Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) 485 válasza Pompi (#5696) üzenetére


485
aktív tag

igen, nekem is hasonlóan lett meg, annyi különbséggel, hogy a gumi 3/3. :((

(#5702) Sordoran


Sordoran
addikt

Stage 05

Goal 1: Cup - Indianapolis 1 kör - Nyerj
Goal 2: Speed snap/Elimination/Autocross - Nyerd meg az egyiket
Goal 3: Cup - Mazda Raceway 4 kör - Érj el 141 km/h-ás átlagsebességet és legyél első bármely kör végére
Goal 4: Cup - Indianapolis 1 kör - Nyerj drag stílusban
Goal 5: Cup - Mazda Raceway 4 kör - Legyél első, vagy segíts Ahmed-nak, hogy második legyen

Jutalom: 10 arany

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5703) Aladdin


Aladdin
senior tag

Azert a mostani versenyben ez a 3/3 es az 5/4 messze kimeriti az etikatlansag fogalmat, szerintem. Kenyszeritenek a fejlesztesre? Mert ha bena vagyok, es nem tudok nyerni, csak aranyos fejlesztessel, akkor ez van. Node egy olyan verseny, ahol emberi tenyezo nelkul indulnak az autok? Hat mire fol? Legyen akkor egy hagyomanyos drag futam, h mondjuk tenyleg csak akkor nyered meg, ha kurva gyorsan sikerul megcsinalni a rajtot. Sikeruljon mondjuk az otodikre, vagy a tizedikre, de legalabb legyen meg az esely, h ha gyors vagyok, nyerhetek. Beletoltam en is asszem 4 goldos fejlesztest, meg penzest is, talan 18-on all az auto, de kurvara nem vagyok boldog... Remelem ez nem valami uj tendencia kezdete.

(#5704) DigitXT válasza Aladdin (#5703) üzenetére


DigitXT
félisten

Dehogynem... Bár, mondhatjuk, hogy folyamatos.:F
(A "money game" VS. "skill game" esete ugyebár...)

Ahogy annak idején a PR feltételek bevezetésénél is:
addig akármilyen autóval indulhattál, max. nehéz volt.
Nem is tuningolt senki sokat feleslegesen. Nosza!:O

(#5705) kgymac válasza DigitXT (#5704) üzenetére


kgymac
őstag

Annyira talán nem etikátlan, hiszen a korábbi eventek esetén nem volt havonta 100-140 gold megszerezhető. Ebből illene kijönni az "extra" fejlesztési kötelezettségnek.
Az megint más kérdés, hogy ha megkapja valaki a végén az autót, a két széria esetében max 4-6 aranyat fog csak nyerni, ha már eddig is teljes volt korábban mindkét szériája. Valamint legalább ne az egyik leggyengébb kocsi lenne a szériájában, ha már goldért van és a tuning sem olcsó. Bár aki majd megvenni kényszerül, az legalább kihagyhatja a goldos fejlesztéseket ...

Mellesleg van "akció" is, 16 helyett 32 gold. A lányomnak kellett kétszer is, másképpen nem jött volna össze a kötelező tuning...

(#5706) Lirion válasza kgymac (#5705) üzenetére


Lirion
addikt

Nézőpont kérdése. Ha azt nézzük, hogy a 2.0 előtt nem volt kötelező tuning és minden autót meg tudtál venni valós fizetés nélkül, akkor igenis etikátlan, hogy kényszerítenek. Viszont azóta eltelt sok idő és a rendes szériákban is kötelező sok esetben a goldos tuning, ehhez képest pedig ez a sorozat csak simán követi a trendet. Én etikátlan helyett inkább az undorító szót használnám...

Amúgy miért írtok off-ban? Nem bírom megérteni, mikor a játékhoz kapcsolódó témázgatást itt offba rakjátok. :)

(#5707) lalikaone


lalikaone
csendes tag

egyebkent valakinek van infoja hogy a kovetkezo limitalt event kb mikor lesz?

