Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) DigitXT válasza F-ECT$ (#4200) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem csak ha megtöröd, esetleg ha füvezel.:D Tisztán vezetve nem hiszem.
Ellenben az a csúcssebesség nagyban függ a Tertre Rouge kanyarsebességétől:
PR91,1-es 919-cel csak akkor megy a 380, ha ~320-szal jövök le a rázóról.:R
(Az Aston sajnos közel sem tapad úgy, szóval rá kell fékezni. Vagy elszállsz.:DDD)

(#4202) F-ECT$ válasza DigitXT (#4201) üzenetére


F-ECT$
titán

Füvezés meg egy fal volt közben (kicsit uncsi volt a 12 kör), de azt hittem, hogy bármit csinálhatsz, nem lesz rosszabb a kocsi teljesítménye, de ezek szerint mégis.

Dive ever, work never.

(#4203) DigitXT válasza F-ECT$ (#4202) üzenetére


DigitXT
félisten

De, a töréstől biztos rosszabb lesz.:K Amikor elkezd ketyegni, az már gyanús.:DD
A fű magában talán nem, mert ugye rendszeresen átdobálom a kavicságyon, de...

[ Szerkesztve ]

(#4204) DigitXT válasza F-ECT$ (#4202) üzenetére


DigitXT
félisten

Nyomtam ma Le Mans-t reggel: a 7. kör végén telibevertem a sikánban a falat!
Utána esély se volt gyors kört menni, a 381-es végsebességből 360 maradt.:O
Pedig előtte volt már 2:37-es kör is. És még úgy is 27:27 lett az összidő, hogy
az utolsó körök a sérülés + a lekörözések + hibák miatt ~8-10 mp-et lassultak.

Ha már uncsi 7-8 km-rel nyerni, legalább próbálok "jó időt" menni levágásokkal:
már az is megfordult a fejemben, hogy rá kéne rakni a maradék tuningot.:R
(De a következő motortuning magában 110 gold, alig ad hozzá valamit: felejtős!
Sosem termelné ki, hogy pár másodperccel hamarabb fejezem be a farmolást.)

Azért benéznék szívesen 26-os összidőbe. Nincs jelentősége: a poén kedvéért.
Amúgy botok is gyorsultak azóta (vagy az új verzió, vagy vmi): Pompi pl. 29:24
Szerk: Sunyista 28:35, de ez már annyira nem is meredek. Kéne fullos Toyota.

Ja, és rájöttem a legjöbb körkijelzős bugra egy másik versenyen: összidőt azt
megad (hasraütéssel, hisz' nem szimulálja le a futam végét!), de az utolsó kör
köridejét nem adja meg, így az előző körök közül adja a legjobbat, ezért lehet,
hogy "kamu" időt ír oda, és mondjuk egy 2 körös összideje kevesebb, mint az
ott látott idő megszorozva kettővel... Szóval nem a mérés rossz, csak a futam
vége után, aki nem ért be, annak az utolsó köre nem ér, aki beért, azé igen.:DDD

Ui: ezzel csak azt akartam mondani, hogy a törés az tuti ront a teljesítményen.
A füvezés az meg nem(:D), csak esetleg közvetlen utána tud megcsúszni. Tán
mert füves gumit szimulálnak. Vagy csak azért, mert olyankor (hogy ne legyen
olyan könnyű mindig vágni) néha bele-beleránt a kormányba (nagyon durvákat).

[ Szerkesztve ]

(#4205) Lirion válasza DigitXT (#4204) üzenetére


Lirion
addikt

a törés az tuti ront a teljesítményen.
A füvezés az meg nem

Az off-track is okoz sérüléseket az autóban, már akkor is, ha csak az autó egyik oldala megy a füvön. Nyilván nem olyan intenzív a kár, mint egy betonfalas puszinál, de egy hangyapucányit ront a teljesítményen.

(#4206) F-ECT$ válasza Lirion (#4205) üzenetére


F-ECT$
titán

Tfh az autó végsebessége 380 km/h. Nekimész a falnak, ezért utána már csak 370 km/h-t tudsz ugyanott menni. Véget ér a verseny, de nem törik pirosba az autó. Elindítod ismét a versenyt, ilyenkor mi lesz az elérhető végsebesség: 370 vagy 380?

