosban, az utolsóban a 19. körben lettem első.A benzines volt nehezebb, annak többször neki futottam, tuninggal könnyű lett volna.

(#5132) Pompi válasza Kronok (#5125) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Goal 2: 3 lap Cup - Richmond International Raceway (Night) – 20mp kell lenni Kyle Busch előtt"

Stage 7.
Nem Busch előtt kell menni, hanem első helyen úgy, hogy Wilsonnak ne adj több, mint 20mp szélárnyékot.

Feel Good Inc.

(#5133) rumos14


rumos14
nagyúr

vajon mind a 4 Nascar széria tök ua. lesz vajon? igazából tök hüjjeségnek tartom, hogy 4 részre szedték és mindegyikben csak egyetlen autó van.

(#5134) Kronok válasza rumos14 (#5133) üzenetére


Kronok
aktív tag

Federated Auto Parts 400 ugyan az lesz mind a 4 kocsinál, a Nascar széria eltérő

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5135) Petya25 válasza Kronok (#5134) üzenetére


Petya25
addikt

A töknek kell 4x megcsinálni ugyanazt, a Le Mans-nál se sok értelme volt... :F

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5136) SkyLaci válasza Petya25 (#5135) üzenetére


SkyLaci
őstag

így legalább meg lehet nyerni minden autót, nem úgy mint a tavalyi Le Mansnál, ahol a másik két autóért elég sok pénzt és aranyat kellett összegereblyézni, és ez még így mégis csak jobb mint farmolni.

Az mondjuk durva hogy így ez 1 hónapig folyamatos feladatot jelent

[ Szerkesztve ]

(#5137) Lirion válasza SkyLaci (#5136) üzenetére


Lirion
addikt

Szerintem az nem gáz, hogy van egy hónapnyi "feladat", az viszont nagyon gáz, hogy 1 hónapig balra fogunk kanyarodni néhány egyenessel megfűszerezve. Semmi változatosság nincs benne, nem is értem, hogy ez a készítőknek nem jutott eszébe..

Amúgy már az is eszembe jutott, hogy a telefont átkalibrálom, hogy ha egyenesen tartom, akkor kanyarodjon enyhén balra, bekapcsolom a kormány rásegítést, aztán csak lerakom az asztalra és elversenyzik magának. Kb. ennyire élvezetes ez az egész nascaros széria. :(((

(#5138) Kronok válasza SkyLaci (#5136) üzenetére


Kronok
aktív tag

annak nem örülök csak, h 1 napot kell várni minden egyes stage között, mehetne folyamatosan

Nascar szériában jó lett volna ha minden kocsi 1 perces szervizzel rendelkezett volna :D
ha már elhúzták a mézesmadzagot előttünk

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5139) Tibcsi21 válasza Lirion (#5137) üzenetére


Tibcsi21
csendes tag

....de biztos eszükbe jutott. Inkább szerintem úgy gondolom úgy gondolták a fejlesztők, hogy ezzel sok új Amerikai játékos lép (léphet) be a játékba. Ezért is választották a Nascar-t :-) Azért van egy érdekesen izgalmas hangulat.. "Mint a villám" ;-)

Real Racing 3 :-)

(#5140) BikaGT


BikaGT
tag

Tegnap elszállt a mentésem és mire rájöttem az utolsó két napot kellett letolnom a challenge-ből. Volt rá összesen négy órám. Így egész izgalmas volt. Nem volt időm szerelni, úgyhogy a végét már critical állapotban toltam le bot butítással. 38 perccel a challenge vége előtt sikerült befejezni. :DDD

(#5141) Petya25


Petya25
addikt

Ha a maradék 3 autó összejön megint arany befektetés nélkül, az azért nem lesz rossz. :)
Csak minden nap tolni kell sajna... :)

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5142) Ryser


Ryser
csendes tag

ma reggel nekem jött egy bocsánatkérő üzenet a játékon belül és ha jól számolom megdobtak 25 golddal...nem rossz :DD

iPhone 12

(#5143) Pompi válasza Ryser (#5142) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szintén. Bár nem tudom pontosan mennyi jött.

Feel Good Inc.

(#5144) Pepi6 válasza Ryser (#5142) üzenetére


Pepi6
tag

Nekem is jött. Darabra pontosan 23 :D Remélem lesz még ilyen ebben a hónapban :DD

(#5145) Petya25


Petya25
addikt

Gondolom ezek a jóváírsok a sok SKIP miatt jönnek.
Beletoltak a népek akár 200 aranyat is de a vége csak SKIP lett, belátták, hogy túl nehézre állították a futamokat. Nekem egy nap csúszással kezdve már semmi bajom nem volt a futamokkal.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5146) Pompi válasza Petya25 (#5145) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én nem skippeltem.

Feel Good Inc.

(#5147) DigitXT válasza Petya25 (#5145) üzenetére


DigitXT
félisten

+1, csak több nap csúszással. Ahol ilyen 18-as időket írtatok, ott mennek 20-akat.

(#5148) rumos14


rumos14
nagyúr

második körben csinálom a kihívást, már ott is butították, hogy a Suzuka West 3 körös korábban "ne térj le a páyláról és ne sérüljön meg az autó" feltétellel volt, most már csak a pályán kell maradni.

(#5149) Kronok válasza Ryser (#5142) üzenetére


Kronok
aktív tag

lehet pofára megy, nekem nem jött :D

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5150) Sordoran válasza rumos14 (#5148) üzenetére


Sordoran
addikt

Pedig az nem is volt nehéz, érdekes. Most belevágtam egy második autóval is, kíváncsi leszek milyen lesz 6. nap, előzőn azzal szívtam sokat én is, de csak egy skippelés volt, az is 5. napon.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.