(#5708) Pompi válasza lalikaone (#5707) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

6 hetente szokott lenni kb.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#5709) BikaGT


BikaGT
tag

Én olyan 100 aranyat költöttem a corvettre, igaz nem számoltam. Szerencsére volt miből. Többet nem áll szándékomban. Nincs is problémám a gyorsulásos versenyekkel. Még mindig olcsóbb lesz így, mint ha később megvenném. Az elv viszont tényleg kiborító. Nem is illetném jelzővel, hogy milyen az, hogy egyszerűen semmi pénz és/vagy gold nem elég. Még soha nem sikerült kétmilliónál és kb. 450 goldnál többet összegyűjtenem, mivel ahhoz, hogy tovább tudjak lépni folyamatosan kell beleölni az autókba mindent. És egy idő után így is alig tudsz haladni előrébb farmolás nélkül...phfff.

(#5710) delon


delon
tag

Sziasztok

A corvett 69 stingray 427-et csak 150 aranyért tudom megvenni?
máshogy nem lehet hozzájutni? a kocsit betették utólag a PRO/AM küldetésbe és így nem 100%-os a küldetés.
a stingray evolution-t ha végigviszem nem nyerem meg ezt is a z51 el együtt?
valahogy nagyon nehezen adok ki egy ilyen autóért 150 goldot

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#5711) Kronok válasza delon (#5710) üzenetére


Kronok
aktív tag

vagy vársz amig akciós lesz de az nem mostanában lesz, vagy kénytelen leszel megvenni, ha csak még nem kezdtél neki a PRO/AM szériának és feldobja 20% akciósan, a mostani 7 napos alatt csak a Z51 lesz megnyerhető

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5712) Petya25


Petya25
addikt

A 6. nap nem valami húzós, javítás nélkül 20 perc alatt letudható.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5713) 485


485
aktív tag

meddig lesz a játék frissítve? nincs valami infó?

(#5714) DigitXT válasza 485 (#5713) üzenetére


DigitXT
félisten

Amíg le tudnak húzni havi 5-10K-t a játékosoktól, addig biztosan.:DDD

(#5715) Sordoran


Sordoran
addikt

Stage 06

Goal 1: Cup - Melbourne 3 kör - Nyerj
Goal 2: Hunter/Elimination/Endurance - Nyerd meg az egyiket
Goal 3: Cup - Mount Panorama 4 kör - Maradj az első helyen 10 másodpercig vagy érj célbe legalább 176 km/h-ás átlagsebességgel
Goal 4: Speed snap/Autocross/Speed record - Nyerd meg az egyiket
Goal 5: Cup - Mount Panorama(4 kör)/Melbourne(7 kör)/Suzuka Circuit(4 kör) - Nyerd meg az egyiket, ütközés és pálya elhagyás nélkül

Jutalom: 10.000 $ + 5 arany

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5716) 485 válasza Sordoran (#5715) üzenetére


485
aktív tag

6/4-nél 178 átlaggal értem be, és nem fogadta el, nyerni is kell? végül is mindegy, most szerviz után első voltam 10 másodpercig.

(#5717) Fez69


Fez69
csendes tag

Nem értem miért kell állandóan nyafogni az árak miatt. Eddig kb 10000 forintot toltam bele, ami a három éve tartó folyamatos játékélményért cserébe nagyon megéri. Ki gondolja komolyan, hogy a programozók, a marketingesek, a grafikusok ingyen dolgoznak, a gyárak ingyen adják a licenszet, stb, stb? Ez tipikusan nem az a játék, amit eszetlenül, minél hamarabb végig kellene tolni. Remélem még frissítik pár évig. Időjárás, DTM, box, grid girls, Hungaroring, stb, stb... : )

(#5718) 485


485
aktív tag

Hungaroring jöhetne, Nordschleife jöhetne, szélárnyék minden kocsinál jöhetne...