Dive ever, work never.

(#4207) Satariaaa


Satariaaa
tag

Sziasztok! Ezt a VPN dolgot èn is kipróbàltam, ios alatt, a Tunnelbearel! Nekem semmilyen reklàmot nem ad, akàrmit csinàlok! Azt fontos kiemelni, hogy megosztott nettel küldöm! Lehet ez zavar be? Tehàt pontosítok! Egy iphone-ról van megosztva a net (bluetoothon) és az ipaden van a játék! Így fest a dolog! Én arra gondoltam, hogy feltenném az iphonera a Tunnelbeart, hiszen arról jön a net! Ötletek? ☺️

(#4208) Curka


Curka
csendes tag

Szeretnék még egy kis infót szerezni a játékkal kapcsolatban. Néha felugrik egy kis ablak alul egy egy verseny után és közli velem, hogy mennyi goldot kapok. Addig már eljutottam hogy a jobb alsó sarokban lévő kis kupára ha kattintok akkor ott van egy lista teljesítendő dolgokról "Achievement" de se jóváírásra nem kerül a gold amit ír mikor futam végén felugrik se a listában nem találom utána. Ha esetleg valaki érthetően leírná hogyan is működik ez azért nagyon hálás lennék.

(#4209) Lirion válasza F-ECT$ (#4206) üzenetére


Lirion
addikt

380

Minden sérülést javít a verseny végén, szóval amíg zöld szerviz állapotból indulsz, minden versenyt maximális teljesítményű autóval kezdesz.

(#4210) Lirion válasza Curka (#4208) üzenetére


Lirion
addikt

Ha teljesítettél egy achievementet, akkor alul a kupára kattintva a listaelemek jobb oldalán kellene, hogy legyen olyan, hogy "collect", sárga gomb, fehér felirattal. Ha ez nincs, annak 1 oka lehet, mégpedig az, hogy korábban már begyűjtötted az achi-ért járó jutalmat.

A rendszer amúgy elég bugos, általában az történik, hogy ha online belépsz valamilyen SN-be, akkor az összes achit megadja és be lehet zsebelni pár száz goldot, aztán később a versenyek során "elfelejti", hogy már megadta őket, kiírja, hogy teljesítettél valamit, de belépve a megfelelő menübe már nem ad jutalmat, mivel már korábban megkaptad.

(#4211) Gyurma_13 válasza Satariaaa (#4207) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Szerintem mennie kéne úgy is. Minden esetre próbáld ki wifin is ha tudod.

(#4212) Satariaaa válasza Gyurma_13 (#4211) üzenetére


Satariaaa
tag

Sajnos semmi... Kipróbàltam a màsik progit is, az openvpn + finder páros és semmi! Úgy fest nálam semmi sem működik! Belép a játék, várok amíg betölt és semmi! Tegnap este a Tunnelbear az 500megájából már majdnem 200-at ledarált! Semmit nem csináltam vpn közbe, csak a játék, de azt vagy 4 órán keresztül! Egy darab reklámot nem adott be, az országokat meg 10-15 percenként cseréltem! Erre mit mondtok? Nincs valami beállítás a játékban/ipaden, ami esetleg letiltja a reklámokat? Én mondjuk átnéztem mindkettő beállításait is de semmit sem találtam :( Infok újra: ipad minin vanna játék és a Tunnelbear! Itt nincs internet, nővérem iphonejáról osztja meg személyes hotspot/bluetooth segítségével (értelem szerűen a mobilnetet). A tunnelbeart feltettem nővérem telójára is, belőttem, majd úgy osztottam meg a netet! Semmi! Elkeseredős a hangulat megint. Nem hiszem, hogy csak nálam nem működik egy trükk se... :(

(#4213) Satariaaa válasza Satariaaa (#4212) üzenetére


Satariaaa
tag

Jah és Angliában vagyok, nem Magyaron! Nem tudom számít ez bármit is, de gondoltam leírom...

(#4214) Gyurma_13 válasza Satariaaa (#4212) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Ha nem látod VPN-en belépés után a lenyiló kis "free gold" fület akkor felesleges VPN-en maradni. (4174 hsz)
Lehet tényleg csak a megosztás miatt van, fene tudja. Majd este letesztelem.

