Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) rumos14 válasza Sordoran (#5848) üzenetére


rumos14
nagyúr

na ez tűnt fel nekem is, hogy nincs skip, mint végső megoldás :(
meg hogy ha kilépek a versenyből visszarak az az egész széria elejére, vagy mi van? gondolom a program bezárásra ez nem vonatkozik...
van vhol vmi teljes leírás erről?

és hogy véletlenül nem működik a cloud restore... na b+...

[ Szerkesztve ]

(#5852) 485 válasza rumos14 (#5851) üzenetére


485
aktív tag

Offline nyomom, ha látom, h nem jön össze, kiütöm. Így működik.

(#5853) Sordoran válasza .Habi (#5850) üzenetére


Sordoran
addikt

Itt van, bár csak a kommentek érdekesek:
"
i'm stuck completely at stage 35. No contact no off-track no sliding, cup in Porsche short track 16 cars 2 laps. Can not even go through turn 1 without touching anybody. tried everything, even winning without these conditions is difficult on tilt A brakes middle, steering middle, TC on. Any skips offered.

Do not see any issues with my driving: grade A in time trials, car upgraded 14/15.
"

Ezt viszont nem értem, pedig nem vagyok szar angolból, de...:
"
for the guy at stage 35 with the race no contact/no off track/ no skidding
seems to be impossible, so
you can quit, because the Banked Point remains to you, the start all over again..
is true that at the start points are hard to make cause are few points but if you reach again stage 35 you will earn again many points

IS NOT A PROBLEM TO RELOAD ALL OVER AGAIN
"

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5854) cuebler


cuebler
senior tag

aranyos. egyik "random" event: ütközés nélkül, rossz fékekkel nyerj. autocross-t... ütközés nélkül... hát normális??? (ja, 20. event)

Sordoran: pedig eccerű: arra biztatják, hogy hagyja abba és kezdje előlről. a pontjai megmaradnak és igaz, hogy lassabban (mivel alacsonyabb szinten kevesebb pontot kap a versenyekért, gondolom), de ugyanúgy össze tudja kaparni a 300k pontot.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5855) Sordoran válasza cuebler (#5854) üzenetére


Sordoran
addikt

Szóval ha újra kezded, akkor a pontok nem nullázódnak ki? Na akkor ez a skippelés, bár elég ratyi megoldás, de legalább "ingyenes". ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5856) cuebler válasza Sordoran (#5855) üzenetére


cuebler
senior tag

nem tudom, csak fordítottam... szóval ha nem így van, ne nálam tessék reklamálni ;]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5857) cuebler válasza rumos14 (#5851) üzenetére


cuebler
senior tag

ja, amúgy visszarak a széria legeslegelejére "restart you challenge 1" disznó húzás, az biztos :W

bocsi, az előzőt már nem tudtam szerkeszteni

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5858) 485


485
aktív tag

26-osnál melbourne-ben hol lehet a pályát elhagyni?!

(#5859) zozobá válasza 485 (#5858) üzenetére


zozobá
csendes tag

Ezen agyaltam én is :D

(#5860) cuebler válasza 485 (#5858) üzenetére


cuebler
senior tag

ott, ahol a nürburgring-i autocross-on másik autóval ütközni. egyébként kigolyóztam magam challenge-ből, kezdhettem előlről. szerencsére csak a car rooster elejére dobott vissza, a pontjaim viszont tényleg megmaradtak, sőt úgy néz ki, hogy a kigolyózás előtti "könyveletlen" pontjaim is.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5861) 485 válasza cuebler (#5860) üzenetére


485
aktív tag

Akkor ez gyárilag skip? Elég gusztustalan.

(#5862) kgymac válasza 485 (#5861) üzenetére


kgymac
őstag

Igen, ha skip-enként elvesz egy "ticket"-et. Mert ugye abból csak 3 volt induláskor...

(#5863) cuebler válasza 485 (#5861) üzenetére


cuebler
senior tag

a 27. vagy 28. endurance nürburgring müllen***szom challenge-zsel nem bírtam, vagy autónak mentem, vagy korlátnak, egymás után háromszor is :C . a jó hír viszont, hogy a car rooster (nálam is-f és db9) megmaradt, csak éppen a pontozás esett vissza, most gyűröm a challenge 8-t.

kgymac: nem a ticket ment el, abból azóta már négy volt.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5864) NNME


NNME
tag

Ennek az új ticket rendszernek végül mi értelme van? Az elején mutatta, hogy elvett egyet a háromból, de utána nem találkoztam vele és sehol nem mutatja őket.

szerk.: ja jó, most látom, hogy épp meg is válaszoltátok.