(#5719) Pompi válasza Fez69 (#5717) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Azért mert a 10000 forintoddal sehol nem vagy. 1000 gold 27000 (!!!) forint amivel kb. semmire nem mész.
Szóval ezért a nyafogás. Mert iszonyat aránytalan az egész. És nem, nem csak nekünk csóró magyaroknak. Amikor a világ minden tájáról ez a vélemény, akkor azért tényleg lehet benne valami.
Ezerszer csámcsogtunk már rajta. Ez ilyen. Ettől függetlenül itt vagyunk és játszunk. Csak ettől függetlenül ez így szar. Majd mikor rájössz, hogy 10 ezer forintból semmire nem mentél vele, sőt, ennek a háromszorosából sem, akkor talán rájössz. Vagy nem.

Feel Good Inc.

(#5720) #40359168 válasza 485 (#5718) üzenetére


#40359168
törölt tag

Én pár autómárkát hiányolok, pl. Honda, Subaru, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Citroën jöhetne, de a BMW-ket is frissíthetnék M4-gyel, i8-cal, meg jó lenne, ha nem csak amcsi pár évtizedes legendák jönnének, hanem európaiak is. :K

(#5721) DigitXT válasza Fez69 (#5717) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem már 100K fölött van benne, és lószarra nem elég: csak ennyi a probléma.
Nem hiszem, hogy ENNYIT megért, de majd te is rájössz, amikor arculcsapnak a
sokszáz goldos autókkal, meg pl. a 195 goldos, de kötelező tuninggal. Just wait!
Amúgy kiváló játék, az se baj, ha néha fizeteni kell, de százezreket? Nooormális?

(#5722) Petya25 válasza 485 (#5718) üzenetére


Petya25
addikt

Na ezek tényleg jók lennének,

Azt kifigyeltétek már, hogy a játékban töltött idő az nem az össz verseny idő?
Ez a full idő amíg a játék nyitva van. Az én friends listámon én vagyok az élen 39 nappal, de ez kamu, folyamatosan megy az idő. Nekem sokat van nyitva csak a reklámok miatt.
Ha azt nyomkodja az ember, az kicsit olcsóbb mint becsengetni a lét.

DigitXT
100k húha, én kb 30k-t "kerestem" 2 hét alatt...

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5723) Fez69 válasza Pompi (#5719) üzenetére


Fez69
csendes tag

A megjelenés hetében telepítettem. A szériákat csak 75%-ig tolom. Nem kellenek a goldos autók, se a goldos tuning. Ezzel a játékkal mégis sokkal többet és jobban szórakoztam, mint az összes többivel együttvéve, pedig még a Microprose féle F1-gyel kezdtem több, mint 20 éve a szimulátorozást: )

(#5724) Pompi válasza Fez69 (#5723) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

És? Most ezt a hozzászólást nem tudom hova tenni, értelmezni az előzmények fényében.
Ha jól értettem eddig nem az volt a téma, hogy ki mikortól játszik és mennyire élvezi.

Btw én is a megjelenese óta játszok vele, van benne 571 órám. Ettől függetlenül tartom magam ahhoz amit írtam.

Az tök jó amúgy, hogy neked nem kellenek a goldos autók meg a goldos tuningok, csak majd talán rájössz, hogy ez csak egy darabig tartható így. Aztán majd megállsz.

De mind1, én nem vitatkozni akarok, csak próbálom megértetni veled, hogy miért nyafogunk, miért nyafog az egész RR3 közösség világszerte. Ha nem fog menni, akkor sem esem majd kétségbe.

Feel Good Inc.

(#5725) Lirion válasza Fez69 (#5723) üzenetére


Lirion
addikt

Ha havi 3500 ft-t áldoznál rá (ennyibe kerül 1 havi wow...), akkor se lenne elég aranyad arra, hogy minden versenyt teljesíthess. Mindenki tudja, hogy lehet e nélkül is élvezni a játékot, a baj az, hogy nincs értéke a rá költött pénznek.