Amikor lenyílik és ráböksz mit ír ki?
Ha angliában vagy ott alapból van reklám VPN nélkül is. Bár goldból sosem elég.

[ Szerkesztve ]

(#4215) Satariaaa válasza Gyurma_13 (#4214) üzenetére


Satariaaa
tag

Egyáltalàn nincs free goldos fülecske! Mikor felraktam még otthon a játékot, akkor dobta ki egyszer, rányomtam és semmi nem történt! Mikor kijöttem Angliába és átlőttem az órát Londonira, akkor sem dobott reklámot! Vpn el szintén semmi! Nem értem :( Tegyem újra a játékot? Azt se tudom, mert hiába korlátlan a mobilnetem, akkor sem engedi telepíteni a játékot a mérete miatt, csak wifin! Az meg nincs itt sajnos! Otthon amúgy wifin toltam, de mondom, ott se adott reklámot, életembe egyszer se láttam még reklámot a játékba! Vagy átok van rajtam, vagy ez is legenda (itt inkább most az elöbbire voksolok, mert túl sokan mondjátok, hogy ez működik). De annyira bosszantó basszus, hogy nekem abszolút semmi trükk nem jön össze! Lehet mindenkinek jailbreakelve van az apple cucca, akiknek ezek a praktikák működnek? Csak ezt elfelejtették hozzátenni? Már erre is gondoltam, mert nekem ugye nem jailos egyik cuccom se! Áhhh... Hagyom a francba, úgy se jön össze egyik se...

(#4216) Satariaaa válasza Satariaaa (#4215) üzenetére


Satariaaa
tag

Jah és a legdurvább: még négy ismerősöm csinálta meg azokat, amit itt a vpnről leírtatok, pontról-pontra! 1androidos, 3 apple! Ebből mindenki wifin tolja, csak én vagyok mobilnettel! Egy másik srác van Svédbe, én UK, a többiek otthon! Senkinek sem működik, nem csak nekem... Ugyan ez van velük is! Nem dob reklámot akár mit csinálnak! A helymeghatározás fülön belül amúgy van egy reklámot letiltó opció, ami természetesen nincs bekapcsolva, semmi más beállítást nem találtam erre vonatkozóan (a többiek se). És senkinek nem működik...

[ Szerkesztve ]

(#4217) Gyurma_13 válasza Satariaaa (#4216) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Nem tudom mi lehet nálatok a baj, bár én is emlékszem volt egy olyan időszak amikor nekem sem jött fel a fülecske.
Ha bemész a zöld gombra kattintva a Store-ba ott sem látsz ilyet? :

Bár ha a fül sem jelenik meg, akkor valószínű ezt sem látod.

[ Szerkesztve ]

(#4218) Satariaaa válasza Gyurma_13 (#4217) üzenetére


Satariaaa
tag

Sajnos nincs ilyen sem :(

(#4219) Gyurma_13 válasza Satariaaa (#4218) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Sajnos akkor egyelőre nincs meg ez a lehetőséged, hogy pár extra goldot szerezz.
Azt azért hozzá tenném, hogy nekem 470 órám már benne van, Kronok is, aki írt hozzáloást ehhez, neki meg 600+ óra, és ebből azért kb a felénél nem jött elő a free fülecske, illetve van valami hiba, mert M.O.- n meg nem add semmit csak hibaüzenetet. Úgyhogy lehet hogy bugos, vagy csak a régebben regisztráltaknak jön elő, nem tudom.

Írtad, hogy semmi trükk nem sikerül. Már sajnos megszüntették a kiskapukat, csak a javítós manageres trükk maradt meg. A L4ci féle 50 goldos időugrós nekem nem jött össze, bár ha kétszer próbáltam akkor sokat mondok. De ő is mondja, hogy nem az az egyszerű trükk, hogy csak úgy akárkinek sikerül.

(#4220) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Még valami. Game centerbe be vagy jelentkezve? Ha van apple cuccod akkor be tudsz.
Függhet attól is, hogy van-e az apple ID-d-hoz bankkártya beregisztrálva vagy volt-e már bármi vásárlásod.