[ Szerkesztve ]

(#5865) kgymac válasza cuebler (#5863) üzenetére


kgymac
őstag

Köszi, én eddig még nem skipeltem. Bár kilépéses futam után mintha eltűnne a megelőző futamon nyert pont.
Eddig kétszer fordult elő, hogy eltűnt: 5-7e pont kellett a következő szinthez, majd kilépés után egyből 11-14e a hiány. Mentés visszatöltése után is, bár legalább a kocsi nem sérül.

szerk: Ettől még el-elvehetett skip esetén. Nem lenne feltűnő, ha szintlépéskor is adna egyet.

[ Szerkesztve ]

(#5866) Aladdin


Aladdin
senior tag

Na, ott vagyok a 35-nel, kb 10. alkalommal futok neki, mindig utkozom valakivel. Szuk a palya, na...

(#5867) Aladdin válasza Aladdin (#5866) üzenetére


Aladdin
senior tag

Sikerult korbemenni, otodik lettem...

(#5868) rumos14 válasza kgymac (#5862) üzenetére


rumos14
nagyúr

hú, nem értem. hogy/hol lehet szkippelni, és mi ez a ticket? én semmi ilyet nem látok, igaz, még csak a challenge 8-nál járok.
ha kilépek egy versenyből, akkor visszarak a legelére, megmaradnak a pontjaim, és folytathatom a gyűjtögetést?

(#5869) kgymac válasza rumos14 (#5868) üzenetére


kgymac
őstag

3 ticketet adott indulásnál, ha ráböktél a gombra, akkor elvett egyet. Azóta én nem láttam, bár csak néhány futamot mentem (23 futam, a 3. szint előtt, újra 5e ponttal)

(#5870) Buster17


Buster17
addikt

Ezzel az a céljuk hogy ne tudjanak butítani.

Amúgy nektek hány km-t kellet menni endurencen?

Elsőre sikerült 9.6km volt a minimum.

[ Szerkesztve ]

(#5871) cuebler


cuebler
senior tag

na jó, 150000 pontot összekapartam, holnapra is kell hagyni valamit :)) érdekes (sőt megkockáztatom: tetszik) az új struktúra, nem lepődnék meg, ha többször is találkoznánk vele :C

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5872) lalikaone válasza Buster17 (#5870) üzenetére


lalikaone
csendes tag

nekem 20 feletti challenge utan meg egyenlore tetszik ez a lebonyolitas, tetszik ha tud egy jatek valami ujat mutatni. izgalmas. csak gyozzem penzzel, golddal a kozvetlen egymas utan 4 limitalt eventet.. es amugy ha a kesobbiekben olyan autok lesznek amik meg nincsenek meg, es tuningolok rajtuk, akkor azok rajtamaradnak vagy megvetelnel megint 0-as auto lesz?

(#5873) kgymac válasza Buster17 (#5870) üzenetére


kgymac
őstag

9.5, elsőre sikerült, de easy-ről hard lett a nehézség. Szintlépés (4) után újra easy, de ez nem látszik, most hatodszorra próbálom a 31-et, de mindig belém jön valamelyik bot.

(#5874) kgymac válasza rumos14 (#5868) üzenetére


kgymac
őstag

Időközben nekem is 4 ticketem lett, a 35. futamnál kellett abbahagynom. Az újrakezdés elvesz 1 ticketet, de úgy néz ki, ad (minden második?) szintlépésnél egyet.

szerk: Az újrakezdésnél az első futamra a 4. szintes autókat adta (porsche 911 gt3, lambo gallardo gt3)

[ Szerkesztve ]