(#5726) Mezcal válasza Fez69 (#5717) üzenetére


Mezcal
addikt

10 000 Ft pàr száz goldért röhej, ez lehúzàs a javából. 7 000 Ft- ért vettem Gran Turismo 6-ot, azért álljon már meg a menet!
Az ilyen ocsmányságok miatt tettem fel a módosított doc filet. Igen, amennyiben normális árakról lenne szó, én sem sajnálnám rá a pénzt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5728) DigitXT válasza Petya25 (#5722) üzenetére


DigitXT
félisten

Én meg most buktam 30 goldot, mert tegnap végig nem léptem be.
Amúgy az, hogy napi 40-50 goldot összeszedsz, reklámokból, csak
nálad működik: másnak ha napi 1-2 jön össze ebből már örülhet.:U

Egyébként 110.299... Ebből a 27K-s pakk érte meg legjobban, mert
1500+ goldot adtak érte éppen akcióban. (Rögtön rám írtál prviben,
hogy hogyan lett hirtelen ennyivel több goldom nálad a statban.:DDD)

Egyébként már írtam, hogy NÉHA 1-2K ráköltése az kb. fel se tűnik,
mégis összejön belőle simán mondjuk havi 5K. Szerencsére(?) ott
tartok, hogy nyilvánvalóan értelmetlen összegek kellenek a további
játékhoz... Amúgy ez a válasz Fez69 kirohanására is: NINCS TÖBB
VERSENY. Mindent megnyertem amit lehet: amit nem, ahhoz sajna
többszáz(!) gold kellene. Vagy egy autó, vagy egy tuning miatt: nos,
ez az az aránytalanság, amit Lirion is kritizál (havidíj). Teljes joggal.

(#5729) rumos14 válasza Fez69 (#5717) üzenetére


rumos14
nagyúr

már így is lassan 3 giga a játék...

(#5730) Sordoran


Sordoran
addikt

Stage 07

Goal 1: Cup - Mazda Raceway 2 kör - Nyerj
Goal 2: Autocross/Elimination/Speed snap - Nyerd meg az egyiket
Goal 3: Cup - Mazda Raceway 6 kör - Segíts Ahmed-nek, hogy legalább 3. legyen, és érj el 138 km/h-ás átlagsebességet
Goal 4: Cup - Mazda Raceway 6 kör - Segíts Ahmed-nek, hogy első legyen, de közben egyik köröd se legyen 2 percnél lassabb
Goal 5: Cup - Mazda Raceway 1 kör - Fordított irányba érj előbb körbe, mint Magnus
Goal 6: Cup - Indianapolis 6 kör - Végezz Ahmed-el együtt az első két helyen

Jutalom: 15 arany + Chevrolet Corvette Stingray Z51

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5731) Petya25 válasza Sordoran (#5730) üzenetére


Petya25
addikt

Nem volt nehéz, csak a fordított menetnek kellett többször nekifutni.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5732) lalikaone válasza Mezcal (#5726) üzenetére


lalikaone
csendes tag

modositott doc? kellene gold nekem valamilyen uton, hogy ne tiltson le a jatek erte, es valodi penz nelkul, mert aranytalan. reklamok is max 2/nap, azzal se vagyok elorebb.. off(szoktam appokra valodi penzt kiadni, ha megeri, de itt ez nem igazan jellemzo)

(#5733) kgymac válasza Petya25 (#5731) üzenetére


kgymac
őstag

Nekem az utolsó kettő teljesen leharcolt autóval is sikerült :)
Az utolsó futamban Magnus nem tudott elhúzni a célegyenesben (kb. 50-60m előnye volt, végig),
ennyit arról, hogy butításkor csak a kanyarokban lassulnak a botok...

A lányomnál szerviz is kellett ezekhez a futamokhoz (naná, kisebb PR-re), de végül neki is meglett a stingray.