Amúgy a VPN azért az működött gondolom?
Ha igen, akkor fogd fel pozitívan, hogy ha jött volna a fülecske sikerült volna a trükk.
Hidd el, már avval is tanultál valamit, hogy nekirugaszkodtál.

(#4221) Simi37 válasza Gyurma_13 (#4220) üzenetére


Simi37
őstag

Ez a VPN cucc, hogy freegold meg ilyenek 2.1ben is megoldható?

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#4222) Gyurma_13 válasza Simi37 (#4221) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

2.1-ben farmolni kell :))
Jó a VPN, de ne számíts nagy aranyessőre, kb. 5-6 jön naponta.
Ha nálad lejön a free fül, akkor működik. De én nem mennék netre ha fent lenne a 2.1 verzió.
Vagy neked úgy is működnek a régi trükkök? Mert már mindenféle javítócsomagot rádküldenek, ha neten vagy.

[ Szerkesztve ]

(#4223) Simi37 válasza Gyurma_13 (#4222) üzenetére


Simi37
őstag

Folyamatosan neten vagyok szóval ha úgy kerül rá, hogy nem írja/mutatja akkor már rajta van...ha rákérdez akkor még nincs...

Nem jön le a free fül de van olyan opció...ellenben ha rá nyomok nem történik semmi...még azt sen írja h nem érhető el reklám meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#4224) Gyurma_13 válasza Simi37 (#4223) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Egy próbát megérhett akkor. Bár ma ugye az is kiderült, hogy nem mindenkinél működik.

(#4225) szmar válasza Simi37 (#4221) üzenetére


szmar
csendes tag

a 2.1-ben még teljesen más reklám-rendszer volt, ott csak akkor jelentek meg reklámok goldért, amikor a reklámozó cégek a fejlesztőknek fizettek közvetlenül . 3.0 körül jött be ez a mostani, de az hogy kinek mennyire sikerül vele aranyat szerzeni nem függ a telepített verziótól (3.0-tól az aktuális verzióig) . Az hogy mennyi reklám van az a ,,túloldalról" van szabályozva. Magyar ip-ről én már hónapok óta nem kaptam semmit, vpn-nel sem igazán megy már, ha szerencsém van ad 2-3 reklámot egy nap. Viszont 2.1 alatt az 50 goldos cuccnak tökéletesen kell működnie, most megnzéztem, nekem a legfrissebb játékverzió alatt tökéletesen megy, iOS 7 van a nem jailbreakelt 4s-emen

Video róla

[ Szerkesztve ]

(#4226) Djuree válasza Gyurma_13 (#4219) üzenetére


Djuree
félisten

nekem elojon ipadon, de háromból egyszer működik csak. amugy nem tudom minek ez az ingyen gold trükk, 80%ig meg lehet csinálni simán, nekem 200valahany oram van benne, mindjárt level 100 vagyok, de nem nagyon van aranyhianyom, sose csaltam semmivel benne. akkor kell ha vki minden kocsit akar, de az meg felesleges, elvész a kihívás, nem kell küzdeni aztan semmiért.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4227) Gyurma_13 válasza Djuree (#4226) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Arra jó, hogy ez nem csalás és nem jár érte bann. 470 óra játék és még mindig van küzdeni való.
Én speciel 69%-nál járok(ezt írja a bal oldalon a fül) úgyhogy van még mit bepótolni. :))

[ Szerkesztve ]

(#4228) Lirion válasza Djuree (#4226) üzenetére


Lirion
addikt

Szerinted az a küzdés, hogy ugyanazt a versenyt (10 körös le mans) futod napi 10x? A versenyek 0 kihívást tartalmaznak, az egy hetes challange-ekben vannak olyan részek, amik izgalmasak és nyújtanak kihívást, azon kívül max a TT helyezésekért lehet küzdeni.

(#4229) l4ci válasza Lirion (#4228) üzenetére


l4ci
senior tag

Azért van néhány verseny, amit akár full tuningos kocsival, akár alap autóval próbálsz meg, nem fog sikerülni elsőre. Én is belefutottam az újrajátszás során 1-2 ilyen kihívásba, amit elsőre nem sikerült megugrani. El kell veszíteni párszor, hogy butuljon az AI, onnantól viszont már nem kihívás. Nem túl intelligens ez az AI rendszer, sem a régi, sem az új verziókban...