(#5875) Mezcal


Mezcal
addikt

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5876) l4ci


l4ci
senior tag

Az új frissítésekhez: nem rossz ez a rendszer, de egyben szivatós is, nem tudom meddig tudok eljutni majd, de egyelőre a 4. szint elején hagytam abba, mert már éjfél lett mire eljutottam idáig (egy nagyszervíz is benne volt). Mondjuk az mókás, hogy reklámokkal lehet csökkenteni a szerzív időt, sőt két reklámmal gyakorlatilag skippelni lehet a 2-3 órás várakozási időt. Tudom, hogy ez nem mindenkinek öröm, de én tegnap este/éjjel fél óra után már inkább abbahagytam a reklámok nézegetését, mert még mindig dobta és dobta és nem akarta abbahagyni. Legalább 70-80 arany jött így, ha nem több, nem tudom, mert 50 után már nem számoltam... Ja igen, VPN és USA a kulcsszó. Igaz, volt benne egy-két játék restart, de akkor is furcsa, hogy nem akarta abbahagyni a reklámokat, eddig 20-30 után mindig megállt. Ami nekem még feltűnt az új frissítésnél, hogy a TSM ellenfelek durván erősödtek! Főleg, amikor vissza akarok vágni egy küldetésnél, még Elmination-nél is oda kellett figyelnem, hogy ne rontsam el a kanyarokat, ne csússzak meg, mert egyenesben ugyanolyan gyorsak már az ellenfelek, mint én. Olyan az egész, mintha az első ugyanolyan erős autóval lenne, csak kb full assist lenne rajta, mert csak a kanyarokban tudok rajtuk hozni.

(#5877) lalikaone válasza l4ci (#5876) üzenetére


lalikaone
csendes tag

szinten, 3 nap alatt kb 800 jott ossze, de nem volt mar turelmem tovabb.. de muszaj volt, 3 goldom volt a vpn es a limitalt event elott.

(#5878) Buster17 válasza l4ci (#5876) üzenetére


Buster17
addikt

Hogy is van ez a VPN? :)

(#5879) Pompi válasza Buster17 (#5878) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

[link]

Feel Good Inc.

(#5880) l4ci válasza Buster17 (#5878) üzenetére


l4ci
senior tag

Esetleg még kipróbálásra ott van az alagútmaci (TunnelBear), de ez csak 500 MB-ot ad ingyen havonta, a többi fizetős. USA-val ez sztem elfogy 2-3 nap alatt a mostani ütemben. De ott van még az OpenVPN, ehhez viszont kellenek profilok, az OVPN Finder alkalmazással lehet hozzá keresni ingyenes profilokat, de ez mivel ingyenes, limitált, az első indítás után csak bizonyos számú és random országokat hoz fel, nem biztos, hogy éppen lesz benne működő USA profil, viszont a fizetős változata sem több, mint 2 Euró, és ott lehet szűrni országra, sebességre, stb. Ennyit simán megér napi 100 arany... :)

(#5881) rumos14 válasza Pompi (#5879) üzenetére


rumos14
nagyúr

kipróbáltam a supervpnt-, usa-ra állítva volt 5 reklám, aztán eltűnt a free gold ikon, és nem is jön vissza. supervpn ki-bekapcs, játék kilő, újraindít nem változtat, nincs free gold :F

(#5882) .Habi válasza rumos14 (#5881) üzenetére


.Habi
csendes tag

Én úgy állnék hozzá, hogy 5 is több a semminél.
Nagyon hektikusan működik. Egyik nap csak ~10 gold jön össze, máskor több száz. Én sem tudom mi befolyásolja. Hétvége jó volt, talán a black friday miatt, tegnap csak 10 jött össze. Bár nem is nagyon erőltettem, inkább az eventet toltam. Holnap lehet jobb lesz. Lehet.

(#5883) rumos14 válasza .Habi (#5882) üzenetére


rumos14
nagyúr

persze, örülök neki. próbálkozom vele még.

(#5884) Buster17 válasza Pompi (#5879) üzenetére


Buster17
addikt

Köszi. Nem is vettem észre hogy jött akkor rá válasz. :)

(#5885) 485


485
aktív tag

na, 35-ösnél vagyok. jópofa volt, vesztettem és kiírta, hogy fejlesszek az autómon. full upgrade-el mentem, még a lengéscsillapító is rajta van. viszont, skippet én nem látok, hogyan lehet átugrani? vagy előbb a retryket kell elfogyasztani?