(#5734) 485 válasza Fez69 (#5723) üzenetére


485
aktív tag

Én Test Drive-al és Street Road-dal kezdtem 87 körül, napi több órát elpöcsöltem velük, pedig a Td 400 kilobyte volt, nem 3giga :)

(#5735) DigitXT válasza 485 (#5734) üzenetére


DigitXT
félisten

Egyébként azt én is költői túlzásnak érzem, hogy ezzel a játékkal
több játékórát lehetett eltölteni / nagyobb élvezettel, mint az elmúlt
20 év teljes termésével együttvéve. (Lehet, hogy csak nagyot akart
mondani, hogy ő már 30+, s akik itt "nyafognak", hogy 110K kicsit
túlzás a semmiért, azok azt sem tudják, mi fán terem a C64 LOL.)

Pedig dehogynem! Qrvajó játék! De NAGYON profitorientált. Ja hát,
ha nem kellenek a goldos autók meg a 100% => képes ugyanazon
béna versenyeket újra, és újra lefutni: valóban végtelen szórakozás!

Csak egy példa: McLaren F1 GTR, most jött új autóként: 750 gold.
A másik mekit meg lehetett nyerni a kihívásban. Ezt nem. Viszont
ha elkezded a szériát, akkor amikor feloldod, 20% kedvezménnyel
vihető: úgy csak 600 gold, már-már megéri.;] "Csak" farmolni kell.
Pénzben viszont: elmennek a jó édes anyukájukba a fejlesztők.:K

Ui: mobilon én is messze a legtöbb időt ezzel a játékkal töltöttem.
És szerintem is nagyon szórakoztató! DE amikor 1-2 goldból lesz
10-20 gold, majd 10-20-ból lesz 100-200 az szánalmas. Nem vicc:
mennél tovább, kéne a PR feltételhez tuning, és akkor 100+ gold?
Darabja... ebből kellene 5-10 db fejlesztés, hogy kivigyed. Röhej...
(Mármint azt az egy szériát: hány ilyen "apróság" van a játékban.)

Lehet azt mondani, hogy csinálsz mást. JÓ! És ha elfogy a más?
Lehet mondani, hogy gyűjtögetsz, és majd szép lassan összejön.
Ha arányosabb lenne, akkor még igaz is lehetne. De nem az...:O
(Jó, a szerencsésebbek 2 hét alatt összegyűjtik az F1 GTR árát.)

(#5736) SkyLaci válasza lalikaone (#5732) üzenetére


SkyLaci
őstag

luckypatcher...

(#5737) Fez69


Fez69
csendes tag

Látom, jó, magyar szokás szerint, sokan provokációnak vesznek egy véleményüktől eltérő fórum hozzászólást. Pedig ilyesmiről szó sincs. Béke!

Egyszerűen csak az van, hogy 400 óra játékidővel 50%-ig jutottam el, csaknem 3 év alatt. Van tehát még bőven játékidőm hátra. Ingyen is eddig jutottam volna kb., csak egy-két kihívásnál kellett fizetnem pénzt időhiány és a tabletem állagának megóvása érdekében (pl. Porsche LMP 2014, Ferrari F14T).
Egyszer se csaltam, nem állítottam időt, nem használtam ki arany termelő bugokat. Hetente egyszer megyek kb egy 7 körös Le Mans-t. Ez az összes farmolás.

Van némi fogalmam a szimulátorokról és a mögöttük lévő munkáról. Sok autót készítettem az SCGT-hez (pl Gyorsasági OB mod 2002), tagja voltam az FIA GT 1997 modot készítő nemzetközi csapatnak (F1C, GTR2), készítettem autókat a SimBim teamnek még a GTR előtt. Stb. Ma már nem foglalkozom ilyesmivel, csak a RR3-t tolom.

