Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) Lirion válasza Aladdin (#5200) üzenetére


Lirion
addikt

Én viszont komolyan mondtam, hogy le lehet a botokat úgy zúzni, hogy visszafele mennek a pályán teljesen megfordulva vagy tolatva, de akár le is állhatnak és ott fognak füstölni egész verseny alatt a pálya szélén. :)

(#5202) Sordoran


Sordoran
addikt

Harmadik kör is teljesítve, és még egy hátra van... Ellenben verhetem fejem a falba, hogy nem butítottam őket első alkalommal már. Ott még a full pénzesen kívül 3 goldos tuning és egy skip is volt, másodikra már csak a pénzes tuningot raktam fel, most pedig már minden tuning nélkül toltam végig, amikor kellett butítottam, de sokkal simábban meglett az okos játéknak hála.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5203) Petya25 válasza Sordoran (#5202) üzenetére


Petya25
addikt

Nekem is elindult a 4. kör.
Én a pénzeseket azért beletoltam, a saját szériájában úgyis kell majd a PR miatt.
Sajna az első két szériával pont az 50% előt fújtam ki ennyi ráfordítással.
Ezekben a Suzuka East futamokkal más is szív?
Hiába érek fel másodiknak, az elsőnek 500--600 meter előnye van a végén, már nagyon utálom... :W

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5204) Aladdin válasza Petya25 (#5203) üzenetére


Aladdin
senior tag

Azzal én is szopok. 49%-on állok, azon a pályán nem tudok nyerni, egyszerűen nem megy. Jó 500 méterrel elhúz az első.

(#5205) Aladdin válasza Lirion (#5201) üzenetére


Aladdin
senior tag

Ilyet még nem láttam :)

(#5206) Gyurma_13 válasza Petya25 (#5203) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Igen, az egy jól sikerült pálya lett. Igazi kihívás nyerni.
Ha az indulásnál nem vagy második a célegyenesre ráfordulásnál, akkor nincs esélyed.

(#5207) maximilian4


maximilian4
addikt

Kipróbáltam a multiplayert... hát mit ne mondjak, szégyen. Olyan undorító emberekkel van teli. Versenyezne normálisan az ember, mindig jól megyek, de van 1-2 undorító sz*r, aki ahelyett hogy rendesen próbálna előzni vagy taktikázni, inkább erőszakkal kitolja a kocsim, szarrá zúzza. Én persze utána már nem tudok mit csinálni. Ezek ellen nem lehet valamit csinálni? Valami report rendszer?

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#5208) Lirion válasza maximilian4 (#5207) üzenetére


Lirion
addikt

Nem tudsz mit csinálni. Hiába bannolnának egyet, jön helyette 20 másik.. A legundorítóbb, hogy kilök a kanyarban és én kapom a lassítást, ő meg elhúz a francba. A megoldás amúgy az lenne, ha minden autó szellemként menne, nem csak a lökdösődések miatt, de a lagok miatt is, sokszor volt már nekem, hogy 50 méterre van előttem a másik és egyszer csak belepukkasztok és lelassulok, az előttem haladó meg még gyorsabb lesz.

(#5209) Aladdin válasza maximilian4 (#5207) üzenetére


Aladdin
senior tag

Futottam bele olyanba is, hogy ketten osszefognak, az egyikuk kilok, feltart, hogy a masik elso lehessen...

(#5210) Pepi6 válasza maximilian4 (#5207) üzenetére


Pepi6
tag

Facebook csoportban szerveztünk régebben Multi partykat. A laggokat nem tudod kikerülni, de viszonylag játszható volt. Ha van rá igény, kipróbálhatjuk megint ;)

(#5211) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Sziasztok.
Most találtam rátok és annyi a gondom ,hogy kicsit laggol az S5-ön a játék.Olyan mint ha csak 20 fps-el menne a játék .Nincs vmi trükk,hogy egy ilyen hardverrel szerelt telefonon ne laggoljon? Köszönöm.

"Hosszú és eredményes életet!"

(#5212) maximilian4 válasza GordonSamway (#5211) üzenetére


maximilian4
addikt

Elvileg simán kéne futnia. Nekem jóval gyengébb hardveren (snap 615) akadásmentesen fut.