(#4230) NNME


NNME
tag

Facebookos információk szerint jön a Nürburgring a játékba a következő update-el (remélhetőleg kiegészítve a Nordschleifevel :D), valamint pénteken dupla fame-et osztanak szóval kilátásban van valami módosítás a fame rendszerrel is, bár ne legyen igazam mert azzal valószínüleg csak szívni fogunk..

(#4231) l4ci válasza NNME (#4230) üzenetére


l4ci
senior tag

Na erre kíváncsi vagyok. Vajon a 2.1-el is működni fog ez a double gold vagy csak a legfrissebb verziókkal? :)

(#4232) Petya25 válasza l4ci (#4231) üzenetére


Petya25
addikt

Én a régi verziókat első netkapcsolat után tiltanám. ;]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4233) l4ci válasza Petya25 (#4232) üzenetére


l4ci
senior tag

Attól még offline lehetne játszani vele továbbra is. Igaz, napi bónusz nem biztos, hogy lenne (bár nem tudom, hogyan van leprogramozva az időellenőrzés, kell-e hozzá a RR3 server, stb.).
Múlt héten egyszer belefutottam egy csúnya hibába, és majdnem odalett a 4 hetes profilom, mert sehogy se akarta elhinni, hogy tényleg vissza lett állítva az idő a jelenbe, állandóan hibákat dobált és nem akarta megadni a napi bónuszt, akárhogyan is töröltem a cachet meg indítottam újra. Aztán pár óra múlva megjavult és újra használható lett. :)

(#4234) Gyurma_13 válasza NNME (#4230) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Jó lenne már egy kis változtatás FAME fronton, mert az elég kiábrándító, hogy még a 250 szinten is vannak olyan versenyek, ahol pár száz F. pontot ad. Az időmérős 200 FAME pontról ne is beszéljünk :(

A Nordschleife meg brutális lenne, kiváncsi vagyok hány nap kellene míg megtanulnám!? :))

(#4235) Lirion válasza l4ci (#4233) üzenetére


Lirion
addikt

Napi bónuszhoz kell net, próbáltam már. :)

(#4236) l4ci válasza Lirion (#4235) üzenetére


l4ci
senior tag

Tudom, ezzel szívtam meg múlt héten! Hogy a sok időállítás után egyszer nem akarta elhinni a játék, hogy a jelenben vagyok! :)
Persze a napi bónuszt sem akarta megadni, így nehéz lett volna farmolni, aztán egyszer csak jó lett... Viszont ha ez a dupla fame működne a régi alatt is, akkor jó sok szintet lehetne lépni hirtelen ott is. Utána csak offline játszanék egy pár hétig, az időt mindig visszaállítva péntekre, sose jönne rá a játék, hogy már rég elmúlt az akció... :D
Persze nagyon kellene figyelni, hogy a wifi mindig ki legyen kapcsolva, mert ha egyszer is felmegy netre, akkor oda az akció. Na már csak pár óra és kiderül, hogy működik-e! :))

[ Szerkesztve ]

(#4237) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az Aston Marting GT3-ra lehet valahogy kedvezményt kapni? Amikor egy autó először elérhető egy adott szériában, akkor szokott rá lenni egyszeri 20%-os kedvezmény, viszont nekem azok a szériák már kész vannak, amiben ez elérhető, így nem adja be ezt a "nyitási" kedvezményt.

Dive ever, work never.

(#4238) Gyurma_13 válasza F-ECT$ (#4237) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Szerintem megéri kivárni a 30-50%-os akciót minden olyan autóra ami goldos és nem akadályoz a haladásban. Főleg, hogy most jön egy új esemény én most nem költenék rá.

[ Szerkesztve ]

(#4239) NNME


NNME
tag

KIVÁLASZTOTT VAGYOK! :D

De köszi nem, nem fogok ~14 ezer Ft-ot költeni aranyra. :D

(#4240) Simi37 válasza NNME (#4239) üzenetére


Simi37
őstag

Nagyon irigyellek! ;] Én még nem voltam kiválasztott. ;]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#4241) l4ci


l4ci
senior tag

Hehe, működik a 200% fame 2.1 alatt is! :D
Mehet a farmolás ezerrel! :))

(#4242) Lirion válasza l4ci (#4241) üzenetére


Lirion
addikt

2.1 alatt elég kevés aranyat ad szintenként, szerintem annyira nem éri meg kihasználni, ha úgyis frissíteni fogod.