A fejlesztőknek és a kiadónak meg nyilván nem érdeke, hogy normális keretek között kijátszható legyen a program ezért árazzák abnormálisan túl. Az egyik állandó karaktert meg Ahmednek hívják, ami szintén sokat elárul a marketing stratégiáról. Ezzel együtt odafigyelnek a felhasználókra. Írtam nekik például, hogy a P1 GTR megnyerése után nem lehet vele versenyezni a High Tech Legends-ben, ha nincs meg a Renault. Kijavították. (Nem valószínű, hogy csak az én panaszom miatt.)

Persze a Mount Everestet is megmásszák kellően elhivatott emberek...

(#5738) cuebler válasza Fez69 (#5737) üzenetére


cuebler
senior tag

scgt. imádtam :C még néha most is előszedegetem, nagyon jól konfigurálható és moddolható játék volt, rengeteg sikerélményt hozott nekem is. Písz! :R

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5739) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Néhán hónap kihagyás után új telefonra telepítettem és bemásoltam a régi doc könyvtárat a sok arannyal és 22 db autóval, mentéseimmel. Tegnap még tudtam játszani, az autóim, mentéseim megmaradtak, viszont az pénzem eltünt. Ma meg már a játék sem indult el. Gondolom frissítettek és így kiszűrik a buherált játékot... Van valami módszer rá, hogy folytatni rudjam a félbehagyott játékot és visszakapjam a többmillió aranyat?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5740) cuebler válasza petymeg (#5739) üzenetére


cuebler
senior tag

berakod régebbi verzió (3.4.1, mondjuk) alá, mész pár versenyt és utána frissítesz 3.7.0-ra. nekem így sikerült.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5741) Lirion válasza Fez69 (#5737) üzenetére


Lirion
addikt

Néhány statisztika a játék 3.6-os verziójából (124 autóval)

Összes R$ autó: R$ 38.856.495 ( 31.085.196 R$ 20% kedvezménnyel)
Összes gold autó: 22.100 gold (17.680 gold 20% kedvezménnyel)

Ha feltételezzük, hogy minden eseménysorozatban részt vett valaki és az összes így megszerezhető autót ingyen kapta:
R$ 27.421.436
Gold 7.642

A szükséges upgrade-k arany ára: 8.914 gold
Összesen tehát minimum 16.556 gold kell

A szériákból megszerezhető gold: 4365
Az eseménysorozatokból: 1920
Achievements-ekért megszerezhető gold: max. 700
Összesen 6.985 gold, marad 9.571, amit vagy szintlépésekkel vagy fizetéssel kell megvenni.

Szintlépésekkel:
Kb. 275-300 szint szükséges ehhez a gold mennyiséghez, ami agent nélkül kb. 1660 óra játékidőt jelent a jobb fame/min versenyeket farmolva. Napi fél óra játékkal ez kb. 9 év (lenne, de az állandó frissítések miatt nyilván ez ilyen formában elérhetetlen napi fél órával). 10 körös le mans az agenttel kb. 2.5-3szor ennyit ad, tehát csak ott körözve napi 1 le manssal 3 évig kell farmolni az aranyat. :)

Fizetéssel:
A legjobb $/gold árat nézve 969,89 $-t kellene kicsengetni, ami napi árfolyamon 283.000 ft.

Vegyesen:
kb. 200-as szintig eljutva 4500 gold jár a szintlépésekért, a maradék 5000 gold ára 500 dollár, még mindig 145.000 ft.

Utóbbi esetben a megjelenéstől számítva havi kb. 4000 ft-ért megvalósítható a 100%, napi 1-1.5 óra játékidővel ennél kevesebb pénzért is. Nem horror ár, de ezért a pénzért éppen csak a minimálisan szükséges goldot kapod meg, ami a 100%-hoz elég, saját festésre, optikai és a szükségesen túli tuningokra ebből nem futja.