Maxi

(#5213) Ryser válasza GordonSamway (#5211) üzenetére


Ryser
csendes tag

azt hiszem vannak programok google áruházban, hogy meg tudd manuálisan változtatni a játék grafikáját...ha lejjebb vennéd, mint a default beállított valszeg jobban futna...én is gondoltam már rá, de nemtudom működik-e, csak egy tipp :)

iPhone 12

(#5214) Buster17


Buster17
addikt

Win 20 races in a row acsi miért nem oldódik fel ha már több mint 20x voltam 1. egyhuzamban?

[ Szerkesztve ]

(#5215) Lirion válasza GordonSamway (#5211) üzenetére


Lirion
addikt

Ha kezdetben normálisan futott a játék, akkor valamit feltelepítettél, ami miatt romlott a teljesítmény. Ha kezdetben sem futott már rendesen, akkor egy rendszer újratelepítés segíthet. Az is lehet, hogy a tw túl sok ramot zabál és kevés jut a játéknak, ezen viszont nem tudsz segíteni.

(#5216) DigitXT válasza Ryser (#5213) üzenetére


DigitXT
félisten

Működik, csak nem programok kellenek hozzá, hanem 1 db fájl felülírása.:)
Régen működtek programok is erre a célra, új Androidon már nem fér hozzá.

(#5217) Petya25


Petya25
addikt

Én azt vettem észre, hogy az új 9-es iOS alatt egy kicsit akad időnként, az előző 8.x-ben meg nem volt ilyen... :F

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5218) Pompi válasza Petya25 (#5217) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Semmi sem tökéletes ;] :P

Feel Good Inc.

(#5219) Gyurma_13 válasza Petya25 (#5217) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Én nem vettem észre. Milyen vason van?

(#5220) Petya25 válasza Gyurma_13 (#5219) üzenetére


Petya25
addikt

Pont most olvastam egy cikkben, hogy rengeteg eszköz belassult, akadt a 9-es iOS-től. Jön majd rá valami frissítés. Amúgy egy iPad2 64GB 3G-s modellem van, nem egy mai darab de egész jól megy még.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5221) cuebler válasza Petya25 (#5220) üzenetére


cuebler
senior tag

erre ismerős is panaszkodott Pad2-vel meg 4s-sel is tapasztalta a frissítés után.
amúgy a nexus5-ön is kiugrik az rr3 a legutóbbi biztonsági frissítés óta.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5222) Gyurma_13 válasza Petya25 (#5220) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Visszavonom, hogy nálam minden jó. Előbb kifagyott a képernyő, és semmire nem reagált miközben be akarta tölteni az egyik pályát :F

(#5223) Gyurma_13 válasza cuebler (#5221) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Ipad 2-ön sokan visszarakják a 8.4.1-et.
Gondold át, még pár napig engedi az apple

(#5224) Buster17 válasza Buster17 (#5214) üzenetére


Buster17
addikt

Erre valaki?

(#5225) cuebler válasza Gyurma_13 (#5223) üzenetére


cuebler
senior tag

csak az aláírásomat figyeld, én egy megátalkodott "androidos" vagyok. tőlem az apple a noxwagen sorsára is juthat ;] egyik barátom telepítette az IOS9-et, de már ő is megbánta.

amúgy a "gondom" is megoldódott, leszedtem az időkép app-ot, rögtön helyreállt a "status quo".

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5226) cuebler válasza Buster17 (#5224) üzenetére


cuebler
senior tag

ilyenkor szoktak írni pár "keresetlen" szót a support-nak. esetleg a real racing fb-profilján is dobd fel a témát, hátha gyorsabban lereagálják. tudod, a public relations csodát tesz :DD

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5227) Kronok


Kronok
aktív tag


Sikerült :D

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5228) Pompi válasza Kronok (#5227) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem még van két unalmas nap. Vágom a centit. Már kra unom. Ha legalább egyben le lehetett volna tolni, mint az idei LMP autókat, de így .... ehh.

Feel Good Inc.