(#5886) l4ci válasza rumos14 (#5881) üzenetére


l4ci
senior tag

Én most vettem meg az OVPN Finder Pro-t, 574 Ft volt de legalább tudok szűrni országokra, sebességre, sávszélességre. Ha USA keveset ad, akkor lehet próbálni a többit: Nagy-Britannia, Németország, Japán, Szingapúr, Malajzia. Ja és az időzónát átállítottad arra az országra ahova mentél? Én tegnap este 11 után kezdtem nyomkodni. Aztán toltam még pár event-et, majd amikor elküldtem szervízelni az autót, akkor éjféltől fél 1-ig csak reklámokat néztem, de fáradt voltam, meg amúgy is reggel fél 6-kor kelek és vezetni kell 1 órát melóba, szóval aludni kellett egy kicsit... :)

(#5887) Curka


Curka
csendes tag

Üdv! csak egy kérdés 31. dubai autodrome 2 kör nem lehet ütközni ezt hogy a francba lehet megcsinálni? full tuning mind a két verda és még ütközéssel sincs esélyem nyerni nem hogy nélküle. van valami trükk?

(#5888) .Habi válasza l4ci (#5886) üzenetére


.Habi
csendes tag

Én nem állítottam soha időzónát, de úgy is adta órákon át a reklámokat.

(#5889) Petya25 válasza .Habi (#5888) üzenetére


Petya25
addikt

Nekem sem kell soha időt állítani.
Az még abban az időben volt szokásom amikor a szervizt meg lehetett vele oldani offline. :DDD

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5890) 485 válasza 485 (#5885) üzenetére


485
aktív tag

elhasználtam a 3 retryt a 35ösnél, utána end és visszarakott az elejére. na ez az első challange amit hagyok a fa....ba.
mi a kurva anyjából gondolja, hogy ha újra kezdem, akkor már megtudom csinálni a lehetetlen 35ös pályát? nem értem. skip továbbra sincs. ezt most hogy?????????!!!!!!!!!!

(#5891) Curka


Curka
csendes tag

Engem most a 34 szopat

(#5892) cuebler válasza 485 (#5890) üzenetére


cuebler
senior tag

nem mind1? ha eléred a 300k pontot, megkapod az autót. nem kell végigcsinálni 50. vagy 75. challenge-ig, csak össze kell szedni a pontszámot :))

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5893) mcdennis


mcdennis
tag

nálam mért van hogy nem tudok reklàmot nézni mert nincs elérhető reklám?

(#5894) Gyurma_13 válasza mcdennis (#5893) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Szia,
A jobb felső sarokban sosem jelent még meg az a kis lenyíló fülecske a FREE felirattal?

(#5895) kgymac válasza cuebler (#5892) üzenetére


kgymac
őstag

Ami a vége felé egyre nehezebb lesz. Nekem az első kör 35-ig tartott, a második már csak a 20-ig, a 21-ben bosst megközelíteni sem tudtam (30-50m kellett volna még). Most 3. körben a 16-nál tartok, 4 ticketem maradt.
Tényleg, kért már valakitől ticketért pénzt (goldot) ?

(#5896) cuebler válasza kgymac (#5895) üzenetére


cuebler
senior tag

én a negyedik ticketet használtam el és van még öt (talán szintlépésenként ad egyet). fizetnem nem kellett. elsőre 27., másodikra 28. harmadikra lusta voltam tovább erőlködni (266k pontnál járok), inkább újrakezdtem. holnapra szerintem begurítom a garázsba a vulcan-t. any questions? :)

amúgy ez az új challenge-rendszer tetszetős. elővesznek/újrahasznosítanak olyan "egybajnokságos" autókat, mint pl. a spada codatronica. szerintem ez határozottan jó dolog...

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5897) mcdennis válasza Gyurma_13 (#5894) üzenetére


mcdennis
tag

de csak azt írja ki, hogy nincs elérhető reklám.

(#5898) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Van olyan akinek sikerült a 35-ös?

Feel Good Inc.

(#5899) Pepi6 válasza Pompi (#5898) üzenetére


Pepi6
tag

Nincs szerintem...én már vagy 10x megpróbáltam, de lehetetlennek tűnik. Ha óvatosan megyek esélytelen az első hely. Ha agresszív akkor meg jön a kocc...

(#5900) Aladdin válasza Pompi (#5898) üzenetére


Aladdin
senior tag

En megcsinaltam. Kb. 50-60-szor futottam neki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.