(#4243) Gyurma_13 válasza Lirion (#4242) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Én úgy emlékszem, ugyan úgy adta az aranyat a szintek után mint most.

Farmoljatok, így elég jól ad a ferraris 24h-s versenyre

:C

Amúgy elég durva, hogy a 400%-os szorzóval is legalább öt verseny a szintlépés. Ami 18-19 szorzó nélküli versenyt jelent :Y

[ Szerkesztve ]

(#4244) Lirion válasza Gyurma_13 (#4243) üzenetére


Lirion
addikt

2.1-ben szintenként 3 aranyat ad, minden 5. szint után 5-t. Ha most a 2.1-es verzióval lépsz egy csomó szintet, akkor később a most szerzett bónusz szintek után járó extra goldtól elesel. Nem éri meg, tudva, hogy magasabb verziószámnál már akár 30 goldot is kaphatsz egy-egy szintlépés után.

(#4245) Gyurma_13 válasza Lirion (#4244) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Én amikor farmoltam, a rendes táblázat szerint adta az aranyat. A 80. szintől a 240. szintig voltam offline.
Az a verzió volt fent amivel még a fame csúszka jó nagyokat ugrott.

Majd Kronok megmondja melyik volt az, hátha ő jobban emlékszik, ő is avval nyomta akkoriban.

[ Szerkesztve ]

(#4246) l4ci válasza Lirion (#4244) üzenetére


l4ci
senior tag

Ebben igazad van, de én a 2.1 után nem a legújabbra fogok frissíteni, hanem a 2.4-re, ahol már a megemelt fame-gold rendszer van, csak a 2.5-ben rontották le harmadára-negyedére. Szóval minél magasabb szinten fejezem be a 2.1-et, annál több aranyat fogok kapni a 2.4-ben a LeMans futamok után.

Ahogy számolom még mindig kell kb 40 milla az autók full tuningjához, ha ezt a fame duplázót csak arra használom, hogy ezt a mennyiséget Suzukával összefarmoljam, akkor is rengeteg szintet tudok lépni 1-2 hét alatt.

Nyilván nem az aranyszerzésre akarom felhasználni, arra ott az 50 goldos trükk, csupán a szintet akarom egy kicsit feltornázni, hogy később több arany jusson a szintlépésért. Persze lineárisan többet kell majd versenyezni a fame-ért, de szerintem megéri. Kivéve, ha most lejjebb viszik a fame-level arányt, meglátjuk mit kezdenek most ezzel... :)

(#4247) Gyurma_13 válasza l4ci (#4246) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

És ebben a mai pénteki napban benne lehet valahogy ragadni mint Bill Murray a "mormotanap"-ban az "idétlen-időkig"-ben? :D

[ Szerkesztve ]

(#4248) Lirion válasza l4ci (#4246) üzenetére


Lirion
addikt

Ha a vertexet már elérted, esetleg teljesítetted is, van benne valahol középen egy silverstone endurance. 1-2 ügyes levágással lehet futni 38-40 km-et, ami 170k R$-t ad napi+manager duplázással, szal többet, mint suzuka friends bónusszal. Illetve a vertex végén van egy 5 körös silverstone cup is, ami szintén többet fizet, bár nem sokkal. :)

(#4249) l4ci válasza Lirion (#4248) üzenetére


l4ci
senior tag

Köszi, megvan a Vertex és a McLaren P1 is full tuningos már, majd megkeresem ez a pályát, ha ezzel is lehet farmolni az szuper, már kissé unom a Suzukát (is)... :)

Gyurma_13: Úgy tűnik, hogy egy kicsit most leparkolok itt. Újrajátszom a napot vagy 200x... Csak nehogy elfelejtsem visszaállítani az ébresztőórát (és kikapcsolni a netet) másnap reggel... :D

[ Szerkesztve ]

(#4250) Gyurma_13 válasza l4ci (#4249) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Szóval ha offline megyek és ügyelek arra, hogy ne váltson napot az ipad, akkor amíg így teszek végig adja a dupla fame-et? De jó lenne... :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.