(#5229) cuebler válasza Kronok (#5227) üzenetére


cuebler
senior tag

"congratulations!" :C

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5230) Buster17 válasza cuebler (#5226) üzenetére


Buster17
addikt

Megteszi ezt valaki helyettem? Ez már túlmegy a hatásköreimen :DDD

(#5231) Lirion válasza Kronok (#5227) üzenetére


Lirion
addikt

Nekem is van még egy nap. Hogy ne legyen annyira unalmas, azzal szórakozok, hogy a lehető legtöbb botot lököm ki és teszem mozgásképtelenné, de már a fülemen jön ki az egész.

(#5232) DigitXT


DigitXT
félisten

Kellett nektek butítani a botokat... Bezzeg amikor vért izzadsz, hogy sikerüljön
elölreverekedned magad, s az utolsó pillanatban előzöl századmásodpercekel
húzod be a futamot, a tetejébe kihagysz pár napot: ketyeg a visszaszámláló.:D
Nem mondanám, hogy unatkoztam volna. Vagy ne lett volna benne így kihívás.
(És mindezt közepes tuning mellett, mert 70-80 goldos szintet "lespóroltad".:K)

(#5233) l4ci


l4ci
senior tag

Egész hétvégén DOUBLE FAME lesz! De én még nem akarok frissíteni, pedig most kellene update-elni a 2.4-re, hamar meglenne az 500-as szint, 1 LeMans, 1 level up... :)

(#5234) Pompi válasza DigitXT (#5232) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

3 kihívást így nyomtam le, az elsőben még 100 goldom is bánta a fene nagy kihívásosdit :)
A 2. és 3. autónál már nem tettem rá csak a pénzes tuningokat, aztán a 4-nél már butítottam a 3. napos endurance trükkel, mert már tényleg unom a körözgetést.

Feel Good Inc.

(#5235) DigitXT válasza Pompi (#5234) üzenetére


DigitXT
félisten

Ha legalább egyben le lehetett volna tolni, mint az idei LMP autókat
Baromi egyszerű.:) Nem indulsz a versenyeken pár napig, felold mindent,
és a végén alig 1-2 napod marad, hogy egyben letold: nem elég izgalmas?

;]

(#5236) kgymac válasza l4ci (#5233) üzenetére


kgymac
őstag

Úgy néz ki, nem mindenkinek van akció.
A lányom telcsijén a nascaros (droid) verzió van, nála 7:44-kor belépve indult el az akció és csak 1 napos.
Nálam még nem indult el a dupla fame, de az enyémen a renault előtti (droid, 3.2.2) változat van fenn (farmoláshoz). Mindkét telcsin azonos terület/nyelv/dátum/idő/időzóna beállítás van :) .

Továbbá a nascaros frissítés óta elég vadul működik a rr3: állandóan online szeretne lenni, az óra csak online megy. Offline mód esetén az utolsó online időpontban megáll az élet/idő, nem upgrade-el, javít, stb. Ez persze néha jól is jön, mert az amatőr széria utolsó versenyét 3 kocsival is meg tudom nyerni, online módra kapcsolással pedig - szinte mindig - azonnal javulnak a kocsik (ehhez a legerősebb kocsival kell először menni, utána a gyengébbekkel. A lányom nem szeret farmolni - még csak 10 éves - , izmosabb sorozat még nem elérhető a szintjén. Vásárolni persze szeret :) ).
Nekem úgy tűnik, hogy az online idő (talán a net csatlakozás ip-je alapján "vélt" időzóna) és az offline (telefonon beállított, trémobil gsm idő) között van 1 óra különbség...

(#5237) kgymac


kgymac
őstag

Dobna egy post-ot akinek elindult már a 48 órás dupla fame egy régebbi droidos verzióval ?
Nálam még most sem indult, pedig a face szerint már 9 órája megy az akció :W

(#5238) Gyurma_13 válasza kgymac (#5236) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Bizony, bekeményitettek a játék készítői. IOS-en, nincs könyvtárba másolás, nincs manuális mentés, nem javítható az autó ha nem vagy online, stb.
Kiváncsi vagyok, hogy tudok-e megint offline duplafame-en maradni egy hetet.
Ha igen, minden futam két aranyba kerül, de még úgy is megéri.