Azonban egy új játékosnak nem érhető el nagyon sok autó ingyen a limitált eseményekkel, ami összességében még plusz 8-10k goldot jelent, ami vegyes számolással együtt is minimum havi 10k huf vagy kb. 380-400k egy összegben. Ennyi pénzért valódi autót lehet venni és nem is bontószökevényt, hanem viszonylag kultúrált, bár idős autót.

(#5742) cuebler válasza Lirion (#5741) üzenetére


cuebler
senior tag

nana: bmw316i bármikor...

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5743) DigitXT válasza Lirion (#5741) üzenetére


DigitXT
félisten

A statisztika tök jó, a hozzászólásod hasznos, az utolsó bekezdés viszont
lükeség, mert semmi köze az akármire költött összegnek ahhoz, hogy egy
autót mennyiből lehet megvenni. Ahogy a 100K-s FFB kormány híreknél is
sok lüke jön azzal, hogy ennyiből vesz egy Ladát csapatni a susnyásban...

Ui: én megértem Fez69 álláspontját, hogy alig játszik vele - jól tudja, hogy
soha nem lesz vége: ha neki így jó... Nade nyafogásnak titulálni mikor az
őhozzá hasonlóan felnőtt emberek az aránytalan árazásról beszélgetnek,
nettó provokáció. (Ettől persze béke van, meg nagyon szép, hogy szimes
szakiról van szó. Csak hát ennek semmi köze az aktuális témázáshoz.:DDD)

Amúgy jobb lenne, ha tényleg prémium tartalmakért kellene fizetni. Ilyen
szempontból a goldos autó végülis...* Optikai tuning megint lehetNE az:
a legutóbbi "életemben" (amiben 90K van "csak"), nem költöttem ilyenre,
és tuti nem is fogok. Sok-e a 90K? Attól függ: a motorom pl. 8-10x annyi
pénzt benyelt 2 év alatt. Pedig csak 340K-ért vettem: olcsó húsnak ugye.

De a PR feltételek, s a semmit nem érő, csak ahhoz szükséges 100-200
goldba kerülő tuningok nem prémium tartalmak, csak épp pénznyelők...
Egy 200 goldos autó hozzáad a játékhoz, egy 200 goldos tuning nem.:(((

*: nem kell: nem kell. Érthető. Nem kötelező megvenni+100%-ra játszani.

(#5744) petymeg válasza cuebler (#5740) üzenetére


petymeg
addikt

A 3.4.1-t telepítettem, megvan a pénz, a sok kocsi meg a mentések is csak arra meg ilyet mutat, ha kezdeném a versenyt

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5745) Mezcal válasza petymeg (#5744) üzenetére


Mezcal
addikt

Tiltva vagy csalás miatt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5746) cuebler válasza Mezcal (#5745) üzenetére


cuebler
senior tag

lépj ki oszt' játssz guest-ként. egy hét múlva próbálj meg belépni, előtte biztonsági mentés a doc mappáról...

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5747) #40359168 válasza kgymac (#5733) üzenetére


#40359168
törölt tag

Én a visszafelé körnél elakadtam, rápróbáltam csomószor, de esélyem nincs, pedig rongyolok rendesen végig megcsúszás nélkül. Aranyam van összesen 14, hátralévő idő 3 óra, ja és akárhányszor veszítek vagy adom fel, nem butul semmit az ellenfél, elmehetnek ám a búsba. :(((

(#5748) Pepi6 válasza #40359168 (#5747) üzenetére


Pepi6
tag

hát nem mondom, hogy könnyű volt, de másodjára meglett.. egyáltalán nem vészes. Assistokat kapcsold ki ha nem tetted még meg ;)

(#5749) #40359168 válasza Pepi6 (#5748) üzenetére


#40359168
törölt tag

Az assist-eket mindenképpen kikapcsolja a játék ehhez a futamhoz.

(#5750) Pepi6 válasza #40359168 (#5749) üzenetére


Pepi6
tag

Akkor hajrá, menni kell annak. Egyáltalán nem teljesíthetetlen :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.