(#5239) Petya25


Petya25
addikt

Ma reggel egyhuzamban javítás nélkül végigtoltam az uccsó napot. :D
Az új Lambó csak 9 nap múlva jön?
Addig befejezek pár száriát.
Az utolsó 30 napban jött 540 arany, azért az nem rossz.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5240) NNME válasza Petya25 (#5239) üzenetére


NNME
tag

"Az utolsó 30 napban jött 540 arany, azért az nem rossz."

Igen, most nagyon osztják az aranyat. Én "csak" 475-öt kaptam eddig, de tart még a 100% fame a következő 14 órában és lefutok néhány Le Mans-t. Szóval ha észreveszik, hogy ennyit lehet keresni akkor megint valahol megfognak szopatni :(

(#5241) Petya25 válasza NNME (#5240) üzenetére


Petya25
addikt

Én nem farmolok, órákat tolni csak ezt nem éri meg nekem. :(
Viszont valami jóárasított akció már jöhetne: Miura, LaFerrari, Vitesse, TS040, Agera R, RSR 2015

A hülye Suzuka East-re van valakinek tippje?
Az alap szériában csak ezeken van 2. helyem, ahogy a 4 extra szériában is.
Ez egy elbaszott pálya, a kanyarokban alig lehet hozni a gépen, ítt túl okosak....

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5242) Aladdin válasza Petya25 (#5241) üzenetére


Aladdin
senior tag

Nekem multkor sikerult az elso hely, de masfel hetembe telt. Nagyon nehezem tudtam lebutitani. Rengetegszer vegig kellett mennem, h az utolso legyek, sokszor ujrakezdtem, alig akart lebutulni.
A masodik szeriaban mar butitva erkeztem oda, rogton sikerult.

(#5243) Lirion válasza Petya25 (#5241) üzenetére


Lirion
addikt

Elég kemény az a suzuka, utolsó körben tudtam csak megelőzni az elsőt, de a richmondi 20 körösben is nagyon erős a gép, full tsm griddel szintén csak az utolsó körben lettem első. Mondjuk ha általában ilyenek lennének a versenyek, akkor izgalmasabb lenne a játék, mint úgy, hogy km-ekkel nyerek, szóval nekem ezek tetszenek. :)

(#5244) BenQhunria


BenQhunria
tag

Üdv!
Eljutottam idáig , de innen hogyan tovább?

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#5245) kgymac válasza BenQhunria (#5244) üzenetére


kgymac
őstag

Vedd meg a kocsit goldért, utána már versenyezhetsz is a sorozatban...
Goldot reklámmal/farmolással szerezhetsz. Ha egyik sem szimpi, lépj fel az RR3-mal a netre minden nap, 40-50 nap alatt összejöhet az ára (szeptemberben 110 goldot ad).

(#5246) Kronok válasza BenQhunria (#5244) üzenetére


Kronok
aktív tag

ha 20% akciót buktad akkor meg kell venni ennyiért sajnos

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5247) BenQhunria


BenQhunria
tag

Értem,köszönöm.
Esetleg nem létezik valami csalás,mert igy elég unalmas lesz.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#5248) Pompi válasza BenQhunria (#5247) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Csalással izgalmasabb lenne?

Feel Good Inc.

(#5249) DigitXT válasza BenQhunria (#5247) üzenetére


DigitXT
félisten

Annak idején ez volt az első komolyabb kocsim. Rohadt drágának éreztem,
mindig vigyáztam rá, mint a szemem fényére, mert többe volt a javítása egy
rosszabbul sikerült futam után, mint a futam nyeremény... régi szép idők.:D

Azóta ez se nem drága, se nem kell rá vigyázni, mert a javítás az csak idő,
de pénzbe igazából nem kerül. Hosszabb távon a pénz teljesen értéktelen a
játékban, úgy szórod a százezreket tuningra, hogy végre volt mire költeni.:O

Régen minden jobb volt.;]

Ui: bezzeg a gold! Szóval örülj, hogy ez még CSAK ennyi. Később egyetlen
rohadt tuningért is TÖBBET kérnek! Hogy indulhass egy újabb versenyen.:(((

[ Szerkesztve ]

(#5250) BenQhunria válasza Pompi (#5248) üzenetére


BenQhunria
tag

Hát amíg megszerzem igen. Utána meg minek?Eddig sem kellett.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.